[CM4 03/04] ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΣΤΗ 3η ΑΓΓΛΙΑΣ....ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του CM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
User avatar
Moltiani
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Sun Mar 02, 2003 12:00 am
Location: ATHINA-SITIA-IRAKLIO
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξεκινησα να παιζω 3η αγγλιας..Πηρα τη Ηull...Λιγα χρηματα,καλα ταλεντακια.Βγηκα πρωταθλητης και την επομενη σεζον παλι πρωταθλητης κι ετσι σε δυο χρονια ναμα ιστην DIVISION 1..Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι τα καταπληκτικα γκολ που μπαινουν στην Αγγλια...Πολλα και διαφορα ενω με τον Παναθηναικο εμπεναν συνεχεια τα ιδια..Τι να πω..Καταπληκτικο πρωταθλημα...Για να δουμε αν κανω τιποτα με τουσς μικρους φετος...
MY LIFESTYLE DETERMINES MY DEATH STYLE!!!!
User avatar
kostasd
Amateur
Amateur
Posts: 102
Joined: Fri Aug 22, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αντε καλό πρωτάθλημα....θα μείμαστε κ αντίπαλοι.Παίζω με την Cabridge!!!
User avatar
Moltiani
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Sun Mar 02, 2003 12:00 am
Location: ATHINA-SITIA-IRAKLIO
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eimai 2 xronia division 1 kai panta xano sta pleyoff...me tin cambridge anevainoume panta mazi.,..fovera ntermpi....fetos tha sas fame..o tsigalko einai foveros
MY LIFESTYLE DETERMINES MY DEATH STYLE!!!!
User avatar
kostasd
Amateur
Amateur
Posts: 102
Joined: Fri Aug 22, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οk θα τα πούμε τον Μάη! Πρόσεχε γιατί όταν βγαίνει ο Tudor από δεξιά κ ο Beech από τ'αριστερά ....μυρίζει ΓΚΟΛΛΛΛ!!!!
stealthGR
Amateur
Amateur
Posts: 149
Joined: Sat Nov 16, 2002 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

o tudor? elpizw na einai kanenas makrinos ksaderfos tou. i na ton exeis parei sta 45 tou.
hehehe
User avatar
kostasd
Amateur
Amateur
Posts: 102
Joined: Fri Aug 22, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="stealthGR"]o tudor? elpizw na einai kanenas makrinos ksaderfos tou. i na ton exeis parei sta 45 tou.
hehehe[/quote]

Δεν ξέρω αν είναι ξάδερφός του,πάντως το ελπίζω γιατί θα έχει τα...γονίδια! Πρέπει να πω πως η 3η Αγγλίας είναι από τα πιο συναρπαστικά πρωταθλήματα που έχω παίξει!Εχει πιάσει άνοιξη κ ο 1ος από τον 8ο έχουν απόσταση 6 βαθμούς!!!
User avatar
Moltiani
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Sun Mar 02, 2003 12:00 am
Location: ATHINA-SITIA-IRAKLIO
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οντως ειναι καταπληκτικο το αγγλικο γενικα.Εγω τελικα ανεβηκα σε 5 χρονια απο την τριτη κατηγορια στην πρεμιερ..Και ειμαι πρωτος...ο τσιγαλκο με εχει βγαλει ασπροπροσωπο αλλα δεν ειχα χρηματα να παρω τον καλυτερο παιχτη ολων των μανατζερ...EVANDRO RONCATTO!!! Η Κειμπριτζ ειναι ακομα στην πρωτη κατηγορια....υπομονη φιλε..α..περσυ πηρα και το κυπελλο αγγλιας...και αποκλειστηκα στα προημιτελικα του ουεφα απο γκολ του Χαριστεα..χαλαλι...
MY LIFESTYLE DETERMINES MY DEATH STYLE!!!!
User avatar
kostasd
Amateur
Amateur
Posts: 102
Joined: Fri Aug 22, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αντε να δούμε! Φέτος αποξκελιστηκα στον ημιτελικό του κυπέλλου από την Chelsea (Ας ειν'καλά τα φράγκα του Αμπράμοβιτς)) με γκολ στο 117'!Πάντως η Hull τα πηγαίνει μια χαρά,είνσι 2-3 κ λογικά πάει για άνοδο,ελπίζω κ εμείς μαζί!

Υ.Γ Το γηπεδάκι σας πολύ στυλάτο! Οι εξέδρες απίθανες! Το δικό μας πάλι μες στο χιονιά??? Καλά τέτοιο παγετό έχει στο Cambridgeι 8O ???
User avatar
andreascm4
Trialist
Trialist
Posts: 83
Joined: Wed Oct 22, 2003 11:00 pm
Location: kypros
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:) Καλη χρονια.

Εγω παιζω με την Μansfield Town. Με πολυ λιγα λεφτα,πηρα μονο 2 παιχτες και την βασικη ενδεκαδα να μην αλλαζει μεσα σε 2 χρονια..Τελικα παιζει ρολο η ομοιγενεια στο CM η ειναι απλα ιδεα μου? ::wink:

Τι να πω..μακραν το καλυτερο πρωταθλημα βρισκεται στην Αγγλια.
User avatar
Moltiani
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Sun Mar 02, 2003 12:00 am
Location: ATHINA-SITIA-IRAKLIO
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια την πρωτη μου χρονια στν πρεμιερ..πηρα πρωταθλημα!!!!!με DIEGO KAI TSIGALKO τους αλλαξα τα πετρελαια...και καθε αγωνιστικη μου εβγαινε σε μηνυμα πως αποκλειετε να αντεξω..το θρυλικο THE CIRCLE ζει τεραστιες μερες δοξας..
MY LIFESTYLE DETERMINES MY DEATH STYLE!!!!
User avatar
MAKEDNOS_PAOK
Trialist
Trialist
Posts: 64
Joined: Fri Nov 21, 2003 12:00 am
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επειδη με πωρωσατε με το αγγλικο πρωταθλημα, πείτε μου ποια ομάδα να πάρω απο την
Division 3 (Να μην κωλήσω και 5 χρόνια στην ιδια κατηγορία :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

Και κανενα αγγλακι καλο πείτε.
ΕΕΕ ΟΟΟ Παρτε τον Ραπτοπουλο και φυγετε απο δω!!!!!

Π. Α. Τ. Π. Μ. Π. και Α. Γ. Ο Π. Δ. Π.
User avatar
Katmai
Amateur
Amateur
Posts: 223
Joined: Wed May 21, 2003 11:00 pm
Location: Άλιμος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Φίλε μου εγώ ξεκίνησα απο την conferense της Αγγλίας με μία ομάδα που πήγαινε για υποβιβασμό. Ανακάλυψα ένα πέκτακι 18 χρόνών, επιθετικός, πραγματικός θυσαυρός!!!Δεν ξέρω αν θα είναι τόσο αποτελεσματικός σε εσένα όσο και σε μένα (μιλάμε για 40+ κάθε χρονιά =D> ), δεν ξέρω καν αν θα τον βρεις, αλλά τσέκαρε αν δοκιμάσεις. Το όνομά του είναι Michael Rankine και παίζει στην Barrow. Κάποια στιγμή πρέπει να γράψω και την περιπέτειά μου. :-k Για την ιστορία η ομάδα μου λέγεται Tamworth. :8:
User avatar
kostasd
Amateur
Amateur
Posts: 102
Joined: Fri Aug 22, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="MAKEDNOS_PAOK"]Επειδη με πωρωσατε με το αγγλικο πρωταθλημα, πείτε μου ποια ομάδα να πάρω απο την
Division 3 (Να μην κωλήσω και 5 χρόνια στην ιδια κατηγορία :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

Και κανενα αγγλακι καλο πείτε.[/quote]

Πάρε μια στην τύχη! Εμένα μου κόλλησε να πάρω την Cambridge κ όταν είδα τα προγνωστικά τρελάθηκα! 10-1 με είχαν.Ούτε αουτσάιντερ κι όμως τώρα πάω για άνοδο!
User avatar
andreascm4
Trialist
Trialist
Posts: 83
Joined: Wed Oct 22, 2003 11:00 pm
Location: kypros
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και μια συμβουλη οσοι παρετε μια ομαδα απ`αυτην την κατηγορια.

Βαλτε τους Scouts σας να παρακολουθησουν πολλους παιχτες U21 των μεγαλων ομαδων της Premier League,καποια στιγμη μενουν ελευ8εροι και ερχονται ευκολα.

Το λεω αυτο,επειδη απ`οτι ξερω δεν υπαρχουν πολλα λεφτα διαθεσιμα στο ταμειο.
User avatar
ThrassosSevvas
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 3778
Joined: Sun Apr 20, 2003 11:00 pm
Location: Αthens, GR
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="Katmai"]Φίλε μου εγώ ξεκίνησα απο την conferense της Αγγλίας με μία ομάδα που πήγαινε για υποβιβασμό. Ανακάλυψα ένα πέκτακι 18 χρόνών, επιθετικός, πραγματικός θυσαυρός!!!Δεν ξέρω αν θα είναι τόσο αποτελεσματικός σε εσένα όσο και σε μένα (μιλάμε για 40+ κάθε χρονιά =D> ), δεν ξέρω καν αν θα τον βρεις, αλλά τσέκαρε αν δοκιμάσεις. Το όνομά του είναι Michael Rankine και παίζει στην Barrow. Κάποια στιγμή πρέπει να γράψω και την περιπέτειά μου. :-k Για την ιστορία η ομάδα μου λέγεται Tamworth. :8:[/quote]

Kι εγώ με την Tamworth παίζω, LLM όμως.
Έχε υπόψη ότι ο Pete Sottrel (Assistant Manager) κι ο Dean Gripton (Scout) είναι οι άγγλοι Head Researchers. ::lol:
Post Reply

Return to “Ιστορίες CM”