FM Greece Face Packs

Mάθετε για τα γραφικά του FM (skins, logos και backrounds), στείλτε τα δικά σας, πείτε τις απορίες σας και σχολιάστε αυτά του FM Greece!
Post Reply
User avatar
pek
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Sat Jun 05, 2004 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συγχαρητήρια για τα φοβερά γραφικά που εκθέσατε αλλά και για τη φοβερή δουλειά που κάνετε καθημερινά!Άξιοι!!!
DoctorBalendar
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18373
Joined: Tue Oct 01, 2002 11:00 pm
Location: Heidelberg / Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="DikefaleTrellainomai"]- A8lies oi fwto ths B' omadas.
- A8lies oi fwto tou staff.

Den katalavainw giati eprepe nte kai kala na ginoun crop mono kai mono gia logous omoiomorfias me tis fwto ths A' omadas. As tis afhname etsi re paidia. Afou outws h allws meta apo kapoia xronia me metagrafes kai metakinhseis ta roster anakateyontai kai den ti8etai 8ema omoiomorfias. An malista vrw kapoies kales fwto, 8a tis steilw.[/quote]

Δυσεύρετες είναι, για αυτό και άθλιες. Το συγκεκριμένο κομμάτι του pack το έκανα εγώ και θέλω να είναι cropped για πολλούς και διάφορούς λόγους.
User avatar
Drg
Trialist
Trialist
Posts: 79
Joined: Mon Nov 15, 2004 11:14 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: πάνω από ένα πληκτρολόγιο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Υπάρχει κάποιος λόγος που δεν υπάρχει ούτε στη δεύτερη έκδοση φωτογραφία του Μαυρογενίδη; Έχετε κάτι μαζί του ή μόνο σε εμένα δεν εμφανίζεται η φωτογραφία; Μου κάνει εντύπωση να βλέπω φωτογραφίες από τον κάθε φίτσουλα της δεύτερης ομάδας του Ταλαιπωριακού Κάτω Τραχανοπλαγιάς και να μην έχει φωτό ενός από τους βασικούς παίκτες του Ολυμπιακού
gpanagak
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2070
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Αμπελόκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="Drg"]Υπάρχει κάποιος λόγος που δεν υπάρχει ούτε στη δεύτερη έκδοση φωτογραφία του Μαυρογενίδη; Έχετε κάτι μαζί του ή μόνο σε εμένα δεν εμφανίζεται η φωτογραφία; Μου κάνει εντύπωση να βλέπω φωτογραφίες από τον κάθε φίτσουλα της δεύτερης ομάδας του Ταλαιπωριακού Κάτω Τραχανοπλαγιάς και να μην έχει φωτό ενός από τους βασικούς παίκτες του Ολυμπιακού[/quote]

[ot] Μου κάνει εντύπωση που κανείς δεν ξέρει πώς να ρωτήσει σωστά. Μπορεί να έχουν κάποιο λόγο που δεν την έβαλαν, μπορεί να μην γουστάρουν τη φάτσα του, μπορεί και απλά να τους ξέφυγε. Αντί να τους πούμε ευχαριστώ που κάθονται χωρίς κανένα κέρδος και χωρίς καμία υποχρέωση για να περνάμε καλά εμείς.
Φίλε Drg δεν σου κάνω επίθεση, απλά με εντυπωσιάζει ο τρόπος που οι περισσότεροι (κυρίως νέοι) χρήστες «απαιτούν» λες και είναι οι εργοδότες των παιδιών...
Αυτά ήθελα να πω και κλείνω το off topic [/ot]
theodore80
Administrator
Administrator
Posts: 4833
Joined: Mon Apr 28, 2003 11:00 pm
Location: Amsterdam, Netherlands / Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Είσαι σίγουρος; Σε εμένα νομίζω ότι υπάρχει.
greek_manager
Webmaster
Webmaster
Posts: 11864
Joined: Fri Dec 06, 2002 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: thkouk
twitter: thkouk
Location: Τρίκαλα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

[quote]Υπάρχει κάποιος λόγος που δεν υπάρχει ούτε στη δεύτερη έκδοση φωτογραφία του Μαυρογενίδη; Έχετε κάτι μαζί του ή μόνο σε εμένα δεν εμφανίζεται η φωτογραφία; Μου κάνει εντύπωση να βλέπω φωτογραφίες από τον κάθε φίτσουλα της δεύτερης ομάδας του Ταλαιπωριακού Κάτω Τραχανοπλαγιάς και να μην έχει φωτό ενός από τους βασικούς παίκτες του Ολυμπιακού[/quote]


Δεν το ήξερες?
Ο Περικλής μισεί τον Μαυρογεννίδη θανάσιμα, για αυτό δεν τον βάζει.
Είναι παλιά ιστορία, θα σου την πω άλλη φορά... :roll:
Άμα πάρει μεταγραφή για τον Ταλαιπωριακό, μπορεί και να αναγκαστεί και να τον βάλει πάντως.
User avatar
Drg
Trialist
Trialist
Posts: 79
Joined: Mon Nov 15, 2004 11:14 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: πάνω από ένα πληκτρολόγιο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="gpanagak"][quote="Drg"]Υπάρχει κάποιος λόγος που δεν υπάρχει ούτε στη δεύτερη έκδοση φωτογραφία του Μαυρογενίδη; Έχετε κάτι μαζί του ή μόνο σε εμένα δεν εμφανίζεται η φωτογραφία; Μου κάνει εντύπωση να βλέπω φωτογραφίες από τον κάθε φίτσουλα της δεύτερης ομάδας του Ταλαιπωριακού Κάτω Τραχανοπλαγιάς και να μην έχει φωτό ενός από τους βασικούς παίκτες του Ολυμπιακού[/quote]

[ot] Μου κάνει εντύπωση που κανείς δεν ξέρει πώς να ρωτήσει σωστά. Μπορεί να έχουν κάποιο λόγο που δεν την έβαλαν, μπορεί να μην γουστάρουν τη φάτσα του, μπορεί και απλά να τους ξέφυγε. Αντί να τους πούμε ευχαριστώ που κάθονται χωρίς κανένα κέρδος και χωρίς καμία υποχρέωση για να περνάμε καλά εμείς.
Φίλε Drg δεν σου κάνω επίθεση, απλά με εντυπωσιάζει ο τρόπος που οι περισσότεροι (κυρίως νέοι) χρήστες «απαιτούν» λες και είναι οι εργοδότες των παιδιών...
Αυτά ήθελα να πω και κλείνω το off topic [/ot][/quote]

1. Το θέμα των γραφικών λέει ξεκάθαρα: σχολιάστε τα γραφικά του fmgreece.
2. Προφανώς και είναι μεγάλη δουλειά που κάνουν τα παιδιά. Δεν νομίζω όμως ότι ο χώρος στο συγκεκριμένο topic είναι για να υποβάλλουμε τις ευχαριστίες μας. Το facepack v.2 έχει αυτή τη στιγμή 420 downloads. Αν κάθε ένας χρήστης έβαζε και ένα ποστ με ευχαριστίες δεν θα μπορούσε κανείς να βγάλει άκρη από το thread. Έχω λοιπόν την εντύπωση ότι η επισήμανση των ελλείψεων είναι σημαντική για την βελτίωση της - ούτως ή άλλως - πολύ σημαντικής δουλειάς που έχει γίνει.
3. Θα μπορούσα όντως να κάνω μια απλή αναφορά στο ότι λείπει η φωτογραφία, του στιλ: "Μαυρογενίδης-όχι-φωτό. Γιατί;" και να σταμάταγα. Θεώρησα ότι έπρεπε να βάλω και μια δόση χιούμορ - ξαναδιάβασε το ποστ και ίσως καταλάβεις. Αν όχι, δεν πειράζει, δεν είμαστε όλοι υποχρεωμένοι να αντιλαμβανόμαστε τι θέλει να πει ο άλλος.

@theodore80: Είμαι 100% σίγουρος. Δεν φαινόταν ούτε στο προηγούμενο facepack, αλλά ούτε και με ένα του Ολυμπιακού που έχω εγκαταστήσει. Υπάρχει περίπτωση να έχω άλλο player's ID στον Μαυρογενίδη; Μήπως έχεις εγκαταστήσει άλλο facepack που τον περιλαμβάνει;
theodore80
Administrator
Administrator
Posts: 4833
Joined: Mon Apr 28, 2003 11:00 pm
Location: Amsterdam, Netherlands / Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Δεν είμαι 100% σίγουρος, αλλά από ότι θυμάμαι τον βλέπω. Όταν ξαναμπω στο pc σπίτι μου θα το τσεκάρω. Ως τότε φαντάζομαι ότι ο Αιμίλιος ή ο Περικλής θα μας έχουν λύσει την απορία αν υπάρχει ή όχι. Πάντως δεν έχω εγκαταστήσει άλλα facepacks για ελληνικό πρωτάθλημα εκτός από αυτά του FMgreece.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Καταγράφηκε.

Λείπει:
Μαυρογεννίδης

Σίγουρα δε ζήτησα ευχαριστίες από κανέναν αλλά ο τρόπος με τον οποίο ''σχολίασες'' το download ήταν κακεντρεχής χώρις να έχει καθόλου χιούμορ.Έτσι το εξέλαβα εγώ.Ποιος είναι ο ταλαιπωριακός; Η Λάρισα; Με τον τεράστιο λαό; Η Χαλκηδόνα; Που έφερε εκεί ''Χ'' ο ΟΣΦΠ; :D

Τεσπά, δεν θα επεκταθώ απλά ήταν ατυχές το σχολιό σου.Ας μείνουμε εκεί!

ΥΓ. Δεν έχω τίποτα με τον ''Μαύρο'' :wink:
Ph03NiX
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 264
Joined: Thu Apr 01, 2004 11:00 pm
Location: Kιλκίς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λειπει:Bykowski
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα...
Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.

Won't you carry me
Faithfully over the seas
I'll open the sky
To kiss you goodbye
Fly
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

...ούτε με τον κιοφτέ τον Πολωνό :D

Λείπουν:

Μαυρογεννίδης
Μπικόφσκι
gpanagak
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2070
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Αμπελόκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλά αυτόν δεν το έχουν (ή δεν το είχαν όταν κοίταξα) ούτε στο pao.gr... λες και δεν είναι στην ομάδα...
Ph03NiX
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 264
Joined: Thu Apr 01, 2004 11:00 pm
Location: Kιλκίς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="gpanagak"]Καλά αυτόν δεν το έχουν (ή δεν το είχαν όταν κοίταξα) ούτε στο pao.gr... λες και δεν είναι στην ομάδα...[/quote]
H αληθεια ειναι οτι σε καποια φαση η φωτο δεν ανοιγε...τωρα που κοιταξα ομως ανοιγει
http://www.pao.gr/index.php?action=play ... yer_id=234
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα...
Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.

Won't you carry me
Faithfully over the seas
I'll open the sky
To kiss you goodbye
Fly
User avatar
Drg
Trialist
Trialist
Posts: 79
Joined: Mon Nov 15, 2004 11:14 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: πάνω από ένα πληκτρολόγιο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="Peritri"]Καταγράφηκε.

Λείπει:
Μαυρογεννίδης

Σίγουρα δε ζήτησα ευχαριστίες από κανέναν αλλά ο τρόπος με τον οποίο ''σχολίασες'' το download ήταν κακεντρεχής χώρις να έχει καθόλου χιούμορ.Έτσι το εξέλαβα εγώ.[/quote]

Σόρι αν δεν έγινα αντιληπτός, δεν είχα καμία πρόθεση ούτε να γίνω κακεντρεχής, ούτε να προσβάλλω κανέναν, και σίγουρα, όπως έγραψα και στο προηγούμενο μήνυμα, εκτιμώ πολύ την δουλειά που έχει γίνει. Τέλος από εμένα στο θέμα
DoctorBalendar
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18373
Joined: Tue Oct 01, 2002 11:00 pm
Location: Heidelberg / Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κανένα πρόβλημα Drg, κάνε τις παρατηρήσεις σου και εμείς θα τα διορθώσουμε.
Post Reply

Return to “Γραφικά FM2005”