[CM4 03/04] Diego

Συζητήστε εδώ τα ευρήματά σας και προτείνετε τους παιχταράδες αλλά και τους προπονηταράδες που βρήκατε στους υπόλοιπους!
Post Reply
User avatar
dionysis
Amateur
Amateur
Posts: 112
Joined: Wed Oct 22, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Diego Ribas da Cunha (Diego) Είναι πολύ καλός παίχτης (στατιστικά τουλάχιστον), Βραζιλάνος, AMC, παίζει στη Santos. Στη χρονιά 2009-2010 κοστίζει 8.000.000 ευρώ, και η Santos ζητάει 22.000.000e. Τον είχα βρει πιο πριν αλλά είχα τον Εργοτέλη, οπότε μεταγραφές τέτοιου είδους ήταν αδύνατες
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και που εφτασε το 2010 και ειναι ακομα στην Santos περιεργο μου φαινεται.Συνηθως στα πρωτα δυο χρονια εχει φυγει.Ειναι παρα πολυ καλος οντως.
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
ertai1987
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 368
Joined: Sat Jun 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ton bazeis mc me belaki eos tin epithesi kai sou bazei 20-30 goals per season kai alles toses assists.
User avatar
dionysis
Amateur
Amateur
Posts: 112
Joined: Wed Oct 22, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και με τη Barca που ξεκίνησα καινούργιο, δίνω 25 εκ/μύρια, και δεν τον δίνουν... Τι να πει κανείς, μάλλον φοβούνται ότι άμα τον έχω στην ομάδα μου, δεν θα αφήσω τπτ όρθιο ::roll:
[url=http://www.barcelonistas.gr/:3jmhkpvr]barcelonistas.gr[/url:3jmhkpvr]
Οι εγγραφές μελών ξεκίνησαν
User avatar
wOOzY
Amateur
Amateur
Posts: 130
Joined: Tue May 25, 2004 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Γουέστ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Egw ton eixa parei me ton Panathinaiko , se draxmes panta gyrw sta 250 Myrria . . Arketa kalos , ebgaze tromaktikes Assists , pou htan sigoura Goals
User avatar
geckham
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17522
Joined: Tue Jun 17, 2003 11:00 pm
Location: North Bank, Highbury.
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

[quote]
Egw ton eixa parei me ton Panathinaiko , se draxmes panta gyrw sta 250 Myrria .
[/quote]

250 εκατομύρια?
Εγώ με τη Leeds έδινα στη Santos 6 εκατ. Ευρώ και δεν τον έδινε... ::roll:
I fart in your general direction.Image
User avatar
bihlas
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Thu Jul 08, 2004 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αναμφισβήτητα ο Pele του παιχνιδιού, με στατιστικά που φυσάνε , αποδόσεις ανάμεσα σε 8 και 9.Παίζει AMC αλλά εγώ προτιμώ να τον χρησιμοποιώ όπως και ο ertai1987 δηλαδή MR αλλά να προωθείται μέχρι την επίθεση. Τον πήρα την πρώτη χρονιά στην ARSENAL έβαλε 23 goal και έκανε 32 Assists. :Οσο για αξία; Ιούνιο του 2004 22.500.000 ευρώπουλα!!!!!!! ::wink: ::wink: ::wink:
Φέρτε μπύρες,
φέρτε ούζα ,
Πορτογα-Πορτογάλλες για παρτού........!!!
tasos03
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Mon Feb 19, 2007 10:13 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

edw einai to kalutero 10ri.ton pira elaxista kai ton poulisa 20dis stin barca.epaize konta sto 9.5 einai teleios
tasos03
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Mon Feb 19, 2007 10:13 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

edw einai to kalutero 10ri.ton pira elaxista kai ton poulisa 20dis stin barca.epaize konta sto 9.5 einai teleios
Post Reply

Return to “Παίκτες / Προπονητές CM”