fm 2007 σε netbook

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Post Reply
User avatar
Haka FC
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Tue Sep 16, 2008 3:43 pm
Football Manager της ομάδας: Bayern Munchen
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χαιρεται.Θα ηθελα να ζητησω την βοηθεια σας για ενα προβληματακι μου.Εχω το netbook Acer Aspire One με επεξεργαστη 1,66 GHz, 1 Gb RAM με αναλυση οθονης 1024*600.Εγκατεστησα το παιχνιδι κανονικα αλλα δεν παιζει.Μετα απο διπλο κλικ μου λεει οτι δεν μπορει να ανοιξει την fullscreen mode και τελος.Εψαξα στο ιντερνετ για καποια πιθανη λυση.Οντως βρηκα κατι που λεει να κανω δεξι κλικ στο shortcut του παιχνιδιου, ιδιοτητες, και στο πεδιο προορισμος να αντικαταστησω αυτο που γραφει με κατι αλλο που αναφερει.Το εκανα, αλλα παρολα αυτα οταν παταω apply μου λεει οτι αυτο που του δινω δεν ειναι εγκυρο και να σιγουρευτω οτι το πεδιο και ονομα του αρχειου ειναι σωστα.Ξερετε τι μπορω να κανω? Ευχαριστω
User avatar
sindarta
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6232
Joined: Sun Jun 01, 2008 2:37 pm
Football Manager της ομάδας: Braintree, Atsal
Status: Ζεσταίνομαι καίγοντας τις ελπίδες των μετρίων.
Location: Ebbets Field, 1955
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πρόσεχε πως όταν κάνεις την αντικατάσταση στο πεδίο προορισμού πρέπει απλώς να προσθέσεις στο τέλος της διαδρομής το κατάλληλο κείμενο.
Kastroman wrote:Το Δάλειο (σικ) "κλάϊν" είναι η πιο σύντομη και πληρέστερη απάντηση στην ερώτηση σου.
Να λιπαίνει τα χωράφια του αγνώστου αγρότη, αυτό είναι το αληθινό μέλλον του αγνώστου στρατιώτη.
User avatar
Haka FC
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Tue Sep 16, 2008 3:43 pm
Football Manager της ομάδας: Bayern Munchen
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι το ξερω.Διπλα απο το υπαρχον κειμενο αφηνω κενο και γραφω -windowed -small_screen.Και μου βγαζει αυτο που σου ειπα.Το ιδιο μου κανει και με το fm του 2008 που δοκιμασα.Κατι αλλο που ειδα ειναι ενα προγραμματακι που ονομαζεται virtualbox.Δεν το εχω χρησιμοποιησει ακομα αλλα αν καταλαβα καλα απο αυτα ου ειδα σε ενα site το χρησιμοποιεις για να "παραπλανησεις" το παιχνιδι και να δει τα δεδομενα που ζητα.Αν υπαρξει καμια ιδεα παρακαλω πειτε την μου.Αν εχω εξελιξεις με το προγραμματακι θα σας ενημερωσω.
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2007”