Akyla Diamond tactic

Συζητήστε για τις ανίκητες τακτικές που δημιούργησατε!
Post Reply
madcap
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Sun Nov 04, 2007 1:25 pm
Football Manager της ομάδας: Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μεχρι στιγμης χρησιμοποιουσα μια δικια μου τακτικη με την Real Madrid, δεν ειμαι αρκετα ικανοποιημενος γιατι τρεχω και δεν φτανω την Barcelona. θα δοκιμασω την τακτικη του Akyla και θα επανελθω με εντυπωσεις.
Απαγορέυονται οι φωτογραφίες ατην υπογραφή. Spawn_I
User avatar
nekpap
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 451
Joined: Tue Dec 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Χρησιμοποίησα δύο χρονιές στο FM2007 την επιθετική εκδοχή της τακτικής του Ακύλα και τα αποτελέσματα ήταν ένα tremble(Uefa cup) -gioupi και την επομένη χρονιά ένα πρωτάθλημα Ελλάδος. Παρατήρησα ότι για να λειτουργήσει θέλει οπωσδήποτε 2 ταχύτατους επιθετικούς μπροστά και ο AMC θα πρέπει να είναι μεγάλης κλάσης(έχω Castroman και Aaritalo).
Στην άμυνα είναι το πρόβλημα καθώς οι αμυντικοί μου έχουν καλό μαρκάρισμα και τάκλιν αλλά υστερούν σε διασκελισμό και επιτάχυνση...Τελικά γρήγοροι αμυντικοί είναι μονόδρομος για αυτό το σύστημα;
Θρύλος και...σιγή στο Champions League!!
Φτιάξτε όλες τις 3D εμφανίσεις των ομάδων του FM 2021!
LIASDynamics
Trialist
Trialist
Posts: 40
Joined: Tue Sep 05, 2006 5:04 am
Football Manager της ομάδας: Atromitos
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Location: Eξώριστος στην 8η λεωφόρο.....
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω σε 16 σεσον!!! με τον ατρομητο με την συγκεκριμενη τακτικη το μονο που εχω καταφερει ειναι ενα πρωταθλημα ελλαδος!ενα κυππελο!και δυο φορες στους 8 του ουεφα και 2 στους 16 του τσου λου.

Αυτα!Αν μπορει καποιος ας βοηθησει!! -traino
oktoa21
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Thu Dec 13, 2007 8:53 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλημέρα παιδιά, το link για την τακτικη δεν λειτουργει (αναφέρει ότι η τακτική δεν είναι πλέον available). Όποιος μπορεί ας την στείλει με ενα PM ή με mail. Ευχαριστώ πολύ.
Post Reply

Return to “Τακτικές FM2007”