[CM4 02/03] Epitelous! Dextika goal!

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του CM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
User avatar
pani0202
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2036
Joined: Thu Sep 19, 2002 11:00 pm
Location: Canada
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Meta apo 1,5 xrono sto proathlima dextika epitelous goal apo to Aigaleo :lol:

Synolika 48 paixnidia protathlimatos xoris na dexto goal :shock: (Fysika eimai aittitos akoma sto protathlima afou kai to Aigaleo akoma to kerdisa me 3-1).

H plaka einai oti eno eimai aittitos gia 48 paixnidia protathlimatos stin seira (exo kanei mono 3-4 isopalies) to paixnidi ebgale mynima gia ton Hrakli oti einai aittitos se 17 paixnidia. Siga t'ayga :lol:
Gia tin diki mou omada pou exei xehasei ti paei na pei itta kai den exei faei goal gia toso kairo koubenta. Oute na grapsei oti o Eleftheropoulos exei tromero rekor tosous agones xoris na dextei goals, oute na grapsei oti o Olympiakos einai aittitos kai den exei dextei goal gia 1,5 xrono, tipota!

Megalo xali kai megali apogoiteysi to CM4 distyxos. To leo kai tha to xanaleo mexri na do sobares allages stin engine tou paixnidiou.
Προπονητής της εξέδρας
User avatar
P3tal0udas
Rotation
Rotation
Posts: 1000
Joined: Mon Sep 30, 2002 11:00 pm
Location: Νέα Σμύρνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mpravo re pani!!! Amin dextikes goal!! Sou proteinw na paikseis me 11 paiktes xwris termatofylaka!! Kalytera etsi!!
Here is a place with no fun, no sun, where the men are men and the women also.'
konspir2
Coach
Coach
Posts: 2673
Joined: Wed Nov 20, 2002 12:00 am
Location: Ανάκασα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote]To leo kai tha to xanaleo mexri na do sobares allages stin engine tou paixnidiou.[/quote]

Δεν νομίζω ότι θα δεις και τοοοόσο μεγάλες αλλαγές στην match engine... Απογοήτευση μεγάλη....

Xαρακτηριστικό: από τις τελευταίες 8 ημέρες δούλεψα μόνο την μία... Σε εφτά μέρες αράγματος λοιπόν, έπαιξα μόλις 1-1,5 ώρα CM4... Αδιανόητο για παλαιότερες εποχές! (CM3)

ΥΓ: Pani είσαι μεγάλος coach! Αφού κατάφερες και έφτιαξες την άμυνα του ολυμπιακού δεν νομίζω ότι χρειάζεται να προσθέσεις κάτι άλλο στην προπονητική σου καριέρα.. :D :wink:
« H ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν»

Μαδάρες μου Χανιώτικες, κορφές του Ψηλορείτη, και Λασιθιώτικα βουνά, ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΕΡΜΗ ΚΡΗΤΗ

25.500
User avatar
pani0202
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2036
Joined: Thu Sep 19, 2002 11:00 pm
Location: Canada
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote]Pani είσαι μεγάλος coach! Αφού κατάφερες και έφτιαξες την άμυνα του ολυμπιακού δεν νομίζω ότι χρειάζεται να προσθέσεις κάτι άλλο στην προπονητική σου καριέρα.. [/quote]

Nai, elpizo Kokkalis na diabazei afto to forum kai na me kalesei na analabo ton Olympiako :lol:
Na deis pos tha tin stroso ego tin amyna :wink:
Προπονητής της εξέδρας
greenbez
Rotation
Rotation
Posts: 1124
Joined: Mon Apr 07, 2003 11:00 pm
Location: Κηφισιά Αττικής
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="pani0202"][quote]Pani είσαι μεγάλος coach! Αφού κατάφερες και έφτιαξες την άμυνα του ολυμπιακού δεν νομίζω ότι χρειάζεται να προσθέσεις κάτι άλλο στην προπονητική σου καριέρα.. [/quote]

Nai, elpizo Kokkalis na diabazei afto to forum kai na me kalesei na analabo ton Olympiako :lol:
Na deis pos tha tin stroso ego tin amyna :wink:[/quote]

edw pou ta leme apo olous aytoys pou exoun perasei ton teleytaio kairo apo ton gavro eisai sigoura kalyteros... :wink:
User avatar
P3tal0udas
Rotation
Rotation
Posts: 1000
Joined: Mon Sep 30, 2002 11:00 pm
Location: Νέα Σμύρνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Makari!! Giati na min pas!! O Lemonis itan kalyteros? Toulaxiston esy asxoleisai me tin proponitiki pio polla xronia!!! Ante giati o theios ksekoutiane!! Egw psifizw pani!!! :D :D :D :D
Here is a place with no fun, no sun, where the men are men and the women also.'
User avatar
pani0202
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2036
Joined: Thu Sep 19, 2002 11:00 pm
Location: Canada
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

:D
Προπονητής της εξέδρας
Number7
Trialist
Trialist
Posts: 48
Joined: Sun Apr 20, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pani, an kataferes auto me ta 48 paixnidia seri aittiitos (giati na peis psemmata alloste) eisai pragmati megalos coach, alla kai manager.

Oso gia to kainourio CM, to xaraktirizo os ena polypothito oneiro pou telika ginetai efialtis. Alitheia sas leo, me to CM4 ksexasa ti paei na pei ethismos. Sigoura einai ena poly kalo paixnidi, pou omos exei xasei tin palia tou doksa. Krima! :cry: :cry: :cry:

Elpizo ki ego na ginoun sovares diorthoseis stin engine tou. :?
Number7
Trialist
Trialist
Posts: 48
Joined: Sun Apr 20, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

A! Ksexasa... Exeis kai ti dikia mou psifo.
Sou menoun mono................. 1.000.000 psifoi akoma! :D
User avatar
pani0202
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2036
Joined: Thu Sep 19, 2002 11:00 pm
Location: Canada
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nai, malista molis eixa teleiosei tin proti xronia eixa balei ena screenshot kapou edo sto forum (den thimamai an itan sto topic me tis taktikes). Mporo na balo ki allo ena tora an thes, opou meta apo 22 agones stin xronia pou paizo exo akoma mono ena goal kata (nai ...afto me to Aigaleo :wink: ).

Distyxos to paixnidi den me "trabaei" pia gia pollous kai diaforous logous. Enas apo aftous fysika einai kai i efkolia me tin opoia pairnei kaneis ta apotelesmata. Apo ena simeio kai meta ousiastika to mono pou kano sto paixnidi einai na allazo tous paiktes pou einai traymaties i exoun kartes kai patao "continue". Oute gia paiktes koitao (poios xreiazetai paiktes otan den mporei na skorarei kaneis enantion tou kai me tin omada pou exei saronei ta panta???), oute gia systimata tin psaxno (poios allazei ena systima pou kerdizei ta panta?), oute proponiseis (etsi opos tin eftiaxa otan xekinisa to paixnidi, etsi synexizo meta apo 3 xronies paixnidiou...) oute gia tipota allo.

Mia ateleioti baremara...
Προπονητής της εξέδρας
User avatar
diagoras
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Tue May 13, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pani0202 iparxei ena gegonos: mou ti spas afantasta. iparxoun kai tria erwtimatika: a)i eisai megalos pseytis b) i eisai korifaios cheater( add manager se deyteri omada sou leei kati?) c) i eisai trelos epeidiksias pou parallila einai cheater kai pseytis. Loipon 'proponiti' apisteute vazw stoixima pws den exeis idea apo bala.den 8a sou ekana epi8esi alla mou ti spane oi epideiksies pou zoun se mia parallili pragmatikothta kai lene 8eikes baroufes gia na tous proseksoun. Oso gia to cm4 einai KORYFAIO. mipws kaloma8ame sta proigoumena eykola (cm3 kai ta resta) kai mas epese ligoulaki diskolo ayto mages? den peirazei prospa8eia. kai min klevete.
DoctorBalendar
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18373
Joined: Tue Oct 01, 2002 11:00 pm
Location: Heidelberg / Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Edw kaneis la8os, o pani0202 exei deltio proponiti kai paizei XRONIA mpala...

8a se parakalesw na eisai ligotero oksu8umos kai epi8etikos kai na ma8aineis prwta gia poion milas...

PS: Sumfwnw oti oi cheaters einai KAKO fainomeno, alla den einai oloi oi epituximenoi cheaters... :wink:
Mike the Cypriot
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 5098
Joined: Thu Sep 19, 2002 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Νέα Σαλαμίνα
Location: Larnaca, Cyprus
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="diagoras"]pani0202 iparxei ena gegonos: mou ti spas afantasta. iparxoun kai tria erwtimatika: a)i eisai megalos pseytis b) i eisai korifaios cheater( add manager se deyteri omada sou leei kati?) c) i eisai trelos epeidiksias pou parallila einai cheater kai pseytis. Loipon 'proponiti' apisteute vazw stoixima pws den exeis idea apo bala.den 8a sou ekana epi8esi alla mou ti spane oi epideiksies pou zoun se mia parallili pragmatikothta kai lene 8eikes baroufes gia na tous proseksoun. Oso gia to cm4 einai KORYFAIO. mipws kaloma8ame sta proigoumena eykola (cm3 kai ta resta) kai mas epese ligoulaki diskolo ayto mages? den peirazei prospa8eia. kai min klevete.[/quote]

diagora: 2 post kai 2 katigories, den nomizeis oti exeis kanei lathos arxi? ton ikseres kai apo xthes ton pani? esi poios eisai kai tha krineis tous pantes? :roll:
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

2 post και βγάζεις και συμπεράσματα... ΦΡΟΥΤΟ!
Ο άνθρωπος είναι ιστορία και μεγάλο κεφάλαιο στην κοινότητα.

Pani παίξε λίγο καμμιά ξεπεσμένη λίγκα με άχρηστους παίχτες να το ευχαριστηθείς λίγο... :wink:
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
AiRyG9
Trialist
Trialist
Posts: 74
Joined: Mon May 19, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

me ton Olympiako katafera se mia periodo na dekto mono 3 termata xwris na agoraso kapious amyntikous i termatofylaka. An katafera na to kanw xwris neous pektes den vlepo giati na amfisvitas ton pani.
H AVTOKRATORIA SYNEXIZETAI
[img:y30qvjf4]http://www.kifines.com/Images/banners/kif_tropea.gif[/img:y30qvjf4]

..KAI TO 8o STON PEIRAIA!!
Post Reply

Return to “Ιστορίες CM”