[CM4 03/04] No Match

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του CM από τον μετρ του είδους Thrasso!
Post Reply
User avatar
DIEGO-4
Amateur
Amateur
Posts: 243
Joined: Tue Feb 11, 2003 12:00 am
Location: ΘΥΡΑ 4α ΓΗΠΕΔΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Thrasso , τι έχεις καταλάβει απο την περιγραφή του No Match...Εγώ προχθές το παρατήρησα για πρώτη φόρα και τρόμαξα......Το πρόγραμμα λέει μπένει αυτόματα σαν Schedule όταν η ομάδα δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα στο fixture για τις επόμενες 5 ημέρες.....Μήπως δεν κατάλαβα σωστα? Αν ισχύει αυτό σημαίνει οτι το No Match είναι το πρόγραμμα προπόνησης για όλη τη season!!!
User avatar
ThrassosSevvas
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 3778
Joined: Sun Apr 20, 2003 11:00 pm
Location: Αthens, GR
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε κάποιο Patch το αφαίρεσαν τελείως, αλλά δε θυμάμαι σε ποιό.
Σύμφωνα με την περιγραφή, το No Match θα ενεργοποιούταν μόνο κάθε Σάββατο (αν παίζεις κάθε Κυριακή), διότι πρέπει να περάσουν 5 μέρες χωρίς ματς για να ενεργοποιηθεί.
Αν θες να έχεις το κεφάλι σου τελείως ήσυχο, φτιάξε το No Match να είναι ακριβώς ίδιο με το γενικό σου πρόγραμμα.
User avatar
DIEGO-4
Amateur
Amateur
Posts: 243
Joined: Tue Feb 11, 2003 12:00 am
Location: ΘΥΡΑ 4α ΓΗΠΕΔΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Thrasso , δεν γίνεται κάτι τέτοιο γιατί έχω ξεχωριστό πρόγραμμα για κάθε position παίκτη.. Αν ισχύει μόνο για την ημέρα του Σαββάτου , τότε κάτι γίνεται , αλλα όλη την εβδομάδα δεν μπορώ να έχω ένα κοινό πρόγραμμα για όλους του ποδοσφαιρίστες.
User avatar
ThrassosSevvas
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 3778
Joined: Sun Apr 20, 2003 11:00 pm
Location: Αthens, GR
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι, είναι μόνο για Σάββατο (δεδομένου ότι δεν παίζεις μεσοβδόμαδα). Βάλε αυτό που έχεις για τους μέσους, η την κοινή μέρα (αν υπάρχει) το Σάββατο.
Post Reply

Return to “Προπόνηση CM”