Ένας ψυχάκιας στον Πειραία [END]

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Locked
Madrilenos
Backup
Backup
Posts: 886
Joined: Fri Oct 26, 2007 2:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μάλλον έκανε το κλασικό: πήρε ως νέος μανατζερ την ομάδα με τον παίκτη που ήθελε.

Πάντως η ιστορία είναι super καμμένη, έχει φάση! :D
Mike Batiste:
«Αφήνω το μπάσκετ να με οδηγήσει όπου θέλει. Αν είναι η μπάλα του μπάσκετ να με στείλει να παίξω σ' έναν άλλον πλανήτη, θα το κάνω. Ή οπουδήποτε πάνω στη Γη. Αγαπάω τόσο πολύ το μπάσκετ, που δεν με ενδιαφέρει σε ποιο μέρος του κόσμου θα παίζω».
Krazy
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1282
Joined: Fri Oct 19, 2007 10:16 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Σκόντα Ξάνθης - ΟΣΦΠ - ΡΕΑΛ Μ.
Location: Μεταξύ αγάπης και μίσους
Has thanked: 0
Been thanked: 0

χασατε ολοι :D απλως ακολουθησα τις συμβουλες ενος φιλου. 30κ + 50% + 170 m clauses


Χρήσιμο tip για να αγοράσεις παίκτη φθηνά!
Bouklas
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2422
Joined: Sat Nov 25, 2006 10:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ για το διωγμό του Felix.. :twisted: Ο μέγιστος Felix θα ζει για πάντα στις καρδιές μας :lover: :snif:
"Το όμορφο ως όμορφο το θεωρώ φασισμό."

ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΟΥΡΕΜΑ, ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΦΑΠΑ...
Krazy
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1282
Joined: Fri Oct 19, 2007 10:16 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Σκόντα Ξάνθης - ΟΣΦΠ - ΡΕΑΛ Μ.
Location: Μεταξύ αγάπης και μίσους
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kai εγω το μετανιωσα οταν ειδα οτι του εδωσα αποζημιωση 500κ
Chalkideos
Amateur
Amateur
Posts: 186
Joined: Sat Oct 27, 2007 1:00 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΟ Χαλκίδας
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, ΑΟ Χαλκίς
Status: Christmas Elf...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αχ Κrazy, θα τρελαθω Krazy
αν τον Φελιξ εχεις πουλησει τα χεις παιξει

:D Στο πνευμα των ημερων...
Οι γονείς μου μ' ήθελαν καλό γιατρό
δικηγόρο μπάτσο η στρατιωτικό
μα εγώ απο μικρός ημουνα όπαδος
και τρελός με τον Παναθηναικό
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bouklas wrote:ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ για το διωγμό του Felix.. :twisted: Ο μέγιστος Felix θα ζει για πάντα στις καρδιές μας :lover: :snif:
Πες τα ρε Boukla! :snif:
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
Krazy
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1282
Joined: Fri Oct 19, 2007 10:16 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Σκόντα Ξάνθης - ΟΣΦΠ - ΡΕΑΛ Μ.
Location: Μεταξύ αγάπης και μίσους
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καταρχας ευχαριστω πολυ για τα 50 ποστ,που μας φερνουν δευτερους στα ποστ των ιστοριων

Κεφαλαιο (δεν θυμαμαι αρα ας το βαλουμε κατι αλλο)10 We are the champion my friend
Γενικα ξεπερασα τον χωρισμο μου πιο ευκολα απο οτι περιμενα. Θα αφιερωνομουνα στην καριερα μου... Το καλο της ημερας? ο Προεδρος μου εδωσε το μπονους για τις επιτυχιες μου. Τι μπονους ηταν αυτο? Μα μια επιστολη απο τον προεδρο της δημοκρατιας που ανεφερε πως οτι εγκληματα εκανα στο παρελθον διαγραφονται.


Στα αγωνιστικα τωρα . Μια νεα σεζον αρχιζε για μενα, η διοικηση με εμπιστευοταν ο κοσμος με λατρευε ενιωθα ετοιμος για μεγαλες επιτυχιες . Μακαρι παναγια μου μακαρι. Κυριαρχος φετος στο μεταγραφικο παζαρι
ηταν ο παναθηναικος αλλα και εμεις δεν τα πηγαμε ασχημα

Image


Καναμε 2 περιοδιες για φιλικα Μια στην Αλβανια οπου δεν χρεωσαμε εισητηριο σε μια κινηση κατα του ρατσισμου και Μια στην Ισπανια για να δωσουμε λιγο πιο δυνατους αγωνες και να ειμαστε ετοιμοι για την νεα σεζον.

Γιορτασαμε με μεγαλη χαρα την επιστροφη του Λεοζινιο στην Ελλαδα ο βραζιλιανος ασσος θα δωσει μαχη για να καθιερωθει σαν βασικος αλλα εχει πολλες ελπιδες.

Οργη σκορπισε στους φιλαθλους η ειδηση του διωγμου του Φελιξ Μπορχα ο διεθνης με τον ισημερινο ασσο
δηλωσε απογοητευμενος με τον τροπο που του φερθηκε ο προπονητης του. Για να ξανακερδισω την αγαπη των φιλαθλων εκλεισα για τον Γεναρη εναν παιχτη που εχουν ηδη αγαπησει οι φιλαθλοι αλλα το ονομα του θα αποκαλυφθει μονο αν ποσταρετε στην ιστορια. :D


τωρα για την ευρωπη. Κληρωθηκαμε με κατι ασχετους- αγνωστους


Image

που τελικα κοντεψαν να με στειλουν στην στροφη για αποτοξινωση.Οταν ο νεος Δουρος-Βασαρας-Ευθυμιαδης εδωσε πεναλτυ εσπασα το χειρηστηριο του playstation. Ευτυχως ο Σιφακης απεκρουσε
θα ηθελα να κραξω τους παιχτες μου αλλα το ηθικο τους ειναι ηδη πεσμενο . αχ δεν αρχισαμε καλα



Ελπιζω σε καλυτερη συνεχεια

Image


και ναι!!! η καλυυτερη συνεχεια ηρθε μεσα στο Καραισκακη.Μεγαλη νικη (και γαματη καμερα ε?) που μας πετυχαινει για φετος τον ευρωπαικο μας στοχο να προκρηθει δηλαδη στους ομιλους του Τσουλου( Το οποιο σηκωσε περσυ η Βασιλλησα)


η κληρωση μας εφερε στον πιο δυσκολο ομιλο , δεν εχουμε δυστυχως καμια ελπιδα

Image


Δεν πειραζει ομως πρεπει να χαλαρωσουμε λιγο γιατι πλησιαζει η πρωτη αγωνιστηκη παιζουμε με παοκ εκτος εδρας . Και πρεπει να νικησουμε
Image


θελαμε την νικη , η νικη ομως δεν ηθελε εμας. Ειμασταν πολυ καλυτεροι αλλα δεν μπορεσαμε να μετατρεψουμε την υπεροχη μας σε γκολ , κριμα γιατι τωρα παιζουμε με την ΑΕΚ και θα ηθελα να πηγαιναμε με αισιοδοξια , τους συλλογισμους μου ομως διεκοψε ενα ξαφνικο τηλεφωνημα


ΝΤΡΙΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ

- ναι? ποιος ειναι?
- μην μου μιλας εμενα στον ενικο πιτσιρικο , εγω προπονω ομαδες πριν καν εσυ επαιζες football manager

- (ωχ μανα μου σε τρελο επεσα :D :D :D ) με ποιον εχω την τιμη να μιλω?

- Με τον Φερρερ Προπονητη της ΑΕΚ

- αντε ρε κολογερε σε εβγαλαν απο την ναφθαλινη?

- ακου καλα πρεζακια τι θα σου πω . Αν θες να ξαναδεις τον Κιλλεριδη χασε τον αγωνα

και μου το κλεισε

Χεστηκα για τον κιλλεριδη , θα ασχολουμαι μονο με την καριερα μου δε ειπα?

Image


[χασαμε απο τα χερια μας μια νικη που την αξιζαμε 100% . ανησυχω λιγο για την τυχη του κιλλεριδη αλλα δεν θα σκασω κιολας.Το γκολ της Αεκ παντος ηταν χερι και οταν τολμησα να διαμαρτυρηθω

Image

Ο λεοζινιο μου εχει κερδισει την καρδια και μαζι με αυτην τη θαση του βασικου για τον τελικο του σουπερ καπ την αλλη παρασκευη με τον....ΠΑΟΚ


Image


την κατακτηση του 2ου σουπερ καπ στην ιστορια του γιορταζει η ομαδα του μελου λιμανιου . Ακομα και οι τελευταιοι που ετρεφαν αντιπαθια στο προσωπο μου , εχουνε καταπιει την γλωσσα τους. ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΕΕΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑΛΛΑ


Ακολουθει αγωνας με την πιο ενισχυμενη ομαδα φετος τον Απολλωνα Καλαμαριας αν και στα υπερ μας πρεπει να σημειωθει η αμφιβολια που τρεφουν στο προσωπο του προπονητη του απολλωνα για το αν θα μπορεσει να στησει μια ομαδα που να εκμεταλευεται στο επακρο τις δυνατοτητες της ομαδας


Image


τελικα ειχαν δικιο ανετη νικη παρα τα γκολ της καλαμαριας, πηραμε φορα και δεν μας σταματαει κανεις
οριστε και η βαθμολογια μεχρι τωρα




Image[/

aχ η αρχη της σεζον ηταν ωραια αλλα κουραστικη, γυρισα στο σπιτι μου για να χαλαρωσω και να ακουσω λιγο μουσικουλα. Αλλα η πορτα δεν ανοιγε, για αλλη μια φορα ειχα χασει τα κλειδια......



:!: ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1+ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ (ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΡΟΣ)

:?: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΟΠΟΙΟΣ ΒΡΕΙ ΠΟΙΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΕΚΛΕΙΣΑ ΓΙΑ ΓΕΝΑΡΗ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ :



[url=http://imageshack.us]Image
dissident
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 296
Joined: Thu Mar 06, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Dag & Red
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Νέος Κόσμος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

χαχαχαχαχαχαχαχα :drinking: !!!!o Ferrer πληρωσε κοσμο για να σου κοψει βαθμους!ααα...Νεριιιι Καστιιιγιοοοοοοοοοοοοοοοοοο
Last edited by dissident on Sun Oct 28, 2007 7:15 pm, edited 1 time in total.
In the mind is one design
To make you feel fine
Suckin' on mine with a 69
I'm inclined to funk, funk, funk, funk your brains out!!
Krazy
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1282
Joined: Fri Oct 19, 2007 10:16 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Σκόντα Ξάνθης - ΟΣΦΠ - ΡΕΑΛ Μ.
Location: Μεταξύ αγάπης και μίσους
Has thanked: 0
Been thanked: 0

λαθος απαντηση


Ουτε ζιοβαννι
ουτε Νερυ
ουτε Ντελγκαντο

ουτε Βαγκνερ
Last edited by Krazy on Sun Oct 28, 2007 7:29 pm, edited 2 times in total.
dissident
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 296
Joined: Thu Mar 06, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Dag & Red
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Νέος Κόσμος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ζιοβαννι?
In the mind is one design
To make you feel fine
Suckin' on mine with a 69
I'm inclined to funk, funk, funk, funk your brains out!!
User avatar
Teris
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Sat Oct 27, 2007 1:23 am
Football Manager της ομάδας: Atletico Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ειδες πονηριες ο γατος με το μουστακι? Παει,ακλαυτος πηγε ο κιλλεριδης :2gunfire:

Μηπως παιζει Vagner Love?
:firestarter:-Be sure your sins will find you out- :firestarter:
User avatar
Teris
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Sat Oct 27, 2007 1:23 am
Football Manager της ομάδας: Atletico Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λοιπον,το βρηκα :!: Εκλεισες για την αγαπη των φιλαθλων τον ενα και μοναδικο Venegoor of Hesseling πακετο με δανεισμο Λαρα Γκαρσια Ντανι για ενα χρονο με option αγορας :!: :!: :!:
:firestarter:-Be sure your sins will find you out- :firestarter:
Krazy
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1282
Joined: Fri Oct 19, 2007 10:16 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Σκόντα Ξάνθης - ΟΣΦΠ - ΡΕΑΛ Μ.
Location: Μεταξύ αγάπης και μίσους
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Venegoor of Hesseling πακετο με δανεισμο Λαρα Γκαρσια Ντανι


Εγραψες φιλε +1

αλλα εκανες λαθος σορρυ
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μη μου πεις?
Έφερες στο λιμάνι τον... γιο του Αλέφαντου? (: (: (: (: (:

Έστω κι αν δεν τον έφερες, η ιστορία σου μέχρι τώρα είναι φοβερή. Δίνεις γερά!!!
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
Krazy
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1282
Joined: Fri Oct 19, 2007 10:16 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Σκόντα Ξάνθης - ΟΣΦΠ - ΡΕΑΛ Μ.
Location: Μεταξύ αγάπης και μίσους
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ντυθηκα πλυθηκα και πηγα να δωσω την συνεντευξη


Στο Red Believers του (μήνα που βρισκόμαστε)διαβάστε την αποκλειστική συνέντευξη του προπονητή του θρύλου Διονύση Ρακόπουλου (sir Rak) που απαντάει εφ?όλης της ύλης για τα θέματα που απασχολούν τους λάτρεις της κόκκινης φανέλας και ξεδιπλώνει την πολυτάλαντη προσωπικότητά του?

-Κύριε Διονύση κατ? αρχήν καλησπέρα.
-Καλησπέρα.
-Μου επιτρέπετε να σας μιλάω στον ενικό;
-Όχι προτιμώ τον πληθυντικό?

-Καλώς ας ξεκινήσουμε λοιπόν. Αρχικά θα ήθελα να δώσετε στους αναγνώστες μας μια ιδέα για το πώς αντιλαμβάνεστε την ομάδα του ολυμπιακού.
-Δεν σας καταλαβαίνω..
-Εννοώ τι πιστεύετε για αυτή την ομάδα.
-Πιστεύω πως είναι μια ομάδα που θα με βοηθήσει να σώσω τον κόσμο. Επίσης άμα χτυπήσω και καμιά γκόμενα μέσω του Ολυμπιακού δεν πειράζει
-Αλήθεια; Να σώσετε τον κόσμο; Μα από πού προκύπτει αυτό;
-Έχω τους λόγους μου μην ζητάτε λεπτομέρειες παρακαλώ
-Ωραία λοιπόν ας συνεχίσουμε. Κυκλοφορούν φήμες που θέλουν εσάς και το
και τον κύριο Σέρα Φερέρ να βρίσκεστε σε μια σχετική αντιπαλότητα, με πρόφαση ίσως τον απόηχο του ντέρμπι που έληξε με τις δύο αντίπαλες ομάδες ισόπαλες
-Εγώ αντιπαλότητα με αυτό το φίδι Πώς σας πέρασε απ? το μυαλό το λίγο που έχετε εσείς οι δημοσιογράφοι (όχι εσύ τσακ παιδί μου)
-Τότε γιατί τον αποκαλείτε φίδι;
-γιατί εγώ αγαπάω τα φίδια είμαι και μέλος της Greenpeace

-Μάλιστα. Ας προχωρήσουμε τότε με την επόμενη ερώτηση?Κύριε Διονύση θα ήθελα να μου μιλήσετε λίγο για το παρελθόν σας .Δεν είναι ψέματα πως η εμφάνιση σας στον πάγκο του ολυμπιακού έγινε εντελώς ξαφνικά και οι φίλαθλοι γνωρίζουν ελάχιστα πράγματα για τον πρότερο βίο σας. Θα θέλατε να

μοιραστείτε κάτι μαζί μας?

Πολύ ευχαρίστως?Τι θα θέλατε να μάθετε, για τις περιπλανήσεις μου στο Κλοντάϊκ ή μήπως για τις περιπέτειές μου στη χώρα του ποτέ ποτέ
ΆΛΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ!
-Ωραία λοιπόν, πείτε μας τότε δυο λόγια για τα μεταγραφικά σας σχέδια στο πλαίσιο των χειμερινών μεταγραφών των ομάδων της Superleague

-Λοιπόν φτάσαμε σε ένα θέμα που θα ήθελα πολύ να σας μιλήσω. Είναι αλήθεια ότι αντιμετωπίζω τις επικρίσεις των οπαδών για τον διωγμό του Φελιξ Μπορχα
Γιαυτο και αποφάσισα να φέρω στον Πειραιά 2 παίχτες που αγαπούν οι φίλαθλοι .

-Ακουστήκαν φήμες για την επιστροφή του Νερυ Καστιγιο Ποια είναι η επίσημη στάση σας στο θέμα ;

-Δεν υπάρχει κανένα τέτοιο θέμα . τον Καστιγιο τον Πούλησε ο πρόεδρος ,δεν θα τον φέρω πίσω εγώ

- Και τι λέτε για τα αλλα ονόματα που ακουστήκαν όπως ο στρικερ της CELTIC Πως τον λέγανε?

- Ωραίος καιρός σήμερα ε?

- Λοιπόν όλοι οι οπαδοί τις ομάδας θέλουν να μάθουν τις μια ή δυο μεταγραφές που κλείσατε


- Πολύ καλά λοιπόν Ήθελα να φέρω ένα μεγάλο όνομα , Να τον ξερόυν όμως οι φίλαθλοι και να τον αγαπούν, Να είναι φτηνός και να μεταδώσει τις γνώσεις του στα πιτσιρίκια


- Να μαντέψω? Πρόκειται για τον Τζιο? Ε ?


- ΟΧΙ αλλα ειστε κοντά


- Μην μου πείτε ότι ο .......


- ΝΑΙ Ο ΡΙΜΠΟ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ 1 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ είναι το δωρο του Αι (στο διαλο) Βασίλη
Locked

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”