κρασαρει όταν φορτώνει το database

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Post Reply
manofmadness
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Tue Oct 23, 2007 1:36 pm
Football Manager της ομάδας: Παοκ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

γειά σας παιδιά..έγινε μια βλακεία και θέλω να μάθω αμα υπάρχει τρόπος να το λύσω...έγινε μια βλακεία στο editor του παιχνιδιού και επειδή δεν με άρεσε η άλληγη που έγινε μη ξέροντας άλλον τρόπο μέσω του editor έσβησα το server_db..μόλις το έκανα το αντικατέστηκε αμέσως με το κανονικό(έτσι τουλάχιστον πιστεύω διότι έχει την κατάλληλη ημερομηνία δημιουργίας)..μόλις πήγα να το παίξω κατευθείας κρασάρει το παιχνίδι όταν φορτώνει το database αλλα και στο editor εμφανίζοντας το εξής μνμ"A serious error was encountered and the application will close. An error file has beed generated in :
USER-PC/C:\Program Files(x86)/Sports Interactive/football manager 2006"..το έχω αυθεντικό το παιχνίδι..δοκίμασα να το κάνω uninstall και ξανα install αλλα τίποτα..έσβησα ακόμα και απο το μητρώο όλα τα στοιχεία αλλα και πάλι τπτ..υπάρχει καμία λύση???
Last edited by manofmadness on Wed Jun 09, 2010 10:07 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καταλαβαίνεις ότι μ'αυτόν τον τίτλο κάποιος θα δυσκολευτεί να καταλάβει το πρόβλημά σου ε?
:D
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
manofmadness
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Tue Oct 23, 2007 1:36 pm
Football Manager της ομάδας: Παοκ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

(: (: (: σόρρυ αλλα έχω κάψει τον εγκέφαλό μου και δεν μπορώ να κάνω τίποτα.. -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2
Image
manofmadness
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Tue Oct 23, 2007 1:36 pm
Football Manager της ομάδας: Παοκ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και κάτι άλλο...στο editor το database το φορτώνει κανονικά..απλά δεν φαίνετε τίποτα και δεν δείχνει κανέναν..μόλις πατάω να δώ ομάδες ή οτι δήποτε άλλο κολλάει εμφανίζοντας το ίδιο μνμ..
Image
manofmadness
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Tue Oct 23, 2007 1:36 pm
Football Manager της ομάδας: Παοκ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το πρόβλημα λύθηκε
Image
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2006”