[CM4 03/04] Δεν μπορώ να δω το squad της ομάδας μου!!

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Post Reply
Kastroman
National Manager
National Manager
Posts: 9295
Joined: Thu Jul 03, 2003 11:00 pm
Status: Come at the king, you best not miss.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα πράγματα έχουν ως εξής:

ενώ έπαιζα ωραία και καλά με τον Πανηλειακό και είχα φτάσει στις 30.3.2005 ξαφνικά πατώντας το F1 δεν μπορούσα να πάω στην οθόνη με το squad της ομάδας μου. Για να μη τα πολυλογώ δεν μπορώ με τίποτα να δω τους παίχτες της ομάδας μου: ούτε με F1, ούτε με link από άλλες οθόνες (1ης εθνικής, νέα κτλ) ούτε από το “Panileiakos squad” στο όνομα μου, γενικά με τίποτα.
Αυτό έχει ως αποτέλεσμα όταν φτάνω τη μέρα του ματς πατώντας το “Go to match” να μην μπορώ να προχορήσω στο παιχνίδι!

Δοκίμασα holiday, reinstall αλλά δεν κατάφερα τίποτα.

Ξεκίνησα ένα νέο παιχνίδι και (στην αρχή τουλάχιστον...) δεν είχα αυτό το πρόβλημα.

Εν τω μεταξύ, όλες τις άλλες οθόνες μπορώ να τις δω: ομάδες, διοργανώσεις, όλους τους παίχτες (και της ομάδας μου), search, club confidence, staff – training- history κτλ της ομάδας μου, ΟΛΑ εκτός από το squad της ομάδας μου!!!! ](*,)

Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει; Όχι τίποτα άλλο, αλλά να μην έχω τα ίδια σε κάθε παιχνίδι που αρχίζω...

Α,παίζω με 4.1.2.

p.s: Ευτυχώς ή δυστυχώς μέχρι την Τρίτη δεν θα έχω πρόσβαση σε PC οπότε δε θα μπορώ να πω περισσότερα μέχρι τότε.
Μια μέρα θα σηκωθώ, θα τον χτυπήσω φιλικα στην πλάτη, και θα τον ρωτήσω:
"Κυρ Αντρέα, με όλο το θάρρος. Γαμείς καθόλου;"
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
- Πονάω!
- Δεν πονάς. Φοβάσαι.
Kastroman
National Manager
National Manager
Posts: 9295
Joined: Thu Jul 03, 2003 11:00 pm
Status: Come at the king, you best not miss.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε παιδιά μπορεί να βοηθήσει κανείς εδώ; ::roll:

Έβαλα το 4.1.4 για να είμαι σίγουρος και παρόλα αυτά το ίδιο ακριβώς bug μου χάλασε άλλα 2 νέα παιχνίδια ::evil: ](*,)

Και τα 2 σε πολύ πρώιμη ημερομηνία - στο τέλος του καλοκαιριού ουσιαστικά.

Μόνο σε μένα έχει τύχει ρε γμτ;
Μια μέρα θα σηκωθώ, θα τον χτυπήσω φιλικα στην πλάτη, και θα τον ρωτήσω:
"Κυρ Αντρέα, με όλο το θάρρος. Γαμείς καθόλου;"
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
- Πονάω!
- Δεν πονάς. Φοβάσαι.
User avatar
sven
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Sun Jun 06, 2004 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

file kastroman to epatha kai ego me thn atalanta.Ekei pou eixe teleiosei to protathlima kai eixa termatisei 2os htan telh opos ksekiname ths deyterhs xronias.Eixa kanei kana dio kales metagrafes kai ksafnika auto akribws pou les ma kanenan tropo den empaine sto squad.Efaga trelo kseneroma.Malista hmoun se ena simeio opou diapragmateuomoun me tis omades pou eixa co-ownship kati paixtes. Ego den toys thelo na toys agoraso kai den yparxei tetoia epilogh, kai mou leei emesos oti prepei na toys agoraso.Prepei?Den mporo na kano alliws?
User avatar
d4m13n
Banned
Banned
Posts: 2028
Joined: Sat May 10, 2003 11:00 pm
Location: Portsmouth Uk - Thiva
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote]Malista hmoun se ena simeio opou diapragmateuomoun me tis omades pou eixa co-ownship kati paixtes. Ego den toys thelo na toys agoraso kai den yparxei tetoia epilogh, kai mou leei emesos oti prepei na toys agoraso.Prepei?Den mporo na kano alliws?[/quote]

Όταν δυο ομάδες έχουν co-ownership ένα παίχτη υπάρχει μια fix ημερομηνία (αυτή που προφανώς έφτασες τώρα) όπου και οι δυο ομάδες κάνουν bid στα τυφλά για το παίχτη. Όποιος έχει το μεγαλύτερο bid παίρνει το παίχτη και δίνει αυτά τα λεφτά στην άλλη ομάδα.
Οπότε εσύ αν δεν τους θες κάνε ένα bid 0 και στη χειρότερη τους παίρνεις τσάμπα ενώ στη καλύτερη θα πάρεις και λεφτά γι αυτούς.
Πως ποστάρω άραγε? :D
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs CM”