Ποια ομαδα ειναι ο "κακος σας δαιμονας" ???

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
madmax7
National Manager
National Manager
Posts: 8258
Joined: Fri Mar 26, 2004 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
facebook προφίλ: madmaxouris11
Status: τα ξυνει...
Location: Ηλιουπολαρα !!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ολοι η σχεδον ολοι θα χουμε ερθει στα ορια της απελπισιας με καποια ομαδα που εχει βαλει σκοπο της ζωης της να μη χανει ποτε απο εμας (ενταξει,σχεδον ποτε) και να μας οδηγει στο σημειο να postαρουμε στο "Πόσες ζημιές έχετε κάνει εξαιτίας του manager;;;"

Βριστε την εδω για να ξεσπασετε!!!


αρχιζω εγω: και στο CM και στο FM οποτε επεφτα στην Roma λες και εσπαγε ο διαολος το ποδαρι, το χερι, το να μη πω τι, και δεν μπορουσα να σταυρωσω νικη σε σημειο να γινομαι υστερικος!

Ρε τι Τσιγκαλκους να χω, τι Ρομπενηδες, τι Μοκοενες, τα ιδια και τα ιδια για πολλες σεζον. ειτε Ολυμπιακο επαιρνα, ειτε Μαντσεστερ, ειτε Ιντερ, ειτε Μπαρτσα, ειτε την Γιεοβιλ εν ετει 2030-κατι με ολη την αφροκρεμα του μελλοντος μεσα, αυτη η %$#^$$^ ομαδα μου τα πεταγε δυο-δυο τα παστελια!!!!

ελα Παναγια μου
Madonna mia

^
|
|

Καμια απο αυτες τις επικλησεις δεν αξιωνε να βρει το τριπλο σφυριγμα την ομαδα μου νικητρια...

εως οτου...

...εως οτου πηρα τη Roma και τα σαρωσα ολα!!!!
If u cant beat them, join them!!! :D :D :D
Mundolinks - Internet Directory PageRank5-δωρεαν καταχωρηση sites/blogs
Φθηνά Αεροπορικά Εισητήρια
Diego Maradona wrote:"Τωρα μπορειτε πλεον να το ρουφηξετε. Και να συνεχισετε να το ρουφατε."
dimosdial
Πρωταθλητής Προγνωστικών
Πρωταθλητής Προγνωστικών
Posts: 2990
Joined: Mon Apr 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οντως,αυτη η Ρομα ειναι εκνευριστικη.

Και ειδικα οταν βλεπεις οτι εισαι ικανος να αποκλεισεις Μπαρτσα,Ρεαλ κτλ...
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Στο cm παραγματικά η roma ήταν η πιο σιχαμερή ομάδα.:karta: Ήθελες να έχεις τον Άλ Καπόνε να τους καθαρίσει όλους έναν-έναν :snipersmile: :2gunfire: :D :D .
Τώρα στο fm δεν έχω κάποια ομάδα που να γίνομαι πελάτης :-D
uptight
Indispensible
Indispensible
Posts: 1777
Joined: Mon Jun 28, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Εργοτέλης/MTK/Egypt/Watford
Αγαπημένη Ομάδα: Notts County/ Α. Νικοπολίδης
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

στην ιστορία της Forest δυσκολεύομαι ΠΑΡΑ πολύ με την Birmingham, αλλά και τη Southampton. αντίθετα, Bolton και Blackburn είναι πελάτες. 8)
I'd tell all my friends but they'd never believe me
They'd think that I'd finally lost it completely
I'd show them the stars and the meaning of life
They'd shut me away
But I'd be alright
Alright
I'm just uptight
Uptight
KaragouniS
Backup
Backup
Posts: 861
Joined: Sun Mar 16, 2003 12:00 am
Location: AN.AT.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

CELTA VIGO fisika

i monadiki omada pou se 2 xronies me exei nikisei sto camp nou kai mou sterise tin koupa :evil: :shock:
[i:3iprmu00]"It's going to be a season with lots of accidents, and I'll risk saying that we'll be lucky if something really serious doesn't happen..."[/i:3iprmu00]
Ayrton Senna, March 1994
http://www.f1-photo.com/Gallery/1988/Po ... PHC_ss.jpg
AEKARA 21
Rotation
Rotation
Posts: 1048
Joined: Thu Mar 17, 2005 4:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Napoli,Valencia,Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

O paok se ena paixnidi me aek stous agwnes ws to 2014 mou eixe parei autos 46 bathmous ki egw 70.
R 21
User avatar
vandervaggos
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25179
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: ▒▓█▀Π▄▀▄Α▀▄▀Ο▄▀Κ▄▀█▓▒
Location: Στο Γιού Κέι που λεν' κι στο χωριό μ'
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

MAN UTD


Μου έχει σπάσει τα νεύρα. Να καταφέρνω με οποιαδήποτε ομάδα να φτάσω μετά απο 5-6 χρόνια κοντά στην κατάκτηση CL, να νικάω Real Milan κτλ και να την πετυχαίνω πάντα σε κάποια φάση από τους 16 και μετά και να με αποκλείει.... :evil:
User avatar
notisfan77
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 472
Joined: Thu Aug 05, 2004 8:16 am
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: Athina, Drosia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Milan και Barcelona.
Barcelona στο ισπανικό στο πρωτάθλημα παίρνει όλους τους καλούς παίκτες του κόσμου και μου τυχαίνει και στο κύπελλο συνέχεια. Και φυσικά κάθε φορά τα σκορ κυμαίνονται στα 5 γκολ και άνω....

Μίλαν στο Τσάμπιονς, μου τυχαίνει τις περισσότερες φορές στα προημιτελικά και είναι στάνταρ ότι στο ημίχρονο ο Σεφτσένκο θα μου έχει ρίξει 2 τεμάχια....

Μιλάμε με την Μίλαν η σύμπτωση έχει τύχει σε 8 διαφορετικά games. Σε μερικά δε, όπως σε ένα που έχω με την Τσέλσι, μου έχει τύχει και 3 χρονιές το ίδιο.
User avatar
Chameleon75
Rotation
Rotation
Posts: 1122
Joined: Wed Sep 17, 2003 11:00 pm
Location: Serres/Italy
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Γενικότερα,οι Ιταλικές κλασσικά με δυσκολεύουν.Όπως πιστευω και τους περισσότερους από εσάς...

Όμως,αυτή η ομάδα που μου έχει αφήσει σημάδι στη καρδιά και στο μυαλό (και κυρίως στα νεύρα!),είναι...η Νιούκαστλ! :shock:

Όπου και να την πετυχαίνω,με δυσκολεύει φριχτά-ΟΤΑΝ καταφέρνω να την περάσω! Ρε τι με 5 αμυντικούς,τι με φουλ επίθεση,τι με 3 αμυντικα χαφ,ΠΑΝΤΑ καταφέρνει να μου κάνει τα νεύρα κουρέλια... :D
I'm on a roll,
I'm on a roll this time
I feel my luck could change.
User avatar
ArisSalonika
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 411
Joined: Fri Mar 21, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Αρης
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στην Ιταλία έχοντας την Ρόμα και ενώ είχα πολύ καλύτερη ομάδα,πάντα με δυσκόλευε η άτιμη η Parma.Σε μια χρονιά ειδικά με απέκλεισε στα ημιτελικά του κυπέλλου και στο UEFA.
User avatar
ioannis_the_great
Rotation
Rotation
Posts: 1182
Joined: Tue Nov 30, 2004 1:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Location: Θεσπρωτία
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Στην Ευρώπη πάντα η Ρόμα με δυσκολεύει ενω στην Ελλάδα έχω για κακό μου δαίμονα τη Ξάνθη. Ατιμε Μαντζουράκη (όποτε κάνει δηλώσεις πριν το παιχνίδι πάντα στραβοπατάω)

Υ.Γ :Εφθασά τα 700 post και μιλάω για το Μαντζουράκη. Είναι καλό αυτό?
Εχω και Blog κάντε μια βόλτα http://deonta.blogspot.com/
User avatar
batsigr1
Trialist
Trialist
Posts: 46
Joined: Mon Jul 11, 2005 1:07 am
Football Manager της ομάδας: A.C. Milan
Αγαπημένη Ομάδα: A.C. Milan,Liverpool,Real Mad.
Location: Τρικαλα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτη την Μιλαν πια την εχει φοβηθει το ματι μου! Περιττο να πω την εχω καρδισει μονο κανα δυο φορες.. και η φαση ποια ειναι: Η Μιλαν μου τυχαινει παντα σε καποια φαση του CL. Δηλαδη να κατσει να παω τελικο θα ειναι με Μιλαν, αν με αποκλισει καποια ατα νοκ-αουτ αυτη θα ειναι η Μιλαν κ.ο.κ

Επισης παρα πολυ συχνα (εως εκνευριστικα συχνα :evil: ) μου πεφτει η Αρσεναλ που και αυτη με ζοριζει πολυ αλλα κουτσα στραβα παλευεται, η Τσελσι και η Μπαρτσα.. Μεγαλο προβλημα αυτο. Γιατι δηλαδη να μη κληρωθω στα νοκ-αουτ με την Λυων π.χ η καποια αλλη ευκολη?
What for?
User avatar
lineker
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Mon Jun 28, 2004 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ είχα ιστορικό σύνδρομο ηττοπάθειας στο Cm 00-01 με το συγχωρεμένο τον Κυράστα. Εγώ με Ολυμπιακό νταμπλούχος άνετα, αλλά από τη Γηραιό του Κυράστα μέσα-έξω έχανα. Πελάτης σε υπερθετικό βαθμό! Αφού μια φορά αναγκάστηκα το καλοκαίρι να τον καλέσω σε φιλικό για να ξορκίσω τους δαίμονες. Να παίζει με ρεζέρβες σχεδόν αυτός και easy tackling, και εγώ με πλήρη ομάδα και σύστημα σαν να κατέβαινα για τελικό CL και πάλι την άρπαξα!
loutsiotis
Indispensible
Indispensible
Posts: 1931
Joined: Sat May 07, 2005 1:50 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια μπορει να επαιρνα πρωταθλημα να πηγαινα στους "8" με τον Παναθηναικο στο τσου λου...Στο Ελληνικο πρωταθλημα αυτη η ΑΕΚ ρε παιδι μου ηταν αλλο πραμα....Στο Τσου Λου οσο και να φαινεται αστειο η Μπανικ Οστραβα με εχει αποκλεισει απιστευτες φορες...Ας πουμε νικαω 0-3 στην εδρα τους και ερχονται εδω και με νικανε 4-0....Νικας τα θηρια και χανεις απο αυτην την ομαδουλα????
[b:3a99chlz]HΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ;;;;[/b:3a99chlz]


KAΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΕ...ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 ΜΙΧΑΛΗ ΓΕΡΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ...
gkakarnias
Amateur
Amateur
Posts: 131
Joined: Sun Nov 21, 2004 6:40 pm
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν είχα ποτέ σταθερό "κακό δαίμονα" αλλά θυμάμαι μια χρονιά (στο CM 99 νομίζω) που πάλευα να πάρω το πρώτο μου πρωτάθλημα με τη Λόκερεν και είχα τελευταίο παιχνίδι με τη Μπέβερεν εντός η οποία με είχε νικήσει εύκολα στον πρώτο γύρο (δεν θυμάμαι πόσο). Με ισοπαλία έπαιρνα τον τίτλο, αλλά και με ήττα, αρκεί να μην κέρδιζε η δεύτερη Άντερλεχτ. Στο 80' κέρδιζα 1-0 και η Άντερλεχτ ήταν 0-0 οπότε έκανα τρεις αλλαγές και άραξα ήσυχος να δω το τέλος και να σηκώσω το πρωτάθλημα. Δέκα λεπτά αργότερα η Μπέβερεν είχε κάνει το 1-2 και η Άντερλεχτ με πέναλτι πήρε τη νίκη και το πρωτάθλημα. Η Μπέβερεν υποβιβάστηκε έχοντας κερδίσει εμένα μέσα-έξω!
Κάθε Κυριακή "Score Manager" στη Score Live!
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2005”