Ποια ήταν η μεγαλύτερη σας επιτυχία ως manager;

Συζητήστε για τη προηγούμενη έκδοση του Football Manager!
Post Reply
Sir Pretender
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 565
Joined: Wed Jan 26, 2005 1:53 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Κάτω απ' τα δοκάρια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετά από 1.5 χρόνο στον Ολυμπιακό (1 πρωτάθλημα και 1 σούπερ κύπελο) και 3.5 χρόνια στη Λάτσιο (1 φορά 6ος, 2 φορές 2ος, 1 φορά πρώτος, 1 φορά φιναλίστ Τσάμπιονς Λιγκ και 1 φορά φιναλίστ κυπέλου Ιταλίας), με πήραν το καλοκαίρι του 2010 στη Βέρντερ Βρέμης, η οποία btw πέρυσι είχε τερματίσει 12η κάνοντας μια χείριστη χρονιά. Οι παίκτες είναι ελάχιστοι αλλά ευτυχώς υπάρχει βαρβάτο μπάτζετ (+- 40 μύρια). Κάτι σαν πύργο της Βαβέλ θυμίζει, Ακράτητο κλπ καθώς οι ξένοι είναι πάρα πολλοί: σε σύνολο 18 παικτών, οι 6 είναι Γερμανοί! Πρέπει να αναλάβω δράση :):)

Στόχοι: Γιώργος Σαμαράς (Ολυμπιακός - 17M), Αβραάμ Παπαδόπουλος (Ολυμπιακός - 3.5Μ), Παναγιώτης Λαγός (Παναθηναϊκός 6.7Μ), Van Leewen (ή κάπως έτσι, Emmen - 1M) και 3-4 Γερμανοί για αρχή.

Από προπονητικό τιμ κλάφτα Χαράλαμπε (ή όπως αλλιώς σας λένε). Έχω βγει στη γύρα και ψάχνω! Τσίμπησα τον Van Der Sar που σταμάτησε την καριέρα του και ξεκινά προπονητική και ψάχνω νέους και ορεξάτους συνεργάτες που θα στελεχώσουν το τιμ. Ζαχαρώνω και 1-2 παιδιά απ' τη Λάτσιο και βλέπουμε.


Άσχετο: ξέρετε μήπως κανέναν editor για saved games; Θελώ να αλλάξω τις favoured teams μου.
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Κάπου μέσα στο σάιτ δίνει έναν πολύ καλό (που έχω κατεβάσει και εγώ) - FMM 2.0 Beta 3.1a
Sir Pretender
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 565
Joined: Wed Jan 26, 2005 1:53 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Κάτω απ' τα δοκάρια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το βρήκα από αλλού :)

Θα το δοκιμάσω.

Thanx a lot
dream11
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Mon Sep 04, 2006 1:48 pm
Location: Νίκαια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:yea: Αυτό που θεωρώ εγώ την μεγαλύτερη επιτυχία μου σαν παίκτης του FM2006 είναι ο τελικός του Champions League που πήγα τον Ολυμπιακό την πρώτη κιόλας χρονιά 2005-2006 όπου έχασα από την Chelsea στην παράταση με 1-0. Για την ιστορία η συνέχεια ήταν στα 6 χρόνια μου στον Ολυμπιακό 3 τελικούς και 2 κατακτήσεις Champions League, 2 Super Cup Ευρώπης, 2 World Club Champion, 6 Πρωταθλήματα Ελλάδος, 4 Κύπελλα Ελλάδος, συνέχεια στην Juve 3 χρονιές με 3 Πρωταθλήματα Ιταλίας, 2 Super Cup Ιταλίας, 2 Champions League, 2 World Club Champion, και 3 Κύπελλα Ιταλίας. Μέσα σε όλα αυτά προστίθεται και 1 World Cup με την εθνική Αγγλίας. :oops:
FM rules
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5888
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Η μεγαλυρερη επιτυχια μου ηταν,που για την γιορτη τον 100 ετων παναθας,το 2008,εντυσα στα πρασινα τον κακα,επιστρατευοντας καθε μεσω για να αποσπασω την υπογραφη του(συμβολαιο 1 ετους,φουλ μπονους,minimum fee release 1m,φουλ wages & signing on fee,και οταν αρχισε να του αρεσει η ελλαδα,αναναιωση ως το 2014 με κλειστο συμβολαιο).Αν και την πρωτη χρονια δεν επαιξε καλα,τις 2 επομενες πηρε μονος του για λογαριασμο μου την κουπα με τα μεγαλα αυτια
VasilisTheManager
Trialist
Trialist
Posts: 43
Joined: Sat May 26, 2007 2:44 pm
Football Manager της ομάδας: Αστέρας Τρίπολης
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1η χρονιά: Promotion από Β σε Α και κύππελο - Ολυμπιακός Βόλου
2η χρονιά: Πρωτάθλημα, Κύππελο Uefa, Κύππελο Ελλάδος και πρόσληψη στην Ελλάδα παίρνοντας το παγκόσμιο.
3η χρόνια: Παρόμοια με τη δεύτερη με τη διαφορά ότι πήρα champions league
4η χρονιά: Όλα τα παραπάνω και Εuro με την Ελλάδα
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2006”