FM Greece Face Packs

Mάθετε για τα γραφικά του FM (skins, logos και backrounds), στείλτε τα δικά σας, πείτε τις απορίες σας και σχολιάστε αυτά του FM Greece!
Post Reply
User avatar
pete
Trialist
Trialist
Posts: 80
Joined: Thu May 01, 2003 11:00 pm
Location: Νέα Σμύρνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Εμενα μου βγαζει οτι " this file contains invalid data" κατα την διαρκεια της εγκαταστασης και ετσι δεν την ολοκληρωνει. Ομως προλαβαινει και μου βγαζει τα face pack της ΑΕΚ, του Αιγαλεω, της Χαλκιδονας και του Ιωνικου. Πειτε μου τι δεν κανω σωστα.
Ευχαριστω
gpanagak
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2070
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Αμπελόκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Για δοκίμασε να κατεβάσεις πάλι το αρχείο...
btriad
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2262
Joined: Fri Nov 01, 2002 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="pete"]Εμενα μου βγαζει οτι " this file contains invalid data" κατα την διαρκεια της εγκαταστασης και ετσι δεν την ολοκληρωνει. Ομως προλαβαινει και μου βγαζει τα face pack της ΑΕΚ, του Αιγαλεω, της Χαλκιδονας και του Ιωνικου. Πειτε μου τι δεν κανω σωστα.
Ευχαριστω[/quote]

99.99% είναι αυτό που λέει ο gpanagak. Δοκίμασε να κατεβάσεις το αρχείο ξανά και καλό θα ήταν να χρησιμοποιήσεις κάποιον download manager όπως ο FlashGet ή άλλον browser από τον ΙΕ :wink:
-----------------------------------------
Ελληνικό ΦΟρουμ Τοξοβολίας:
http://www.efot.gr
------------------------------------------
nogreeklish
User avatar
theofa13
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Thu Apr 01, 2004 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τελικα καταφερα να μπω στα downloads και να βρω το face pack( εκει που λεει την περιγραφη του). Αλλα τωρα δυστυχως δεν βρισκω το link για να το κατεβασω. Μηπως μπορειτε να βοηθησετε? Συγγνωμη για την ταλαιπωρια. :oops:
gpanagak
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2070
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Αμπελόκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Αν δεν βλέπεις το κουμπί “Download” έχεις μπλοκάρει τα banners, κλίσε ότι πρόγραμμα τρέχεις για διαφημίσεις και δοκίμασε ξανά...
Αν δεν γίνει ούτε έτσι μπορώ να στο στείλω με CD
User avatar
theofa13
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Thu Apr 01, 2004 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τελικα καταφερα να τα κατεβασω. :-) Ευχαριστω για την βοηθεια.
User avatar
ilias_1
Coach
Coach
Posts: 2553
Joined: Sun Jun 06, 2004 11:00 pm
Status: 2h season...
Location: Ag.Paraskeui
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nai vasika auto ennoousa genika giati B'Ethniki.Ok an mporesw tha sou steilw amesa photos.Elpizw na mporesw... :-D
User avatar
Anathema
Amateur
Amateur
Posts: 177
Joined: Thu Sep 30, 2004 3:53 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Milan, Atletico Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

paidia den katalavate. otan pame na ektelesoume to .exe, se kapoia fash mas zitaei na poume se poio directory tha pane ta arxeia. auto theloume na mas peite kai den to exei apanthsei kaneis. den kaname tpt lathos sto d/l,apla exoume profanws egkatestimeno to FM ston C ki oxi sto program files,ki etsi prepei na tou poume pou akrivws na ta valei,alla den kseroume AKRIVWS to fakelo,opote ki auto sas rwtame twra :)
gpanagak
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2070
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Αμπελόκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Το που έχεις κάνει την εγκατάσταση, μπορείς να το δεις από τα properties του εικονιδίου του παιχνιδιού... αν αυτό είναι που ρωτάς...
User avatar
d4m13n
Banned
Banned
Posts: 2028
Joined: Sat May 10, 2003 11:00 pm
Location: Portsmouth Uk - Thiva
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επιλέξτε το directory που έχετε εγκαταστήσει το Football manager πχ αν το έχετε εγκαταστήσει στο c είναι c:/Football Manager 2005
Πως ποστάρω άραγε? :D
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Δεν παίζει ρόλο που το έχεις εγκαταστήσει!!Δε πρέπει ντε και καλά να το έχεις στο /program files. Όπου και να το έχεις εγκαταστήσει ΠΡΕΠΕΙ να το βρίσκει..
underdog
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Thu Nov 21, 2002 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν ξέρω αν το έχει και κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα ή μόνο σε μένα έτυχε. Στον Άλβες δεν μου βγαίνει καθόλου η φωτό του, ενώ στον Πέτκοφ επίσης δεν βγαίνει, όμως σχηματίζεται ο κενός χώρος όπου θα έπρεπε να είναι κανονικά. Κοίταξα μες στον folder και υπάρχουν κανονικά και οι δύο φωτό. Έχουμε καμιά ιδέα;

υγ. Προφανώς η δουλειά σας είναι εξαιρετική. Μπράβο σε όλους σας.
Panaxa
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 6205
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Μια ζωή μόνο Παναχαϊκή
Location: Κοκκινόμαυρος πλανήτης
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Να ρωτήσω και εγώ κάτι ρε παιδιά. Τις φωτογραφίες των παικτών στο face pack τις σκανάρατε ή τις βρήκατε online; Έχω τις φωτογραφίες των παικτών της Παναχαϊκής και αν βρω χρόνο θα τις σκανάρω να σας τις στείλω για το επόμενο face pack αν σας ενδιαφέρει.
Δεν μπορώ να υποσχεθώ το πότε γιατί έχω αρκετή δουλειά αλλά θα προσπαθήσω για το καλύτερο...
Όπου και αν πας και όσο κατρακυλάς για μένα είσαι θεά στον κόσμο άλλη καμιά και μοναδικιά...
http://www.axaioi3.gr

"1972-73
Για την εποχή που όταν καμία άλλη ομάδα, πλην αυτών της Αθήνας και Θεσσαλονίκης, δεν τολμούσε να σκεφτεί πως χρειάζεται διαβατήριο, η Παναχαϊκή ύψωσε ανάστημα.
Το απίστευτο είχε συμβεί. Μια ομάδα από την επαρχία, η οποία μόλις 24 μήνες πριν νικούσε δύσκολα 3-2 στο Κορωπί και ανέβαινε στη μεγάλη κατηγορία, θα έβγαινε στα ευρωπαϊκά «σαλόνια»!"
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Τις περισσότερες στο ίντερνετ κ κάποιες σκανάρισμα.

Οκ underdog! Θα διορθωθούν στην επόμενη version ;)
User avatar
pagourix
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Fri Jul 11, 2003 11:00 pm
Location: Rodos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά έχω photo όλων των παικτών της Ρόδου,του προπονητή,του γυμναστή και του βοηθού προπονητή της ομάδας....το κακό είναι ότι στο παιχνίδι μόνο 11 είναι αληθηνοί.τι θα γίνει?
Post Reply

Return to “Γραφικά FM2005”