Jose Antonio Marques: Το θεαμα επιστρεφει

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Locked
Petrominas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 674
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:53 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

H ιστορια θα συνεχιστει τελικα :-P

Παραταμε για λιγο το Εφ Εμ Λαηβ και παμε να οδηγησουμε την Τσελσι στην κορυφη της Ευρωπης... -gioupi

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τα λεφτα φετος για μεταγραφες ειναι 81Μ ευρα...Μαζι με το adjust budget, θα γινουν 106...Φετινος μας στοχος ειναι κατακτηση της Πρεμιερλιγκ, FA Cup, League Cup, και το σημαντικοτερο: Το Champions League... Aς κανουμε ενα απολογισμο των πρωτων 2 σεζον...

2007/08: Η πρωτη σεζον της Chelsea που εχει εμενα στον παγκο της...Η σεζον αρχιζει ιδανικα, με την κατακτηση του Community Shield με αντιπαλο την M.United με σκορ 4-2... Η ομαδα θα συνεχισει να παιζει καλο και αποτελεσματικο ποδοσφαιρο, κερδιζοντας την συμπαθεια και το σεβασμο ολων των ποδοσφαιροφιλων...Στα ντερμπι παιζουμε πολυ καλα, συντριβοντας τους αντιπαλους, 5-2 την Αρσεναλ, 5-0 και 6-1 την Μαντσεστερ, 0-3 την Λιβερπουλ...Στη συνεχεια η ομαδα θα κανει μια "κοιλια"...Θα χασουμε το προβαδισμα που ειχαμε για την κατακτηση του τιτλου και θα μεινουμε πισω απο την Μαντσεστερ στην βαθμολογια...Επισης, θα αποκλειστουμε στους 16 του Champions League απο την Ιντερ με συνολικο σκορ 3-2...Αλλα θα τελειωσουμε καλα τη χρονια, κερδιζοντας το League Cup και την Premiership...

2008/09: Η ομαδα σε αυτην την σεζον ηταν κακιστη...Και αυτη η ομαδα, στην κακη της κατασταση, κατεκτησε τρεις τιτλους και εφτασε στους ημιτελικους του Champions League! Tι να λεμε λοιπον...Αν αραγε παιζαμε καλα, που θα φταναμε?...Θα κατακτησουμε το Community Shield στα πεναλτι απο την Μαντσεστερ Γ.....Η ομαδα θα δεχθει 9 γκολ σε 2 παιχνιδια στο πρωταθλημα, και ετσι θα ακολουθησει μια τεραστια περιοδος κρισης στην ομαδα...Μεχρι το ματς με την Αρσεναλ, που κερδισαμε 4-1 και αναγεννηθηκαμε...Κανουμε ενα ρεκορ νικων μετα, και στους 16 του Champions League θα αποκλεισουμε τους πρωταθλητες Ευρωπης, Ιντερ, με συνολικο σκορ 4-1...Δυστυχως η ομαδα αποκλειστηκε απο το League Cup απο τη Newcastle...Ξεπερναμε και το εμποδιο της PSV, με συνολικο σκορ 7-4...Επειτα θα ακολουθησει αλλη μια περιοδος κρισης στην ομαδα...Χανουμε βαθμους απο πολυ αδυναμες ομαδες, ή φτανουμε στο 94' για να κερδισουμε εναν μικρομεσαιο αντιπαλο...Χανουμε και απο την United με 2-5, και ετσι θα χασουμε το προβαδισμα για την κατακτηση της Premiership...Θα αποκλειστουμε απο την Γιουβε απο το Τσαμπιονς Λιγκ, αλλα μετα η ομαδα θα δειξει χαρακτηρα και ψυχη και θα παρει το πρωταθλημα απο την Αρσεναλ, και επισης θα κατακτησουμε το FA Cup στο Wembley με αντιπαλο την Μanchester United(1-0)..

H UEFA σε ανακοινωση της γνωστοποιησε πως οι απονομες του Champions League & Uefa Cup θα γινονται στο κεντρο του γηπεδου και οχι στα "επισημα"...

H ομαδα απεκτησε τους εξης παικτες(μεχρι στιγμης):

Lucio


Image

M.Richards

Image

Toν χοντρουλη Tim Wiese

Image

Sylvain Armand

Image

Kαι τα φιλικα:(οι αμυντικοι μου ακομα δεν ειχαν ερθει στο 4-4 και 2-2)

Image

Αποφασισαμε να δωσουμε ορισμενα δυνατα φιλικα...Με την Πορτο παιξαμε τελεια, αλλα μας προδωσε ο Cech... -jerk Mε την Βαλενθια, ο ιδιος λογος...Με την Ρεαλ, εντυπωσιαστηκα...Τοτε μαλιστα ειχαν ερθει οι νεοι παικτες και επαιξαν σε ολο τον αγωνα, και σταματησαν τα "οπλα" της Ρεαλ...
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Aντε να δουμε τι θα δουμε φετος..
Εμενα παντως ο Λουσιο δεν μου αρεσει..
Αντε καλη επιτυχια! :wink:
-doublekiss
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
jose_thominho
Indispensible
Indispensible
Posts: 1817
Joined: Fri Oct 19, 2007 9:01 pm
Αγαπημένη Ομάδα: παναθηναικος
Location: Πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη επιτυχια με τσελσι!!!Αλλα τι πηρες Λουσιο!!σαπιος ειναι!
Petrominas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 674
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:53 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

TazZ_13 wrote:Aντε να δουμε τι θα δουμε φετος..
Εμενα παντως ο Λουσιο δεν μου αρεσει..
Αντε καλη επιτυχια! :wink:
-doublekiss
Eυχαριστω -gioupi

O Lucio ειναι οσο να'ναι γρηγορος και τετοιοι DC χρειαζονται στην τακτικη μου...Περσι με τον Τerry με Pace & Acceleration 11, οι επιθετικοι καναν παρτι :wink:
jose_thominho wrote:Καλη επιτυχια με τσελσι!!!Αλλα τι πηρες Λουσιο!!σαπιος ειναι!
Ευχαριστω -doublekiss

Μια χαρα τα παει μεχρι ο Lucio μεχρι στιγμης παντως 8)

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Ηρθε η ωρα για το πρωτο παιχνιδι της σεζον, με αντιπαλο την Arsenal. για το Community Shield...Για να δουμε...

Community Shield

Image

Aξιζαμε να νικησουμε, αλλα ηταν πολυ τυχεροι και μας εβαλαν γκολ στο τελος..Δεν πειραζει, το Community Shield δεν ειναι και κανενας τεραστιος τιτλος...

Frank Lampard:Σημερα αξιζαμε να νικησουμε, αλλα αυτο ειναι το ποδοσφαιρο. Αυτο που θα μας μεινει απο αυτο το ματς, θα ειναι η καλη μας εμφανιση.

Premiership 1η Αγωνιστικη

Image

Ποδαρικο με το δεξι καναμε στην Premiership, βαζοντας 4 γκολ και προσφεροντας θεαμα.

Frank Lampard:Καναμε καταπληκτικη εμφανιση σημερα, ας ελπισουμε πως στο Εmirates Stadium κανουμε αναλογη εμφανιση.
Post Match comment wrote:....this victory could so easily have gone in Reading's favour...
Spoiler: show
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX -rofl -rofl -rofl
Premiership 2η Αγωνιστικη

Image

Ετσουξε γατονια? -puppie Αυτοι ειστε ρε! 2 ηττες σε 2 ματς! Μονο ικανοι για κανενα Community Shield ειστε! -glwssa

Δημοσιογραφος:Λοιπον, Dentinho. H Chelsea απερριψε προταση της Ρομα(25.000.000 ευρω) και σου ανανεωσε το συμβολαιο. Σημερα εβαλες 2 γκολ και βοηθησες την ομαδα σου να φτασει στη νικη. Πως αισθανεσαι για τη μεχρι τωρα καριερα σου?

Dentinho:Πολυ ικανοποιημενος. Δεν περιμενα τοσο μικρος να παιξω βασικος σε μια ομαδα οπως η Chelsea. Φετος πιστευω πως θα ειναι η χρονια μας και θα παρουμε το Champions League. Oσο για το σημερινο ματς, παιξαμε πολυ καλα, ειδικα στο πρωτο ημιχρονο. Στο τελος του παιχνιδιου, η αντιπαλοι μας μας πιεσαν λιγο, αλλα εμεις καταφεραμε να παρουμε μια σημαντικη νικη. Το ματς με την Liverpool το περιμενω με ανυπομονησια.

Premiership 3η Αγωνιστικη

Image

Ποιος ειναι ο επομενος? -puppie

Rafael Sobis: Το να κανω χατ-τρικ τοσο νωρις ειναι ιδανικο για μενα. Σημερα ημασταν πολυ καλυτεροι, και αν ημασταν λιγο πιο προσεκτικοι, θα μπορουσαμε να ειχαμε βαλει παραπανω γκολ.

Premiership 4η Αγωνιστικη

Image

17 γκολ σε 4 ματς...Δεν ειναι κακο...Δεν ειναι καθολου κακο..

Frank Lampard:Eχουμε ξεκινησει υπεροχα τη σεζον. Μακαρι να συνεχισουμε ετσι.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - -

Η μεταγραφικη περιοδος δεν τελειωσε ακομα...Εχουν περισεψει 66Μ...Θελουμε να κανουμε ενα "μπαμ", αλλα δεν ξερουμε τι...
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πάρα πολύ καλή αρχή!!! Για συνέχα...
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
martkonsta
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 322
Joined: Tue Mar 13, 2007 5:18 pm
Football Manager της ομάδας: Βέροια
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Βέροια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ψάξε για τον Βέρτζο.Σε εμένα τον έχει κάλο :P.
Καλή συνέχεια.Μήπως να έπαιρνες τον Fabregas?
Enjoy.
ImageDrogbaImage
Petrominas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 674
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:53 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

martkonsta wrote:Ψάξε για τον Βέρτζο.Σε εμένα τον έχει κάλο :P.
Καλή συνέχεια.Μήπως να έπαιρνες τον Fabregas?
Fabregas? Μπα, εχω αρκετους παικτες στην θεση του :wink:
DrGonzo wrote:πάρα πολύ καλή αρχή!!! Για συνέχα...
Kαι το καλο ειναι πως οι υπολοιποι διεκδικητες του τιτλου ( οι ποιοι? -rofl -rofl -rofl ), κανουν συνεχεια γκελες με αδυναμες ομαδες.

Συνεχιζουμε...

Η αληθεια ειναι πως ψαχναμε να κανουμε ενα "μπαμ"...Καναμε προταση στην Μπαρτσελονα για τον Ροναλντινιο, αλλα αρνηθηκαν. Στην συνεχεια καναμε εξαιρετικη προταση στην Βαλενθια για Βιγια και Σιλβα αλλα αρνηθηκαν και τις 2 προτασεις...Αποφασισαμε να κινηθουμε για Tζεραρντ αλλα οπως ειναι φυσικο δεν τον εδινε η Λιβερπουλ..

Ετσι αποφασισαμε να κινηθουμε για τους εξης ποδοσφαιριστες:

Αdriano

Image

Aimar

Image

Millan

Image

και καποιους regen...

H αποκτηση του Aντριανο δυσαρεστησε εναν οπαδο ο οποιος εχει φτασει στο 2108, αλλα ο Αντριανο εχει δικαιολογησει μεχρι τωρα τα λεφτα που δαπανηθηκαν για την αποκτηση του, το ιδιο και ο Αιμαρ...

Image

Ερωτηση: Γιατι εφυγε ο Ντρογκμπας?
Απαντηση: Γιατι θυμιζε τον Οκκα την προηγουμενη σεζον

Ερωτηση: Γιατι εφυγε ο Τσεχ?
Απαντηση: Γιατι ηταν χειροτερος απο τον Νικοπολιδη οταν παιζει στην Εθνικη

Ερωτηση: Ο Καρβαλιο?
Απαντηση: Επειδη δεν χρησιμοποιηθηκε καθολου την προηγουμενη σεζον και ειναι αργος.

Αυτα...

Premiership 5η Αγωνιστικη

Image

A, ρε Akinfeev.. :| Δεν πειραζει, δεν ξενερωνουμε ποτε, πιστευω πως θα χασουν και αλλες ομαδες βαθμους εδω.

Ιgor Akinfeev: Σημερα δεν ειχαμε καλη αποδοση, αλλα ευτυχως ημουν σε καλη ημερα και καταφερα να δωσω το βαθμο της ισοπαλιας στην ομαδα μου. Πιστευω πως μπορουμε να παρουμε την 4η θεση.

Premiership 6η Αγωνιστικη

Image

Καθαρα βλακεια μου και πηγαν τζαμπα αλλοι 2 βαθμοι...Ξεχασα να βαλω την εντος εδρας τακτικη, και φυσικο επακολουθο ηταν η ομαδα να μην παιξει καλα... -nerd

Pampa Calvo: Πηραμε ενα σημαντικο "Χ" σημερα. Μακαρι να συνεχισουμε ετσι και να φτασουμε στην πρωτη 6αδα.

Οι ομιλοι του Champions League

Image

Oι bookmakers δινουν ως φαβορι την Ρεαλ για την κατακτηση του τροπαιου.

Και ο πρωτος μας αγωνας στο Τσου Λου:

Champions League 1η Αγωνιστικη

Image

Ντεμπουτο του Adriano με γκολ. Ακους Ταζ? -puppie

Σημαντικη νικη, η οποια μας δινει την 1η θεση. Πηραμε τη νικη σε μια δυσκολη εδρα.

Adriano: Oι οπαδοι δεν με πιστευαν στην αρχη, αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα τους δικαιωσω.Αυτο το γκολ ηταν πολυ σημαντικο για μενα.
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

18ο μύρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χριστούλι μου!!!!!!!!!!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
Petrominas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 674
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:53 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DrGonzo wrote:18ο μύρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χριστούλι μου!!!!!!!!!!
-rofl

Στην αρχη το μπατζετ ηταν 81Μ, μαζι με το adjust budget και τις πωλησεις παικτων, φτασαμε σε αυτο το ποσο :wink:

Premiership 7η Αγωνιστικη

Image

Για αλλη μια φορα ο αντιπαλος γκολκιπερ επιασε τα απιαστα.

League Cup 3rd Round

Image

Aποκλεισμος μεσα στο σπιτι τους -gioupi
Spoiler: show
Image

Γατακια... -puppie
Frank Lampard: Πηραμε μια σημαντικη νικη. Στοχος μας ειναι η κατακτηση του τροπαιου.

Premiership 8η Αγωνιστικη

Image

-suicide

Rafael Sobis: Σημαντικη νικη για τη συνεχεια οσο και για τον ψυχολογικο τομεα. Τωρα πρεπει να κερδισουμε την Σαχταρ.

Champions League 2η Αγωνιστικη

Image

Τζαμπα γκολ φαγαμε, οπως λεει και ο Σακελλαροπουλος.Σημερα αξιζαμε να βαλουμε 4 και 5 και 6 γκολ, αλλα δυστυχως η τυχη ηταν με τους Ουκρανους.

Pablo Aimar(οι δηλωσεις του εγιναν στο νοσοκομειο): Κριμα που δεν κερδισαμε. Τωρα πρεπει να κερδισουμε παση θυσια στο Μονακο.

Premiership 9η Αγωνιστικη

Image

Ουφ...

Premiership 10η Αγωνιστικη

Image

Σημερα εκανε το ντεμπουτο το ο 16χρονος Marques :snif: Eγινε ο νεαροτερος παικτης που αγωνιστηκε ποτε στην Τσελσι :snif: Και βαθμολογηθηκε με 8 :snif:

Μarques: Eιναι πραγματικα ενα ονειρο για εμενα, το να παιζω σε τοσο μικρη ηλικια σε μια πολυ μεγαλη ομαδα. Ο προπονητης μου με πιστευει και ευχομαι να τον δικαιωσω.

Champions League 3η Αγωνιστικη

Image

Πολυ σημαντικη νικη :-)
Alexis_Z
Indispensible
Indispensible
Posts: 1826
Joined: Sat Oct 27, 2007 1:20 pm
Status: never say never again
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιατι ευχαριστιεμαι τοσο πολυ αυτην την ιστορια???
Ρε βαλε ενα σκρινσοτ να θαυμασω το ροστερ!!!
-You can think i'm wrong, but that's no reason to quit thinking.-
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Κυριε Κυριε -pappous

Δεν μου αρεσουν οι μεταγραφες και εξακολουθεις να μην με ακους :twisted:

Σκας 30 για Αντριανο και δινεις για 20 τον Ντρογμπα? :roll:
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
martkonsta
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 322
Joined: Tue Mar 13, 2007 5:18 pm
Football Manager της ομάδας: Βέροια
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Βέροια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μου φαίνεται,ή η ομάδα παίζει κάπως πιο συντηριτικά?Όλο 1-0 2-1 3-2.Που είναι τα 4-0,τα 6-0 ???????
Enjoy.
ImageDrogbaImage
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

martkonsta wrote:Μου φαίνεται,ή η ομάδα παίζει κάπως πιο συντηριτικά?Όλο 1-0 2-1 3-2.Που είναι τα 4-0,τα 6-0 ???????
Για αυτα ελα στην δικια μου ιστορια 8) :D
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
Alexis_Z
Indispensible
Indispensible
Posts: 1826
Joined: Sat Oct 27, 2007 1:20 pm
Status: never say never again
Has thanked: 0
Been thanked: 0

TazZ_13 wrote:
martkonsta wrote:Μου φαίνεται,ή η ομάδα παίζει κάπως πιο συντηριτικά?Όλο 1-0 2-1 3-2.Που είναι τα 4-0,τα 6-0 ???????
Για αυτα ελα στην δικια μου ιστορια 8) :D
Κοψε την διαφημιση και εσενα παρακολουθουμε... :D
-You can think i'm wrong, but that's no reason to quit thinking.-
Petrominas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 674
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:53 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aπαντησεις στους αγαπητους τηλεθεατες:

Ζουρ, δεν θα καθομαι να ανεβασω σκρινσοτ 2:00 τη νυχτα, αυριο :D

martkonsta, η ομαδα εχει πολλα νεα βασικα στελεχη, γι'αυτο ακομα δεν γλενταμε τους αντιπαλους μας...μην φοβασαι, οι 4αρες ερχονται :wink:

Κυριε πελατη, -puppie

καταρχην κοφτη διαφημιση, -ksilo

δευτερον, θα κανω οτι μεταγραφες γουσταρω :D

και τριτον, δεν ειμαι ηλιθιος να δωσω 15Μ τον Ντρογκμπα, εκανα 324242 offers σε αλλα κλαμπ και η μεγαλυτερη ομας που ενδιαφεροταν ηταν η Ουντινεζε

Και λιγα για τον Αντριανο.

Συνεχεια...

Premiership 11η Αγωνιστικη

Image

Eυκολα και ωραια.

Κallstrom: Eιμαι πολυ ευχαριστημενος απο την πορεια της ομαδας μεχρι τωρα, παιζουμε αγνο και ποιοτικο ποδοτοπι.

League Cup 4th Round

Image

Mολις μπηκε ο Φρανκι, τους καθαρισε -ksaplwstra

Lampard: Με τιμα το γεγονος οτι ειμαι ο πρωτος σκορερ της ομαδας, αν και δεν ειμαι επιθετικος?

Premiership 12η Αγωνιστικη

Image

Να και η πρωτη πενταρα. Αντε με το καλο.

Adriano: Eχω κερδισει τις καρδιες των οπαδων, εκτος απο εναν. Πιστευω πως η ομαδα ειναι γαματη( :shock: ) φετος.


Βαθμολογια

Image

Μια χαρα τα παμε, ειδικα αν σκεφτει καποιος πως περσι τετοια εποχη ειμασταν περιπου 10 βαθμους πισω απο την κορυφη. :wink:

Champions League 4η Αγωνιστικη

Image

Εναν βαθμο να παρουμε στον επομενο αγωνα και εξασφαλισαμε την πρωτη θεση του ομιλου. :-)

Δοντινιο: Πολυ σημαντικη νικη, η οποια μας δινει τη πρωτη θεση του ομιλου.

Premiership 13η Αγωνιστικη

Image

Τιποτα δεν μας σταματα -gioupi

Premiership 14η Αγωνιστικη

Image

Κερδισαμε πολυ ευκολα. ΓΚΟΛΑΡΑ εβαλε ο Αμανατιδης -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai Τι Μεσι και Μαραντονα μου λετε, αυτος περασε ολους τους παικτες :shock:

Champions League 5η Αγωνιστικη

Image

Πρωτη θεση,πρωτη θεση, οε,οε -gioupi

Και τα αποτελεσματα με την Εθνικη Αγγλιας(ορκιζομαι στην ζωη της Mirjeta πως δεν χρησιμοποιω editor,cheats,vga κλπ για τα παρακατω αποτελεσματα -diatakste )

Image

42 γκολ σε 10 αγωνες στον ομιλο για τα προκριματικα του Μουντιαλ :shock: :shock: :shock:

Οπως γινεται αντιληπτο, βγηκαμε πρωτοι, και στην Νοτια Αφρικη θα παιξουμε με Ισπανια, Περου και Σαουδικη Αραβια...Καλα θα περασουμε -puppie -puppie -puppie
Locked

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”