Omar Andrade ST

Συζητήστε εδώ τα ευρήματά σας και προτείνετε τους παιχταράδες αλλά και τους προπονηταράδες που βρήκατε στους υπόλοιπους!
Post Reply
gpapaioa
Amateur
Amateur
Posts: 143
Joined: Wed Nov 02, 2005 12:39 am
Football Manager της ομάδας: southampton
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ονοματεπώνυμο : Omar Andrade
Θέση : ST
Ηλικία : 16 (19/3/1990)
Ομάδα : La Pena
Εθνικότητα : Peru
Αξία αγοράς : 30 - 40k
CA : 85
PA : -9

Τα χαρακτηριστικά του είναι τυχαία ομώς σχεδόν πάντα βγαίνει αρκετά καλός. Πολύ καλή περίπτωση και για βασικός σε μικρομεσαία ομάδα (καλού πρωταθλήματος) και για οικονομικά οφέλη.
User avatar
hondakias
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 289
Joined: Fri Aug 19, 2005 9:15 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναιτωλικός, Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με προλαβες.Πολυ καλος εξελιξιμος επιθετικος αλλα ειναι foreign.Η ομαδα του δεν ζηταει πολλα χρηματα αλλα θελει παντα ποσοστο απο την επομενη μεταγραφη.
User avatar
TRUSTER
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2428
Joined: Wed Oct 13, 2004 12:37 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Εκεί που έχω ταξιδέψει εγώ....
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σβολώνει το παλικάρι.. :D Είναι must buy... :victory:
"Today We Say That Greeks Fight Like Heroes, From Now On We Will Say That Heroes Fight Like Greeks. - Winston Churchill"
"Τον ίδιο τον ΘΕΟ να είχα απέναντι μου... σου λέω προτιμώ στην κόλαση μαζί σου..."
georgerigo
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Wed May 21, 2008 5:22 pm
Football Manager της ομάδας: Man Utd
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιχτάρα...τον πήρα μικρό στον Παναθηναικό,τον προπόνησα καλά,πήγε Lazio και έσπερνε,στα 26 του ήρθε στην Man Utd όπου τον αγόρασα 32Μ(!!!) και βγήκε πρώτη χρονιά πρώτος σκόρερ Premier League και Champions League (το 2016 όλα αυτά).Δεύτερη χρονιά ξεκίνησε πάλι φουριόζος...Καλός για target man,στα κόρνερ βάλτε τον Challenge GK και τα κόρνερ να εκτελούνται στο 6 yard box... ;-)


Edit: Στο τέλος της χρονιάς έχει 46 γκολ σε 30 (μπορεί και λιγότερες) συμμετοχες στην Premier League...στην εθνική έχει 37 γκολ σε 40 συμμετοχές...Απίστευτος γκολτζής!
You should include Football Manager in your CV!!!!Θεοί...
Post Reply

Return to “Παίκτες / Προπονητές FM2007”