προγραμμα προπονησης από sortitoutsi.net

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM από τον μετρ του είδους Thrasso!
kkostas
National Manager
National Manager
Posts: 8974
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:36 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ασύμβατη με το 6.02 πλεον
Sir Pretender
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 565
Joined: Wed Jan 26, 2005 1:53 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Κάτω απ' τα δοκάρια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η cheating training;
kkostas
National Manager
National Manager
Posts: 8974
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:36 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι!Δυστυχως :cry: :cry:
Vakis78
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 509
Joined: Tue Jul 08, 2003 11:00 pm
Location: Πειραιας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια μαλλον δουλευει.Αν απο λαιτ πας την μπαρα κοντα στο χεβυ δειχνει μια χαρα.Αυτο το λεω υστερα απο 3 μηνες δοκιμης.Επισης προσεξα οτι ενω πριν το 6.0.2 δεν ειχα τραυματισμους τωρα με το 6.0.2 και cheating train εχω πολλους και σοβαρους(3 εως 9 μηνες(broken leg σε weight lifting session).
kkostas
National Manager
National Manager
Posts: 8974
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:36 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mα φυσικα και έχεις τραυματισμούς αφου πλέον τους κάνεις ολους heavy προπόνηση συνέχεια!Η cheating training ειχε το καλό οτι παρόλο που η προπόνηση ήταν light όλα τα αλλα ήταν heavy με αποτέλεσμα οι παιχτες και να προπονουντε σε όλα τέλεια αλλα και να μην κουράζοντε και να μην τραυματίζοντε!Αποτέλεσμα ήταν να βλέπεις όλους τους παιχτες σου να φτάνουν στο υψηλότερο επίπεδο που μπορουσαν!Κατα την προσοπική μου γνωμη δεν ηταν και το cheat διότι υπάρχουν προπονητές τυπου Μουρινιο που παρόλο που σδεν σκωτωνουν τους παιχτες στην προπόνηση τους προπονουν τέλεια!
Εν παση περιπτωση ευελπιστω να το πάρουν χαμπαρι και να βγάλουν καποια συμβατη![/list]
User avatar
GIOTIS OLI
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 256
Joined: Sun Oct 23, 2005 11:17 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAO,Orlando Pirates
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Oxi re paidia giati na vgaloun.Ayti i proponisi einai megali klepsia.As vgaloun kapoia pou na simvadizei me tin pragmatikotita.Sto katw katw pisteyw dikia mas douleia einai na vgazoume tin proponisi.
User avatar
gudaman
Amateur
Amateur
Posts: 207
Joined: Sat Aug 20, 2005 4:06 am
Football Manager της ομάδας: Πανιώνιος, Verona, Perugia,
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος
Location: Athens P. Faliro
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="GIOTIS OLI"]Oxi re paidia giati na vgaloun.Ayti i proponisi einai megali klepsia.As vgaloun kapoia pou na simvadizei me tin pragmatikotita.Sto katw katw pisteyw dikia mas douleia einai na vgazoume tin proponisi.[/quote]

Δυστυχως κανενας παιχτης δεν γινεται ολοκληρωμενος ετσι.Η μονη κλεψια ειναι οτι δεν κουραζονται και δεν τραβματιζοναι.Εγω με την Μπαγερν στο 2012 και ακομα δεν εχω κανενα παιχτη ολοκληρωμενο..και ας εχω τους καλυτερους coach της αγορας.Και στο κατω-κατω δεν κανει μαγικα στους παιχτες.Κανενας παιχτης δεν κερδιζει παραπανω στατιστικα απο αυτο που δικαιουται.Απλα ανεβαζει τα στατιστικα των παιχτων πιο γρηγορα.
User avatar
Kyriazanos
Trialist
Trialist
Posts: 49
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:34 am
Location: Παρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

paidia help. dimiourgisa ton fakelo schedules alla otan pao na kano import den mou to anagnorizei ti na kano???????
DIMISTR
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Sat Jan 28, 2006 6:19 pm
Location: PEIREAS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Prospathw na katevasw to "Training v6.0.2" apo to sortitoutsi.net alla den ginete tipota. To idio ginotan kai extes. Xerei kanenas an mporw na to vro kapou alou? I toulaxiston mporei kapoios na mou to stili?
Efxaristo
User avatar
sliboogie
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Tue Feb 14, 2006 12:12 am
Location: N.Σμύρνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mou exoun vgi ola ta proframmata k kurios se omades tis italias k agglias

opios theli contact me!!!!!!!!!!!!!1
Hellas-Panathinaikos-Real Madrid-Juventus-BRAZIL ALLA....ime STIVIKOS!!!!!!!1
athens7772000
Amateur
Amateur
Posts: 104
Joined: Fri Feb 11, 2005 4:36 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="kkostas"]Mα φυσικα και έχεις τραυματισμούς αφου πλέον τους κάνεις ολους heavy προπόνηση συνέχεια!Η cheating training ειχε το καλό οτι παρόλο που η προπόνηση ήταν light όλα τα αλλα ήταν heavy με αποτέλεσμα οι παιχτες και να προπονουντε σε όλα τέλεια αλλα και να μην κουράζοντε και να μην τραυματίζοντε!Αποτέλεσμα ήταν να βλέπεις όλους τους παιχτες σου να φτάνουν στο υψηλότερο επίπεδο που μπορουσαν!Κατα την προσοπική μου γνωμη δεν ηταν και το cheat διότι υπάρχουν προπονητές τυπου Μουρινιο που παρόλο που σδεν σκωτωνουν τους παιχτες στην προπόνηση τους προπονουν τέλεια!
Εν παση περιπτωση ευελπιστω να το πάρουν χαμπαρι και να βγάλουν καποια συμβατη![/list][/quote]

Ναί αλλά δεν τους κρατάνε τέλεια προπονημένους 12 μήνες!!!! Οι παίκτες έχουν 1 περίοδο τον χρόνο που θα είναι σε φούλ φόρμα, ή τα τελικά του champions league ή το mudual/euro.Όταν το πήραμε εμείς οι 7 στους 10 αντιπάλους ήταν εκτός φόρμας! Απλά κανένας προπονητής στον κόσμο δέν έχει το ελεύθερο ούτε να πεί μήν πάς στην εθνική ούτε να πεί στείλε τον τάδε παίκτη σου 40 ημέρες διακοπές 6 μήνες πρίν το μουντιάλ μέσα στην μέση της σαιζόν σου. Όπως τους βρούν τους διαχειρίζονται.
User avatar
kollitos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 311
Joined: Thu May 15, 2003 11:00 pm
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε παιδιά μπορείτε να ποστάρετε κανα link για καμιά προπονηση που να δουλεύει με το καινουριο patch?η εγω είμαι κουλος ή δεν βρισκω πουθενά. οι παλιές διευθύνσεις δεν βγαζουν τωρα τίποτα. ευχαριστώ.
User avatar
nikchris
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 390
Joined: Mon Jul 28, 2003 11:00 pm
Location: Αργυρούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τι browser εχεις? Δοκιμασε με εξπλορερ
Γιατι να βαλω τον ΑΧΡΗΣΤΟ Firefox ενω εχω τον πολυ καλο OPERA????
[url:1zkch1yo]http://www.opera.com[/url:1zkch1yo]
User avatar
zer0cool
Amateur
Amateur
Posts: 118
Joined: Tue Sep 17, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Γαλάτσι / Αθήνα / Ελλάδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με την 6.0.3. συνεχίζει να παίζει η χρειάζετε κανένα update ;
FM for ever!!!!!!!!!
User avatar
zer0cool
Amateur
Amateur
Posts: 118
Joined: Tue Sep 17, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Γαλάτσι / Αθήνα / Ελλάδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="kollitos"]ρε παιδιά μπορείτε να ποστάρετε κανα link για καμιά προπονηση που να δουλεύει με το καινουριο patch?η εγω είμαι κουλος ή δεν βρισκω πουθενά. οι παλιές διευθύνσεις δεν βγαζουν τωρα τίποτα. ευχαριστώ.[/quote]

Μαλλον είναι κάτω το site γιατί δεν ανοίγει ούτε με MS Explorer αλλά ούτε και με Maxthon...... :cry:
FM for ever!!!!!!!!!
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2006”