Πότε θα βγει Cheat training?

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
v for valderama
Trialist
Trialist
Posts: 94
Joined: Fri Jul 14, 2006 7:04 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Που πηγε ο τομεας προπονησης του φορουμ?Στο φμ 2007 το χρειαζομαστε περισσοτερο λογω του οτι δν αλλαζει το workload.Επισης που μπορω να βρω το cheattraining για το φμ 2007?
Red Viper
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Sat Sep 02, 2006 3:36 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά ειλικρινά έχει δει κανείς σημαντική βελτίωση στους παίχτες του λόγω του training???Παρόλο που παντού έχω 5 αστεράκια και top training ground facilities μέσα σε 3 χρόνια κανείς δεν έχει ανεβάσει πάνω απο 1 βαθμό κάποιο attribute του,ακόμα και αυτοί που έχουν πολύ καλό potential.Ακόμα όμως και που ανεβαίνουν λίγο,συχνά πυκνά ξανακατεβαίνουν στην αρχική τους κατάσταση χωρίς εμφανή λόγο!!
User avatar
Gorgeous Cow
Backup
Backup
Posts: 987
Joined: Sun Oct 22, 2006 2:45 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε αφήστε τα cheattraining και τα παραξενα scouts and let it flow που λένε :(
I have a fan club you know, it's called China.
User avatar
Gorgeous Cow
Backup
Backup
Posts: 987
Joined: Sun Oct 22, 2006 2:45 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οι παίχτες που έχουνε περάσει το 24ο ετος της ηλικίας τους δεν πρόκειται να έχουν καμμία τρομαχτική βελτίωση.
Αλλά γενικά εχω δει attributes που έχουνε φτιάξει αρκετά στα μικρά, αλλά πρέπει να τα βάζεις να παίζουνε αρκετά κιόλας και να προσέυχεσαι να μην τραυματιστούν και μείνουν έξω αρκετά γιατι....φτου και απο την αρχη :?

Δεν ήταν αρκετά δυσκολο και στο 06?
Θυμάμαι οτι μου "γέννησε" μερικά πολυ καλά παιχτάκια με αθλιο stamina kai fitness, και το ξεχωριστό προγραμμα που τα είχα βαλει να κάνουν δεν τους ανέβασε τα νούμερα σε αυτά σχεδόν καθολου σε 2 χρόνια. :/
I have a fan club you know, it's called China.
Andrewxania
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:46 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εναν παίκτη (Jorge Castro AMC Argentina) για 6Κ Που τον πήρα είχε τρομακτικη βελτίωση σε 1 μήνα μέσα. Αλλά βλέπω ότι τα χαρακτηριστικά αυξάνονται σχετικά εύκολα (και πέφτουν πάλι σχετικά εύκολα)
kkostas
National Manager
National Manager
Posts: 8974
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:36 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sτο επίσημο φορουμ της S.I. απαγορεύετε και η αναφορά στην cheating training....
Κατα την δική μου άποψη, είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα(ένας καλός προπονητής με καλούς γυμναστές μπορεί να κάνει ένα ταλέντο παιχταρά),
αλλα υπάρχουν πολλοί που την θεωρούν κλεψιά...Πολυ ριζοσπαστική κινηση βέβαια να απαγορευουν και την αναφορά.Εν πάση περιπτωση δεν κυκλοφορεί ακομα κάτι τέτοιο...Ειδομεν
Andrewxania
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:46 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Υπάρχει cheat training σε αυτό το FM?
User avatar
ale3is
Backup
Backup
Posts: 795
Joined: Tue Jul 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos F.C
Location: Βούλα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μα η cheating σημαινει απο μονη της οτι κλεβεις! :roll: Αλλο πραγμα η πολυ καλη προπονηση με πολυ καλους προπονητες και αλλο η cheating προπονηση με οποιονδηποτε προπονητη...
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μεταφέρθηκε στο νέο τομέα

Άλλαξε και ο τίτλος γιατί ήταν αόριστος
User avatar
Sup
Football Legend
Football Legend
Posts: 12594
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:49 pm
Football Manager της ομάδας: King Y.B.W
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ - St. Pauli
facebook προφίλ: kostassup
Status: So walk away and close the door , and let my life be as it was before
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω ειχα δοκιμασει την προπονηση αυτην στο 2006 το μανατζερ. ανεβαζε πολυ γρηγορα τα attributes και ετσι εκανα κουιτ κ εκανα καινουργιο γκειμ. Δεν οφελει σε τιποτα μπορω να πω. Τι να το κανω αν δεν βγαλω την προπονηση εγω. Ετσι και αλλιως δεν χρειαζονται ολοι οι παιχτες την ιδια προπονηση! για αυτο θα σου προτεινα να κανεις μια δικια σου προπονηση (αναλογα τους παιχτες σου κ τους κοουτς).
Dal- wrote:Άρης και δεν βλεπώ καλά.
Tsakalaki wrote:Αν κάνεις ντου και δεν πετύχει, θα χάσεις μια γκόμενα...Αν δεν κάνεις ντου και απλά κάθεσαι, θα χάσεις χρόνο. Και ο χρόνος είναι πιο πολύτιμος απο κάθε γκόμενα....
Spoiler: show
Konstantinos Superior says: (21:48:55)
lol greek referee
Si J says: (21:49:13)
lmao
Si J says: (21:49:20)
that mafia gets everywhere[/b]
Spoiler: show
Sebastien Finck says: (17:15:40)
yep or do a terrorism attack at SI Towers
-ypoklinomai
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62655
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Θα δοκιμασω λιγο καιρο ακομα τη δικη μου και υστερα θα τη δωσω προς κατεβασμα

Γενικες σημειωσεις:

*Οι παιχτες ανεβαινουνε τρελα στα atts στις ηλικιες 20-25

*Γενικα καλο θα ειναι να μη χρησιμοποιειται cheat προπονησεις,fmscout και τετοιες μπαρουφες

*Σε περιπτωση τραυματισμου υπαρχει αμεση πτωση των atts.Επισης σε περιπτωση που επειτα απο τραυματισμο ο παιχτης δε μπει σιγα σιγα στο παιχνιδι(2-3 παιχνιδια να κατσει παγκο και να μπει 65-70 και μετα)τοτε σε ποσοστο 70% ξανατραυματιζεται.

*Αν παιζει καποιος τα atts αυξανονται καλυτερα

*Εννοειται οτι οσα περισσοτερα αστερια στους προπονητες τοσο πιο ευκολα ανεβαινουνε τα atts...ΑΛΛΑ...Εχω προπονητη με reputation national και μου ανεβαζει πιο δυσκολα τα atts απο εναν που ειναι word class(δεν ξερω αν ισχυει γενικως)

*Μερικες φορες ειναι καλυτερο αν δε παιζουνε οι μικροι παιχτες μας να τους στελνουμε δανεικους η σε αδερφα σωματεια παρα να τους προπονουμε(εκτος και αν εχετε βαλει cheat προπονηση οποτε μπορειτε να κοψετε και το μανατζερ αμα 8ετε)
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Βρήκα μια προπόνηση που συστήνεται σαν ultimate training http://cmfrenzy.com/component/option,co ... o/id,4074/

Δεν την έχω δοκιμάσει και δεν ξέρω αν σίγουρα αξίζει.
v for valderama
Trialist
Trialist
Posts: 94
Joined: Fri Jul 14, 2006 7:04 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ok το ξερω οτι η cheattraining ειναι cheatting αλλα δεν γινεται να παιξω οταν καθε εβδομαδα τραυματιζοντα 2 παικτες. Ειμαι στο νοεμβρη και 8 παικτες τις 1ης ομαδας ειναι εξω για 1-5 μηνες.Κ αφου δεν γινεται να μειωσω το workload η μονη λυση ειναι το cheattraining η καποια προπονηση με λιγοτερο workload.
aeljohne
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Wed Oct 25, 2006 10:40 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πως να σου κανω Upload!!!!!!!!!!!!
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62655
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

[quote="v for valderama"]ok το ξερω οτι η cheattraining ειναι cheatting αλλα δεν γινεται να παιξω οταν καθε εβδομαδα τραυματιζοντα 2 παικτες. Ειμαι στο νοεμβρη και 8 παικτες τις 1ης ομαδας ειναι εξω για 1-5 μηνες.Κ αφου δεν γινεται να μειωσω το workload η μονη λυση ειναι το cheattraining η καποια προπονηση με λιγοτερο workload.[/quote]

Δε μειωνεις το workload...Μειωσε απο τις μπαρες τι καθε μια αναλογα τι χρειαζεται...
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2007”