Καριερα σαν μανατζερ

Συζητήστε σχετικά με τις εκδόσεις CM1, CM2, CM3, CM4 του Championship Manager
Post Reply
User avatar
nicki
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sun Nov 25, 2012 10:48 am
Football Manager της ομάδας: προοδευτικη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα σε ολους,
πρωτο μου μηνυμα στο forum, μενω εκπληκτος που υπαρχουν τοσοι και ασχολουνται ακομη με αυτο το παιχνιδι,και λεω οτι δεν ειμαι ο μονος βαρεμενος.
Για πεστε ρε παιδια, εχει προσπαθησει κανεις να κανει "καριερα" σαν μανατζερ σ'αυτο το παιχνιδι? γραψτε καμια εμπειρια σας. Πως πχ το να φυγετε απο μια ομαδα, το κανετε να φαινεται καπως αληθινο, εννοω καποιο σοβαρο λογο για να ζητησεις θεση μανατζερ σε αλλη ομαδα.
Το εχω κατα φερει μερικες φορες, ξεκινωντας παντα με μικρες ομαδες, και στην πορεια αφου ανεβω κατηγορια και παει καλα το πραγμα, ζηταω πχ μεγαλυτερο γηπεδο, η πιο πολλα φραγκα για μιστα, συνηθως μου λεει δεν εχω τωρα μπλα μπλα, και μετα ενεργοποιω το apply for manager position for highr reputation clubs. Αρκετες φορες μου πετυχε αλλα οχι παντα.Σε ενα παιχνιδι ετυχε μαλιστα να αλλαξω 3 ομαδες με τελευταια τη φιορεντινα! καποια αλλη φορα μου πετυχε χωρις να "προβαλλω" καποιο λογο, ετσι απλα εβαλα οτι ζηταω δουλεια σε μεγαλυτερη ομαδα, μετα απο 7 μηνες στη φαρνμπορο (κονφερενς), και με ζητησαν στη γουιγκαν (δευτερη κατηγορια).
Ποτε ομως δεν εκατσε να με ζητησουν απο ομαδα απο αλλη χωρα. Βεβαια δεν το εχω τραβηξει να παιξει ποτε πανω απο 8 σαιζον-μου βαραινει πολυ μετα.
Προς το παρον αυτα, με χαρα μπαινω στην παρεα σας!
... την αξιοπρεπεια μας δεν θα την παρετε και αυτη!
User avatar
NickTheFox
Amateur
Amateur
Posts: 244
Joined: Mon Dec 05, 2011 9:23 pm
Football Manager της ομάδας: Άνεργος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool F.C.
Status: Y.N.W.A.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλώς ήρθες φίλε μου. Εχω κάνει καριέρα με πολλές ομάδας στο 07. Γενικά όμως δεν το κάνω συχνά, προτιμώ τα πολλά χρόνια σε μια ομάδα...
Y.N.W.A.

★ Feel The Spirit ★
User avatar
nicki
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sun Nov 25, 2012 10:48 am
Football Manager της ομάδας: προοδευτικη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ξεχασα να πω, αναφερομαι στο cm0102
... την αξιοπρεπεια μας δεν θα την παρετε και αυτη!
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το παλιό CM της SIgames!”