Μπαγκ είναι αυτό;

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
yannis27gr
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 537
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχω 3 προπονητές τερματοφυλάκων. Ο ένας έχει 18 και οι άλλοι δύο 20. Και όμως μου βγάζει 3 αστέρια!! Σύμφωνα με τις οδηγίες του Ακύλα, αν ο προπονητής έχει πάνω από 18 τότε παίρνω 5 αστέρια. Οπότε;

Σε όλους τους άλλους τομείς είμαι μια χαρά, μόνο εδώ κόλλησε το σύστημα. Κι ένας καλός τερματοφύλακας είναι το Α και το Ω σε μια ομάδα.

Χελπ!
Ραγκάτσης (ραδιοφωνικός παραγωγός): Πότε εισήχθη για πρώτη φορά το άθλημα του μπάσκετ στους Ολυμπιακούς Αγώνες;

Μήνυμα από φίλαθλο: Χρήστο (ραγκάτση), επανέλαβε σε παρακαλώ την ερώτηση γιατί στην Επτάλοφο δεν κατάλαβαν τη λέξη "εισήχθη"... :D :D
padeloswp8
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 4259
Joined: Fri Jun 09, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης, Juventus, Chelsea
Location: Μπουγατσοφραπεδούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η αλήθεια είναι ότι μου έχει συμβεί και 'μένα το ίδιο. Δε νομίζω πως είναι bug. Ίσως παίζουν ρόλο και άλλα χαρακτηριστικά του όπως π.χ. το CA του προπονητή, ή κάποιο άλλο attribute. :?
H2O Polo


When I'm Good
I'm Really Good

When I'm Bad
I'm Better!

yannis27gr
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 537
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σύμφωνα με το ποστ του Ακύλα: http://www.fmgreece.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=12124 για τον τερματοφύλακα δε θέλει άλλο χαρακτηριστικό.

Με 1 προπονητή λιγότερο (τον 3ο τον πήρα για να ανεβάσω τα αστέρια) την προηγούμενη σεζόν που το ξαναέλεγξα (ελέγχω τα αστέρια κάθε καλοκαίρι) είχα 5 αστέρια.

Ντεν γκαταλαβαίνω...
Ραγκάτσης (ραδιοφωνικός παραγωγός): Πότε εισήχθη για πρώτη φορά το άθλημα του μπάσκετ στους Ολυμπιακούς Αγώνες;

Μήνυμα από φίλαθλο: Χρήστο (ραγκάτση), επανέλαβε σε παρακαλώ την ερώτηση γιατί στην Επτάλοφο δεν κατάλαβαν τη λέξη "εισήχθη"... :D :D
Baal7
Amateur
Amateur
Posts: 165
Joined: Thu May 24, 2007 2:26 pm
Location: Πατρα(Βολος)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Διωξ'τους και τους τρεις και παρε εναν με 20.Φροντισε να ειναι ομως GK coach και οχι απλος coach.Γιατι πολλες φορες οι απλοι coach δεν βγαζουν 5 αστερια. :-D
Makios
Amateur
Amateur
Posts: 199
Joined: Tue Nov 15, 2005 11:44 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν υπάρχει πρόβλημα να είναι απλός coach ή gk coach.
Αυτό είναι σίγουρο. Εγώ στην ομάδα μου μόνο coach έχω και έχω 5*.
Από την άλλη, 3 προπονητές για gk μου φαίνονται πολλοί. Άσε έναν μόνο με skill = ή > του 18 και θα έχεις 5* και light.
Τώρα για το πρόβλημά σου, δοκίμασε να "ξετικάρεις" όλους τους προπονητές και να τους βάλεις manual. Αυτό μπορώ να σκεφτώ τώρα. Αλλιώς πρέπει να είναι bug.
yannis27gr
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 537
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δε θα μάθουμε ποτέ γιατί ξεκίνησα καινούργιο παιχνίδι :D

Εκεί δεν έχω πρόβλημα! :wink:
Ραγκάτσης (ραδιοφωνικός παραγωγός): Πότε εισήχθη για πρώτη φορά το άθλημα του μπάσκετ στους Ολυμπιακούς Αγώνες;

Μήνυμα από φίλαθλο: Χρήστο (ραγκάτση), επανέλαβε σε παρακαλώ την ερώτηση γιατί στην Επτάλοφο δεν κατάλαβαν τη λέξη "εισήχθη"... :D :D
GIANIS
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Thu Jul 19, 2007 8:35 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα αστερια ισως βγαινουν αναλογως με τις εγκαταστασεις της ομαδας
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2007”