Η ιστορία του γνωστού μάνατζερ(άκια) T.Z :-P

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!

Θα μείνει ο προπονητής στην ομάδα για δεύτερη σεζόν η όχι?

Ναι αν ικανοποιηθούν τα αιτήματα του
9
90%
όχι έχει μεγαλύτερο Ampitie
1
10%
 
Total votes: 10
ThemosOlandos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1670
Joined: Mon Oct 20, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός/VV Terneuzen
Location: Terneuzen Nederland
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="akis13"]Δεν εχει αδικο ρε ο ertai1987.Μου πας και τους βαζεις ολους σε γρηγορο τεμπο,φουλ επιθεση και πιεση και μαν του μαν!!!Ελεος :D Για να βγει αυτο πρεπει να εχουν πανω απο 15 σταμινα ολοι,διαφορετικα ειναι bugs :D[/quote]Στην έχω δώσει την έχεις δοκιμάσει όταν ήταν σχεδόν έτοιμη μαζί φτιάξαμε το Tackling το ξέχασες?

Αλλα όλοι οι παίκτες που παίρνω θέλω να έχουν καλή φυσική κατάσταση και υψηλή stamina. Eπίσης βασικό στοιχειο το pace (από το 1993 αυτά ψάχνω)
για αυτό είπα παραπάνω ''em πως έτσι θα τους ανεβάσω'.

επίσης όντως στο δεύτερο ημίχρονο αλλάζω τους ML και MR γιατί φτάνουν και το 65 Condition.

Ωραίος ο ertai1987 θα τα διαβάσω κάτι μπορεί να βρούμε και εκεί για να γίνουμε καλύτεροι thanks :wink:

Thanks Ρανια για τα καλα λογια :-)
Ένας από τους λόγους που τους έχω short passing είναι για να μην πάει η μπάλα μακριά και τρέχουμε και δεν φτάνουμε

Όσο αντέξουνε ...πάντως μέχρι τώρα πάμε πέρα από τις προσδοκίες μας :yea:
FM 2009 ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ 3D
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62570
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

ΠΩ ΠΩ...καλα θεικο το γεγονος με τις foto

Θεμο καλη επιτυχια στην Yeading η οποια θα ειναι σιγουρη...Γινε ο νεος Ρεχαγκελ(δεν βρηκα καλυτερο παραδειγμα sorry)και οδηγησε την ομαδα στα ουρανια

Στη χειροτερη αν δε τα καταφερεις μπορεις να γινεις και Καφετζης της ομαδος :D :D :D :D :D :D :D :D

ΥΓ:Ιδου 1 μανατζερ που παιζει μανατζερ και εχει διπλωμα μανατζερ...A new hero is borning in to my heart
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
akis13
Πρωταθλητής Προγνωστικών
Πρωταθλητής Προγνωστικών
Posts: 4312
Joined: Wed Apr 16, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Palermo
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος,Palermo
Location: Χαλάνδρι,Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="zidane72003"]

Στη χειροτερη αν δε τα καταφερεις μπορεις να γινεις και Καφετζης της ομαδος :D :D :D :D :D :D :D :D
[/quote]
Eχει καφετζη η ομαδα :evil: :evil: (Εγω τι ρολο παιζω?)
Αντε ρε θεμο μπες στο ψητο ρεεεεεεεεεεεεεεε
ThemosOlandos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1670
Joined: Mon Oct 20, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός/VV Terneuzen
Location: Terneuzen Nederland
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="akis13"][quote="zidane72003"]

Στη χειροτερη αν δε τα καταφερεις μπορεις να γινεις και Καφετζης της ομαδος :D :D :D :D :D :D :D :D
[/quote]
Eχει καφετζη η ομαδα :evil: :evil: (Εγω τι ρολο παιζω?)
Αντε ρε θεμο μπες στο ψητο ρεεεεεεεεεεεεεεε[/quote]
Ότι θέλει ο Λαός :-P
Επόμενος αγώνας [πρωτάθημα]1os
Εκτος έδρας με αντίπαλο την Welling

17:01Πλάγιο για την Welling από δεξιά όπως επιτίθεται μεταξύ μεγάλης περιοχής τις Yading ο Ο'brian κερδίζει την κεφαλια και τροφοδοτεί τον
Ο' Toole αυτός ενώ είναι μονος το κάνει τα κόλπα του Ribo ( δηλαδή χάνει την μπάλα) ευτυχώς ο Small κόβει και βγάζει με την μια μπαλιά στον Smith
που βγαίνει μονος του και goaaaaaaaaaaaaaaaaaal 0-1


68:33 ο Willis(GK)δίνει με τα χερια αριστερά στον Ball (βενιαμίν τις ομάδας) που αυτός σαν νέος Jole κάνει long ball προς τον Smith που
αυτός ξεπερνάει τον Solomon στην ταχύτητα και αφού κάνει προσποίηση και αδειάζει και τον GK κάνει το 0-2
και τους λίγους οπαδούς που ακολούθησαν την ομάδα πανευτυχείς.

Ήδη αρχίζω να σκέφτομαι τι θα πω στην πρώτη συνέντευξη τύπου.
Είμαι προπονηταρά θα πω η έχουμε φτιάξει ομαδάρα η απλός είχαμε καλο ξεκίνημα όλα τα παιδιά τα έδωσαν όλα και εφάρμοσαν "καταγραμμα" τις
εντολές μου
Πρώτα όμως θα πρέπει να συγχαρώ τα παιδιά και το κάνω δίνοντας τα συγχαρητήρια μου σε όλους

:yea:
Δεν περίμενα niki για ισοπαλία περίμενα για να είμαι ειλικρινής αλλα όχι και ο Smith

PS:Και το πραγματικό παιχνίδι έληξε με niki τις Yeading αλλα με 0-1 :-)
[img]http://img444.imageshack.us/img444/194/ ... 8jb.th.jpg[/img]
Aντε βρε ομαδάρα :yea:
Last edited by ThemosOlandos on Mon Nov 28, 2005 11:38 am, edited 4 times in total.
FM 2009 ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ 3D
tommot
Manager
Manager
Posts: 4536
Joined: Thu Apr 07, 2005 12:29 am
Football Manager της ομάδας: Watford
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Bayern,Barca,Roma,L'pool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπράβο ρε Θέμο!!!!Πάτησέ τους κάτω όλους!!!Δείξτους τι σημαίνει Έλληνας Μανατζαραίος...(ξέρεις...φραπεδιές,σφυρίγματα,κομπολόι...κτλ κτλ) :D :D

Ωραία η ιδέα σου να περιγράφεις ΜΟΝΟ τα γκολ...Δεν γίνεσαι κουραστικός και δεν γράφεις ώρες για ένα ποστ...nice job! :victory:
Image
Spoiler: show
  • Uefa Champions League/European Cup Winners : 5
  • Uefa Europa League/Uefa Cup winners : 1
  • Intercontinental Cup Winners : 2
  • Bundesliga Winners : 28
  • DFB-Pokal Winners : 18
  • DFB-Liga Pokal Winners : 6
  • DFB Supercup Winners : 5
akis13
Πρωταθλητής Προγνωστικών
Πρωταθλητής Προγνωστικών
Posts: 4312
Joined: Wed Apr 16, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Palermo
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος,Palermo
Location: Χαλάνδρι,Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Αν βαζεις και λιγοτερα screen για να μπορουν καποιοι εδω μεσα να το ανοιγουν σε λιγοτερο απο 5 λεπτα καλα θα ειναι :D
perpe
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 521
Joined: Tue May 10, 2005 4:55 pm
Location: San Paolo
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπορεις να εξηγησεις λιγο το tip που ειπες για τις μεταγραφες? Αν μπορεις δωσε και ενα παραδειγμα. Επισης, αυτο ισχυει για ελευθερους παικτες μονο η και για κανονικες μεταγραφες? Δε ζηταω πολλα ε?!
ThemosOlandos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1670
Joined: Mon Oct 20, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός/VV Terneuzen
Location: Terneuzen Nederland
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="perpe"]Μπορεις να εξηγησεις λιγο το tip που ειπες για τις μεταγραφες? Αν μπορεις δωσε και ενα παραδειγμα. Επισης, αυτο ισχυει για ελευθερους παικτες μονο η και για κανονικες μεταγραφες? Δε ζηταω πολλα ε?![/quote]Λοιπόν κοίτα να δεις πας σε ένα παίκτη πχ Smith ρωτάς αν δέχεται και πάνω σου λέει ναι με πχ 4000k
του τα δίνεις.
Σε κάποια στιγμή κάποια άλλη ομάδα του κάνει προσφορα αν εσύ δεν ξανακάνεις προσφορα δεν θα σου έρθει κατά 98%. Εάν μετά την προσφορα τις ομάδας X πας και του "ξαναπροτινεις" συμβόλαιο θα έρθει κατά 99,9% στη δικια σου ομάδα. :wink:

Επειδή ο τσιφούτης μου έχει δώσει 1 lira για μεταγραφές παίρνω μονο ελεύθερους παίκτες. Έναν που τον αγορασα με 1 lira (e τι να μην την ξοδέψω) :D :-P
Έκανα πάλι το ίδιο δηλαδή ακύρωσα και "ξαναπροτινα" στην ομάδα τελευταίος, και ναι μου ήρθε ενώ πριν δεν ερχότανε..δεν ξέρω αλλα εγώ θα συνεχίσω και του χρόνου να δοκιμάσω άμα μας δώσει καμια lira ο τσιφούτης
:D :D

Κατάλαβες τώρα perpe αν όχι stile μου pm :wink:
FM 2009 ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ 3D
ThemosOlandos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1670
Joined: Mon Oct 20, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός/VV Terneuzen
Location: Terneuzen Nederland
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Επόμενος αγώνας [πρωτάθημα]2os
Εvτος έδρας με αντίπαλο την Thurrock

3:41 και η αντίπαλη ομάδα με τον Boniek Forbes παγώνει το παγωμένο (όχι λόγο καιρού 22 Βαθμούς) αλλα με 334 φιλάθλους)
The warren Hayes (Middlesex) και κάνει το 0-1.
Αρχίζω να φωνάζω στο DC Maloney που έχασε την κεφαλια Και το σημειώνω στο μπλοκάκι.
Αν είναι δυνατόν σκέφτηκα κερδίσαμε εκτος και θα χάσουμε εντός? :evil:
Θα σας πουλήσω όλους θα σας διώξω όλους ουρλιάζω :2gunfire: :agrue:
Μάλλον οι φωνές έπιασαν τόπο γιατί άρχισαν να πιέζουν και ....45:00 ο Ο'Toole κλέβει την μπάλα από τον McMahon (GK)αυτός τον ανατρέπει στην μικρή περιοχή και Penaltiiiiiiiiiiiii,
την εκτέλεση αναλαμβάνει
ο Wallis και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα 1-1.
Αρχίζω να φωνάζω στην ομάδα 'άντε με 10 παίζουνε τι κάνετε"
:hammer
77:29 Ο Maloney τροφοδοτεί τον Ο'Toole αυτός με την μια στον Smith 'άντε βρε παικταρά φωνάζω σαν τον κυρ Νίκο Αλέφαντο)'' και αυτός με δυνατό σουτ Κάνει το 2-1.
Ένα επιτέλους βγάνει από μέσα μου ''πάμε για το τρίτο φωνάζω" :-)
86:50 ο Clark δίνει πασα στον Davies αυτός σουτ μέσα στην περιοχή απόκρουσε ο GK αλλα ο επερχόμενος Roberts
[img]http://img506.imageshack.us/img506/562/314vs.th.jpg[/img]
σπρώχνει την μπάλα και κάνει το 3-1
Επιτέλους ζεσταθήκαμε λίγο :yea: :yea:
Last edited by ThemosOlandos on Mon Nov 28, 2005 11:43 am, edited 7 times in total.
FM 2009 ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ 3D
tommot
Manager
Manager
Posts: 4536
Joined: Thu Apr 07, 2005 12:29 am
Football Manager της ομάδας: Watford
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Bayern,Barca,Roma,L'pool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπράβο Θέμο!βλέπω η τακτική Αλέφας πιάνει εκει πάνω ε? :D :D

Για να τους τρομάξεις για τα καλά και να παίζουν σαν σκυλιά...Κάνε αλλαγή στην αλλαγή!!! :D :D :D

Θες να κανονίσουμε κανα φιλικό,να πάρεις δανεικό και κανένα παίκτη,χωρίς να πληρώνεις... :D :D Πλάκα θα είχε... :D

Βαθμολογία ανέβασε να δούμε και στατιστικά... :wink:
Image
Spoiler: show
  • Uefa Champions League/European Cup Winners : 5
  • Uefa Europa League/Uefa Cup winners : 1
  • Intercontinental Cup Winners : 2
  • Bundesliga Winners : 28
  • DFB-Pokal Winners : 18
  • DFB-Liga Pokal Winners : 6
  • DFB Supercup Winners : 5
ThemosOlandos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1670
Joined: Mon Oct 20, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός/VV Terneuzen
Location: Terneuzen Nederland
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Επόμενος αγώνας [πρωτάθημα]3os
Εκτος έδρας με αντίπαλο την Cambridge City

6:22 μετά από ωραίες εναλλαγές τις μπάλας ο Shaffey βγάζει με μια μπαλιά μονο του τον Simpson που αυτός χωρίς να χάσει ευκαιρία κάνει το 1-0 για την Cambridge city.
Τι να σημειώσω στο μπλοκάκι..ωραίο goal :(
45:35 ο Perry βγάζει ωραία μπαλιά στον Smith αυτός ξεχύνεται μπροστά
''Τώρα "πιας τετον" φωνάζω σαρκαστικά'
Αυτός με την μια στον Ο'Toole που με δυνατό σουτ κάνει το naiiiiiiiiiiiiiiii 1-1

54:30 Ο Davies (Γεωργάτος) βγάζει καταπληκτικά τον Ο'Toole για Goal αλλα αυτός αφού έχει τραβήξει και τον GK Αριστερά δίνει πασα στον Smith που δεν δυσκολεύεται να κάνει το 1-2


Ποπό τι ομαδάρα έφτιαξα φωνάζω σαν Νέος Αλέφαντος θα τους φιλήσω όλους :yea: :lover:

Επόμενος αγώνας [πρωτάθημα]4os
Εvτος έδρας με αντίπαλο την St. Albans

21:36 Ο Wallis (τι δεξί χαφ είναι αυτό) δίνει πασα ακριβειας στον Smith αυτός με την μια στον Ο'Toole και κοιτάξετε την κατάληξη τις Μπάλας.
Ο GK είχε πάει για Φραπεδιά xaxaxa
:)
35:45 μετά από εκτέλεση φάουλ του Allman ο Beech κερδίζει την κεφαλια από τον Maloney και παγώνει το The warren Hayes κάνοντας το 1-1.... :shock:
Αν είναι δυνατόν με ένα σουτ gmt :evil:

41:03 Ο Smith δίνει πασα στον Ο'Toole που το δυνατό σουτ αποκρούεται από τον GK αλλα αυτή καταλήγει σαδιστικά και αργά στα δίχτυα και κάνει το 2-1

τελικό αποτέλεσμα 2-1
Αλλα έχω παράπονο από τους φιλάθλους μονο 403 εισιτήρια κόψαμε? Κρύος ιδρώτας με πιάνει:sad4: ..έτσι θα με διώξουνε σκέφτομαι θα χρεοκοπήσουμε ήδη είμαστε 40.000 στο κόκκινο.
:evil3:

Στατιστικά Αγώνα επειδή ζητήσατε
[img]http://img371.imageshack.us/img371/7107/stati4se.th.jpg[/img]

:wink:
Last edited by ThemosOlandos on Mon Nov 28, 2005 11:47 am, edited 6 times in total.
FM 2009 ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ 3D
uptight
Indispensible
Indispensible
Posts: 1777
Joined: Mon Jun 28, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Εργοτέλης/MTK/Egypt/Watford
Αγαπημένη Ομάδα: Notts County/ Α. Νικοπολίδης
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="ThemosOlandos"]
Αρχίζω να φωνάζω στο DC Maloney που έχασε την κεφαλια Και το σημειώνω στο μπλοκάκι.[/quote]

δεν είναι απλά "τακτική Αλέφας". είναι η νέα σούπερ υβριδική τακτική "Τροντ Αλέφαντος με νότες Αναστό". :D
I'd tell all my friends but they'd never believe me
They'd think that I'd finally lost it completely
I'd show them the stars and the meaning of life
They'd shut me away
But I'd be alright
Alright
I'm just uptight
Uptight
ThemosOlandos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1670
Joined: Mon Oct 20, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός/VV Terneuzen
Location: Terneuzen Nederland
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Επόμενος αγώνας [πρωτάθημα]5os
Εκτος έδρας με αντίπαλο την Dorchester

13:05 Phoenix "δινειμεσα" στην περιοχή στον Ο'Brien αυτός άμεσος σουτ βρίσκει το αριστερό δοκάρι (Οκάς είσαι αγόρι μου), Στην επαναφορά ο Wallis κάνει το 0-1 .. Ευτυχώς δηλαδή.
Αυτήν τι φορα δεν ενθουσιάζομαι επειδή ο Αντίπαλος κάνει και αυτός καλο παιχνίδι και όλα είναι ανοιχτά
:?
31:04 κατέβασμα τις μπάλας από αριστερά για την Dorchester ο Griffin δίνει με την μια στον morgan και αυτός σουτάρει με δύναμη στην κλειστή γωνια του Wills και αυτό που φοβόμουνα 1-1.


44:47 Ο Dean Smith (όχι ο καλός) μπαίνει από δεξιά στην μικρή περιοχή (εγώ φωνάζω "σφιρατο"βρε ) τις Yeading το σουτ αποκρούει ο Wills αλλα ο μπάλα πάει στον Brown και ......"φτου" 2-1
:evil:

Κάτι πρέπει να κάνω στο ημίχρονο θα παο μέσα και θα τους πιο το Αίμα

Τελικά αποφασίζω να τους κάνω πάλι μάθημα στον πινακα...
[img]http://img506.imageshack.us/img506/2014 ... 3zn.th.jpg[/img]
τι να κάνω βάζο νερό στο κρασί μου μην τους πανικοβάλω και φάμε καμια 4άρα
:D

54:15 Ο Wallis (ποιος είσαι ο Γιαννάκο) περνάει οποιον βρει "μπροστατου" κάνει και σέντρα στο κεφάλι του Ο'Brien και xaxaxaxa 2-2


Τελικό 2-2
Στατιστικά αγώνα και media
[img]http://img500.imageshack.us/img500/4992 ... 7wy.th.jpg[/img]



Το μυστικό θα το είδατε πάνω από 85 % επιτυχία έχω tackling σχεδόν πάντα, με Tackling normal η easy
Κόκκινες λογικά δεν ξέρω τι χρώμα έχουν κίτρινες πολύ λίγες.

Επόμενος αγώνας [πρωτάθημα]6os
Εvτος έδρας με αντίπαλο τηνWeymouth

Στην έδρα μας άντε πάλι θα κονομήσουμε....:P
Όλη την εβδομάδα τους παρακαλάμε να δούμε τι θα γίνει να βάλω τα παντελόνια με τις φαρδιές τσέπες σήμερα.
:)

13:20 ο Phoenix διασχίζει μονος την αριστερή πλευρά και κάνει σουτ (κοίτα screenshot)
[img]http://img506.imageshack.us/img506/2683/niki2rg.th.jpg[/img]


τα παρακάλια εισακούσθηκαν (παρόλο το κρύο 9 βαθμούς) 1698 είχαμε άντε μπας και γλιτώσουμε την χρεοκοπία [-o<

Στατιστικά αγώνα
[img]http://img502.imageshack.us/img502/296/ ... 0fv.th.jpg[/img]
Όπως βλέπετε για μια ακόμη φορα στο 100% κερδισμένα Tackling (αυτή είναι η δύναμη μας)

8)

Ποιος είμαι ο Otto

Μια που το είπε ο Βασίλης (Zidane) να το πω και εγώ

Ήθελα να το πω όταν τελειωνε η "σεαζον" αλλα δεν πειράζει. Σε 3-4 μήνες παίρνω το diploma προπονητή ποδοσφαίρου στην πραγματικότητα και θα το ποστάρω στο τέλος τις ιστορίας

PS: Ωραία η Ράνια τέλεια ανάλυση..άλλωστε πάντα πίστευα ότι έχει γράψει την καλύτερη ιστορία οποτε είναι τιμή μας να την έχουμε στην παρέα μας :wink:

Tips
Όσοι δεν έχουν λεφτά ας πάνε να δώσουνε συμβόλαιο στους Γκρι παίκτες τις ακαδημίας και άμεσος να τους πουλήσουν με 0 (η αν αξίζουν παραπάνω) και με 10 παιχνίδια να τους βάλουν κάποια ρήτρα όπως πχ εγώ τους βάζο μετά από 10 games 10.000K
Last edited by ThemosOlandos on Mon Nov 28, 2005 11:51 am, edited 5 times in total.
FM 2009 ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ 3D
User avatar
ertai1987
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 368
Joined: Sat Jun 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote]Το μυστικό θα το είδατε πάνω από 85 % επιτυχία έχω tackling σχεδόν πάντα, με Tackling normal η easy [/quote]

nai alla kanoune ligotera se arithmo tacklings :wink:

goustaro kick and run themo kali sinexeia! ego exo arxisei kai apelpizome :D
:hello2:
ThemosOlandos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1670
Joined: Mon Oct 20, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός/VV Terneuzen
Location: Terneuzen Nederland
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="ertai1987"][quote]Το μυστικό θα το είδατε πάνω από 85 % επιτυχία έχω tackling σχεδόν πάντα, με Tackling normal η easy [/quote]

nai alla kanoune ligotera se arithmo tacklings :wink:

goustaro kick and run themo kali sinexeia! ego exo arxisei kai apelpizome :D
:hello2:[/quote]μην απελπίζεσαι stile μου pm με το email σου να σου στυλο τακτική :wink:
[img]http://img502.imageshack.us/img502/8783 ... 5hh.th.jpg[/img]
Last edited by ThemosOlandos on Thu Nov 24, 2005 3:32 pm, edited 1 time in total.
FM 2009 ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ 3D
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2006”