Πότε κυκλοφορεί στην Ελλάδα το FM;

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Post Reply
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13709
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

[quote="Tonton_Zola_Moukoko"]Eνημερωτικά....το παιχνίδι πωλείτε κανονικά και στην Αγγλία ήδη....πιο νωρίς...οπότε δε γίνεται μόνο στην Ελλάδα...παντού έτσι γίνεται...και πέρσι και του χρόνου...και σε 30 χρόνια το ίδιο θα γίνεται
Και τέλος πάντων αυθεντικό το πήραν όσοι το πήραν πλήρωσαν δε νομίζω να κάνανε κανένα έγκλημα...[/quote]

Το θέμα είναι στην Αγγλία το πότε ήταν η επίσημη κυκλοφορία του παιχνιδιού...Δεν είναι σε όλες τις χώρες το ίδιο...Δεν μπορούμε να τα συγκρίνουμε
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
nez
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 477
Joined: Sat Sep 13, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Woking
Location: Nea Smirni, Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ενημερωτικά πριν απο κάνα 5ωρο ξεπετάχτηκε και σαν 0day. Πόλεμος κατά της πειρατείας FTW. BTW, έχω την εντύπωση πως το περσινό είχε κυκλοφορήσει στην αναμενόμενη ημερομηνία έτσι δεν είναι; ρωτώντας Παπασωτήριου μου είπαν ότι το έχουν παραγείλλει σε [quote]Τεράστιες Ποσότητες[/quote], οπότε μην ανησυχείτε όλοι θα πάρετε. Εγώ θα πάρω το δικό μου αύριο το πρωι, σκαστός για λίγο από δουλειά πάντως. Ήδη μου μπαίνουν ιδέες να κουβαλήσω και το laptop μου παρέα. :D
greek_manager
Webmaster
Webmaster
Posts: 11864
Joined: Fri Dec 06, 2002 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: thkouk
twitter: thkouk
Location: Τρίκαλα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

[quote="Tonton_Zola_Moukoko"]Eνημερωτικά....το παιχνίδι πωλείτε κανονικά και στην Αγγλία ήδη....πιο νωρίς...οπότε δε γίνεται μόνο στην Ελλάδα...παντού έτσι γίνεται...και πέρσι και του χρόνου...και σε 30 χρόνια το ίδιο θα γίνεται
Και τέλος πάντων αυθεντικό το πήραν όσοι το πήραν πλήρωσαν δε νομίζω να κάνανε κανένα έγκλημα...[/quote]

Aυτοί που το αγόρασαν πολύ καλά κάνανε εννοείται! Ποιος είπε κάτι για αυτούς? Όχι έγκλημα δεν κάνανε, το αντίθετο.

Το θέμα είναι με την διανομή και τα καταστήματα. Και φυσικά αν ήταν να πωλείται κανονικά από τώρα, η SI δεν θα απαντούσε αμέσως στο μηνυματάκι που τους έστειλα ;)
Tonton_Zola_Moukoko
Rotation
Rotation
Posts: 1053
Joined: Sun Sep 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλά ότι είναι παρανομία είναι...αλλά και πέρσι νομίζω τα ίδια έγινα ....
Πάντως το πρόβλημα είναι παντού και όχι μόνο στην Ελλάδα....και όχι με έναν η 2 ιδιώτες...αλλά με όλους τους...(που πουλάνε το παιχνίδι)
User avatar
notisfan77
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 472
Joined: Thu Aug 05, 2004 8:16 am
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: Athina, Drosia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οι ημερομηνίες είναι καθαρά τυπικές!
Το θέμα είναι να προλάβεις να το πάρεις όσο υπάρχει διαθέσιμο για να πεις όσο γίνεται πιο γρήγορα... "Let the MADNESS called FM begin!!!"
Vakis78
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 509
Joined: Tue Jul 08, 2003 11:00 pm
Location: Πειραιας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="greek_manager"][quote="tsaloupis"]και να τους δωσεις σε τι αποσκοπει??απορια φιλε..[/quote]

Έχει το νόημα ότι σαν site, είμαι affiliate της SΙ και επομένως έχω ηθική υποχρέωση να τους ενημερώσω για κάτι που βλάπτει αυτό που μου αρέσει (το FM). Είμαι σίγουρος ότι δεν θα το μάθουν από μένα, είμαι σίγουρος ότι και η ελληνική αντιπροσωπεία της SEGA θα έπραξε όπως πρέπει...[/quote]

+1
Founes
Amateur
Amateur
Posts: 198
Joined: Thu May 22, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="notisfan77"] "Let the MADNESS called FM begin!!!"[/quote]

+1
+2

WTF....

+1000000!!!
god is a dj
User avatar
geckham
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17522
Joined: Tue Jun 17, 2003 11:00 pm
Location: North Bank, Highbury.
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Θανάση παίζει να μάθουμε τι σου είπε η SI περί του θέματος?
I fart in your general direction.Image
tsaloupis
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 125
Joined: Thu Oct 28, 2004 6:28 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Webmaster σκεφτου να κανει προβλημα η SI και εμεισ στην θεσαλλονικη να περιμενουμε και να μην ερθει το CD :(
tsaloupis
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 125
Joined: Thu Oct 28, 2004 6:28 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

λογικα απο την νεα χρονια προβλημα θα εχουμε με το νεο παιχνιδι..ελεος.!
Scout [color=yellow:i1ttlrqq][b:i1ttlrqq]ΑΕ Λεμεσού [/b:i1ttlrqq] [/color:i1ttlrqq][/size:i1ttlrqq]
User avatar
vandervaggos
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25179
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: ▒▓█▀Π▄▀▄Α▀▄▀Ο▄▀Κ▄▀█▓▒
Location: Στο Γιού Κέι που λεν' κι στο χωριό μ'
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Κανένας δεν θα έχει πρόβλημα. Το πολύ πολύ να υπάρχει κάπια ποινή για τα εν λόγω καταστήματα εφόσων υπήρχε συμφωνία. Όλα τα άλλα δεν συμφέρουν την SI.
tasos21
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Sun Nov 21, 2004 10:12 pm
Football Manager της ομάδας: pao
Αγαπημένη Ομάδα: pao,phoenix,squadra azzura
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

περσι παντως ειχε κυκλοφορησει το απογευμα της προηγουμενης ημερας απο την επισημη ημερομηνια
User avatar
cmfan13
Trialist
Trialist
Posts: 29
Joined: Thu May 13, 2004 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="gxypakis"]Ηράκλειο Κρήτης το πηρε κανείς?Τ'ωρα θα πεταχτώ Πλαίσιο να δω αν το έχει... :yea:[/quote]

Ηράκλειο πήρα τηλ. στον Παπασωτηρίου και μου παν οτι παραγγειλαν 10 (!!!) κομματια και θα τους τα στέλνανε σήμερα Τρίτη από πάνω και όποτε έρθουν λόγω καιρού.
User avatar
giorgosvolos2
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Sat Nov 20, 2004 8:32 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδιά κυκλοφόρησε. αύριο πρωί πρωί το έχω στα χέρια μου!!!!
Vakis78
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 509
Joined: Tue Jul 08, 2003 11:00 pm
Location: Πειραιας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μαλιστα! :roll: :roll: :roll:
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2007”