Kai μετα την cheating προπόνηση τι????

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM από τον μετρ του είδους Thrasso!
GonZaLeZ_GR
Manager
Manager
Posts: 4966
Joined: Tue Nov 08, 2005 10:13 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Egw pou dn pirazo katholou ma katholou tin proponisi giati dn me polunoiazei,giati dn exo tosous traumatismous osous lete?!
Mipos ftaiei kati allo kai oxi i proponisi pou kanete?
niwem
Amateur
Amateur
Posts: 137
Joined: Mon Dec 12, 2005 2:13 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

diladi san ti?coaches?den mporw na katalavw ti?proponites exw polloi kalous, me 3,4 kai 5 asteria,vetrone,antennuci,pelizoli,pws legetai autos ,polloi kalous.den mporw na katalavw
niw
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πάρε και καλούς physios
Δεν αρκούν μόνο οι coaches
ΓΙΑΝΝΗΣ 1908
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Tue Jan 24, 2006 5:27 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΧΩ 13 ΤΑΡΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ!!ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΦΤΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΑΣΗ?ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΒΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Η CHEAT TRAINING!!
niwem
Amateur
Amateur
Posts: 137
Joined: Mon Dec 12, 2005 2:13 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kai mena tin perasmeni xronia eixa 10 traumatismous mesa stin xronia!!
niw
User avatar
onesixpence
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Sun Feb 05, 2006 4:27 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οι physios θα μείωσουν το χρόνο αποθεραπείας των παιχτών σου. Ακόμα δεν ξέρω πόσους physios είναι ιδανικό να έχεις στην ομάδα σου για να έχεις το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα, γιατί δεν υπάρχει workload για αυτούς. Δύσκολα θα φέρεις σε μικρή ομάδα physio με 20 στο physiotherapy... οι οποίοι είναι και ελάχιστοι στο παιχνίδι. Για την προπόνηση τώρα, δεν είναι κακή ιδέα να κάνεις ατομικά προγράμματα για συγκεκριμένους παίχτες... ειδικά όταν σου γυρίσει κάποιος από πολύμηνο τραυματισμό (!!!) βάλτον σε ένα fitness προγραμματάκι για λίγο καίρο. Επίσης ένα fitness report ίσως σου δείξει ποίος παίχτης είναι επιρρεπής σε τραυματισμούς.
niwem
Amateur
Amateur
Posts: 137
Joined: Mon Dec 12, 2005 2:13 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

diladi re paidia i cheating proponisi sas douleuei?exete traumatismous?oso tin xrismopoioun as mas poun

euxaristw
niw
User avatar
vandervaggos
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25179
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: ▒▓█▀Π▄▀▄Α▀▄▀Ο▄▀Κ▄▀█▓▒
Location: Στο Γιού Κέι που λεν' κι στο χωριό μ'
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Δουλεύει παραπάνω από καλά! Μόνο που οι παίκτες διαμαρτύρονται για το βαρύ πρόγραμμα (αν και δεν είναι πρακτικά). τραυματισμούς έχεις υπερβολικά λίγους. 5-6 είχα σε μία χρονιά από θέμα προπόνησης και αυτοί από 2-7 μέρες. Όλοι οι άλλοι τραυματισμοί ήταν από τα παιχνίδια. Αυτοί είχαν κανονική διάρκεια.
niwem
Amateur
Amateur
Posts: 137
Joined: Mon Dec 12, 2005 2:13 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

signwmi exei auto pou leei oti einai medium i light?
niw
User avatar
vandervaggos
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25179
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: ▒▓█▀Π▄▀▄Α▀▄▀Ο▄▀Κ▄▀█▓▒
Location: Στο Γιού Κέι που λεν' κι στο χωριό μ'
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Medium αν δεν κάνω λάθος. Αυτή που είναι για το 6.0.2 έχω.
skamaris
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Mon Jan 23, 2006 6:37 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά ζητάω βοήθεια.
Κατεβάζω την cheat προπόνηση και μου βγάζει error.
Τι γίνεται?
Ειναι bug του fm,λύση υπάρχει?
User avatar
vandervaggos
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25179
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: ▒▓█▀Π▄▀▄Α▀▄▀Ο▄▀Κ▄▀█▓▒
Location: Στο Γιού Κέι που λεν' κι στο χωριό μ'
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="skamaris"]Παιδιά ζητάω βοήθεια.
Κατεβάζω την cheat προπόνηση και μου βγάζει error.
Τι γίνεται?
Ειναι bug του fm,λύση υπάρχει?[/quote]

Ξαναδιάβασε αυτό που γράφεις και αν βγάλεις άκρη τότε οκ.

Ποια version κατέβασες? Ποιο patch έχεις? Τι error σου βγάζει?
athens7772000
Amateur
Amateur
Posts: 104
Joined: Fri Feb 11, 2005 4:36 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οι physios παίζουν πολύ μεγάλο ρόλο... εγώ κάνω το έξής... παίρνω τους καλύτερους που μπορώ να βρώ και τουλάχιστον έναν coach με το καλύτερο physiotherapy που μπορώ να βρώ ο οπόιος συμμετέχει σαν βοηθητικός σε όλα τα προγράμματα.... εδώ και 4 χρόνια ο σοβαρότερος τραυματισμός μου ήταν 4 μήνες. Και μιλάμε ότι παιρνάνε οι παίκτες απο κάτι very heavy προγράμματα που βγαίνουν θηρία!!! Απλά εκεί που δείχνει το history του training intensity προσπαθώ ο κάθε παίκτης μου να έχει μία ημιτονοειδή πορεία με μία περίοδο 6 μηνών. Τελικά πρέπει να έχουν πολύ γερά νεύρα εκεί στην SI. Οι μισοί παίκτες τους θέλουν τον απόλυτο ρεαλισμό και οι άλλοι μισοί να πατάνε ένα κουμπί και να βλέπουν τον ακράτητο να πατάει την Τσέλσι με τον Μουρίνιο να κοιμάται στον πάγκο. Μία λύση θα ήταν να βάλουν εππίπεδα δυσκολίας αλλά φαντάζομαι ότι είναι επιλογή στρατηγικής, γιατί αν το κάνουν, οι casual players θα απογοητευτούν απο την απόδοση τους στα μεγάλα επίπεδα... ειδικά αν κάνουν τους αντίπαλους μάνατζερ να αλλάζουν κομπίνες στις στημένες φάσεις την ώρα του αγώνα, όπως κάνουν τώρα οι "καμμένοι" παίκτες ... έχετε δεί άνθρωπο να βγάζει όλη την ομάδα στα πλάγια για να φάει 3 γκόλ και να παίζει μετά και να ρίχνει 8 ?
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2006”