Σου είπα, δεν θέλω ξένους!

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
golomas
Amateur
Amateur
Posts: 127
Joined: Sun Mar 26, 2006 7:23 am
Location: ΓΟΥΔΙ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είμαι κ γω απο αυτούς που ο Ντάρας από αγάπη έγινε συνηθεια....

Περιμένω πώσ κ πώσ τη νέα σου ιστορία από ομάδα πάντως κ γω το ΠΑΟΚ θα σου πρότεινα...
καλή συνέχεια.....
Burn that......
Gregorio14
Trialist
Trialist
Posts: 20
Joined: Tue Nov 01, 2005 12:02 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απο Β Εθνική. οπωσδήποτε τον Εθνικό. Έφερε το καλοκαίρι μια καραβιά ξένους, και πλέον παίζει με μόνο 2-3 έλληνες στην αρχικής εντεκάδα!!

Άντε και να διεκδικήσεις και Καραϊσκάκη μετά απο λίγα χρόνια!!!
manuelk
Amateur
Amateur
Posts: 225
Joined: Thu May 04, 2006 3:48 pm
Location: Larisa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μόλις διαπίστωσα ότι πρόκειται να διαβάσω το τελευταίο μέρος της ιστορίας, πήρα ποπ-κορν, θρονιάστηκα στην καρεκλίτσα και έκατσα να απολαύσω το μεγάλο φινάλε!

Το μεγάλο σοκ; Έχω διαβάσει ανάμεσα στα ποστ (ψάχνοντας να βρω που είχα μείνει) την ατάκα:

"Αυτή η ομάδα τελικά είναι καταραμένη! Ούτε το κυπελλακι δε μπόρεσε!"

και έχω την εντύπωση ότι αναφέρετε στον Ακράτητο! Και σκέφτομαι "φτου, σπόιλερ και έχασε και το κύπελλο. Αμέσως μετά διαβάζω την ατάκα στην περιγραφή του τελικού:

"Φανερά ο ΠΑΟ επιδιώκει να φτάσει στα πέναλτι, υπολογίζοντας ότι εκεί θα μιλήσει η κλάση του Γκρόε. Και έχουν δίκιο."

και σιγουρεύομαι. Λέω "πάει. Χάθηκε στα πέναλτυ" οπότε η μεγάλη ανατροπή στο τέλος και η απόκρουση του Χωριανό με βρήκαν με το στόμα ανοιχτό! Όπως φυσικά και το γκολ στο 92' ;)

Φοβερή και τρομερή η ιστορία! Άντε κάνε διάλειμμα, παίξε λίγο FM2007 και επιστροφή με νέα ιστορία! Θα περιμένουμε!

ΥΓ. μάλλον όλοι θέλουν να αναλάβεις την ομάδα τους και σου προτείνουν αυτήν. Δυστυχώς η Λάρισα, έχει αρκετούς (πολλούς!) έλληνες στο ρόστερ της, οπότε δεν έχει νόημα να σου την προτείνω. Κανένας άρης μήπως; Πρέπει όμως να είναι και μια ομάδα που να μην τα πηγαίνει καλά... (δεν ξέρω αν στο μάνατζερ τα πηγαίνει καλά ο Άρης)
User avatar
phidias
Backup
Backup
Posts: 816
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:29 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραίο θα ήταν να αρχίσεις με κάποια μικρή ( Πανθρακικό η Μεσσηνιακό) και να την ανεβάσεις!
ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13!

Οι αναλύσεις του Αλέφαντου με τα σουμπουτέο στο τηλεάστυ μας μαθαίνουν ποδόσφαιρο
panargeiakara_re_paidia
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 513
Joined: Wed Jul 19, 2006 10:50 pm
Location: Αργος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλαματα απο 2η εθνικη ή Ξανθη απο 1η εθνικη
I 'd rather to be hated for who I am than be loved for who I'm not-Kurt Cobain-[1967-1994] Forever in Our Hearts
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Πολλά συγχαρητήρια ...

πρώτα απ' όλα για την ιστορία και το πως παρουσιάστηκε και κατά δεύτερο για τα επιτεύματα σου και πως τα κατάφερες...

Ο λαός περιμένει ntaras 07 [εμένα δε με χαλάει να συνεχίσεις και την έκθεση προόδου αλλά άλλη γλύκα έχει μια ιστορία από τα χεράκια σου :wink: ]
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2006”