AdBlock

Στείλτε μας τα σχόλια σας για το fmgreece.gr και προτείνετε μας νέες ιδέες για να το βελτιώσουμε!
tiziano
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16314
Joined: Tue May 15, 2007 11:57 pm
Status: I'm Pickle Rick // IMHO Mute him
Location: Ocean Beach
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times


Off Topic:
Από τη στιγμή που ο (πιο αρμόδιος κιόλας) peritri απάντησε ευγενικά και εμπεριστατωμένα για το πώς έχει η κατάσταση, οι υπόλοιποι γιατί του κάνατε τέτοια επίθεση;
ΑΡΑΖΩ, Ἄρα ζῶ
Image
master yoda
Off Topic Moderator
Off Topic Moderator
Posts: 14798
Joined: Thu Feb 15, 2007 3:05 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ηρακλης
Status: +2513 posts
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Άμυνα κάνουμε τιζιανο

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Spoiler: show
-I thought our story was epic, you know?
You and me.
-Epic how?
-Spanning years and continents,
bloodshed... epic.
-Come on.
Ruined lives,bloodshed?
You really think a relationship
should be that hard?
-No one writes songs
about the ones that come easy.
Spoiler: show
Πέρασα όλη μου τι ζωή
θέλοντας κάτι...
και έβαλα τα δυνατά μου
να μην το βρω.
Ποτέ...
ακόμη πηγαίνοντας κοντά σε μέρη
που ίσως ήταν
User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times


Off Topic:
Ο Πέρι μπορεί να είναι αρμόδιος για το θέμα του adblock αλλά η εργασία στην εταιρεία είναι προσωπικό ζήτημα του καθενός και ανεξάρτητη από την όποια παρουσία στο σάιτ (είτε μέλος είτε μοντ είτε μη μέλος δεν παίζει ρόλο στο αν κάποιος είναι εξ. συνεργάτης της εταιρείας) και για να σκεφτώ αν θα δεχτώ σχόλια για αυτό το προσωπικό ζήτημα, περιμένω τουλάχιστον να είναι σωστά και όχι να λέει ο καθένας ό,τι νομίζει για το θέμα.
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bianconeri wrote:Ο λόγος που το έγραψα είναι ΜΟΝΟ ότι το site δεν είναι απλά ένα fan site που ζει μόνο από διαφημίσεις... αν κάνω λάθος ανακαλώ αυτή τη στιγμή!
peritri wrote:Επίσης, δεν κατανοώ για ποιον λόγο συγχέεις π.χ. τη δική μου ιδιότητα ως εξωτερικού συνεργάτη της SI με την υπάρξη του site. Εκτός των άλλων, με την υπόθεσή σου προσβάλλεις παιδιά που αφιλοκερδώς προσφέρουν στο fan site μας, γιατί τέτοιο είναι, χαρακτηρίζοντάς τους υπαλλήλους με μισθό.
mojotzotzo wrote:Κάνεις τραγικό λάθος. Εδώ το σάιτ είναι φαν σάιτ ξεκάθαρα. Κάποια άτομα μπορεί να έχουν/είχαν μια περιστασιακή σχέση εξωτερικού συνεργάτη με την εταιρεία αλλά αυτή είναι πλήρως ανεξάρτητη από οτιδήποτε κάνουν στο σάιτ
rimini wrote:ΥΓ: Η εταιρεία δεν έχει καμία σχέση με το site. Είναι ένα affiliate όπως όλα τα άλλα. Οποιοσδήποτε μπορεί να ανοίξει ένα site και αν τηρεί τις προϋποθέσεις που θέτει η SI να έχει την ίδια ακριβώς αντιμετώπιση με το fmgreece. Ότι μερικοί πληρώνονται από την εταιρεία για άλλες δουλειές είναι τελείως άσχετο. Το site ανά πάσα ώρα και στιγμή μπορεί να κλείσει, αυτοί θα συνεχίσουν να πληρώνονται από την εταιρεία για τις άλλες δουλειές..
3 άτομα σου εξηγήσαμε ότι κάνεις λάθος αλλά δεν ανακάλεσες.

Off Topic:
@tiziano
Δεν βλέπω κάπου την επίθεση. Επίσης δεν βλέπω κάπου τι σχέση έχει ότι απάντησε ο Περικλής με ότι έχουν κι άλλοι άποψη για το θέμα. Είχα το δικαίωμα να απαντήσω και ήθελα να το κάνω,
είχες το δικαίωμα να απαντήσεις κι εσύ και το έκανες.
User avatar
bianconeri
Trialist
Trialist
Posts: 76
Joined: Sat Sep 25, 2010 2:26 am
Football Manager της ομάδας: Juventus
Αγαπημένη Ομάδα: Juventus
Status: 'Η ο παίκτης ή η μπάλα...
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Βλέπωντας το site στο επίσημο παιχνίδι και στο footballmanager.com και στα φόρουμ του με την μετάφραση νόμιζα για χρόνια (εγώ και άλλοι φίλοι μου που παίζουν) ότι το fmgreece είναι η ελληνική έκδοση του footballmanager.com. Δεν έχω πρόβλημα να ανακαλέσω αν κάτι δεν κατάλαβα σωστά. Οπότε ναι συγνώμη για αυτό που είπα περί μισθών και ανακαλώ.
Καλή συνέχεια σε ότι κάνετε
My word remains a contract

Alessandro Del Piero
http://en.wikipedia.org/wiki/Alessandro_Del_Piero
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το fmgreece.gr είναι μια ανεξάρτητη ιστοσελίδα – κοινότητα των fans του Football Manager που ξεκίνησε το 2002. Δεν αποτελεί μέσο της εταιρείας που παράγει και πωλεί το παιχνίδι ( Sports Interactive – Sega). Για την συνεισφορά του στην κοινότητα του Football Manager όμως, έχει αναγνωριστεί ως affiliate site της Sports Interactive.

http://www.fmgreece.gr/aboutus/

Και αυτό το ξεκαθαρίζουμε όμως. Στο ίδιο σημείο που είχαμε το μήνυμα που ήθελες για τον adblocker και δεν είδες ;)
User avatar
bianconeri
Trialist
Trialist
Posts: 76
Joined: Sat Sep 25, 2010 2:26 am
Football Manager της ομάδας: Juventus
Αγαπημένη Ομάδα: Juventus
Status: 'Η ο παίκτης ή η μπάλα...
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

απλά δεν κατάλαβα γιατί τόσο μένος για κάτι που έγραψα που όπως αποδείχθηκε ήμουν λάθος ενώ το κύριο πόστ ήταν για το adblock. Αν αυτό είναι το μόνο που θέλετε να διευκρινιστεί τότε καταλαβαίνω. Για άλλο λόγο 'εγραψα αλλού πήγε το θέμα
My word remains a contract

Alessandro Del Piero
http://en.wikipedia.org/wiki/Alessandro_Del_Piero
Post Reply

Return to “Σχόλια για το fmgreece.gr”