Απορια με την προπονηση

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
User avatar
iskantargr
Trialist
Trialist
Posts: 76
Joined: Sun Jun 27, 2004 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα ηθελα να ρωτησω κατι.Φτιαχνω π.χ ενα προγραμμα προγραμμα προπονησης.Η απορια μου ειναι αν πρεπει ολοι οι παικτες να ακολουθουν αυτο το προγραμμα ή 8α πρεπει να βαζω και καθε παικτη διαφορετικη προπονηση.Δλδ ο παικτης αυτοματα θα προπονειτε βαση του προγραμματος προπονησης που εβαλα ή θα πηγαινω σε καθε παικτη και θα του "πειραζω" την προπονηση.Υπαρχει μου φαινεται ενα οψιον στην καρτελα κα8ε παικτη,ειναι μου φαινεται πανω απο το history του καθε παικτη.
gera
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 627
Joined: Fri Oct 20, 2006 10:13 am
Location: Πεύκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλό θα είναι να κανεις 4 προγραματα 1 για τερματοφυλακες 1 για αμυντικους, 1 για μέσους και 1 για τους επιθετικος και στη συνεχειας να βαλεις τους παιχτες σε καθε προγραμα ανάλογα με τη θέση τους
υπογραφή "Πρίφτης"

"Θα ήθελα να γνωρίσω αυτόν που εφηύρε το σεξ για να δω πάνω σε τί εργάζεται αυτόν τον καιρό."
KOSTAS PAOK
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Sun May 01, 2005 8:52 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

για κοιτα λιγο τις δικες μου προπονησεις πιο πανω για καθε θεση! εφω εχω για τερματοφυλακες, dm, winger am, και επιτηεση! εγω παντως ψηφιζω προπονηση για καθε θεση!
4cristiano4
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Mon May 21, 2007 7:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σας παιδες ολα καλα?Ειμαι σχετικα καινουριος και εδω αλλα και στο manager εχω μια απορια και θελω λιγη βοηθεια!!λοιπον ενω ξεκινισα καλα το πρωταθλημα η ομαδα στα μεσα της περιοδου επεσε θελω λοιπον να μου πειτε πως μπορω να αλλαξω την προπονηση της ομαδας μου!!!!!!
User avatar
Stonecity3
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2460
Joined: Tue Nov 07, 2006 1:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αιολικός,Ολυμπιακός, Ατλέντικο
Location: Πετρούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Μπορείς να κατεβάσεις μια από το ειδικό σέξιον του φόρουμ που αναφέρεται στην προπόνηση και να την φορτώσεις.Αν δεν θες τα έτοιμα πείραξε λίγο τις μπάρες στο Training που είναι στις επιλογές σου δεξιά ή αριστερά(ανάλογα ποιο σκιν χρησιμοποιείς)
http://west-dev-team.blogspot.gr/



I always tell the truth. Even when I lie.
padeloswp8
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 4259
Joined: Fri Jun 09, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης, Juventus, Chelsea
Location: Μπουγατσοφραπεδούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="iskantargr"]Θα ηθελα να ρωτησω κατι.Φτιαχνω π.χ ενα προγραμμα προγραμμα προπονησης.Η απορια μου ειναι αν πρεπει ολοι οι παικτες να ακολουθουν αυτο το προγραμμα ή 8α πρεπει να βαζω και καθε παικτη διαφορετικη προπονηση.Δλδ ο παικτης αυτοματα θα προπονειτε βαση του προγραμματος προπονησης που εβαλα ή θα πηγαινω σε καθε παικτη και θα του "πειραζω" την προπονηση.Υπαρχει μου φαινεται ενα οψιον στην καρτελα κα8ε παικτη,ειναι μου φαινεται πανω απο το history του καθε παικτη.[/quote]


Η οψιόν στην οποία αναφέρεσαι επηρεάζει όλους τους παίκτες που προπονούνται σε αυτό το πρόγραμμα και όχι μόνο αυτού από τον οποίο έκανες τις αλλαγές :wink:
H2O Polo


When I'm Good
I'm Really Good

When I'm Bad
I'm Better!

4cristiano4
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Mon May 21, 2007 7:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Thanks για την βοηθεια!μηπως μπορειτε να μου πειτε πως θα τις φορτωσω?
padeloswp8
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 4259
Joined: Fri Jun 09, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης, Juventus, Chelsea
Location: Μπουγατσοφραπεδούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κατέβασε την Fireblast Training. Μέσα έχω readme που εξηγεί αναλυτικά το πως θα τις φορτώσεις μέσα στο παιχνίδι :wink:
H2O Polo


When I'm Good
I'm Really Good

When I'm Bad
I'm Better!

Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2007”