ΑΡΗΣ: Ένας Αυτοκράτορας γεννιέται ΚΑΙ στο ποδόσφαιρο...

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
User avatar
ArisSalonika
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 411
Joined: Fri Mar 21, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Αρης
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έμεινα στην Luton για περίπου 1 χρονιά.5 αγωνιστικές πριν το τέλος και ενώ η ομάδα δεν είχε ελπίδες να τερματίσει σε θέση που θα την οδηγήσει στα playoffs είδα ότι o manager της Fulham ήταν very insecure.Οπότε κι εγω έκανα declare interest in job.Την επόμενη μέρα απέλυσαν τον manager τους και μου έκαναν πρόταση.Εγώ χωρίς δεύτερη κουβέντα δέχτηκα.Η Fulham ήταν στην 9η θέση της Premiership και σε 5 αγωνιστικές την βοήθησα να τερματίσει στην 7η θέση και να παίξει του χρόνου στο intertoto.
Πρόλαβα να μείνω μετά το τέλος της χρονιάς για κάνα μήνα και απολύθηκε ο Kevin Keegan απο την Newcastle.Οπότε έκανα και πάλι apply for job και μετά απο 3-4 μέρες μου πρότειναν να αναλάβω την ομάδα λέγοντας χαρακτηριστικα ότι έχω την ανάλογη εμπειρία για να βοηθήσω τους Ανθρακωρίχους να τερματίσουν σε μία καλή θέση στο πρωτάθλημα :D Με 32 εκατομύρια euro για μεταγγραφές πιστεύω ότι θα τα καταφέρω σχετικά εύκολα.Όπως ήταν λογικό το loyalty μου απο 8 που ήταν έπεσε στο 1 αλλά το τελευταίο πράγμα που θα με ενδιέφερε ήταν αυτό.
Η καριέρα μου συνεχίσει να ανεβαίνει συνεχώς.
Μετα απο τον Άρη-Palermo-Αιγάλεω-Luton Town-Fulham(μόνο για 5 αγωνιστικές!!!) ήρθε η ώρα να δείξω την αξία μου σε μία απο τις σχετικά μεγάλες ομάδες της Premiership...
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2005”