"Ατομική" προπόνηση

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM από τον μετρ του είδους Thrasso!
Post Reply
kcb
Backup
Backup
Posts: 802
Joined: Tue Jan 18, 2005 11:22 pm
Football Manager της ομάδας: Nantes
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξεκινώντας από τα προγράμματα που έχει το παιχνίδι έτοιμα, όποτε έβλεπα παίκτη που ήθελε βελτίωση σε διαφορετικό τομέα από αυτόν που ενίσχυε το γενικό πρόγραμμα, του έφτιαχνα ένα ατομικό. Το αποτέλεσμα είναι τώρα να έχω τους μισούς παίκτες σε ατομικά προγράμματα. Έχει δει κανείς αν αυτό μακροπρόθεσμα "βγαίνει"; Μήπως πρέπει να τους γυρίσω στα γενικά προγράμματα;
User avatar
kapoios
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 678
Joined: Wed Feb 01, 2006 4:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ahtletic Bilbao
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Victorious Athletic celebrates famous Quadraple!
Location: Αιγάλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γενικα τα ατομικα προγράμματα αφορουν παιχτες με ηλικια το πολυ 21 αντε 22(που εχουν και περιθωρια βελτιωσης εκει που θες),η για τραυματιες που εχουν μεινει εκτος προπονησεων για μερες.Προσωπικα εγω βλεπω καλυτερη δουλεια με τα ομαδικα προγραμματα και με την συμμετοχη στην πρωτη ομαδα.
Υπολογιστής, αξία : 900 € , Σύνδεση στο Ιντερνετ, αξία : 20 € Χρήση του Viber, αξία : 0 €, το να σε κρατάω απασχολημένο με αυτό το ηλίθιο μήνυμα, αξία : ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ
kcb
Backup
Backup
Posts: 802
Joined: Tue Jan 18, 2005 11:22 pm
Football Manager της ομάδας: Nantes
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ένας άλλος λόγος για ατομικά προγράμματα πάντως είναι το ότι ο κάθε παίχτης γκρινιάζει σε διαφορετικό επίπεδο προπόνησης. Είναι μερικοί σκυλιά που με heavy σου λένε ότι είναι happy και άλλοι που είναι unhappy με το ίδιο πρόγραμμα.

Μια και λες για τους τραυματίες έχω προβληματιστεί τελευταία κι εκεί γιατί μπορεί να τους έχω μαζί με άλλους 2-3 σε ένα heavy πρόγραμμα και όταν γίνονται "back to training" δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό ή κακό. Μου έχει τύχει να χάνω τον καλύτερο επιθετικό πριν καλά καλά επιστρέψει. Τα μηνύματα για back to training και καπάκι νέο τραυματισμό ήρθαν κυριολεκτικά το ένα πίσω από το άλλο!!!
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2006”