FMGreece - Τρόπος Ζωής

Στείλτε μας τα σχόλια σας για το fmgreece.gr και προτείνετε μας νέες ιδέες για να το βελτιώσουμε!
Post Reply
User avatar
FLOATING
Amateur
Amateur
Posts: 168
Joined: Mon Nov 22, 2004 6:28 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Αγαπημένη Ομάδα: AC Milan
Status: Όχι άλλο κάρβουνο....
Location: Out In Space With Hawkwind
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα και απο εμενα! Νοεμβριος 2004 οταν ανακαλυψα το cmgreece τοτε! Κλασικος και εγω εμπαινα για να κατεβασω κανα καλουδι και να βρω κανα παιχτη! Δυστηχως μπηκα φανταρος και για ενα χρονο χαθηκα απο το μανατζερ!! Μετα η απολυση μετα βρηκα δουλεια....Καθε μερα στην δουλεια παντως μπαινω και βολοδερνω στο σαιτ!!! Παιδες εχετε κανει ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ δουλεια εδω μεσα!!!! Καποιοι αφιερωνουν το μεγαλυτερο κομματι της καθημερινης ζωης τους εδω και αρκετες φορες ειναι που τρωνε και τα μπινελικια τους για τα λαθη της si πραγμα ανιθηκο και αδικο για τα παιδια αυτα... Αυτα και απο εμενα ωρα για δουλεια...
shikabalas
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5007
Joined: Mon Aug 01, 2005 7:22 am
Football Manager της ομάδας: Man City
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Πολυκαστρο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραιο τοπικ,μπραβο Μπομπ!Εγω λοιπον ανακαλυψα το σαιτ οταν ηταν ακομα cmgreece.Πρεπει να εψαχνα για cheats & tips για καποιο CM.Στην αρχη δεν ηξερα και πολλα απο το ιντερνετ,οπτοε δεν ειχα καταλαβει καν οτι υπηρχε φορουμ. :oops: Εμπαινα μονο στο σαιτ και εψαχνα παικτες και διαφορα.Με τον καιρο ανακαλυψα και το φορουμ,αλλα περιοριζομουνα στα τοπικ για το CM.Θυμαμαι μια απο τις πρωτες ιστοριες του Τσακ που ειχα διαβασει. :snif: Μεχρι τοτε δεν ειχα κανει εγγραφη ομως..Αυτο εγινε μετα απο καιρο.Αρχικα δεν ποσταρα σχεδον καθολου,σε ενα χρονο ειχα γυρω στα 100 posts.Το καλοκαιρι του 2006 ομως ηρθε το adsl στη ζωη μου και εγενετο κολλημα! :-D Πλεον καθε μερα αφου διαβασω τα πρωτοσελιδα η πρωτη σελιδα που θα μπω ειναι το fmgreece.Ειναι ισως το μονο σαιτ που ειμαι ενεργος χρηστης και θα παραμεινω για πολυ ακομα καθως υπαρχουν μερικα απιστευτα ατομα εδω μεσα,που μας χαριζουν τρελες στιγμες!
Image
Image


?Caer est? permitido, levantarse es obligatorio!

"Το να πέσεις επιτρέπεται, το να σηκωθείς ξανά επιβάλλεται!"


ΠΑΟΚ-Θρησκεια-Τρομοκρατια-Τιμη και δοξα στον Παμπλο τον Γκαρσια.
matthew21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7315
Joined: Sat May 05, 2007 10:21 am
Αγαπημένη Ομάδα: Πρόεδρος Εδεσσαϊκού
Location: Οn a plane (hopefully)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vandervaggos wrote:@Bob4 ωραίο τόπικ άνοιξες! Αν και στην αρχή σε είχα περάσει για μποτάκι έτσι όπως πόσταρες :D
Νταξ, bob τη γλύτωσες την κάρτα :D :D

Λοιπόν......... Το κόλλημα στο fmgreece είναι τεράστιο!!! Βασικά δεν ξέρω αν υπάρχει καλύτερο ελληνικό forum :wink:

Εγώ το έχω κεντρική σελίδα το fmgreece :D :D Μιλάμε για τέτοιο κόλλημα :D

Βασικά το fmgreece δεν είναι τρόπος ζωής........ είναι ζωή!!!!!
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Τι;;;


Το FM Greece τρόπος ζωής;;;;;



Σώπα καλά...τι είναι αυτά που λέτε....αηδίες...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
thodorispalios
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 658
Joined: Fri Dec 28, 2007 2:10 pm
Football Manager της ομάδας: Benfica
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos/ ΑC Milan/ Lamia
Status: Not for the fans, For the foukarate mothers...
Location: Παντού μένω...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε παιδιά εγώ λιώνω κάθε μέρα στο site. Ούτε δικό μου να ήταν. Να φανταστείτε ότι έβαλα ίντερνετ σπίτι μόνο για αυτό.
Να Πεθάνει ο Ρωμαίος

Το Απονενοημένο Διάβημα

Image


Ποτέ θα βγώ απ' τον κουβά, Να δω τον ουρανό, Να πάψουν όλοι να μου λεν, Καλώς τον κουβανό


YOUtube...
User avatar
vandervaggos
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25179
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: ▒▓█▀Π▄▀▄Α▀▄▀Ο▄▀Κ▄▀█▓▒
Location: Στο Γιού Κέι που λεν' κι στο χωριό μ'
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

thodorispalios wrote:Ρε παιδιά εγώ λιώνω κάθε μέρα στο site. Ούτε δικό μου να ήταν. Να φανταστείτε ότι έβαλα ίντερνετ σπίτι μόνο για αυτό.
Να μην ξεχάσουμε να ζητήσουμε ποσοστά -foumarw
GonZaLeZ_GR
Manager
Manager
Posts: 4966
Joined: Tue Nov 08, 2005 10:13 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ανακάλυψα το fmgreece μέσα απο το Manager τυχαία καθώς έψαχνα να δω τι υπάρχει στα Links :-P

Με το που μπαίνω βρήκα τον παράδεισο...στα downloads...τότε σπίτι με PSTN δεν παλευόταν το πράγμα παίρνω έναν φίλο μου και πάμε σε ιντερνετ καφέ για να τα κατεβάσουμε όλα :D Θυμάμαι ότι κάναμε και μόστρα σε φίλους για το τι βρήκαμε και δεν τους λέγαμε που τα βρίσκαμε (:

Μετά απο λίγες μέρες μπήκα και στο φόρουμ...βλέπω πολλές κατηγορίες...ενθουσιάζομαι,κάνω register..δεν ξέρω μετά απο πόσο καιρό άρχισα να ποσταρο...
Αλλά ότι και να πούμε είναι λίγο..τι να πρωτοθυμηθώ......το μόνο περίεργο είναι οτι ακόμα δεν έχω πάρει ούτε μια κάρτα :P
Καθημερίνα μπαίνω στο φόρουμ,δεν ποσταρο τόσο συχνά αλλά διαβάζω 8)
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Και εγώ έγινα μέλος για τα downloads...και έκανα να ποστάρω μερικόυς μήνες...Από εκείνη τη στιγμή (πριν λίγους μήνες δλδ...νταξ δεν είμαι και τόσο παλιός..) κάθε μέρα μόλις πάω στο σπίτι και ανοίξω το υπολογιστή μπαίνω κατευθείαν εδώ...και βγαίνω όταν κλείσω τον υπολογιστή την νύχτα... -kavala
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
Bob4
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5575
Joined: Thu Feb 15, 2007 5:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ω Μπάνε Μπάνε...
Status: Ήρθαμε σκαστοί από την κλινική, ΠΑΟΚάρα μου δεν το ξέρουν οι γιατροί..
Location: Στην πόλη του Θεού
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aφού απαντήσατε πολλοί ας πω και γω -gioupi


Δεν νοείται μοτζίλα χωρίς καρτέλα fmgreece -foumarw -ksaplwstra
User avatar
Locomondo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 279
Joined: Sun Jan 27, 2008 6:26 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos, Barcelona
facebook προφίλ: ThanPap91
Location: Παιανία
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bob4 wrote:Aφού απαντήσατε πολλοί ας πω και γω -gioupi


Δεν νοείται μοτζίλα χωρίς καρτέλα fmgreece -foumarw -ksaplwstra
Ε καλά αυτό εξ υπακούεται!!!Κι εγώ κολλημένος με το site παρόλο που είμαι σχετικά ''ψάρι'' :-P :D
Solo Biancoverde
User avatar
geckham
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17522
Joined: Tue Jun 17, 2003 11:00 pm
Location: North Bank, Highbury.
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Board presence
geckham

User statistics
Joined: Wednesday 18 June, 2003
Total posts: 8544
I fart in your general direction.Image
morgoth
Banned
Banned
Posts: 12305
Joined: Thu Nov 20, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Xalandri, Athens, Greece
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

al3xk wrote: Είναι υπερβολή άραγε να πω οτι έχω κολλήσει περισσότερο στο site, παρά στο ίδιο το παιχνίδι;
Ευκολα :D
Εγω μπηκα πριν 4-5 χρονια, αρχικα μιας και ημουν καμενος με το CM συχναζα στις σχετικες κατηγοριες (αγαπημενη η LLM, αν και δεν αξιωθηκα ποτε να γραψω ιστορια), μετα σταματησα, αλλα το κολλημα με το φορουμ παρεμεινε, στην Εξεδρα ομως, στην οποια ειμαι μονιμα logged in ολη μερα :D
Παρ'οτι εχω πλακωθει με το μισο φορουμ (αρμυρας, φορλανης, γκουτσης, ζιζουκαι πολλους αλλους :D ) εχω γνωρισει και πολυ καλα ατομα, αν και εχω χαθει απο μπαλιτσες εδω και πολυ καιρο, με διαφορα παντως το φορουμ στο οποιο ειμαι πιο ενεργος :D
Just give me one thing to live, or die for...
Panaxa
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 6205
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Μια ζωή μόνο Παναχαϊκή
Location: Κοκκινόμαυρος πλανήτης
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

geckham wrote:Board presence
geckham

User statistics
Joined: Wednesday 18 June, 2003
Total posts: 8544
Joined: Thu Dec 11, 2003 8:00 am
Total posts: 5277
Με έφαγες κουφάλα παγουρά. :D
Δεν θυμάμαι πως βρήκα το site...
Ειλικρινά...
Όπου και αν πας και όσο κατρακυλάς για μένα είσαι θεά στον κόσμο άλλη καμιά και μοναδικιά...
http://www.axaioi3.gr

"1972-73
Για την εποχή που όταν καμία άλλη ομάδα, πλην αυτών της Αθήνας και Θεσσαλονίκης, δεν τολμούσε να σκεφτεί πως χρειάζεται διαβατήριο, η Παναχαϊκή ύψωσε ανάστημα.
Το απίστευτο είχε συμβεί. Μια ομάδα από την επαρχία, η οποία μόλις 24 μήνες πριν νικούσε δύσκολα 3-2 στο Κορωπί και ανέβαινε στη μεγάλη κατηγορία, θα έβγαινε στα ευρωπαϊκά «σαλόνια»!"
User avatar
geol13
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 356
Joined: Sat Oct 27, 2007 3:35 pm
Football Manager της ομάδας: MB,Sheffield FC
Αγαπημένη Ομάδα: Pao,Dortmund,Chelsea,Aluminij
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το σαιτ τ βρήκα από το cm 00/01..από τότε έμπαινα..είχα κάνει μια αποτυχημένη προσπάθεια να γραφτώ..και τελικά γράφτηκα πριν από κάποιους μήνες..δν ποστάρω συχνά,γιατί μ πετάει έξω κ θέλει ξανά κωδικό από e-mail κλπ...Μπαίνω έστω κ έτσι τουλ. μια φορά τη μέρα,έστω για να δω το τόπικ τ Παναθηναικού και να ενημερωθώ από 'κει για τα νέα και να διαβάσω απόψεις..(εκεί δν μπορώ να ποστάρω ούτως ή άλλως,έχω φάει ban.. :drinking: )..Anyway μ αρέσει πολύ και μπαίνω σχεδόν συνέχεια εώς αρκετά συχνά..Keep up the good work(..posting..) :drinking:

Υ.Γ.:Ιδιαίτερη αναφορά πρέπει να γίνει στον Tsak με τις ιστορίες τ,όπως επίσης κ σε morgoth,relentless,spawn και greco..Είστε μεγάλοι..!!!!

Τέλος :drinking: :drinking: :drinking:
User avatar
nekpap
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 451
Joined: Tue Dec 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Βρήκα την ιστοσελίδα του τότε Cmgreece το 2003,ψάχνοντας για γραφικά και τακτικές για το CM4. Tότε για να γράψεις στο forum θα έπρεπε να ήσουν αρκετά σχετικός με βάσεις δεδομένων κλπ. (: Έκτοτε διαβάζω αρκετά θέματα από το forum, αλλά ποστάρω μόνο για σοβαρό λόγο. Άλλωστε προτιμώ να "καίγομαι" απ'το παιχνίδι, όταν βρίσκω λίγο χρόνο... :wink:
Τα γραφικά που φτιάχνουν τα παιδιά εδώ(εμφανίσεις, δίχτυα κλπ) είναι τα πιο επιμελημένα σε όλο το διαδίκτυο... -gioupi Άσε τις συμβουλές,ψυχολογική υποστήριξη,τακτικές και σχολιασμό για το παιχνίδι από όλους τους φίλους, μικρούς και μεγάλους. Πράγμα το οποίο δεν συναντάς αλλού...
Εν ολίγοις το fmgreece είναι μια όαση -ksaplwstra στην υπαρξιακή ερημιά των fm-managers!!
Θρύλος και...σιγή στο Champions League!!
Φτιάξτε όλες τις 3D εμφανίσεις των ομάδων του FM 2021!
Post Reply

Return to “Σχόλια για το fmgreece.gr”