MK Dons : Η περιπετεια αρχιζει........

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Locked
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

23rd August 2006
MK Dons - Colchester
5-3
Platt (35 , 76) , McLeod (40 , 89) , Mitchell-Coop (93) - Iwelumo (45 , 91) , Cureton (51 pen)

Aκομα ψαχνω να βρω πως κερδισαμε....στο πρωτο 25λεπτο δεν υπηρχαμε μεσα στο γηπεδο.... η κατοχη ηταν 35-65 για την Κολτσεστερ σε εκεινο το σημειο.....Εκει κατι εγινε ομως....σε μια αντεπιθεση στο 28 ο Platt ειδε εκτος θεσης τον τερματα και προσπαθησε να τον κρεμασει....η μπαλα χτυπησε στο δοκαρι και κατω....ολοι πανηγυρισαν.....ο εποπτης ομως ειχε διαφορετικη αποψη και δεν μετρησε το γκολ...πρεπει να δω το ριπλει (οχι οτι εχει σημασια αφου κερδισαμε)...απο κει και περα αρχισαμε να υπαρχουμε και το γκολ του Platt στο 35 μας εδωσε φτερα....νομιζω το 5-3 ειναι λιγο πλασματικο αφου καταφεραμε να κανουμε 13 σουτ (τα 7 εντος εστιας) ενω η Κολτσεστερ 27 (12 εντος εστιας).....θετικο το γεγονος οτι οι επιθετικοι ειναι ευστοχοι....αρνητικο το πρωτο 25λεπτο......θελει ακομη δουλεια η ομαδα για να δεσει και αλλο.....ολα τα παιχνιδια ξεκινουν απο το 1 και τελειωνουν με το σφυριγμα

Εν το μεταξυ τα φαξ για τους Murphy & Day συνεχιζουν να ερχονται..... πρεπει να τους μιλησω και τους δυο.....ειναι 17 και κατα την αποψη μου ειναι νωρις να πανε σε μεγαλη ομαδα και να τους φαει ο παγκος....
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

την επομενη μερα στην προπονηση ειπα και στους δυο οτι μετα το τελος θα ηθελα να τους μιλησω....
Τους ειπα ολη την αληθεια.....
Για τον Day ενδιαφερονται : Bolton , Man City , Newcastle , Port Vale , Portsmouth , Watford και West Brom

ενω για τον Murphy : Cork , Bournemouth , Arsenal , Barnet , Blackburn , Bolton , Brentford , Brighton , Bristol City , Bristol Rovers , Carlisle , Cheltenam , Colchester , Crewe , Everton , Fulham , Gilligham , Grimsby , Leeds , Liverpool , Man City , Man Utd , Newcastle , Plymouth , Portsmouth , Preston , Reading , Sheff Utd , Sunderland , Swansea , Tottenham , Watford , West Ham , Wigan , Inverness , Kilmarnok , St Mirren

τους τα ειπα ολα γιατι μου αρεσει να ειμαι καθαρος....τους ειπα επισης την αποψη μου οτι ειναι ακομα μικροι για να χαθουν στον παγκο μιας μεγαλης ομαδας και συμφωνησαν και αυτοι....Ετσι υπεγραψαν νεα συμβολαια μεχρι τις 30/06/2009 με μια ρητρα της ταξης των 20Μ € ο Day και 36,5Μ€ ο Murphy.....

Αφου λυθηκε και αυτο το "προβλημα" αρχισα να μελεταω τα χαρτια που μου εφερε ο Keelan (scout) για την επομανη αντιπαλο μας την Swindon
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγινε και η κληρωση του 2ου γυρου για το Carling Cup η οποια μας εφερε αντιμετωπους με την Crystal Palace.....θα παμε στο Selhurst Park στις 20/09 να δοκιμασουμε τις δυναμεις μας.....

26th August 2006
MK Dons - Swindon
4-5
Platt (30 , 81) , Knight (56 pen) , Wilbraham (88 ) - Peacock (1 , 37) , Best (36) , Roberts 83 , 87)

Δυο νεκρα 5λεπτα στο παιχνιδι σημαιναν 4 γκολ!!!!!! τα νευρα μου......παντως το θετικο ειναι οτι η ομαδα σκοραρει....το αρνητικο οτι πισω ειμαστε χωνι....Αφου στο πρωτο ημιχρονο η Swindon ειχε 3 γκολ εντος εστιας και το σκορ ημιχρονου ηταν 1-3

δεν ειχα να πω πολλα στα παιδια....λιγο φωναξα για τα νεκρα 5λεπτα και εφυγα....δεν ειχα και πολυ ορεξη για μπλα μπλα....

Οταν εφτασα σπιτι χτυπησε το τηλεφωνο.....ο Βασιλης και παλι

MS : ελα ρε τι θες???
BT : καλα πας ρε....να σε πω...ποιον εχει πισω στην αμυνα ρε και εισαι τοσο τρυπιος???
MS : εσυ να τα βλεπεις αυτα που θελεις και 3-5-2.....ΑΣΧΕΤΟΠΟΥΛΕ
BT : ναι καλα...δοκιμασε το και θα δεις τι θα γινει
MS : δεν ειναι ωρα για δοκιμες...τα πραγματα ειναι δυσκολα....15οι ειμαστε....
BT : μην μασας ρε ..... θα ρολλαρει η ομαδα....θα μπεις play off και θα το δεις
MS : μακαρι ρε φιλε μακαρι....
BT : λοιπον ακου..... ερχομαι την αλλη βδομαδα πανω...κανονισε να βγουμε να μου δειξεις τα αξιοθεατα
MS : αν προλαβω
BT : τι αν προλαβεις ρε?????? αν δεν θες να μεινεις ανεργος θα προλαβεις χεχεχε
MS : με απειλεις???
BT : οχι βεβαια....σε προειδοποιω χαχαχαχα τα λεμε
τουτ τουτ τουτ

Πως μου την δινει οταν κλεινει ετσι το τηλεφωνο :evil:

Ιδου και η βαθμολογια μετα απο 5 αγωνες

[img]http://img166.imageshack.us/img166/1122 ... ah3.th.jpg[/img]


Εν το μεταξυ εδωσα και τα τελευταια 45Κ που ειχα ως μπατζετ και πηρα τον Mattia Rigolli. Εναν 17χρονο επιθετικο απο την Πιατσενζα
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπηκε ο νεος μηνας και ηρθε το ραβασακι απο την διοικηση....Ειναι λεει ακομη σιγουροι οτι εχουν κανει την σωστη επιλογη....Ελπιζω να τους δικαιωσω

Επομενος αντιπαλος μας η Wycombe....ειμαστε αουτσαιντερ αλλα θα παλεψουμε για το καλυτερο στο Adams Park εστω και χωρις τον Schmeichel που ειναι με την εθνικη.....παλι αποντες οι Butler & McGovern

2nd September 2006
Wycombe - MK Dons
1-3
Easter (79) - Knight (55) , McLeod (71) , Dyer (90)

το 1ο ημιχρονο κυλησε πολυ ηρεμα χωρις φασεις (μολις 3 σουτ εντος εστιας και απο τις 2 ομαδες) και ετσι το 0-0 ηταν μαλλον αναμενομενο. Στην αναπαυλα τους ειπα οτι μπορουνα να κερδισουν .... Το πιστεψαν....εκανα και μια αλλγη στην επιθεση βαζωντας τον πιο γρηγορο Knight αντι του Platt και με εναν Dyer να κανει οτι θελει απο αριστερα πηραμε το παιχνιδι....Βεβαια το 1-2 στο 79 λιγο με εκανε να σφιχτω αλλα ο ΜΟΜ Dyer με εβγαλε απο την δυσκολη θεση με ενα γκολ στο τελος.....3 βαθμοι και παμε παρακατω....
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και ενω περιμενα το επομενο ματς με την Mansfield (εντος) ηρθαν 2 νεα που δεν μου πολυαρεσαν.....

Το ενα ηταν ο τραυματισμος του Valasek που θα μεινει εξω για 2-4 βδομαδες και το 2ο και βασικοτερο οτι ο Murphy δηλωσε οτι θα ηθελε να παει στην Portmouth.....Ας τα σταξει η Portsmouth και βλεπουμε

και παλι ειμαστε αουτσαιντερ....Θελω μια 2η συνεχομενη νικη....και για την ψυχολογια των παιδιων αλλα και για την δικη μου

9th September 2006
MK Dons - Mansfield
3-2
Platt (13 , 56) , Dyer (88 ) - Conlon (9) , Brown (73)

το 1-1 του πρωτου ημιχρονου αφησε περιεργα συναισθηματα....το ματς ηταν για παραπανω γκολ μεχρι εκεινη την στιγμη ενδεικτικο οτι και οι 2 ομαδες ειχαν ως καλυτερο παιχτη τον τερματοφυλακα....Εκανα μια αλλαγη στην αμυνα βγαζoντας τον Komorous (που ειχε κιτρινη) και περνωντας στην θεση του τον Smith. ενω εκανα και την εσωτερικη αλλαγη με Smith & Murphy να αλλαζουν θεσεις...Στο 2ο ημιχρονο και παλι μπηκαμε δυνατα....για αλλη μια φορα ισοφαριστηκαμε προς το τελος αλλα ευτυχως ο Dyer στο 88 μας λυτρωσε....2η συνεχομενη νικη....

Y.Γ.το οτι καλυτερος μου παιχτης ηταν ο τερματοφυλακας πρεπει να με ανυσυχει αραγε????
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

η 10η σεμπτεβριου ηταν μια περιεργη μερα.....ΟΛΟΙ με θυμηθηκαν...απο την μανα μου μεχρι τον Βασιλη και κατι ξεχασμενα φιλαρακια απο τον στρατο....

Το τηλ του Βασιλη ηταν για να με ενημερωσει οτι εφτανε την επομενη μερα και να μου θυμησει οτι επρεπε να ειχα ηδη κανονισει που θα παμε το βραδυ αλλα και την παρεα.....Ελα ομως που εγω ειχα στις 12/09 παιχνιδι εκτος εδρας με την Chester στο Deva Stadium.....Ποιος ειδε τον θεο και δεν τον φοβηθηκε

BT : τι θα πει εχεις ματς ρε???? τοσα χλμ θα κανω και θα με αφησεις μονο μου??? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ
MS : Ρε Βασιλη μην τρελενεσαι....Δουλεια μου ειναι δεν παιζουμε
BT : εχε χαρη ρε που σε παω αλλιως.....Τουλαχιστον κανα πιπινι εχεις να μου πασαρεις....μην την βγαλω και τελειως μονος μου...
MS : .......................
BT : καταλαβα.....τακα τακα τακα τακα τακα τα τακα τακα τακα τακα τακα τα
MS : οτι και να πω ειναι λιγο αγορι μου.....Εισαι απλα ανεπιδεκτος μαθησεως...
ΒΤ : θα μεινω καμποσες μερες οποτε κανονισε να βγουμε
MS : ΟΚ
(εδω του εκλεισα το τηλ για σπασιμο.....χεχεχε φανταζομαι την φατσα του και γελαω)

Επιτελους ειμαστε φαβορι στο ματς με την Chester!!!!!!! Για να δουμε ......
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

12th September 2006
Chester - MK Dons
3-4
Yeo (29 , 85) , Steele (44) - McLeod (33 , 68 ) , Edds (59 , 78 )

2-1 δικαια ειμασταν πισω στο σκορ...μεχρι και την ωρα που δεχτηκαμε το γκολ απλα δεν υπηρχαμε....Μετα ξυπνησαν λιγο....ισοφαρησαμε αλλα στο τελος του ημιχρονου φαγαμε το 2ο.....Λιγο κατσαδα στο ημιχρονο ειδικα στους αμυντικους....Εξω Platt μεσα ο Rigolli....2-2 με τον Edds μετα απο φαση διαρκειας και απο κει και περα καναμε οτι θελαμε μεσα στο γηπεδο...η μειωση του σκορ στο 85 με εκανε να σφιχτω για αλλη μια φορα αλλα τελος καλο ολα καλα....3η συνεχομενη νικη που συνοδευτηκε και απο καλη εμφανιση στα 2/3 του παιχνιδιου......

Επομενος αντιπαλος σε 3 μερες (16/09) η Walsall (εντος)
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

16th September 2006
MK Dons - Walsall
2-1
Platt (23) , McLeod (41) - Sam (61)

Παρα το 2-0 του ημιχρονου δεν ημουνα και πολυ ευχαριστημενος....ενω μπηκαμε δυνατα στην αρχη του παιχνιδιου και πετυχαμε το γκολ μετα η ομαδα εκατσε....ηρθε και ο τραυματισμος του Morselli στο 33 οποτε περασα τον Smith στην θεση του....το 2ο γκολ ηρθε απο μια αντεπιθεση....τους ειπα να μην ριξουν την αποδοση τους και δεν εκανα καμια αλλαγη στο ημιχρονο...στο 2ο το ματς ηταν πολυ μοιρασμενο .... δεχτηκαμε το γκολ αλλα τα παιδια κρατησαν το αποτελεσμα μεχρι τελους.....4η συνεχομενη νικη.....Με χαλαει ομως αυτο το σκαμπανεβασμα της ομαδας κατα την διαρκεια των αγωνων.....

Ο Morselli θα μεινει εξω απο 3 βδομαδες μεχρι 1 μηνα....Ειναι απωλεια...

Παρα το οτι ειχα μολις 3 μερες μεχρι το επομενο παιχνιδι αποφασισα να το ριξω λιγο εξω....Πηρα τον Βασιλη και καναμε μπαροτσαρκα....Καλα ηταν δεν λεω ξεφυγα λιγο απο την πιεση....γυρισα στο σπιτι ξημερωματα.....

οι επομενες μερες κυλησαν ηρεμα....μετα την κραιπαλη αρχισα να κοιταω τα χαρτια που μου ειχε φερει ο Keelan για την C. Palace....

Δεν περιμενω και πολλα...μια καλη εμφανιση θελω απο τα παιδια...2 κατηγοριες διαφορα δεν ειναι και λιγο....
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σορρι για το αποτομο κοψιμο....κατι ετυχε.....

20th September 2006
Carling Cup 2nd Round
C. Palace - MK Dons
1-0
McAnuff (32)

δεν εχω να πω πολλα για το ματς....η ομαδα επαιξε καλα και νομιζω με λιγη τυχη μπορουσαμε κατι καλυτερο

Εν το μεταξυ εγινε και η κληρωση του JPT οπου αντιπαλος μας θα ειναι η Notts County....εκτος εδρας το παιχνιδι.....Για να πω την αληθεια θελω μια καλη πορεια σε αυτον τον θεσμο...θα ειναι καλο για τα οικονομικα της ομαδας....

αλλα μεχρι να ερθει εκεινη η ωρα τα βλεματα εχουν στραφει στο ματς πρωταθληματος με την Boston....

Oι απουσιες γνωστες....Butler , Morselli & McGovern.....

23rd September 2006
Boston - MK Dons
0-1
McLeod (92)

0-0 το ημιχρονο...και δεν με χαλασε τοσο το 0-0 οσο το οτι απο τα 7 σουτ που καναμε δεν πηγε ουτε ενα στην εστια!!!!!! εκανα 2 αλλαγες στο ημιχρονο και τους ειπα οτι μπορουν να κερδισουν το ματς....οι αλλαγες ηταν ο Rigolli στην θεση του Platt που δεν τραβηξε και του Smith στην θεση του O'Hanlon στην αμυνα....Στο Β ημιχρονο μια απο τα ιδια.....12 σουτ συνολικα στην εστια και μολις 2 εντος.....Ευτυχως του McLeod βρηκε και διχτυα και ετσι ηρθε αυτο το ανελπιστο τριποντο.....Καθαρη τυχη....η Boston ειχε 15 σουτ συνολικα και 10 εντος εστιας....κραταω την 5η συνεχομενη νικη στο πρωταθλημα και συνεχιζω.....

Βαθμολογια μετα απο 10 αγωνιστικες

[img]http://img292.imageshack.us/img292/5319 ... ox5.th.jpg[/img]

η ομαδα ειναι στην 2η θεση .... παρολα αυτα ειμαι λιγο δυσαρεστημενος απο την αμυντικη λειτουργια της ομαδας...εχουμε την 2η χειροτερη αμυνα της κατηγοριας και πρεπει να δουλεψουμε πανω σε αυτο....το καλο ειναι οτι η επιθεση βγαζει φωτιες με 27 γκολ σε 10 ματς.....παραπονο δεν εχω απο αυτο
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

27th September 2006
MK Dons - Darlington
2-0
Platt (3 , 10)


Με τις 4 απουσιες των Butler McGovern , Moerselli & Valasek υποδεχτηκαμε την Darligton....Δεν νομιζω οτι μπορουσα να περιμενω καλυτερο ημιχρονο....2 γρηγορα γκολ στο πρωτο 10λεπτο και μετα απλα κυριαρχησαμε μεσα στο γηπεδο....καναμε οτι θελαμε...Ειπα στα παιδια να μην παρασυρθουν και να μην ριξουν την αποδοση τους....Περασα τον Rigolli στην θεση του McLeod και τον Mitchell-Coop στην θεση του Wilbraham....Το 2ο ημιχρονο κυλησε χωρις να αλλαξει κατι....παλι ειμασταν καλυτεροι και τα 2 σουτ εντος εστιας που εκανε η Darligton ηταν πολυ λιγα....6η συνεχομενη νικη , κορυφη στην βαθμολογια και το θετικοτερο ολων οτι κρατησαμε το 0 πισω.....

Οταν πηγα σπιτι χτυπησε το τηλ.... Ηταν ο Βασιλης

BT : καλησπεριζω τον πιο αμπαλο προπονητη που εχουν βγαλει ποτε οι ακαδημιες....
MS : καλησπερα
BT : Βλεπω το εκτρωμα που ονομαζεις ομαδα επιασε κορυφη ε??? σαμπανιες ανοιξες???
MS : ρε μανια με τις σαμπανιες αυτο το παιδι.....ακομη ειμαστε στην 11η αγωνιστικη ρε Γκιωνακη της δημοσιογραφιας...αλλο 1 πρωταθλημα εχει μεινει...
BT : σου ειπα θα μπεις play off....γραψτο να το θυμασαι
MS : μακαρι φιλε μου , μακαρι
BT : τι μακαρι ρε .....σε εχω παιξει για ανοδο κανονισε την πορεια σου
MS : ωχ......θα εχω και την μουρμουρα σου τωρα??? να σε πω εδω εισαι ή γυρισες ελλαδα??
BT : Ελβετια ειμαι....ηρθα για σκι...
MS : ο ερωτας , ο βηχας και τα λεφτα δεν κρυβονται.....
BT : βρε ουστ....διασκεδαζω την ζωη μου κακο ειναι??? εσυ τι λεει αλλο???
MS : Τι να πει?? δνεπ ρολαβαινω ουτε ανασα να παρω....ειδικα τωρα που ειναι απανωτα τα ματς.....ασε πικρα....Οταν τα βλεπαμε απ εξω και παιζαμε στοιχημα παρακαλουσαμε να ερθουν οι απανωτες αγωνιστικες.....τωρα παρακαλαω να τελειωσουν
ΒΤ : χαχαχαχαχαχαχαχα....καλα ρε...αντε σε κλεινω τωρα παω να κατεβω καμια πλαγια
MS : οκ ρε...καλα να περνας.....και προσεχε μην ερθεις με κανα σπασμενο ποδι
BT : ναι ρε προσεχω....byeeeeeeeeee
MS : byeeeeeeeeeee

με το που εκλεισα το τηλεφωνο επεσα με τα μουτρα στην μελετη για το ματς με την Bury.....ενταξει καναμε 6 συνεχομενες νικες αλλα σε εναν μαραθωνιο 46 αγωνιστικων δεν λενε τπτ.....σε 2 μερες ειχαμε εκτος εδρας παιχνιδι και επρεπε να επικεντρωθω και εγω αλλα και οι παιχτες σε αυτο....

Εν το μεταξυ επεστρεψε στις προπονησεις ο Valasek αλλα δεν ειναι 100% ετοιμος για ολοκληρο 90λεπτο....

Μπορει η Bury να ειναι προτελευταια αλλα τετοια ματς παντα κρυβουν κινδυνους....και αυτο ειπα στα παιδια...να προσεχουν

30th September 2006
Bury - MK Dons
1-0
Hurst (16)

Στο πρωτο ημιχρονο εγινε αυτο ακριβως που φοβομουνα .... Μπηκαμε χαλαροι και φαγαμε το γκολ.....και το χειροτερο ολων οτι τραυματιστηκε ο McLeod ..... Αναγκαστικη αλλαγη λοιπον ..... Μεσα ο Rigolli .... Φυσικα οι φωνες μου ακουστηκαν μεχρι και εγω δεν ξερω που..... "ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΡΕ ΓΜΤ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΜΑΤΣ ΓΙΑΤΙ?????? ΜΠΕΙΤΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΤΕ" ..... τπτ .... πιεσαμε λιγο στην αρχη του 2ου ημιχρονου και μετα απλα υπηρχαμε μεσα στο γηπεδο για να λεμε οτι παιζουμε και εμεις..... Ηττα μετα απο 6 νικες .... Δεν τους ειπα τπτ ..... Τι να τους πω στο φιναλε???? δεν παιξαμε καλα και χασαμε....

To μονο καλο στην υποθεση ηταν οτι ο τραυματισμος του McLeod δεν ηταν τπτ σοβαρο....

Την επομενη μερα ηρθαν καποια καλα νεα.....Κερδισα το βραβειο του προπονητη του μηνα για τον Σεπτεβριο

[img]http://img206.imageshack.us/img206/3303 ... lt9.th.jpg[/img]

και επισης το διοικητικο συμβουλιο μου ειπε οτι ειναι ευχαριστημενοι απο μενα....Φυσικα ειχαμε και κακα νεα....ο Ο'Hanlon τραυματιστηκε και θα μεινει εξω απο 1 εως 4 εβδομαδες....

επιτελους τελειωσαν οι απανωτοι αγωνες....ο επομενος ηταν στις 7/10 με την Shrewsbury εντος .... οποτε αποφασισα να ξεκουρασω ολους τους παιχτες δινοντας τους 2 μερες ρεπο....

Ποσο γρηγορα περνανε οι μερες??? ουτε καταλαβα ποτε ηρθε η μερα του ματς....Δυσκολο ματς και αυτο....με τις απουσιες των : Butler , Morselli , O'Hanlon , McGovern , Schmeichel (με την εθνικη) να με πονοκεφαλιαζουν

7th October 2006
MK Dons - Shrewsbury
2-1
ΜcLeod (73 , 85) - Symes (4)

0-1 στο 4.....με αστειο γκολ....παλι φωνες στα αποδητηρια....δυο αλλαγες στο ημιχρονο .... Rigolli αντι Platt και Μichell-Coop αντι Wilbraham...Τραυματιστηκε ο Dyer στο 69 οποτε εκανα κατι αλχημιες στην 11αδα....στο 73 και 85 ο McLeod μας ξελασπωσε....στο 89 τραυματιστηκε και ο Rondinara οποτε παιξαμε τα τελευταια 5 λεπτα (4 καθυστερησεις) με παιχτη λιγοτερο....Τελος καλο ολα καλα....επιασαν τοπο οι φωνες μου.....το κακο ειναι οτι αλλοι 2 παιχτες ειναι τραυματιες και ακομη δεν ξερω για ποσο.....θα εχω προβλημα ειδικα στην αμυνα....

Ηρθαν τα μαντατα 2-4 βδομαδες εξω ο Dyer και 1-3 ο Rondinara....
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

διακοπη ρευματος την ωρα του save.....δεν ειναι δυνατον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παει το παιχνιδι. :cry: :cry: :cry: .....θα προσπαθησω να ξεκινησω μια αλλη ιστορια συντομα......

:yea:


παρακαλω τους mods να κλειδωσουν το τοπικ
Locked

Return to “Ιστορίες FM2007”