Συμμετέχετε στη μετάφραση...

Στηρίξτε τη προσπάθεια από μία ομάδα παιδιών σχετικά με τη μετάφραση του αγαπημένου μας παιχνιδιού!
Locked
babdou
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Mon Aug 22, 2005 5:49 pm
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

svita se parakalo voithise me.... stile mou kati , mia metafrasi me sozi stin kirioleksia :yea:
User avatar
svita
Amateur
Amateur
Posts: 220
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Location: Attiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Παίδες, όπως θα καταλάβατε όσοι μπαίνατε τακτικά, έλλειπα σε διακοπές και δεν είχα πρόσβαση στο internet. Όπως και να έχει, οι διακοπές τελειώσαν και πρέπει να ανασκουμπωθούμε και να ξαναστρωθούμε στη δουλειά.

Θέλω, λοιπόν, να ζητήσω συγνώμη για τη μακρόχρονη απουσία μου, αλλά επειδή για 1,5 μήνα πέρασα ένα πολύ δύσκολο και κουραστικό καλοκαίρι είχα ανάγκη τις διακοπές και δε γινόταν αλλιώς.

Θα σας παρακαλέσω, όσοι ενδιαφέρεστε ακόμα για ένα κομμάτι, να ξανά γράψετε post (είναι προτιμότερο από το pm) και θα ήθελα να σας ζητήσω να μη μου στέλνετε mails στο λογαριασμό του hotmail μου, αλλά στο yahoo (ή σε κάποιον άλλο εφόσον σας απαντήσω από εκεί).

Ζητώ συγνώμη για την ταλαιπωρία και για την απουσία μου. Ελπίζω να μην υπάρξει κάποιο πρόβλημα...
User avatar
IsNoGood
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Tue Jan 25, 2005 1:06 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ligi parapano "douleia" den eblapse kanenan......
Elpizo na fano xrisimos...
The probability of a hardware failure disappearing is inversely proportional to the distance between the computer and the customer engineer.
talos2
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Thu Nov 03, 2005 12:05 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:karta: se poio stadio einai i metafrasi????? :yea:
greek_manager
Webmaster
Webmaster
Posts: 11864
Joined: Fri Dec 06, 2002 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: thkouk
twitter: thkouk
Location: Τρίκαλα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

2 μέτρα κάτω από την γη :D
Θαμένοι στη μετάφραση - dforlan9 :D
Locked

Return to “Μετάφραση FM2005 στα ελληνικά!”