Τακτική για Άρη.Δεν μπορώ να κερδίσω εύκολα...

Συζητήστε για τις ανίκητες τακτικές που δημιούργησατε!
Post Reply
AEKARA 21
Rotation
Rotation
Posts: 1048
Joined: Thu Mar 17, 2005 4:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Napoli,Valencia,Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλημέρα μάγκες,
έχω φτιάξει μια πάρα πολλή καλή ομάδα στον Άρη και προσπα8ώ να ανέβω αλλά κερδίζω με το ζόρι.Έχω πάρα πολύ καλούς παίκτες ειδικά στην άμυνα και τρώω πολλά γκολ.Eίμαι στην 23η αγωνιστική πρώτος με 43 βαθμούς και έχω 12 νίκες 7 ισοπαλίες και 4 ήττες(Σέρρες,Χαιδάρι,Βέοια,Εθνικός Αστέρας.)Παίζω με 3-5-2 με τους πλάγιους μέσους να έχουν βελάκια προς την επίθεση και το επιθετικό χαφ να έχει βελακι προς τα μπροστά.Λοιπόν οι κύριοι παίκτες μου είναι:
GK Demirel Volkan,Orestis Karnezis
DL Pipinis,Abelas
DC Blizzard,Cagdas,Radoslav Kovac,Soava,Naintos
D R:Nebegleras
DM C:Gislason,Taralidis
M L:Kislyak,Tsiartas
M R:Gottwald,,Nebegleras(D r)
Amc:Cleyton(Sc),Pezzarossi
SC:scorza,Orfanos

Όποιος μπορεί plz ας μου πει κάποιο καλό σχηματάκι και αφήστε τους παίκτες σε μένα :-)
R 21
toni lora
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3356
Joined: Mon Dec 26, 2005 3:04 pm
Football Manager της ομάδας: on Holiday
Αγαπημένη Ομάδα: Πρασινες ΤΟΥΛΟΥΜΠΕΣ
Status: ..πιασε μια... Τουλουμπα!
Location: Κορυδαλλος-Νικαια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αν θες κοιτα στο θεμα(εναι στην πρωτη σελιδα της τακτικης..λιγο κατω απο το δικο σου)..ΠΟΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ(ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ)...εχω ποσταρει στη δευτερη σελιδα 2συστηματα αναλυτηκα με φωτο....και εξηγω και την φιλοσοφια τους ...τα συστηματα αυτα ειναι απολυτος πετυχεμενα για ομαδες που στην κατηγορια τους ειναι ενα κλικ πανω(αλλα δυκολευονται να ανοιγουν αμυνες ).....μαλιστα κανω αναφορα και στον Αρη :D ......συνολικα ειναι 4 ποστ...ελπιζω να βοηθησω...αν χρησιμοποιησεις κατι απο αυτα...η απλως θες να μου πεις την γνωμη σου....θα ηθελα απαντηση...(ο Αναστοπουλος :notworthy: σε προσφατη συνεντευξη τυπου...ειπε οτι α συστηματα ειναι μεχρι εξω απο την μεγαλη περιοχη!!!!.....)
στο τηλεφ. εκμπομπης>
καλησπερα>
Φρανκ,φρανκ,φρανκ..
Παρουσιαστρια>
καλα εισαι..?

μπαουυυυυυυυυυυυ....

τι ωρα ειναι?

Φρανκ,φρανκ,φρανκ..

$%$#@!^@&#&*%$*
..φρανκ...
απλα πραγματα,ΦΡΑΝΚ!
Post Reply

Return to “Τακτικές FM2006”