[Προπόνηση FM2007]Πως να βγάζετε 5 αστέρια στη προπόνηση....

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
User avatar
Antonis sketo
Manager
Manager
Posts: 4348
Joined: Tue Oct 10, 2006 10:40 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="Akyla"]Δες αν έχεις και κάποιον άλλο στη προπόνηση τερματοφυλάκων και χαλάει τα αστεράκια[/quote]

Μα νομίζω οτι & 2 coaches να έχεις στην προπόνηση των GK, υπερισχύουν τα αστεράκια του καλύτερου απ΄τους 2. Μήπως τελικά παίζουν ρόλο & άλλα attributes που σε συνδυασμό με το πχ coaching goalkeepers 19 να δίνουν αποτέλεσμα 5άστερο;
da_weed
Amateur
Amateur
Posts: 227
Joined: Sun Dec 14, 2003 12:00 am
Location: Portsmouth,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="zbutsam7"][quote="Akyla"]Δες αν έχεις και κάποιον άλλο στη προπόνηση τερματοφυλάκων και χαλάει τα αστεράκια[/quote]

Μα νομίζω οτι & 2 coaches να έχεις στην προπόνηση των GK, υπερισχύουν τα αστεράκια του καλύτερου απ΄τους 2. [/quote]


απλα πεφτει το workload τwv coaches..

επισης [εικαζω] fitness k agility πχ το λεει να εχεις 1 extra μπας κ μεινει κ κανας παικτης ορ8ιος μετα το training..
--->[url=http://hosted.filefront.com/dw420/:34g5peza][b:34g5peza]fm2007 files[/size:34g5peza][/b:34g5peza][/url:34g5peza]<---
[b:34g5peza]KATΩ TO £$@^^ RAPIDSHARE...[/b:34g5peza]
[url=http://www.fmgreece.gr/phpBB2/viewtopic ... 0:34g5peza]Συν8ηματα Ελληνικων ομαδων για το FM2007[/url:34g5peza]
αν καποιος εχει συνθηματα απο ΑΙΓΑΛΕΩ, ΕΡΓΟΤΕΛΗ..Β' Εθνικη κ κατω τα 8ελω :D PM plz
syd barret
Rotation
Rotation
Posts: 1135
Joined: Thu Nov 03, 2005 10:26 pm
Location: KALLITHEA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιατί πέφτουν τα attributes των προπονητών, ακόμα και νέων σε ηλικία ?

Μπορούμε να το προβλέψουμε ?

Μπορούμε να το αποφύγουμε ?

Μπορούμε ? :D

Μπορούμε ? :twisted:
Tsak: Ο άνθρωπος που μιλάει στον Τοτό και δεν βρίσκει τίποτα το περίεργο...

Tsakalaki

Παρ Μαρ 23, 2007 6:50 pm

Τοτέ, έλα να γραφτείς στον σύνδεσμο της Τότεναμ που έχουμε ανοίξει, να πάμε να δούμε το τελικό του ΟΥΕΦΑ στη Γλασκώβη......
padeloswp8
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 4259
Joined: Fri Jun 09, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης, Juventus, Chelsea
Location: Μπουγατσοφραπεδούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν μπορούμε ούτε να το προβλέψουμε, ούτε και να το αποφύγουμε. Πάντως είναι μεγάλο σπάσιμο :twisted:
H2O Polo


When I'm Good
I'm Really Good

When I'm Bad
I'm Better!

KeyserSoze
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 277
Joined: Sat Dec 25, 2004 2:20 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΕΧει να κανει το συγκεκριμενο σύστημα με το πως συμπεριφερεται η ομαδα?

Εχω ακολουθησει ολες τις οδηγιες, 5αστερος παντου, με 1 προπονητη ανα κατηγορια.Οι παικτες ανεβαινουν.Λογικο.

Ομως η ομαδα σαν ομαδα δεν αποδιδει καλα.Εγω πες ειμαι 1η χρονια που το δοκιμαω,ειμαι στην Παναθα που ο Τζιγγερ δεν δινει λεφτα ουτε για τον κηπουρο,εχω διωξει κατι Μπιστστστσαν και κατι Βικτωρ και παιζω με τα πιτσιρικια κυριως αλλα το δοκιμασε και φιλος σε ΠΑΟΚ και εκει που εβγαινε 3ος-4ος τωρα βγαινει προτελευταιος.Α,το δοκιμασε και σε Λιβερπουλ και τα ιδια.γενικα ειδε οτι με ιδια τακτικς,ιδιους παικτες ιδια ομαδικα σετινγκς ενω ειχε ανοδο ατομικα,ειχε πτωση ομαδικα
KeyserSoze
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 277
Joined: Sat Dec 25, 2004 2:20 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να ρωτησω κάτι;
Με ενα φιλο παρατηρησαμε κατι.Ειχαμε προβλημα με την ομαδικη συνεργασια και ειδαμε οτι αν παρουμε τους καταλληλους προπονητες συμφωνα με τις προτασεις αυτου του τοπικ αλλα δεν τους βαλουμε 1 σε καθε προπονηση αλλα αφησουμε autoassign καποιες προπονησεις πεφτουν στο 4, οι παικτες δεν ανεβαινουν πολυ αλλα η ομαδα λειτουργει πολυ καλυτερα σαν συνολο.Τοχει παρατηρησει κανεις?
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2007”