[CM3] Πόσο 'μακρυά' έχετε πάει στο CM01/02;

Συζητήστε σχετικά με τις εκδόσεις CM1, CM2, CM3, CM4 του Championship Manager
User avatar
EMS
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Tue Nov 11, 2003 12:00 am
Location: ΤΡΙΠΟΛΗ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

egw mexri twra eime mexri to 2050 me tin ethniki na exw parei dyo mountial ena euro kai syllogika 6 prwtathlimata kamposa kypella alla poli liges diakriseis.exw kanei topic opoios mporei kai exei xrono boithaei.
filika only.............


[img]http://www.rigoli.com.au/images/ems.gif[/img]
--EMS DRAGSTER RACING TEAM--
1)FORD SIERRA RS 500
2)FORD SIERRA 4WD COSWORTH
User avatar
mario
Amateur
Amateur
Posts: 205
Joined: Thu Nov 13, 2003 12:00 am
Location: Νάουσα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Μια φορά ο τρελός το έφτασα μέχρι το 2084 , ξεκίνησα με Λάρισα , πηρα αργότερα ολυμπιακό , νάουσα , κ μετα ξανά ολυμπιακό μέχρι που με απέλυσαν !!! :-k ::evil: κ ετσι το παράτησα. Εβγαζα τα μάτια μου στο ψάξιμο για να βρώ παίκτες της προκοπης....
Πάντως κ τώρα το φτάνω χαλαρά μεχρι το 2020 μεχρι να βαρεθώ
KaragouniS
Backup
Backup
Posts: 861
Joined: Sun Mar 16, 2003 12:00 am
Location: AN.AT.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

2084 ?? 8O :computer:


nomiza oti sto cm boreis na pekseis to poly 60 xronia

tora pws proekipse afto?
[i:3iprmu00]"It's going to be a season with lots of accidents, and I'll risk saying that we'll be lucky if something really serious doesn't happen..."[/i:3iprmu00]
Ayrton Senna, March 1994
http://www.f1-photo.com/Gallery/1988/Po ... PHC_ss.jpg
theodore80
Administrator
Administrator
Posts: 4833
Joined: Mon Apr 28, 2003 11:00 pm
Location: Amsterdam, Netherlands / Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Όσα θες παίζεις αρκεί να μην γίνει corrupt το save game σου.. Για αυτό καλό είναι να κρατάτε και ένα back-up ανά τακτά χρονικά διαστήματα. ::wink:
User avatar
LAR$
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Wed May 12, 2010 10:37 am
Football Manager της ομάδας: HSV
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
Status: L@R$ is comin' 2 town!!!
Location: Aruba!!!..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στο CM97/98 (πρώτη και μεγάλη αγάπη που με μύησε στον μυθικό κόσμο των manager games) με τις Καταλανικές Ταξιαρχίες συνεπικουρούμενες από τα τάγματα ατάκτων Βάσκων και ιπτάμενων Ολλανδών-άκα Barcelona μέχρι το 2034 τρομοκρατούσα την Ευρώπη και τον πλανήτη ολάκαιρο!!
Στο 01/02 ξεκίνησα άπειρα saves-ουκ έστιν αριθμός,άλλα τα μακροβιότερα απο αυτα ήταν συνήθως μέχρι το 2018 με κάποιες εξαιρέσεις που άγγιζαν το 2022 ή 2023..(Olympiakos Piraeus,Farnoborough,HSV,Motherwell,Lleida,FC Kiel,Fulham,PAS Giannena,Athletic Bilbao,ίσως και κάποιες που μου διαφευγουν τώρα πια από την θύμηση μου...)..
S e i z e the D a y ! ! ! . .
skylas
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Sun Aug 28, 2011 2:23 pm
Football Manager της ομάδας: OFI CRETE FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπερα παιδια

πραγματικα χαιρομαι που υπαρχουν ατομα που παιζουν το 01/02 ακομα!
εγω τωρα εχω κοψει λιγο,αλλα καθε χειμωνα ξαναρχιζω!

το μακροβιοτερο που εχω παιξει ειναι με την οφαρα μεχρι περιπου το 2028 περιπου -δε θυμαμαι καλα
και συνεχιζει, δεν κολλησε απλα βαρεθηκα κ ισως αργοτερα το συνεχισω!
μεχρι το 2005 η ομαδα σωνοταν με τα χιλια ζορια..μετα βγηκε νομιζω δευτερη μια χρονια,ξεκινησαν αρκετα πρωταθληματα κ μετα απο λιγα χρονια το πρωταθλημα το επαιρνα συνεχεια-κ το κυπελλο συνηθως.
ειχα παρει 7-8 τσαμπιονς λιγκ περιπου!
αξιοσημειωτο ειναι οτι ο Διονυσης Χιωτης επαιζε βασικος μεχρι τα 48 του περιπου!
οπως και το οτι καταφερα να βγω πρωτος στο highscore με λιγο περισσοτερους απο 500.000 ποντους!
βεβαια ειχα παρει τσαμπιονς λιγκ,πρωταθλημα, κυπελλο, και μουντιαλ με την εθνικη αργεντινης νομιζω!
εννοειται χωρις editor κ τετοια...ενταξει να ξαναπαιξω κανα τελικο δευτερη φορα το εχω κανει,αλλα με το editor χανει το νοημα του.
επισης αξιζει να παιξετε με την atletic bilbao!ειναι αλλη φαση, γιατι επιτρεπεται να παρεις μονο βασκους!
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το παλιό CM της SIgames!”