Career Stats Roma!!

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Post Reply
desp11682
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Tue Sep 13, 2005 2:06 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χαιρετώ την παρέα σας,

σε παιχνιδι του fm2007 ειμαι στη σεζον 2010-20011 και σε πάρα πόλλους παίχτες στο παιχνίδι βγάζει σαν προιστορία καριέαρας ROMA και εν συνεχεία οτι δοθηκαν δανεικοί στις ομάδες που ανήκουν τώρα οι παίχτες αυτοί!

Πρόκειται για κάποιο γνωστό bug? Γνωρίζετε πως αντιμετοπίζετε?

Ευχαριστώ πολύ.
You remember the stories John use to tell us about the the three chinamen playing Fantan? This guy runs up to them and says, "Hey, the world's coming to an end!" and the first one says, "Well, I best go to the mission and pray," and the second one says, "Well, hell, I'm gonna go and buy me a case of Mezcal and six whores," and the third one says "Well, I'm gonna finish the game." I shall finish the game, Doc
User avatar
TRUSTER
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2428
Joined: Wed Oct 13, 2004 12:37 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Εκεί που έχω ταξιδέψει εγώ....
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ήταν γνωστό ένα bug που έβγαζε λάθος την προιστορία των παικτών και από το φόρουμ διάβασα ότι πρέπει να έχεις απενεργοποιημένο το antivirus όταν παίζεις και να προσέχεις όταν τρέχεις το μάνατζερ να μην πατήσεις κατά λάθος πάλι το εικονίδιο του παιχνιδιού.... Εγώ τα εφάρμοσα αυτά και δεν μου έβγαλε ποτέ πάλι λάθος με την προιστορία... δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο ή όχι...
"Today We Say That Greeks Fight Like Heroes, From Now On We Will Say That Heroes Fight Like Greeks. - Winston Churchill"
"Τον ίδιο τον ΘΕΟ να είχα απέναντι μου... σου λέω προτιμώ στην κόλαση μαζί σου..."
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2007”