Πατάτες Αντιναχτές

Καριέρες γεμάτες δόξα και αποτυχίες...οι "θρύλοι" της προπονητικής είναι εδω...
Post Reply
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Η Αθλητική Ένωση Λεμεσού ανακοινώνει την απόκτηση του ελλαδίτη επιθετικού Γιώργου Βακουφτσή για τα επόμενα 2 χρόνια!

Ναι! Το όνειρο έγινε πραγματικότητα! Ο Βακουφτσής είναι ο επιθετικός που ονειρευόμουνα για την σούπερ ομάδα που ετοιμάζουμε! Ο Μάρτιν μετά το παραλήρημα για την κατάκτηση του κυπέλλου, με παρακολουθούσε απορημένος να χοροπηδάω σαν τρελός όταν έμαθα το νέο! "Ούτε όταν πείραμε το κύπελλο δεν έκανες έτσι" μου είπε. Που να ήξερε τι καλύτερες στιγμές θα έρθουν τώρα! Πραγματικά πιστεύω ότι έχουμε την πιό πλήρη ομάδα από ποτέ! Γρήγορα για 2 φιλικά (τόσα προλαβαίνουμε) γιατί η κλήρωση μας έφερε την Ζίμπρου, με 1ο ματς εκτός έδρας. Γρήγορα να δέσει η ομάδα!
tiziano
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16314
Joined: Tue May 15, 2007 11:57 pm
Status: I'm Pickle Rick // IMHO Mute him
Location: Ocean Beach
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Η ομάδα είναι πλήρης, πάμε γερά, φέτος είναι η χρονιά μας θα τα σαρώσουμε ΟΛΑ
ΑΡΑΖΩ, Ἄρα ζῶ
Image
User avatar
zeds dead
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3669
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Status: "That which is imagined can never be lost."
Location: Foreverdark Woods
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Φέτος θα γίνεις η ομάδα φόβητρο...
I walk alone / Not because I'm lost / But because I want to

They call my name / They believe I'm scared / But the depth is my friend
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Οι μεταγραφές τελειώσανε, εκρεμεί μόνο αν θα πάει ο Παύλου στον Αστέρα Τρίπολης ή όχι, καθώς η πρόταση που μας έκανε ήταν 500 χιλιάδες ευρώ, ενώ εμείς ζητάμε τουλάχιστον 800 χιλιάδες...
Οι μεταγραφές που έγιναν είναι: ο τερματοφύλακας Λυκούρης ο οποίος είναι ο αντικαταστάτης του Κατεργιαννάκη, ο πολλά υποσχόμενος νεαρός δεξιός μπακ Φυλακτού, ο αριστερός επιθετικός χαφ Dolores που ήρθε για την περίπτωση που φύγει ο Παύλου, ο αριστερός μπακ Αντωνίου, το κεντρικό χαφ που έβγαλε μάτια ως δανεικός από τη Βέροια στον Ολυμπιακό Μειντής, και φυσικά ο Βακουφτσής. Σε αυτές περιλαμβάνετε και ο Νίκος Φρούσσος ο οποίος έκλεισε στην ομάδα πριν αλλάξει η χρονιά, και γι αυτό δεν φαίνετε στην λίστα.

Image

Το 1ο ματς με την Ζίμπρου έφτασε. Στο αεροπλάνο της ομάδας, οι παίχτες ήταν όλο χαμόγελα και πίστη. Η ομάδα φαινόταν έτοιμη για μεγάλα πράγματα. Ο καιρός που βρήκαμε στο Ζίμπρου ήταν πολύ καλός για ποδόσφαιρο. Έτσι κατεβήκαμε σε ένα δροσερό γήπεδο, με πολλές ελπίδες.

Image
Ο Cocos και ο Tanase μας έσβησαν τα όνειρα για νίκη, αλλά όχι για την πρόκριση. Μειντής και Αλεξανδρόπουλος μας δείνουν πολλές ελπίδες για πρόκριση. Ο τύπος με κατακρίνει όμως γιατί κατεβήκαμε με επιθετικό σχήμα σε εκτός έδρας ευρωπαικό παιχνίδι. Δεν πειράζει, να δούμε τι θα λένε μετά τον επαναληπτικό!

Όλη τη βδομάδα μέχρι τον αγώνα με την Ζίμπρου, ντόπαρα ψυχολογικά τους παίχτες για τον επαναληπτικό. Τα εισητήρια είχαν εξαντληθεί. Ο κόσμος περιμένει μία ανάλογη πορεία με την περσυνή. Εγώ προσθέτω "γιατί όχι καλύτερη;".

Image
Ο Azevedo έδωσε το έναυσμα για τη γιορτή στις εξέδρες! Με την έναρξη του 2ου ημιχρόνου, ο Ιακώβου έκανε το 2-0. Ο Fassotte έδωσε διαστάσεις θριάμβου, αλλά στις καθυστερήσεις μειώσανε οι τις Zimbru και γλιτώσανε τη συντριβή!

Η κλήρωση μας έπαιξε άσχημο παιχνίδι. Ελληνική ομάδα στο δρόμο μας, και μάλιστα ο Αστέρας που ήμασταν σε κόντρα για την μεταγραφή του Παύλου...

Image

Super Cup σήμερα. Ο 1ος τίτλος της χρονιάς! Η Ανόρθωση έχει ακόμα μία ευκαιρία να εκδικηθεί τον αποκλεισμό της από το περσινό κύπελλο. Η ψυχολογία των παιχτών μας όμως είναι στο κατακόρυφο! Ώρα για έναν τίτλο ακόμα;

Image
Είμασταν καλύτεροι κατά κράτος σε όλο τον αγώνα! Μεγάλη ατυχία που δεν σκοράραμε νωρίτερα, αλλά και η Ανόρθωση έχασε ευκαιρία φωτιά στο 80' να το πάρει. Τελικά ο Fassotte με πέναλτι στο 90' μας έδωσε τον τίτλο! Η Λεμεσός ξανά στο πόδι!

Σούβλες-σούβλες-σούβλες! Τι άλλο, μετά από μία τέτοια επιτυχία; Ο Μάρτιν εκστασιασμένος με ένα γαλαζοκίτρινο κασκόλ στο λαιμό φωνάζει συνέχεια! Στα διαλείματα πίνει και κανένα ποτηράκι ουίσκι. Πιστέψτε με όμως, αυτά τα διαλείματα είναι πολλάααα!

Το 1ο ματς με τον Αστέρα στην Τρίπολη φυσικά είναι πολύ-πολύ δύσκολο...

Image
Πήραμε καταπληκτική ισοπαλία με γκολ από τον Fassote (συνήθης ύποπτος) στο 95' παρακαλώ!

Ξεκινάει το πρωτάθλημα, και με τη φόρα που έχουμε, τον λυπάμε τον καημένο νεοφώτιστο Όλυμπο...
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Το ματς με τον Όλυμπο έφτασε, αρκετές αλλαγές στην ομάδα για θέμα ξεκούρασης βασικών, αλλά και γιατί φέτος έχουμε την ευχαίρια για λίγο rοtation!

Κυριακή 23 Αυγ. 2009 Πρωτάθλημα Κύπρου
Γήπεδο: Μακάρειο, Ξυλοφάγου
Όλυμπος - ΑΕΛ 0-5 (0-4)
Fassotte 6', 13', 70'
Βακουφτσής 18'
Αλεξανδρόπουλος 29'

Δεν έχει πολλά πράγματα να πούμε για το παιχνίδι. Τα παιδιά κάναν τη δουλειά τους. Μπήκανε, βάλανε γρήγορα 3 γκολ και μετά απλά περίμεναν να τελειώσει ο αγώνας. Ο Όλυμπος θα πάει γρήγορα πίσω στη Β' κατηγορία...

Κάλεσα όλη την ομάδα στο σπίτι μου την Δευτέρα το βράδυ. Ψήσαμε τις σούβλες μας, κάτσαμε και μιλήσαμε με κέφι για την πορεία της ομάδας. Το κλίμα είναι πολύ καλό. Την Πέμπτη στον επαναληπτικό με τον Αστέρα στοχεύουμε στη μεγάλη πρόκριση!

Πέμπτη 27 Αυγ. 2009 2ος Προκριματικός UEFA, 2ος αγώνας
Γήπεδο: Τσίρειο, Λεμεσός
ΑΕΛ - Αστέρας Τρίπολης 2-0 (0-0)
Φρούσσος 75'
Στεργιάτος 83'

Μεγάλη εμφάνιση, και νίκη-πρόκριση στο τέλος! Ο Φρούσσος που μπήκε αλλαγή άνοιξε το σκορ και το Τσίρειο πήρε φωτιά! Το παιχνίδι που κάναμε ήταν εξαιρετικό, και τελικά η απόφαση που πήρα να παίξω αυτό το ματς με 2 αμυντικά χαφ και ένα επιθετικό χαφ έφερε πολύ καλό αποτέλεσμα.

Ακόμα μία νύχτα γιορτής στη Λεμεσό. Για 2η συνεχόμενη χρονιά η ΑΕΛ φτάνει ένα βήμα πριν τους ομίλους του UEFA. Δεν είναι δα και μικρό κατόρθωμα!

Την επόμενη μέρα, παρά τη νύστα από το χθεσινό ξενύχτι, αποφασίσαμε εγώ και ο Μάρτιν να ακολουθήσουμε τον πρόεδρο στο Μονακό για την κλήρωση. Το μεσημέρι της Παρασκευής είχαμε πάρει θέση (πίσω-πίσω στο βάθος της αίθουσας όπου μας είχαν βάλει οι "αρμόδιοι") για να δούμε τι έκπληξη θα βγεί από το μπαλάκι. Δεν άργησε να βγει το όνομα της ομάδας μας, μόλις 5ο στη σειρά. Περιμέναμε με μεγάλη αγωνία τον αντίπαλο, καθώς όλα τα μεγαθήρια ήταν μέσα ακόμα. Και το όνομα αυτής...η Χέρτα Βερολίνου. Παγώσαμε. Αλλά δεν πτωηθήκαμε. Σιγά! Ο πρόεδρος μας κοίταξε στην αρχή παγωμένος, μετά έσκασε ένα χαμόγελο και είπε "Next year"! Εμείς γελάσαμε δυνατά και πήγαμε για τις τυπικές γνωριμίες με τους εκπροσώπους της Γερμανικής ομάδας...

Έπρεπε γρήγορα να γυρίσω πίσω. Ο αγώνας αυτου του Σαββάτου είχε αναβληθεί για Τετάρτη λόγω των ευρωπαικών μας υποχρεώσεων. Να'ναι καλά η ΚΟΠ.

Η προετοιμασία για τον αγώνα με τη νέα Σαλαμίνα είχε μερικά προβλήματα. Είχα μερικούς μικροτραυματισμούς. Αλλά είπαμε, η ομάδα είναι πλήρης φέτος και έχει και πάγκο! Οπότε δεν το φοβάμαι το ματς.

Τετάρτη 2 Σεπ. 2009 Πρωτάθλημα Κύπρου
Γήπεδο: Τσίρειο, Λεμεσός
ΑΕΛ - Νέα Σαλαμίνα 3-0 (2-0)
Αλεξανδρόπουλος 11'
Βακουφτσής 25'
Fassotte 71'

Πολύ καλή εμφάνιση. Ο Αλεξανδρόπουλος παίζει πολύ καλά τελευταία και σκοράρει κι όλας. Ο Βακουφτσής κάνει αυτό που αποκτήθηκε για να κάνει. Ο Fassotte κάνει παραπάνω από αυτά που πρέπει να κάνει! 1ος σκόρερ της ομάδας ο κεντρικός μας αμυντικός! Σε κάθε κόρνερ είναι ο φόβος και ο τρόμος των αντιπάλων! Αλλά και εκτελεστής φάουλ και πέναλτι.
Last edited by Antonisjk on Fri Jun 13, 2008 3:22 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Δεν έχουμε πολύ καιρό για χάσιμο. Σάββατο έχουμε τον Απόλλων Λεμεσού, στο μεγάλο Λεμεσιανό ντέρμπι. Είμαστε και οι δύο ομάδες στην κορυφή με νίκες μόνο. Μαζί μας πολλές ομάδες ακόμα. ΑΠΟΕΛ, Ανόρθωση, Ομόνοια μία 5άδα ομάδες με μόνο νίκες. Καιρός κάποιος να φύγει από τη μέση!

Σάββατο 12 Σεπ. 2009 Πρωτάθλημα Κύπρου
Γήπεδο: Τσίρειο, Λεμεσός
ΑΕΛ - Απόλλων Λ. 2-1 (2-0)
Fassotte 16' (1-0)
Βακουφτσής 23' (2-0)
Hieblinger 70' (2-1)

Μεγάλη νίκη που επισκιάστηκε όμως από τον τραυματισμό του αρχηγού μας. Ο Φιλανιώτης χτήπησε στο 49' και έγινε αναγκαστική αλλαγή...

Τελικά ευτυχώς δεν θα τον χάσουμε για πολύ καιρό, 1 μήνα το πολύ. Πάλι καλά...

Με αυτά και με αυτά φτάσαμε στο 1ο ματς με την Χέρτα. Κατεβάζω το ίδιο σύστημα που είχα με τον Αστέρα. 2 αμυντικά χαφ δηλαδή.

Πέμπτη 17 Σεπ. 2009 1ος Γύρος UEFA, 1ος αγώνας
Γήπεδο: Τσίρειο, Λεμεσός
AEL - Hertha BSC 0-1 (0-0)
Rafael 90'

Χάσαμε κυριολεκτικά στο 90'! Αν είχαμε αποφύγει αυτό το γκολ, θα υπήρχε μία πολύ μικρή ελπίδα για κάτι στη Γερμανία. Αλλά δεν πειράζει, πολύ καλή εμφάνιση απέναντι σε ένα μεγαθήριο του ευρωπαικού ποδοσφαίρου!
stavrosanole
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Sun Dec 23, 2007 10:16 am
Football Manager της ομάδας: Pao, Xanthi
Αγαπημένη Ομάδα: anorthosi,ΠΑΟ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συνέχεισε και γρήγορα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ 1911
Η ιστορία μου με την Ανόρθωση μόνο στο fmgreece.gr
viewtopic.php?f=222&t=30010
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Μετά τον ευρωπαικό μας αγώνα ακολουθεί ένα πολύ δύσκολο ματς στο ΓΣΠ με αντίπαλο την μία εκ των τριών ομάδων που βρίσκονται στην κορυφή μαζί με μας, τον ΑΠΟΕΛ. Η ομάδα μου έχει ελλείψης με κυριώτερη αυτή του Παύλου και του Βακουφτσή. Ο κόσμος είναι αμφίβολος αν θα καταφέρουμε να φύγουμε με θετικό αποτέλεσμα από τη Λευκωσία...

Κυριακή 20 Σεπ. 2009 Πρωτ. Κύπρου 4η Αγωνιστική
Γήπεδο: ΓΣΠ, Λευκωσία
ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ 1-2 (0-2)
Fassotte 9' , 11' (0-2)
Morais 65' (1-2)

Δύο γρήγορα γκολ του Fassotte, ένα με κεφαλιά και ένα με φάουλ, μας έδωσε αέρα νίκης. Καταπληκτική απόδοση και πολύ καλή άμυνα στον υπόλοιπο αγώνα μας έδωσε μία μεγάλη νίκη και πρωτιά στη βαθμολογία! Πάμε ρε παιδιά, τό'χουμε φέτος!

Τα πανηγύρια καλά κρατούν στην Λεμεσό. Πλέον παντού βλέπεις τον κόσμο να μας υποστηρίζει. Έχουμε γίνει οι σταρς της πόλης.

Η επόμενη αγωνιστική μας φέρνει τον Εθνικό Άχνας στο Τσίρειο. Λίγη προσοχή χρειάζεται το ματς. Επιστρέφει ο Βακουφτσής όχι όμως ο Παύλου...

Σάββατο 26 Σεπ. 2009 Πρωτ. Κύπρου 5η Αγωνιστική
Γήπεδο: Τσίρειο, Λεμεσός
ΑΕΛ - Εθνικός Άχνας 2-0 (1-0)
Fassotte 21'
Στεργιάτος 69'

Καλή εμφάνιση από τα παιδιά, που μέρα με τη μέρα, αγώνα με τον αγώνα, πείθουν όλο και πιό πολύ ότι μπορούν το θαύμα φέτος!

Image
Όπως βλέπετε στη βαθμολογία έχουμε μείνει μόνοι στην κορυφή, με 2 βαθμούς διαφορά απο Ανόρθωση, αλλά ακολουθεί το μεταξύ μας ματς...

Πριν από αυτό αυτό όμως είναι το μεγάλο crash-test στη Γερμανία...

Πέμπτη 1 Οκτ. 2009 Κύπελλο UEFA 1ος Γύρος, 2ος αγώνας
Γήπεδο: Olympiastadion, Berlin
Hertha BSC - ΑΕΛ 5-2 (3-1)
Piszczek 15' (1-0)
Pantelic 20' (2-0)
Ebert 26' (3-0)
Αλεξανδρόπουλος 37' (3-1)
Βακουφτσής 51' (3-2)
Pantelic 69' (4-2)
Rafael 89' (5-2)

Πάλι με 5άρα αποχαιρετούμε τη διοργάνωση, αλλά με πολύ καλύτερη εμφάνιση. Όταν μειώσαμε σε 3-2, οι οπαδοί της Χέρτα δείξαν φοβησμένοι. Το ότι το καταφέραμε αυτό, μας αρκεί!
stavrosanole
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Sun Dec 23, 2007 10:16 am
Football Manager της ομάδας: Pao, Xanthi
Αγαπημένη Ομάδα: anorthosi,ΠΑΟ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα πας υπέροχαόμως τοπρωτάθλημα πρέπεινα το αφήσεις στην Ανό.
Η 2η θέση και το κύπελλο νομίζω σου είναι αρκετά. (: (: (: (: (:
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ 1911
Η ιστορία μου με την Ανόρθωση μόνο στο fmgreece.gr
viewtopic.php?f=222&t=30010
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή συνέχεια φίλε που μπορεί να μη διάβαζα την ιστορία σου από την αρχή αλλά τώρα τελευταία τη διαβάζω!
Ωραία είναι να παίζεις κυπριακό πρωτάθλημα!
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Πριν το μεγάλο ματς στο Αντώνης Παπαδόπουλος (ματς κορυφής) με την μόνιμη πρωταθλήτρια, Ανόρθωση, έκατσα και έκανα μία κουβεντούλα με τους παίχτες μου:

Ττοφής: Λοιπόν παιδιά, φτάνουμε σε κρίσιμα ματς. Είναι νωρίς βέβαια, αλλά από τώρα πρέπει να δείξουμε ποιός θα είναι το αφεντικό φέτος. Έχουμε όλα τα φόντα να το κάνουμε το θαύμα φέτος. Θέλω με λίγες κουβέντες εδώ, ενόπιων όλων να μου πείτε τι αισθάνεστε για την ομάδα, για το πρωτάθλημα και για οτιδήποτε άλλο σας έρθει στο μυαλό. Όσοι θέλετε μιλήστε!

1ος πήρε το λόγο ο αρχηγός της ομάδας, ο Φυλανιώτης:
"Κόουτς, το έχουμε φέτος. Είμαστε σε πολύ καλό δρόμο. Αυτό που μ'αρέσει σε σένα είναι ότι σχεδόν δεν άλλαξες τον κορμό της ομάδας απλά έκανες προσθήκες. Πάμε γερά!"

Ακολούθησε ο Fassotte:
"Κόουτς, χάρη σε σένα αναγεννήθηκα! Έχω κάνει (και εξακολουθώ να κάνω) 3 χρονιές πολύ καλές. Δεν διστάζω να πω ότι είναι οι καλύτερες της ζωής μου. Πραγματικά δεν το περίμενα αυτό στην Κύπρο. Αλλά σε σένα τα χρωστάω όλα. Θέλω τίτλο!"

Μετά πήρε το λόγο ο Παύλου:
"Κόουτς, εγώ έκανα μία πάρα πολύ καλή χρονιά, και είναι καιρός να πάω παρακάτω. Με καταλαβαίνετε όλοι σας, έτσι; Είμαι νεαρός και θέλω μεγαλύτερο συναγωνισμό. Όχι ότι εδώ δεν υπάρχει, αλλά..."

Σειρά είχε ο Αλεξανδρόπουλος:
"Κόουτς, αν το πάρουμε φέτος, θα κλείσουμε πολλά στόματα! Μπορούμε!"

Τέλος μίλησε ο Βακουφτσής:
"Κόοουτς, είμαι λίγο καιρό στην ομάδα και νιώθω το ομαδικό πνεύμα που υπάρχει να με αναζωογονεί! Τελικά τόσο καιρό που προσπαθούσες να με φέρεις εδώ και εγώ δεν δεχόμουνα...ήταν μέγα λάθος μου!

Τα παιδιά είναι έτοιμα ψυχολογικά για το μεγάλο ματς παρά τον αποκλεισμό από το ΟΥΕΦΑ. Και ήταν λογικό αυτό, γιατί η Χέρτα δεν ήταν και ο πιό βατός αντίπαλος. Η σκέψη μας φέτος είναι στο πρωτάθλημα και μόνο!

Κυριακή 4 Οκτ. 2009
Γήπεδο: Αντώνης Παπαδόπουλος, Λάρνακα
Ανόρθωση - ΑΕΛ 1-0 (0-0)
Κωνσταντίνου 78'

Αχ...Χάσαμε πάρα πολλές ευκαιρίες! Τόσες που λες "έλεος"! Ο Κωνσταντίνου στο 78' μας γκρέμισε τα όνειρα για κάτι καλό... Έχουμε πλέον ένα ακόμα δύσκολο ματς απέναντι στον Ολυμπιακό, αλλά στην έδρα μας αυτή τη φορά. Εκεί πρέπει να κερδίσουμε όπωσδηποτε!
User avatar
zeds dead
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3669
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Status: "That which is imagined can never be lost."
Location: Foreverdark Woods
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Δεν πειράζει το πρωτάθλημα έχει πολύ δρόμο ακόμα, στο τέλος θα έρθει η δικαίωση...
I walk alone / Not because I'm lost / But because I want to

They call my name / They believe I'm scared / But the depth is my friend
User avatar
nir_8
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3357
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:54 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Juventus, Νηρέας
Location: ??????
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Διάβασα την ιστορία σου και μου άρεσε πολυ και η ιστορία και η ομάδα την οποία μανατζάρεις. Πιστεύω ότι φέτος εύκολα ή δύσκολα θα σηκώσεις την κούπα(αφου θα είναι στο πλοιο και ο βακουφτσης)...Καλη τύχη...
Image
il_biscione
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3717
Joined: Sat Aug 04, 2007 10:05 am
Football Manager της ομάδας: Polisportiva Alghero
Αγαπημένη Ομάδα: F.C. Internazionale Milano
Status: Eh.
Location: South Of Heaven.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τέλος μίλησε ο Βακουφτσής:
"Κόοουτς, είμαι λίγο καιρό στην ομάδα και νιώθω το ομαδικό πνεύμα που υπάρχει να με αναζωογονεί! Τελικά τόσο καιρό που προσπαθούσες να με φέρεις εδώ και εγώ δεν δεχόμουνα...ήταν μέγα λάθος μου!
Αμα δεν ευλογίσουμε και τα γένια μας... 8)

FORZA ANTONIO!!! :D :D :D
Insieme per sempre 1998 - 2008Eterno Amore.
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πάμε γερά για το πρωτάθλημα!!!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food - Iστορίες μακράς διάρκειας”