[Crash] Error στην εγκατάσταση του demo (jvm not found)

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
User avatar
diamag
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Tue Jun 29, 2004 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="bouzman"]Παιδια βρειτε μια λυση γιατι και η ολοκληρωμενη εκδωση εχει το ιδιο προβλημα!!! θα το πεταξω το pc!!!
ολοι παιζουν fm2007 και εγω παιδευομαι με την java!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Καλώς ήρθες στο Club!!!
User avatar
dforlan9
Graphics' Expert
Graphics' Expert
Posts: 15608
Joined: Tue Apr 29, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός / Arsenal
facebook προφίλ: dforlan9
twitter: dforlan9
Location: Piraeus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

[quote="bouzman"]Παιδια βρειτε μια λυση γιατι και η ολοκληρωμενη εκδωση εχει το ιδιο προβλημα!!! θα το πεταξω το pc!!!
ολοι παιζουν fm2007 και εγω παιδευομαι με την java!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
Ρε φίλε.
Edit είδα στην αρχή του τόπικ..
Τόσες λύσεις έχουμε προτείνει, καμία δε σου δούλεψε? Τι πρόβλημα σου βγάζει τώρα?
User avatar
diamag
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Tue Jun 29, 2004 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εμένα συνεχίζει και μου λέει "JVM NOT FOUND" ! Τα έκανα όλα όσα γράφουν.. :(
User avatar
bouzman
Amateur
Amateur
Posts: 156
Joined: Wed Dec 07, 2005 10:20 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ-Μilwall
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: salonica
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

και εμενα το ιδιο! ανεφερα το προβλημα και στο community.sigames.com αλλα ακομα τιποτα!!
Π.Α.Ο.Κ. να 'σαι
και μη φοβάσαι!!!!
Gangster-IP wrote:
stavrosanole wrote:
Gangster-IP wrote:ma nomizw ennoeite pws ena dwro apo tin dioikisi dn tha exei na kanei me to budget pou sou exei anathesei.. afou einai dwro tis dioikiseis einai kai apo tin tsepi tis kathara..
nogreeklish
Μα, νομίζω εννοείτε πως ενα δώρο απο την διοίκηση δεν θα έχει να κάνει με τον προϋπολογισμό που σου έχουν αναθέσει.. Αφού ειναι δώρο της διοίκησης ειναι και απο την τσέπη της καθαρά..
User avatar
bouzman
Amateur
Amateur
Posts: 156
Joined: Wed Dec 07, 2005 10:20 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ-Μilwall
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: salonica
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Λοιπον η απαντηση που πηρα απο το http://www.community.sigames.com ηταν να δημιουργησω εναν νεο χρηστη στον υπολογιστη και να το εγκαταστησω εκει! μετα να το τρεξω απο τον αλλο χρηστη και αν τρεχει να σβυσω τον καινουριο!!



Nα και η ακριβης απαντηση απο το http://community.sigames.com/eve/forums ... 002062/p/2:
this is what i did to fix it i posted it here a few days ago, hope it helps got this from another post .
ok Add a new account to your pc and install it there ,then on/in your other or own account see if it works if so delete the account u just made should be ok ,But when u put the fm07 disk in it will try to install again get same error but just cancel it ,dont worry it will work it does for me i just live with the install shield comming up :-)

Y.Γ. Ακομα δεν το εχω δοκιμασει γιατι δανεισα σε εναν φιλο μου το cd! μολις το δοκιμασω θα σας ενημερωσω!!!
Π.Α.Ο.Κ. να 'σαι
και μη φοβάσαι!!!!
Gangster-IP wrote:
stavrosanole wrote:
Gangster-IP wrote:ma nomizw ennoeite pws ena dwro apo tin dioikisi dn tha exei na kanei me to budget pou sou exei anathesei.. afou einai dwro tis dioikiseis einai kai apo tin tsepi tis kathara..
nogreeklish
Μα, νομίζω εννοείτε πως ενα δώρο απο την διοίκηση δεν θα έχει να κάνει με τον προϋπολογισμό που σου έχουν αναθέσει.. Αφού ειναι δώρο της διοίκησης ειναι και απο την τσέπη της καθαρά..
User avatar
diamag
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Tue Jun 29, 2004 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι!! Αυτό πιάνει..! :yea:
User avatar
bouzman
Amateur
Amateur
Posts: 156
Joined: Wed Dec 07, 2005 10:20 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ-Μilwall
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: salonica
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ωραια!! τοτε το μονο που μενει ειναι να παρω το cd απο τον φιλο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:victory:
Π.Α.Ο.Κ. να 'σαι
και μη φοβάσαι!!!!
Gangster-IP wrote:
stavrosanole wrote:
Gangster-IP wrote:ma nomizw ennoeite pws ena dwro apo tin dioikisi dn tha exei na kanei me to budget pou sou exei anathesei.. afou einai dwro tis dioikiseis einai kai apo tin tsepi tis kathara..
nogreeklish
Μα, νομίζω εννοείτε πως ενα δώρο απο την διοίκηση δεν θα έχει να κάνει με τον προϋπολογισμό που σου έχουν αναθέσει.. Αφού ειναι δώρο της διοίκησης ειναι και απο την τσέπη της καθαρά..
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="dforlan9 λίγα ποστ πριν"]Δοκίμασε να δημιουργήσεις ένα νέο χρήστη στα windows, και να εγκαταστήσεις το παιχνίδι από εκεί.[/quote]
Μ'αρέσει που τα διαβάζετε όλα :roll:
Nassos
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Mon Oct 30, 2006 7:36 pm
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα παιδιά,

Λοιπόν έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα με το Java στο FM2007. Έχω δοκιμάσει τα πάντα, απεγκατέστησα παλιά έκδοση, έψαξα και βρήκα όλα τα ΄σχετικά αρχεία μετά και τα μετονόμασα και πάλι κατά την εγκατάσταση βγάζει το ίδιο μήνυμα [Error in instruction. Invalid jvm file name specified in LAUNCH. Invalid variable specification.Line number (9)].

Έχω ανατρέξει σε όλα τα σχετικά forum συζήτησης και έχω κάνει όλα όσα προτείνουν και πάλι το ίδιο. Ακόμα και format έκανε κάποιος σε ένα forum και του βγάζει πάλι το ίδιο μήνυμα. Εγώ δεν έχω τολμήσει ακόμα να κάνω. Αλλά πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω. Αν μπορείτε να προτείνεται κάτι κανούργιο, παρακαλώ βοηθήστε.

Ευχαριστώ

Νάσος
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2007”