Αν ρωτούσατε κάτι την SI, τι θα την ρωτούσατε?

Συζητήστε για τη προηγούμενη έκδοση του Football Manager!
User avatar
Sargon16
Coach
Coach
Posts: 2560
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα,
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="blkik"][quote="Sargon16"]1.Αν υπάρχει σκέψη να αλλάξει απο το 2008 κ μετά η απεικονιση στο pitch...?Να μπει δλδ κάτι σε 3d...[/quote]

Να μη μπει ποτέ θα χαλάσει όλη την εικόνα του παιχνιδιού. Άσε που θα έχει τρελές απαιτήσείς. Αν θες 3d παίξε fifa. Το πολύ πολύ όπως είχει ξανασυζητηθει να βάλουν μια κλίση στο pitch για να φαίνεται καλύτερο το ύψος ψευδο-3d[/quote]


Ναι αυτό εννοούσα...Δεν περιμένω και δεν θέλω κάτι σε Fifa ή pro...Προσωπικά εμένα η οπτική του τελευταίου Cm μου άρεσε...Αν και είχε τρελα προβλήματα στην πράξη...Καθαρά οπτικά όμως ήταν ωραία...Κάτι τέτοιο εννοώ...
3-10-2007 ΒΕΡΝΤΕΡ 1-3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SeeD_Member
Trialist
Trialist
Posts: 30
Joined: Sat Mar 20, 2004 12:00 am
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οκ να πω και εγώ τις δικές μου:

1) Γιατί δεν έχει μπει ακόμα το Κυπριακό πρωτάθλημα στο FM?

2) Γιατί έπρεπε να έχουμε Αγγλικά Windows για να μπορούμε να κάνουμε save στο FM 05?

3) Γιατί στις εθνικές το μόνο που κάνεις είναι να διαλέγεις παίχτες και να βλέπεις αγώνες;

4) Γιατί αφού όλοι παραπονιούνται ότι το παιχνίδι έχει αυξημένες απαιτήσεις και καθυστερεί υπερβολικά, εσείς το σχεδιάζετε βασισμένο σε ακόμα πιο δυνατά μηχανήματα;

5) Η 6η κατηγορία Αγγλίας είναι πιο γνωστή ή πιο ευκολο να σχεδιαστεί από την 3η Ελλάδος;

6) Τελικά ο assistant manager τι ρόλο έχει στο παιχνίδι;

7) Το πρώτο patch για το FM 07 θα βγει πριν ή μετά την κυκλοφορία του παιχνιδιού; :D

8 ) Θα μπορούμε να το κατεβάσουμε εμείς οι νεάταρνταλ με τις dial up ή πρέπει να αρχίζουμε να τα στάζουμε στον ΟΤΕ για dsl? :evil:

Αυτά, δεν μπορώ να σκεφτώ άλλα. Παρέβλεψα την ερώτηση γιατί έχουμε χρεώσεις Ευρώπης στην Ελλάδα γιατί θα ήταν σαν να ρωτούσα γιατί χρειαζόμαστε νερό... Η απάντηση είναι αυτονόητη. Τέλος πάντων...
"Στην αρχή του αγώνα, ο Charilaou φάνηκε ότι είχε ήδη τη νίκη στο τσεπάκι του."

Charilaou FC διαφθορά και διαπλοκή!!!
Hellas V.210 επιτέλους
demetris liotatis
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 2792
Joined: Mon Dec 27, 2004 8:35 pm
Football Manager της ομάδας: CFR Cluj (Romania)
Αγαπημένη Ομάδα: Ανόρθωση
Location: Αμμόχωστος (προσωρινά Σωτήρα)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1. ποτε θα ανακοίνωση επίσημη ημερομηνία για το ποτε κυκλοφορεί το νέο FM???


2. με ποια κριτήρια μπαίνει νέα χωρα (playable) στο FM??? ποσο δύσκολο είναι να μπει??? (cyprus... :wink: )


3. γιατί χρόνο με το χρόνο τα νέα χαρακτηριστικά στο FM μειώνονται???


thanks :P
Scout Ανόρθωση, Ονήσιλος
Tonton_Zola_Moukoko
Rotation
Rotation
Posts: 1053
Joined: Sun Sep 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="relentlessgeo"][quote="Tonton_Zola_Moukoko"]Εγώ προσωπικά έχω μια απορία-ερώτηση λίγο εκτός του FM αλλά αφορά την SI...
Γιατί (ενω βλέπω ότι ασχολείτε με την δημιουργία και άλλων αθλημάτων εκτός του ποδοσφαίρου, όπως χόκει και μπέιζμπολ) δεν έχει αγγίξει ακόμα την αγορά του μπάσκετ με ένα Basketball Manager...
[/quote][/quote]

ειδικα το μπασκετ ,δεν ειναι δυνατον να μπει σε μανατζερ...δεν γινεται ,κυριως απο την φυση του παιχνιδιου και απο τον τροπο που παιζεται...θα εχανες ατελειωτο χρονο για ενα και μονο ματς και φαντασου ποσα παιχνιδια εχει σε μια σεζον μια ομαδα μπασκετ (βαλε πλει οφ)...ειναι παιχνιδι που γινονται συνεχεια αλλαγες,εχει συνθετες σταρτηγικες μιας και παιζεται σε μικροτερο χωρο κτλ κτλ...


Άποψη σου αυτή...και το χόκεϊ έχει αλλαγές αλλά το κάναννε μάνατζερ...
Συγνώμη για το off-topic
relentlessgeo
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6849
Joined: Tue Dec 27, 2005 1:12 pm
Football Manager της ομάδας: δεν κατεβασα το FM φετος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Xavalencia FC
Status: is τα ξυνει :p
Location: Π. Ηρακλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δεν ειναι αποψη μου...ειναι η αληθεια ,οπως και να το κανουμε...αν ηθελαν και μπορουσαν πιστεψε με,πρωτα θα φτιαχνοταν basketball manager και μετα το FM...
δεν ξερω αν ξερεις χοκει η μπεισμπολ ,και τα 2 εχουν αλλαγες (το χοκει αρκετες,το μπειζμπολ μονο αν χρειαστει),απλα για να στο πω μανατζερικα ,και στα 2 μπορει να σε παρει ο υπνος στον παγκο ,χωρις να εχεις πολλα μπλεξιματα...ενω στο μπασκετ πρεπει να προσεχεις συνεχως ποιος μπηκε μεσα,τι θεση παιζει,ποιος εχει 3 φαουλ,τι αμυνα παιζει η αλλη ομαδα κτλ..παρα πολλες λεπτομερειες δλδ....

θα ηταν μεγαλη κ@@λα και το μανατζερ για μπασκετ ,αλλα θα ηταν λιγο κουραστικο....

σορι για το οφ τοπικ... :wink:
τεντωματα, μαντραπηδες, μιναρισματα, σου πα μου πες, σουξουμουξου, το να τ αλλο, το τσιμπουκι σας.
greek_manager
Webmaster
Webmaster
Posts: 11864
Joined: Fri Dec 06, 2002 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: thkouk
twitter: thkouk
Location: Τρίκαλα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

OK thanks, ελπίζω να σας έχω απαντήσεις :wink:
kkostas
National Manager
National Manager
Posts: 8974
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:36 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και να μην έχεις greek manager, αρκεί για μένα η καλή θέληση σου!Ε ευλεπιστώ οτι κάτι απ όλα αυτά θα απαντήσουν και δαυτοι...δεν μπορεί :-D :-D :-D
User avatar
OFI Crete
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Posts: 6941
Joined: Mon Dec 02, 2002 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Massese (FM11)
Αγαπημένη Ομάδα: Roma Roma bella
Location: Candia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0
Contact:

[quote="SeeD_Member"]1) Γιατί δεν έχει μπει ακόμα το Κυπριακό πρωτάθλημα στο FM?

5) Η 6η κατηγορία Αγγλίας είναι πιο γνωστή ή πιο ευκολο να σχεδιαστεί από την 3η Ελλάδος;[/quote]
Αυτά.

Ποιες είναι οι προϋποθέσεις για να προστεθεί ένα νέο πρωτάθλημα ή μια νέα κατηγορία σε υπάρχον πρωτάθλημα?
Scout Ο.Φ.Η.

Μία ζωή θα είμαι κει
σ΄όποια κι αν παίζεις εθνική
κι αν έπαιζες στον ουρανό
θα πέθαινα για να σε δω
ΟΦΑΡΑ πόσο σ' αγαπώ.
DjBasile
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3161
Joined: Tue Jun 03, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

greek_manager, θα είσαι στο αποψινό board of directiors meeting της SI??? :P
"What a magnificent goal by Cherno Samba!!! So late in the game!!! Samba is sending a title message to all Premier League contenders"
User avatar
phidias
Backup
Backup
Posts: 816
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:29 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιατί δεν μπαίνει η Κύπρος (έστω μονο η πρώτη κατηγορία) ενω είναι μέσα χώρες όπως η Μαλαισία και η Σιγκαπούρη! :karta: :karta:
ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13!

Οι αναλύσεις του Αλέφαντου με τα σουμπουτέο στο τηλεάστυ μας μαθαίνουν ποδόσφαιρο
shikabalas
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5007
Joined: Mon Aug 01, 2005 7:22 am
Football Manager της ομάδας: Man City
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Πολυκαστρο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι εγινε Θαναση,ειχαμε καμια απαντηση??? :?
Image
Image


?Caer est? permitido, levantarse es obligatorio!

"Το να πέσεις επιτρέπεται, το να σηκωθείς ξανά επιβάλλεται!"


ΠΑΟΚ-Θρησκεια-Τρομοκρατια-Τιμη και δοξα στον Παμπλο τον Γκαρσια.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2006”