Sad Man's Tongue

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

:williamshatter:
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έλεος με backround :D
Αυτό φταίει

Συνέχισε μέχρι να σε διώξουν,γιατί κάποτε θα γίνει και αυτό
(Του έδωσα κουράγιο ε; 8) )
FM_MaNI@C
National Manager
National Manager
Posts: 8332
Joined: Wed May 18, 2005 7:54 pm
Football Manager της ομάδας: Getafe Club de Fútbol S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ.
Location: Thessalonique
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πετάει η ομάδα :D
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Μπαίνει ο Οκτώβρης...

υπογράφουμε ένα GK [van der Geest] γιατί δεν είμαι ικανοποιημένος μέχρι τώρα με τους υπόλοιπους... Ανεβάζω και έναν ST από τις ρεζέρβες γιατί και εκεί δε βλέπουμε φως [Kandol]

Υπάρχει μια μίνι διακοπή λόγω των εθνικών ομάδων οπότε κοιτάω να ανασυντάξω την ομάδα...

Υποδεχόμαστε την Ipswich η οποία μετρά 6 σερί νίκες και βρίσκεται στην 3η θέση της βαθμολογίας... δύσκολα τα πράγματα...
Στο 53' βρίσκομαι βυθισμένος στη θέση μου... Μόλις φάγαμε το 0-2. ΟΧΙ ΡΕ ΦΟΥΣΤΗ ΜΟΥ, λεω... Αλλαγές και πλήρης επίθεση. Ντου και ξύλο και όσα φάμε και όσα ρίξουμε... Και έπιασε...

Code: Select all

Sat 14 Oct 2006
 Championship
 Match Day 12
Leeds - Ipswich
  2        2
Με αντεπίθεση διαρκείας φέρνουμε το παιχνίδι στα ίσα. Thompson στο 56' και η αποκάλυψη, ο Kandol στο 66'. Και από τη μία να πιέζουμε για το 3-2 από την άλλη να τρέμει το φυλλοκάρδι μου μη γίνει η στραβή για άλλη μία φορά... Τελικά τπτ. δεν έγινε. Καλός βαθμός όμως...

_____________________________________________________

Και μετά από τόσα ματς εντός έδρας ήρθε η ώρα να τεσταριστούμε και εκτός. Πάμε να παίξουμε με τη Leicester. Το ηθικό είναι καλύτερο, μπορούμε να το εκμεταλλευθούμε άραγε;

Code: Select all

Tue 17 Oct 2006
 Championship
 Match Day 13
Leicester - Leeds
    0         2
Oh yes , we can... Με ΜοΜ τον τερματοφύλακά μας [Sullivan] και σκόρερ τους S.Crainey [40 yrd DFK] στο 8' και A.Thompson στο 71' να σφραγίζει τη νίκη. Πολύ καλή εμφάνιση από όλα τα παιδιά. Άντε να δούμε άσπρη μέρα...

_____________________________________________________

Έχουμε κάποιους τραυματισμούς αλλά θέλω πολύ το επόμενο ματς. Και το λέω στα παιδιά. Και με ακούνε τα παλικάρια μου...

Code: Select all

Sat 21 Oct 2006
 Championship
 Match Day 14
Leeds - Barnsley
  3         1


O Kandol στο πρώτο του ματς ως βασικός ανοίγει το σκορ στο 28'. Ο Marsh κάνει το 2-0 στο 40' και πάνω που λέμε να πάμε ήρεμοι στα αποδυτήρια , γίνεται το 2-1 στο 43'. "Μην το χάσουμε, παιδιά", λέω "είναι αμαρτία να πάει έτσι ο ιδρώτας σας." Έτσι μπαίνουμε στο Β' ημίχρονο να καθαρίσουμε το ματς και τα καταφέρνουμε έστω και με βοήθεια. Ένα αυτογκολ στο 78' γράφει το τελικό 3-1. ΜοΜ ο A. Thompson. Νιώθω να δικαιώνομαι σιγά σιγά που τον υπέγραψα...

_____________________________________________________

Επόμενο ματς πάλι στην έδρα μας... Ευκαιρία να αυξήσουμε τις νίκες μας. Αντίπαλος η Crystal Palace. Στο ημίχρονο ενώ έχουμε κατοχή, βρισκόμαστε πίσω στο σκορ... Γιατί έτσι; Βλέπω κατεβασμένα κεφάλια. "Where's the passion, lads?" ρωτάω. Κάποιοι σηκώνουν το κεφάλι και με κοιτάνε. "Θέλω να μπείτε μέσα και να κερδίσετε αυτό το γαμωματς μη σας πάρει και σας σηκώσει! Δε θα περνάει ο καθένας από εδώ μέσα δια περιπάτου. Θα πρέπει να φτύνουν αίμα πρώτα!" Προφανώς κατάλαβαν τι τους ζήτησα...

Code: Select all

Sat 28 Oct 2006
 Championship
 Match Day 15
Leeds - Crystal Palace
  2            1
O Phil Marsh με δικαίωσε... με δύο γκολ [56',73'] μας έδωσε τη νίκη. Την τρίτη στη σειρά. Και χάρισε και ένα τεράστιο χαμόγελο σε μένα. 'Αντε βρε τσογλάνια, χαρείτε και εσείς μια φορά...

_____________________________________________________

η βαθμολογία μετά από 15 αγωνιστικές...

[img]http://img159.imageshack.us/img159/5303 ... uw5.th.jpg[/img]
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Μόλις επέστρεψες Αθήνα, όλα αρχίσαν να πηγαίνουν καλά...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

ρε τα έχω παίξει αυτά... απλά δεν τα έχω γράψει... τελικά σε σένα δεν το άνοιξα καθόλου το FM... την άλλη φορά που θα έρθω θα φέρω να install-άρω το WoW, να πάρω κανά lvl τουλάχιστον...
Dimitris20
Coach
Coach
Posts: 2920
Joined: Sun Jul 24, 2005 11:55 am
Football Manager της ομάδας: Parma FC - Juventus (online)
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Juventus, FC Timisoara
Location: Timisoara, Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

κανεις σπαμ στο ιδιο σου το τοπικ :D :D :D :D :D :D
τεσπα σωσε τη Leeds please....
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Ναι, να με μάθεις και μένα wow να φύγω εντελώς... :D ...καλημερες απατεώνα...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Αφού υπογράψαμε τερματοφύλακα στέλνω πίσω στην ομάδα του τον Ankergren που δε με έπεισε καθόλου...

_________________________________________________________________________

Τελευταίο ματς για τον Οκτώβριο. Άντε να κλείσει καλά ο μήνας...

Code: Select all

Tue 31 Oct 2006
 Championship
 Match Day 16
Burnley - Leeds
   5        1
Μια χαρά έκλεισε... 5 φάγαμε και λίγα ήταν. Σαν να μην μπήκαμε πότε στο γήπεδο. Μόνο ο φιλοτιμος Dong διασώθηκε...

_________________________________________________________________________


Ο Νοέμβρης μπαίνει με τραυματισμούς για 2 "παλιοσειρές" [N.Sullivan, G.Kelly]

_________________________________________________________________________

Επόμενο ματς εκτός με Norwich. Προσπαθώ να ανυψώσω το ηθικό της ομάδας. Δεν πρέπει να μας πάρει από κάτω ένα κακό αποτέλεσμα.

Code: Select all

Sat 04 Nov 2006			
 Championship
 Match Day 17
Norwich - Leeds
   3        1
Εμ, πως να κερδίσεις όταν ξεκινάς με ένα πέναλτυ εναντίον σου στο 3'. Και τρως τρία γκολ μέχρι να πας στα αποδυτήρια. Στο ημίχρονο τα ακούνε λίγο. Βγαίνουν και το

παλεύουν αλλά το μόνο που καταφέρνουμε είναι να μειώσουμε στο 85' με τον Flo. Και ας παίζαμε με 10 λόγω αποβολής του Richardson στο 71'.

_________________________________________________________________________

United board dissapointed at Norwich defeat!

ουυυυπς...

_________________________________________________________________________

Μετά από μια εβδομάδα με πολύ συζήτηση με τους παίκτες μου, παίζουμε στην έδρα μας. ΠΡΕΠΕΙ να κερδίσουμε τους λέω...

Code: Select all

Sat 11 Nov 2006
 Championship
 Match Day 18
Leeds - Southend
  4        2
Νίκη μεν , τα χρειάστηκα δε. Προηγηθήκαμε νωρίς [P.Marsh 9'] και αντί να προσπαθήσουμε να το τελειώσουμε πήγαν να μας τελειώσουν. Τρώμε δύο γκολ [37' , 41'] και μετά

ξυπνήσαμε. Ισοφαρίζει ο Flo με τη λήξη του ημιχρόνου. ΝΙΚΗ ή τον πούλο τους λέω. Νίκη μου λένε και το κάνουν και πράξη. Ένα απευθείας φάουλ του Lewis στο 49' μας δίνει

το προβάδισμα και ένα γκολ του Dong στο 73' κλείνει το σκορ. Τη χρειαζόμασταν αυτή την νίκη...

_________________________________________________________________________

Βόλτα στο Birmingham για την επόμενη αγωνιστική. Θα μπορέσουμε να "διπλώσουμε" τις νίκες και να κάνουμε κανά καλό σερί;

Code: Select all

Sat 18 Nov 2006
 Championship
 Match Day 19
Birmingham - Leeds
    2          1
Μπαααα. Χάσαμε από μία καλύτερη ομάδα. Παλέψαμε αλλά δεν ήταν αρκετό. Κρίμα, ελπίζω μη μας πάρει πάλι από κάτω.

_________________________________________________________________________

20η αγωνιστική και υποδεχόμαστε τη Southampton... Δύσκολο ματς αλλά πρέπει να παλέψουμε...

Code: Select all

Sat 25 Nov 2006
 Championship
 Match Day 20
Leeds - Southampton
  0         2
Απαξ και παίξουμε μέτρια, δεν υπαρχει περίπτωση να πάρουμε ματς. Έτσι το 0-2 φαίνεται φυσιολογικό. Το ΓΙΑΤΙ παίζουμε μέτρια δε μπορώ να καταλάβω. Ναι αλλά θα πρέπει να

βρω λύση. Και μάλιστα σύντομα...

_________________________________________________________________________

Θα γίνει και σχετικό edit με τη βαθμολογία...
djwho
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5209
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:35 pm
Football Manager της ομάδας: δεν παίζω μανατζερ πλέον
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Status: Ninja
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

φίλε διάβασα όλη την ιστορία μέχρι τώρα και μου ακούγεται καλή πρόκληση η ληντς τελικά.θα σταματήσω αυτό που παίζω τώρα να προσπαθήσω να την....σώσω και γω.
πάντως έχω την εντύπωση πως πιέζεις πολύ την ομάδα με αποτέλεσμα να τρως στο κεφάλι πολύ βαριές ήττες.όταν το ματσ είναι στο Χ και είσαι καλύτερος στα σημεία βάζεις μέσα και 3ο και 4ο επιθετικό να το κυνηγήσεις όσο μπορείς? βέβαι καλύτερα απόλους ξέρει ο προπονητής οπότε αυτά που είπα είναι απλα μια σκέψη.εσύ ξέρεις καλύτερα.parent μπορείς να ζητήσεις μπας και πάρεις κανα καλύτερο δανεικό?
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

parent club ζήτησα... ήταν από τις πρώτες μου ενέργειες... πήρα τα παπαρεντ της διοικησης όμως...

βαθμολογία τελικά θα βάλω στα μισά του πρωταθλήματος [23 αγωνιστικες]
FM_MaNI@C
National Manager
National Manager
Posts: 8332
Joined: Wed May 18, 2005 7:54 pm
Football Manager της ομάδας: Getafe Club de Fútbol S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ.
Location: Thessalonique
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dirk γερά, η Conference είναι κοντά! :D

ΥΓ: Υπομονή και κοίτα να πάρεις κανένα ταλέντο για το μέλλον, αν έχεις πάντα μέλλον στην ομάδα :P
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Αλλάζουμε το σύστημα σε 4-3-3 μήπως και δούμε προκοπή. Ματς στην έδρα μας έχουμε,

η νίκη είναι επιτακτική ανάγκη...

Code: Select all

Tue 28 Nov 2006
 Championship
 Match Day 21
Leeds - Stoke
  0       1
Ε ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ! Οι αντίπαλοι καταφέρνουν να μείνουν με 10 παίκτες από το 25' [αποβολή GK] και εμείς καταφέρνουμε σε ένα ολόκληρο ματς να μη στείλουμε τη μπάλα μία [1] φορά προς την εστία... Και στον αντίποδα τη μία [1] φορά που πήγε η μπάλα στη δική μας εστία έγραψε τεμάχιο... Ένα απευθείας φάουλ του Lee Martin στο 38'...

Κακά τα ψέμματα αυτή η ήττα μου έκοψε τα πόδια...

_________________________________________________________________________

Μπαίνει και ο Δεκέμβρης και νιώθω ότι η ψυχή μου βρίσκεται στην καρδιά του χειμώνα... [όπως λένε και οι Immortal - At the Heart of Winter]. Αρχίζει και με τρώει το άγχος. Σκούρα τα πράγματα... Και μας περιμένουν και οι Λύκοι...

Code: Select all

Sat 02 Dec 2006
 Championship
 Match Day 22
Wolves - Leeds
  3        1
Με το παράπονο θα μείνω... Παίζουμε καλά [όχι σούπερ αλλά σίγουρα πάνω από μέτρια] και δε μπορούμε να σταυρώσουμε αποτέλεσμα... Τρώμε στο 27' γκολ, καταφέρνουμε να ισοφαρίσουμε στο 29' [Dong] και ενώ το ματς πάει ίσα βάρκα ίσα πανιά ΚΑΤΟΡΘΩΝΟΥΜΕ [γιατί περί κατορθώματος πρόκειται] και το χαρίζουμε. Αυτογκολ ο G.Kelly στο 41' , "πατάτα" ο N.Sullivan στο 42' , 3-1 το σκορ και αντίο ζωή... Όσο και να παλέψαμε το Β' ημιχρονο δεν άλλαξε τπτ. Μηδέν εις το πηλίκον

_________________________________________________________________________

Επιμένω στο 4-3-3. Τα παιδιά έδειξαν ότι κατάλαβαν τι ζητάω. Θα το δουλέψουμε και λίγο ακόμα. Επόμενο ματς με Coventry εντός... Κοντεύουμε ένα μήνα χωρίς νίκη και βαθμούς γενικά...

Code: Select all

Sat 09 Dec 2006
 Championship
 Match Day 23
Leeds - Coventry
  2        1
Το κέρατό μου μέσα... Ακόμα και σε ματς που είμαστε σαφώς καλύτεροι, πρέπει να δεινοπαθώ στον πάγκο... Κλασικά τρώμε πρώτοι γκολ [στο 10']. Ισοφαρίζουμε γρήγορα γρήγορα δύο λεπτά αργότερα [Marsh , 12']. Και μετά ενώ τους βάζουμε στο τέρμα τους δε μπορούμε να σκοράρουμε. Στο 60' δίνω εντολή για φουλ επίθεση. Δεν πάει άλλο... Βλέπω τον Dong στο 69' να μας δίνει το προβάδισμα. Γυρνάω την ομάδα σε πιο νορμάλ τακτική. Και βλέπω την Coventry να μας απείλει 2 φορές σε 2 λεπτά [71' -72']. Αφού τη γλυτώσαμε , ξεμυτίζουμε σιγά σιγά. Και ενώ προς το τέλος παίζουμε παιχνίδι τακτικής ώστε να κρατήσουμε το σκορ, χάνουμε και 2 τετ-α-τετ που θα μπορούσαν να το είχαν λήξει νωρίτερα...

Τεσπα , νίκη , 3 βαθμοί ανάσα...

_________________________________________________________________________

[εδώ θα μπει Scrnshot με βαθμολογία]

_________________________________________________________________________
User avatar
geckham
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17522
Joined: Tue Jun 17, 2003 11:00 pm
Location: North Bank, Highbury.
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Dirk γερά, στο Elland Road παίζουμε ακόμα μια φορά. :yea: :yea:
I fart in your general direction.Image
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Άντε να πάρουμε καμιά βαθμολογική ανάσα... Πάμε να παίξουμε με τις "κουκουβάγιες".

Code: Select all

Sat 16 Dec 2006
 Championship
 Match Day 24
Sheff. Wed. - Leeds
     2          1
Πάνω που έλεγα ότι τα είχα δει όλα... Κλασικά στο πρώτο 3λεπτο έχουμε δεχτεί γκολ. Και μετά ξυπνάμε. Αντεπίθεση διαρκείας , ακυρωμένο γκολ στο 33' και γκολ που μετράει στις καθυστερήσεις του Α' ημιχρόνου [Dong 45'+]. Ξεκίνημα στο Β' ημίχρονο. Πίεση πάλι, έχουμε δοκάρι στο 55' έχουμε ευκαιρίες και τη μεγαλύτερη στο 89'. Και στο 90' βλέπω έναν παίκτη της Sheffiled να διασχίζει το μισό γήπεδο, ντριμπλάροντας όποιον βρει μπροστά του και να σκοράρει... Έλεος... Δε μπόρεσε ένας να τον κόψει και κανείς δεν πήγε να τον σταματήσει έστω με φάουλ... Είμαστε άξιοι της μοίρας μας...

_________________________________________________________________________

Την επόμενη εβδομάδα έχουμε ντέρμπυ... ουραγών. Και υπάρχουν και οι σχετικές δηλώσεις από τους προπονητές εκατέρωθεν...

Code: Select all

Sat 23 Dec 2006
 Championship
 Match Day 25
Leeds - Colchester
  1         1
"I expect a win", τους είπα , "take our three and run" μου είπαν... Αυτή τη φορά προηγηθήκαμε εμείς... [Dong 26']. Και σε ένα παιχνίδι που φαινόταν ακίνδυνο, ισοφαριστήκαμε στο 64'. Και μετά σιωπή... Τπτ. Καμία αντίδραση. Η ομάδα δεν έχει ψυχή και αυτό φάνηκε πια. Δε χρειάζεται καινούριο σύστημα, μεταγραφές ή τπτ τέτοιο. Ψυχολόγο χρειάζεται και μάλιστα επειγόντως...

_________________________________________________________________________

Σε τρεις μέρες έιναι το επόμενο παιχνίδι μας... Η ψυχολογία σκατά...

Code: Select all

Tue 26 Dec 2006
 Championship
 Match Day 26
Leeds  - Preston
  2        3
Καταφέρνεις στο 7' και προηγείσαι 2-0... Και στο τέλος βρίσκεσαι χαμένος. Μόνο αυτή η Leeds μπορούσε να το κάνει... Βυθιζόμαστε άυτανδροι και πραγματιά δε ξέρω τι να κάνω... Ωραίες γιορτές θα περάσω...

_________________________________________________________________________

Τελευταίος αγώνας του έτους. Να φύγει και να μη ξαναέρθει , ελπίζω από του χρόνου να στρώσουν τα πράγματα...

Code: Select all

Sat 30 Dec 2006
 Championship
 Match Day 27
Hull - Leeds
 1       1
Το μόνο κέρδος από αυτόν τον αγώνα , το γκολ του 16χρονου Cartman... Έχω αρχίσει να βάζω πιτσιρίκια μήπως και ο ενθουσιασμός τους βοηθήσει... Καλή Χρονιά άνθρωποι και τα λέμε του χρόνου...

_________________________________________________________________________

Ή τουλάχιστον έτσι νόμιζα...

Code: Select all

Sat 30 Dec 2006		
Van Liam sacked from Leeds
μααααάλιστα...

Η πρωτοχρονιά με βρίσκει στο χωριουδάκι μου. Προσπαθώ να μη σκέφτομαι τι συνέβη στο Leeds γιατί δε θέλω να χαλαστώ μέρες που είναι... Είμαι όμως πολύ στεναχωρημένος. Από την άλλη λέω , ό,τι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό. Αρκεί λοιπόν να μου δωθεί μια ευκαιρία ακόμη...
_________________________________________________________________________

Οι μέρες περνάνε ψαρεύοντας εδώ... Τι άλλο μπορείς να κάνεις σε ένα ψαροχώρι άραγε; Έχω ανεβάσει το skill στο fishing γύρω στο 225 και πρέπει να πάω σε μεγάλη πόλη για να πάρω έξτρα training... [inside joke - WoW].

Δευτέρα 5 Μαρτίου και δέχομαι ένα τηλέφωνο... Είναι ο φίλος μου και συμπαίκτης μου σε αρκετά ποδοσφαιρικά ματς Guud Rullit. Kάτι μου λέει για μια ομάδα που ψάχνει προπονητή... Του λέω να μπει σε λεπτομέρειες... όταν μαθαίνω, αντιδρώ κάπως έτσι...

ΡΕ ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΣ; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η RUSHDEN & DIAMONDS ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ; ENGLISH CONFERENCE NATIONAL ????? ΑΑΑ, ΕΣΎ ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!

Μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι λέμε...
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2007”