Μέσι ο μέτριος;

Συζητήστε για τις ανίκητες τακτικές που δημιούργησατε!
Post Reply
coach_M
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3369
Joined: Wed Jan 04, 2006 4:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man United
Location: London
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το βαζω εδω γιατι μαλλον ειναι θεμα τακτικης. Ειμαι στο 2011 με ΡΕΑΛ και εχω αγορασει τον messi. Εξερετικα στατιστικα καλη ηλικια (25), ευχαριστημενος στην ομαδα, καλη απο αποδωση στην προπονηση (delighted λεει ο coach για την προσπαθεια του στην προπονηση) και ομως παιζει συνηθως 6 και δεν σταυρωνει πανω απο 7 με τιποτα.
Εχω δοκιμασει τα παντα...Αmc free role, mc se 442 playmeker, ml, aml σε οτι συστημα βορειτε να φανταστειτε...κυριως βεβαια Αmc σε 3-5-2 και mc playmeker σε 3-4-3. Εχει κανεις καμια ιδεα γιατι σερνετε ετσι?
User avatar
GIOTIS OLI
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 256
Joined: Sun Oct 23, 2005 11:17 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAO,Orlando Pirates
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω στη θεση σου θα του εδινα λιγη πιστωση χρονου ακομα.Εκτος και αν εχει περασει ενα εξαμηνο και..Αν θες κανεις και μια δηλωση για poor performance, αν και με ratings 6 και 7 παραπαει.
User avatar
titos
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5242
Joined: Thu Mar 04, 2004 12:00 am
facebook προφίλ: christoforos30uk
Location: Hanwell, London
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="coach_M"]το βαζω εδω γιατι μαλλον ειναι θεμα τακτικης. Ειμαι στο 2011 με ΡΕΑΛ και εχω αγορασει τον messi. Εξερετικα στατιστικα καλη ηλικια (25), ευχαριστημενος στην ομαδα, καλη απο αποδωση στην προπονηση (delighted λεει ο coach για την προσπαθεια του στην προπονηση) και ομως παιζει συνηθως 6 και δεν σταυρωνει πανω απο 7 με τιποτα.
Εχω δοκιμασει τα παντα...Αmc free role, mc se 442 playmeker, ml, aml σε οτι συστημα βορειτε να φανταστειτε...κυριως βεβαια Αmc σε 3-5-2 και mc playmeker σε 3-4-3. Εχει κανεις καμια ιδεα γιατι σερνετε ετσι?[/quote]

Λογικό μου ακούγεται! Μετά την Μπαρτσελόνα έρχεται σε σένα(Ρεάλ) και έχει χαμηλή απόδοση!

Είτε είναι η κατάρα της Ρεάλ... Πλάκα κάνω! Είτε ο Μέσι δεν μπορεί να ταιριάξει με τους υπόλοιπους της ομάδος. Μην τα ρίχνεις όλα στην τακτική. Κοίτα και τι ομάδα έχεις! :wink:
:protest: ...Φέρτε τον Ντελ Μπόσκε πίσω στην Ρεάλ Μαδρίτης... :protest:
coach_M
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3369
Joined: Wed Jan 04, 2006 4:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man United
Location: London
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε γμτ αυτο ειναι που μου τη δινει η ομαδα ψιλοπεταει. Βροστα ο ροβινιος και βαδιστος εχοθν τρελαθει στα τεμαχια το υπολοιπο κεντρο παει καλα (τωρα που αλλαξα και κανα δυο πραγματακια ακομα καλυτερα) και αυτη η παιχτουρα με τα σουπερ στατιστικα σερνετε!
θα φαει παγκο!!! δεν παει αλλο...θα φαει παγκο και κριτικη....
αλλωστε ο καινοθριοσ ηγετης τησ μεσαιας γραμμης τησ βασιλισας λεγετε...ΠΑΝΑΓΙΩΤΗς ΛΑΓΟΣ!!!!!!!!! :victory: :victory:
User avatar
pearl_scar
Amateur
Amateur
Posts: 201
Joined: Wed Apr 27, 2005 9:36 am
Football Manager της ομάδας: West Ham United F.C
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός , West Ham
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eimai deuteri xronia me real kai agorasa kai ego ton messi, gia 11miria oi opadoi tis barca dilosan eutixismenoi me to simvan logo tou oti den tha eixe thesi stin omada!!! ton xrisimopio se sistima 4-3-3 pantote MC me velaki pros ta aristera, i aristero epithetiko me velaki gia na siglinei pros ta mesa , i MC sto kentro playmaker exei apodosi stous protous 7 mines 7.75 omos kourazete sixna kata tin diarkeia tou agona, paralila o robinho vgazei matia se synolo 55 agones exei 49 goal!
coach_M
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3369
Joined: Wed Jan 04, 2006 4:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man United
Location: London
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote]MC me velaki pros ta aristera[/quote]

χμμμ...ενδιαφερον. Εχω αρχισει και παρετουμε με την παρτη του!! δεν λεει να ξεκολισει απο το 7. εκει...6,7,6,7! δεν πα να κουρεβετε...αλλωστε η ομας πεταει. Και για να λεμε και του στραβου το δικαιο εχει και μπολικες ασσιστ. Ισως το γεγονος οτι εχει χαμηλο work rate δεν του επιτρεπει να συμμετεχει αρκετα στο παιχνιδι ωστε να κανει καλο βαθμο. Παντως την δουλιτσα του την κανει οποτε παβω να ασχολουμε με το βαθμο του.

ο μεγαλος μου ερωτας ακουει στο ονομα παναγιωτης λαγος. Παιχτης της χρονιας στην ισπανια με 7.89!!! Κατι ξερει ο γαυρουα μου φαινετε....

ροβινιος και βαδιστος σπερνουν τον πανικο και τον τρομο μπροστα. Απιστευτοι και οι δυο!
FM_MaNI@C
National Manager
National Manager
Posts: 8332
Joined: Wed May 18, 2005 7:54 pm
Football Manager της ομάδας: Getafe Club de Fútbol S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ.
Location: Thessalonique
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση!

Μάλλον πρέπει να περιμένουμε λίγα χρονάκια για να αρχίσει να αποδίδει...
coach_M
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3369
Joined: Wed Jan 04, 2006 4:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Man United
Location: London
Has thanked: 0
Been thanked: 0

miracolo miracolo miracolo!!!!!!!!!! :yea: :yea: :yea:
meta apo enamish xrono metriothtas arxizei h 3 xronia kai o messi exei 9-8-8-8-10 sta prvta 5 mats!!!!!!! :D :D 3 goal kai 7(!!!) assist. Ma to bouda den toy allaxa tipota ...oyte sthn ptoponhs oye stis taktikes!!!

perierga pragmata.... :karta: :karta:
vagosbairlis
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Sun Oct 30, 2005 12:34 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ego pali ton agorasa stin fiorentina 6M (itan stin barca C) tin proti season kai dianyw tin pempti.To paixtaki einai superd(foveres apodoseis,igetikos an kai nearos kai tromaktiko didymo me d'alessandro an kai einai kai oi dyo aristreropodaroi)ton exw ML me prow8iseis pros ta mprosta.Vasikos k stin e8niki mazi me d'alessandro..k kalyteros xenos paixtis stin serie A 2 fores!!! :yea:
niwem
Amateur
Amateur
Posts: 137
Joined: Mon Dec 12, 2005 2:13 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

einai ontws re paidia toso kalos?aksizei diladi ton kopo?tov vazete profanws AMR e?

euxaristw
niw
User avatar
kapoios
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 678
Joined: Wed Feb 01, 2006 4:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ahtletic Bilbao
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Victorious Athletic celebrates famous Quadraple!
Location: Αιγάλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω παλι τον ειχα αγορασει στην Betis σε συστημα 4-2-3-1 τον χρησιμοποιουσα σαν AMC με free role και απο τα 19 που τον βαζω βασικο πετάει,και οσο και αν φαινεται παραξενο αφηνιαζει οταν παιζει εναντια στην Μπαρτσα!Παιζει πολυ καλα και ως AML.Παιχτουρα.Δοκιμασε να του δωσεις σαν εντολες να κανει τις favorites moves του.Δες τες στο Position του
Υπολογιστής, αξία : 900 € , Σύνδεση στο Ιντερνετ, αξία : 20 € Χρήση του Viber, αξία : 0 €, το να σε κρατάω απασχολημένο με αυτό το ηλίθιο μήνυμα, αξία : ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ
athens7772000
Amateur
Amateur
Posts: 104
Joined: Fri Feb 11, 2005 4:36 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο τύπος ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ... ΠΑΙΖΩ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ ΣΥΓΚΛΙΝΩ !!! Αν τον βάλεις κέντρο και του δώσεις και το playmaker το θάβεις το παλικάρι, θα το πλακώσουν στο ξύλο οι αμυντικοί χάφ και δέν θα προλαβαίνει να τις μαζεύει. Απο τα πλάγια και free role για να συγκλίνει και να αλλάζει πλευρά όποτε του καπνίσει (και λίγη ελευθερία για τσαλιμάκια) ο τύπος κάνει κόσμο να κλαίει. μετά από 3-4 χρόνια άμα τον "χτίσεις" παίζει και κέντρο αλλά όχι με την δύναμη που έχει με κανονική προπόνηση!!!
User avatar
phidias
Backup
Backup
Posts: 816
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:29 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ego exw liverpool kai eimai sti sezon 08-09 paizw me ena idiotipo 3-5-2 kai bazw to messi AMC kai kanei papades to paidi. Exei 15 mats kai 6 goal kai avg. rating peripou 7.8 ! einai maradona to paidi!
ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13!

Οι αναλύσεις του Αλέφαντου με τα σουμπουτέο στο τηλεάστυ μας μαθαίνουν ποδόσφαιρο
User avatar
FOX21
Backup
Backup
Posts: 958
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:28 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Juventus
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΜΙΛΑΝ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΜΑΤΙΑ!!!!
ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΣ.
ΣΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟΝ ΣΕ 5-3-2 ME : ΤΟΥΣ 2 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ WB R & WB L ΚΑΙ ΤΟΥΣ 3 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΙΑΤΑΞΗ ΤΡΙΓΩΝΟΥ, ΔΗΛΑΔΗ 2 ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ (MC) KAI TON ΑΛΛΟ ΔΕΚΑΡΙ.
ΤΟ ΔΕΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΒΕΛΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ,ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ 2 FC & MENTALITY:ATTACK, FREE ROLE: NO, PASSING: MIXED KAI CREATIVITY:FULL :-D
O ΠΑΙΧΤΗΣ ΘΑ ΠΕΤΑΕΙ :yea:
greek_manager
Webmaster
Webmaster
Posts: 11864
Joined: Fri Dec 06, 2002 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: thkouk
twitter: thkouk
Location: Τρίκαλα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

OK, γράφε με μικρά πλιζ.
Post Reply

Return to “Τακτικές FM2006”