O ΠΑΟ δεν έχει τον Μπάκε ως προπονητή. Γιάτί;

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Post Reply
ekbar
Trialist
Trialist
Posts: 23
Joined: Tue Aug 02, 2005 4:37 pm
Location: Aθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξεκινησα με Ηρακλη και ο Παναθηναικος δεν ειχε προπονητη,και μιλω για τον Μπακε, ο οποιος ειχε κλεισει απο το Μαιο με τους πρασινους.Αυτο δεν ειναι ενα αρκετα μεγαλο λαθος?? Εν τελη μιας και εγω εγινα προπονητης της Ηρακλαρας, το Τριφυλλι πηρε τον Κοφιδη.Σε αυτο φταινε οι προγραμματιστες η εγινε λαθος τυχαια με το φορτωμα ως Random Στοιχειο??

ΥΓ,δεν ηξερα αν επρεπε να στειλω εδω η στα bugs
Καποια στιγμη σταματας να ενδιαφερεσαι μονο για νικες, πρωταθληματα και κυπελλα... Εκει ξεκινησε η αγαπη μου για τον Ηρακλη: Rock, γυναικες, παιδια, ζευγαρια στο καυτανζογλιο. Το ποδοσφαιρο ειναι θεατρο, οχι ξυλο

Nordic Power
User avatar
dforlan9
Graphics' Expert
Graphics' Expert
Posts: 15589
Joined: Tue Apr 29, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός / Arsenal
facebook προφίλ: dforlan9
twitter: dforlan9
Location: Piraeus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

Ο Μπάκε είχε ήδη απολυθεί και ο Παναθηναϊκός περίμενε το Ντούσαν όταν παραδινόταν η database.
ekbar
Trialist
Trialist
Posts: 23
Joined: Tue Aug 02, 2005 4:37 pm
Location: Aθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ok ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση
Καποια στιγμη σταματας να ενδιαφερεσαι μονο για νικες, πρωταθληματα και κυπελλα... Εκει ξεκινησε η αγαπη μου για τον Ηρακλη: Rock, γυναικες, παιδια, ζευγαρια στο καυτανζογλιο. Το ποδοσφαιρο ειναι θεατρο, οχι ξυλο

Nordic Power
alexzzz
Trialist
Trialist
Posts: 96
Joined: Sun Jun 12, 2005 10:16 pm
Location: Καβάλα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="dforlan9"]Ο Μπάκε είχε ήδη απολυθεί και ο Παναθηναϊκός περίμενε το Ντούσαν όταν παραδινόταν η database.[/quote]

Χωρίς να είμαι σίγουρος στο δικό μου παιχνίδι μου φένεται ότι ο ΠΑΟ έχει Μπάκε για προπονητή. Θα το δώ το βράδι και θα επανέλθω.
User avatar
ArisSalonika
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 411
Joined: Fri Mar 21, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Αρης
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="alexzzz"][quote="dforlan9"]Ο Μπ DSΧωρίς να είμαι σίγουρος στο δικό μου παιχνίδι μου φένεται ότι ο ΠΑΟ έχει Μπάκε για προπονητή. Θα το δώ το βράδι και θα επανέλθω.[/quote][/quote]


Αποκλείεται.Σίγουρα ο ΠΑΟ δεν έχει προπονητή.Σε εμένα πήρε τον Βλάχο για αντικαταστάτη.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2007”