Βοηθεια νιωθω λες και με κλεβει το FM. :(

Συζητήστε για τις ανίκητες τακτικές που δημιούργησατε!
Post Reply
User avatar
Petsakias_7
Trialist
Trialist
Posts: 29
Joined: Wed Jul 12, 2006 1:02 am
Football Manager της ομάδας: Μιλαν
Αγαπημένη Ομάδα: AC MILAN
Location: Πειραιας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλισπερα.πεζω με εναν φιλο Fm2006 στιν τελευτεα vertion και δεν καταλαβενο τι γινεται.Εχω chelsea kai ο φιλος arsenal.τα εχει λιοσει ολα χορις να πειραξει τα instractions η κατι αλλο. πεζει απλο 4-4-2.Ειμαστε 4 χρονια και εχει παρει τα παντα και εγω μονο ενα champions.ο φιλος μου εχει παρει 2-3 πεκτεσ το πολυ...Ι ομαδα μυο εχει τους εξεις :
GK Chech
DR rafinha // van de borre
DL fabio aurelio // chivu // del horno
DC terry // de jong //chivu // carvallio
DM essien // guarin // makellele
AM jose sosa // lampard // robben // snijder // joe cole // fredy adu // giully
ST ronaldo // fernando torres // claudio pizzaro // ernesto farias

PLZ βοηθιστε με.πος θα στινατε αυτι τιν ομαδα ?συστιμα ? εντολες?δοστε μυο μια αποψη. χρηματα εχω 37 μιρια.Εχω δοκιμασει τα παντα. ενω παιζω πολλα χρονια manager αυτο δνε μου εχει τυχει ποτε ξανα..

Ευχαριστω :D
fiskal33
Trialist
Trialist
Posts: 20
Joined: Sun Feb 19, 2006 12:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote]Καλισπερα.πεζω με εναν φιλο Fm2006 στιν τελευτεα vertion και δεν καταλαβενο τι γινεται.Εχω chelsea kai ο φιλος arsenal.τα εχει λιοσει ολα χορις να πειραξει τα instractions η κατι αλλο. πεζει απλο 4-4-2.Ειμαστε 4 χρονια και εχει παρει τα παντα και εγω μονο ενα champions.ο φιλος μου εχει παρει 2-3 πεκτεσ το πολυ...Ι ομαδα μυο εχει τους εξεις :
GK Chech
DR rafinha // van de borre
DL fabio aurelio // chivu // del horno
DC terry // de jong //chivu // carvallio
DM essien // guarin // makellele
AM jose sosa // lampard // robben // snijder // joe cole // fredy adu // giully
ST ronaldo // fernando torres // claudio pizzaro // ernesto farias

PLZ βοηθιστε με.πος θα στινατε αυτι τιν ομαδα ?συστιμα ? εντολες?δοστε μυο μια αποψη. χρηματα εχω 37 μιρια.Εχω δοκιμασει τα παντα. ενω παιζω πολλα χρονια manager αυτο δνε μου εχει τυχει ποτε ξανα..

Ευχαριστω green[/quote]


Κανείς δεν μπορεί να υπαγορεύει στους άλλους πώς να εκφράζονται (γραπτά ή προφορικά) αλλά τέτοια posts προσβάλλουν την αισ8ητική μου
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13675
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Fiskal33 αν προσβάλλουν την αισθητική σου να μην το διαβάζεις..Το σχολιάκι σου όμως το πέταξες να προσβάλλεις τον άλλο..Αμέσως μου γίνατε όλοι μπαμπινιώτηδες.....

Τέλος of topic :evil: :evil:


Τώρα για το αποπάνω...Παρατηρώ ότι έχεις πολλούς νέους παίχτες...Μπορεί να μην παρουσιάζεις ομοιογένεια με αποτέλεσμα έχεις εκπληκτικούς παίχτες ΑΛΛΑ όχι ομάδα...Ο φίλος σου όπως είπες έχει πάρει το πολύ 2-3 παίχτες...Έτσι είναι πιο εύκολη η ομοιογένεια μεταξύ τους...Δοκίμασε κάποιο άλλο σύστημα, να δεις τι ταιριάζει και μην αλλάζεις κάθε χρόνο την ομάδα...Αυτή είναι η γνώμη μου..Μπορεί βέβεια και να συμβαίνει τίποτ'άλλο αλλά δεν ξέρω
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
User avatar
Petsakias_7
Trialist
Trialist
Posts: 29
Joined: Wed Jul 12, 2006 1:02 am
Football Manager της ομάδας: Μιλαν
Αγαπημένη Ομάδα: AC MILAN
Location: Πειραιας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου.Απλα ειμαι συνιθισμενος να γραφω με λατινικουςχαρακτιρες και δεν μου βγενει με ελλινικα.απλα ρωταω πως θα τους στινατε κατα τιν γνομι σας και τα ινστραψτιονσ να παρω μια ιδεα γιατι τα εχω δοκιμασει ολα :(
THX :D
v for valderama
Trialist
Trialist
Posts: 94
Joined: Fri Jul 14, 2006 7:04 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγω θα σου ελεγα νε δοκιμασεις περισσοτερο να παιξεις απο τα ακρα για να αξιοποιησεις πιο πολλυ ρομπεν κ σναιντερ.κ οπως ειπε κ raikkonen να περιμενεις λιγο να δεσει η ομαδα σου
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62572
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Παρε αλλον GK :D :D :D :D

Δεξια Rafinha
Αριστερα Αουρελιο
Κεντρο αμυνας Καρβαλιο και Τερρυ(επειδη ισως ειναι μεγαλος ο 1 απο τους 2 βαλε Κιβου στη θεση του Καρβαλιο η του Τερρυ)
Αμυντικα χαφ Γκουαριν Ντε γιονγκ
Αριστερο χαφ Ρομπεν
Δεξι χαφ...Εχεις πουλησει τον Φιλιπς???Μπορεις να βαλεις αριστερα και τον Αντου και δεξια τον Ρομπεν(Balla...O Robben αριστερο χαφ ρε:D:D:D:D:D:D:D).Παντως αμα πας στις προτασεις για παιχτες θα βρεις 1 δεξι χαφακι
Επιθετικους Τορρες και Πιζαρο...

37 μυρια εχεις ειπε?Τραβα παρε 1 εξαιρετικο επιθετικο.Απο Κερλον Vucinic Bojinov...1 σωρο θα βρεις.Αν δε θες επιθετικο και ο Φαριας ειναι καλος.


ΑΛΛΑ ΡΟΝΑΛΝΤΟ???ΓΙΑΤΙ ΡΕ???

εχετε παιξει και 4 χρονια...Στειλε τον μπυροκιλι να κανει διακοπες

Εχεις πολυ καλη ομαδα.Να εχει αρκετο οποτε creat,αρκετα γρηγορο ρυθμο(οχι τοσο ωστε να κανουνε λαθη βεβαια απλα να εινα ιαρκετα γρηγορος...).Πασα direct μιας και...Δε κανουνε λαθος πασα τα παλικαρια...

Ε νταξ αυτα.
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
Post Reply

Return to “Τακτικές FM2006”