Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Στείλτε μας τα σχόλια σας για το fmgreece.gr και προτείνετε μας νέες ιδέες για να το βελτιώσουμε!
Post Reply
Tonton_Zola_Moukoko
Rotation
Rotation
Posts: 1053
Joined: Sun Sep 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά αν και δεν ποστάρο συχνα είμαι μέλος εδώ και καιρό, όμως τον τελευταίο καιρό σε κάθε ποστάρισμα απο κάποια ορισμένα, παλιά μέλη, και δη υπευθύνουν βλέπω ένα στυλάκι τύπου εμείς το λειτουργούμε και μόνο εμείς έχουμε δίκιο. Πιστεύω πως είμαστε όλοι μέλη μιας πολύ καλης community και δεν χρειάζεται να υπάρχει κάτι τέτοιο. Δε χρειάζεται ντε και καλά να επιβάλλουμε στους άλλους την άποψη μας, με το έτσι θέλω...
Αν το βλέπω μόνο εγώ τότε sorry...
Πάντως η δουλεία που γίνεται είναι εξερετική και πρέπει να συνεχιστεί, μπράβο σε όλους όσους δουλεύουν για τη χαρά του παιχνιδιού και την εξέληξη του μύθου που λέγεται FM...
Παντα φιλικά και πάντα καλοπροέρετα.
DoctorBalendar
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18373
Joined: Tue Oct 01, 2002 11:00 pm
Location: Heidelberg / Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δώσε και κανένα παράδειγμα...
Tonton_Zola_Moukoko
Rotation
Rotation
Posts: 1053
Joined: Sun Sep 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πηγαινε μια βολτα απο το κομματι του forum για το online tournament.....
Tonton_Zola_Moukoko
Rotation
Rotation
Posts: 1053
Joined: Sun Sep 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αν κάνω λάθος μου αξίζει :karta:
εγώ βλέπω οτι πρέπει να είμαστε όλοι μια παρέα....για να προχωρήσουμε
greek_manager
Webmaster
Webmaster
Posts: 11864
Joined: Fri Dec 06, 2002 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: thkouk
twitter: thkouk
Location: Τρίκαλα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Eπειδή δεν βρίσκω τίποτα, δεν λες συγκεκριμένα τι σε πείραξε?
Δεν δίνουμε ban για κριτική και παρατηρήσεις (ακόμα και αν είναι λάθος), έλεος δηλ :D
Tonton_Zola_Moukoko
Rotation
Rotation
Posts: 1053
Joined: Sun Sep 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για το μπαν το είπα για αστειο! δε νομίζω οτι πρέπει να αναφέρω κάτι συγκεκεριμένο για να δώσω κάποιο στίγμα για το ότι λέω :shock:
Απλά το παρατηρώ τελευταία
Π.Χ. στο φόρουμ του Online tournament είδα αντίδραση για κάποια καινούργια στο site Παιδιά που πήγαν να δηλώσουν συμμετοχή χωρίς να ξέρουν ότι δε γίνεται λες και θα έπρεπε να ξέρουν τι γίνεται.... κάνω λάθος?
Tonton_Zola_Moukoko
Rotation
Rotation
Posts: 1053
Joined: Sun Sep 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Προσωπικά και μιλάω σαν μια γενική ατμόσφαιρα που νιώθω νομίζω οτι τον τελευταίο καιρό καποια άτομοα το έχουν πάρει το όλο θέμα σαν επάγγελμα...
Αν είναι άκαιρο ή άκυρο το topic, you can close it.
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Μιας κ τεθηκε το θεμα....πως θα γινοταν να προτρεπουμε καθε νεο χρηστη να διαβαζει τους κανονες του φορουμ ..π.χ. στο email που τον καλωσοριζει ως μελος?...γιατι απ'οτι βλεπω (δν ξερω επειδη δε θελουν ή επειδη δν γνωριζουν την υπαρξη τους)..οι περισσοτεροι νεοι χρηστες τους αγνοουν
greek_manager
Webmaster
Webmaster
Posts: 11864
Joined: Fri Dec 06, 2002 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: thkouk
twitter: thkouk
Location: Τρίκαλα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Noμίζω στο email εγγραφής που πάει στους νέους χρήστες, έχει λινκ για τους κανόνες. Αν δεν έχει, καιρός να βάλουμε :D
akis13
Πρωταθλητής Προγνωστικών
Πρωταθλητής Προγνωστικών
Posts: 4312
Joined: Wed Apr 16, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Palermo
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος,Palermo
Location: Χαλάνδρι,Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Αν λες για εδω
http://www.fmgreece.gr/phpBB2/viewtopic ... c&start=75
Νομιζω οτι αν κατσεις να το ξαναδιαβασεις πιθανο και να πεθανεις στα γελια.
Tonton_Zola_Moukoko
Rotation
Rotation
Posts: 1053
Joined: Sun Sep 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δεν είχα αυτό ακριβώς στο μυαλό μου ...
Είναι μια γενική συμπεριφορά στα νέα μέλη...
Απλά πιστεύω ότι κάπως θα έπρεπε να ελεγχτεί μια έπαρση μερικών παλιών που νομίζουν ότι είναι ιδιωτικό δικό τους forum-site ενώ τα μέλη κάναν το site ...
Και μη μου πείτε ότι δεν υπάρχουν τέτοιοι....


:?
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Στο συγκεκριμενο λινκ που δινει ο Ακης (akis13)...κατα τη γνωμη μου δν υπαρχει καποιο μηνυμα που να δειχνει οτι καποιος "παλιος" την εχει δει και "τη λεει" σε νεους χρηστες...απλα επειδη σε πολλα topics βλεπω να γινεται η ιδια δουλεια (χρηστες γραφουν με greeklish κλπ και καποιος βρισκεται για να τους "την πει")...θεωρησα σκοπιμο να αναρωτηθω τι γινεται για να κανουν τα παιδια που επιβλεπουν τη λειτουργια του forum...ωστε οσοι περισσοτεροι να διαβαζουν τους κανονες κ να συμμορφωνονται με αυτους...

Καλως ή κακώς υπαρχουν κανονες...και επειδη καπου διαβασα οτι .."Η προσβαση στο forum δν ειναι δικαιωμα αλλα προνομιο" (και συμφωνω απολυτα με αυτο)...εφοσον καποιος θελει να του επιτρεπεται να συμμετεχει ενεργα σε αυτο..οφειλει να τους ακολουθει :victory:
greek_manager
Webmaster
Webmaster
Posts: 11864
Joined: Fri Dec 06, 2002 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: thkouk
twitter: thkouk
Location: Τρίκαλα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

ΔΙάβασε την υπογραφή μου :D
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επειδή με παίρνει και μένα η μπάλα να πω οτι στο ανάλογο τόπικ 5 διαφορετικοί χρήστες δεν κατάλαβαν οτι έχουν κλείσει συμετοχές και οτι δεν γράφουμε πλέον με greeklish
Και καλά ο πρώτος να έκανε λάθος απο τη βιασύνη του και να μπερδεύτηκε
Ο δεύτερος όμως?
Ο τρίτος?

Ε δεν άντεξα και πόσταρα
Για γέλια είναι
Και στη τελική αν δεν είσαι απόλυτα σίγουρος μην ποστάρεις για κάτι που δεν ξέρεις συνέχεια και με λάθος τρόπο(δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά Tonton_Zola_Moukoko :wink: )

Και για να είμαι ειλικρινής πριν 1,5 χρόνο δεν ήξερα καν τι σημαίνει forum
Πριν ποστάρω στο fmgreece παρακολουθούσα να δω τι παίζει για ένα διάστημα και μετά άρχισα να ποστάρω
Το καλύτερο που έχουν να κάνουν οι νέοι χρήστες είναι αυτό
ToMadeira
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Sun Aug 20, 2006 10:17 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="Tonton_Zola_Moukoko"]Παιδιά αν και δεν ποστάρο συχνα είμαι μέλος εδώ και καιρό, όμως τον τελευταίο καιρό σε κάθε ποστάρισμα απο κάποια ορισμένα, παλιά μέλη, και δη υπευθύνουν βλέπω ένα στυλάκι τύπου εμείς το λειτουργούμε και μόνο εμείς έχουμε δίκιο. Πιστεύω πως είμαστε όλοι μέλη μιας πολύ καλης community και δεν χρειάζεται να υπάρχει κάτι τέτοιο. Δε χρειάζεται ντε και καλά να επιβάλλουμε στους άλλους την άποψη μας, με το έτσι θέλω...
Αν το βλέπω μόνο εγώ τότε sorry...
Πάντως η δουλεία που γίνεται είναι εξερετική και πρέπει να συνεχιστεί, μπράβο σε όλους όσους δουλεύουν για τη χαρά του παιχνιδιού και την εξέληξη του μύθου που λέγεται FM...
Παντα φιλικά και πάντα καλοπροέρετα.[/quote]

+1
Post Reply

Return to “Σχόλια για το fmgreece.gr”