fm εμπειρίες.......

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Post Reply
Sotiris
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Mon Apr 14, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γειά σε όλους. Το fm κορυφαιο, έχω να κανω καποιες παρατηρησεις.
Λοιπόν.... εχω παίξει μια σεζόν με ολυμπιακό και πηρα πρωτάθλημα, κύπελλο και εφτασα στουσ τέσσερις του CL. Αυτό που με ενοχλεί περισσότερο είναι ότι φοβερή γηπεδάρα έχουμε, αλλά δεν γεμίζει με καμία παναγία. Με οφη 8500, με αεκ 19000, με παοκ τα ίδια, με roma,bayern 21000(!!!!!) και γενικά δεν γέμισε ποτέ εκτός από ενα ματσ με τον βάζελο που είχε 31000 θεατές. Απαράδεκτο κ γενικά σπαστικο να μην γεμίζει γήπεδο, ομάδα με rivaldo, bermudez(αποκάλυψη!!) και όλα τα αλλα αστερια, ΕΙΔΙΚΑ σε ημιτελικο CL. Επομενο. Τα training facilities. adequate facilities??? Ρε παιδιά υπερσύγχρονο προπονητήριο έκανε ο κόκκαλης καλύτερο όπως λένε και απο παιανία και είναι adequate? next. Τελικός κυπέλλου με ηρακλή στις 2/6/2005. (μετατέθηκε για τότε λόγω υποχρεώσεων μου sto CL.) Συμβαινει to APISTEYTO. Δεν μπορώ να κατεβάσω ενδεκάδα επειδή, όλοι οι παικτες μου, όπως και του ηρακλή ήταν on international duty!!!!!!!!!!!!!!!! Αναγκαστηκα να παίξω τελικό κυπέλλου, με τους U-20S και μια μονο αλλαγή!!!!!! Για την ιστορία τα τσικο μου νίκησαν τους ερασιτεχνες του ΗΡΑ ME 3-1..... Επομενο. Κοιτάω την οθόνη των coefficients στο CL και δεν βλέπω περασμένη την σεζόν 04/05. Είναι bug? Επόμενο. Γύρω στα τέλη ιουνίου μου βγάζει αν μήνυμα που λέεει κατι για sports ministry support for <%oclub#-short> περίπου ετσι. Τι είναι πάλι τουτο? Τελευταίο ο νικοπολίδης πρωταθλητης ευρωπης είναι χειροτερος και απο τον τορουφογλου...Ουπς, τον τοχουρογλου ηθελα να πω.... Αυτά κατά τα άλλα το παιχνίδι φοβερό, ταχύτητα ίδια με το cm 03/04( το παιζω με large database. Αυτά.....
Sotiris
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Mon Apr 14, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

χίλια συγγνώμη στο bugs fm ηθελα να το βάλω. το topic αυτό μπορεί να διαγραφεί
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs CM”