Football Manager 2008 FM Season 09/10 Data Update

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Post Reply
User avatar
michael1
Manager
Manager
Posts: 4754
Joined: Thu Aug 09, 2007 1:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Location: Κίτρινη Τούμπα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0467238100

επειδη δε το πολυκατεχω, ξερει κανεις κατι παραπανω για αυτο? Το εχει κατεβασει κανεις?

επειδη εγω εχω μεινει ακομα στο 08, εχω φτιαξει και εγω μια database (οσο γινοταν) με τις φετινες μεταγραφες σε Ελλαδα (εχω περασει το 80-90% των μεταγραφων, μου διεφυγαν καποιες στις μικρες ομαδες) και τις πιο σημαντικες στο εξωτερικο....

και πειραξα μερικα στατιστικα, νορμαλ πραμματα

αν ενδιαφερεται κανεις ας μου στειλει, (δε ξερω καν αν γινεται να του την στειλω, ετσι το λεω)

παντως αυτο το πραμα στο λινκ αν ισχυει φαινεται καλο, αλλα αν δε το εχει δοκιμασει κανεις μας δε μπορουμε να ξερουμε... ζηταει και λεφτα γαμωτο....

εντιτ: απ οτι βλεπω δεν εχει μεταγραφες για Ελλαδα :(
User avatar
pirovatis
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7325
Joined: Tue Jan 18, 2005 6:06 pm
Football Manager της ομάδας: NK Gospic '91
Αγαπημένη Ομάδα: Rayo Vallecano
Status: Ίδια είναι τα αφέντικα, πράσινα πορτοκαλιά...
Location: Vanuatu
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Γενικά θέλει λίγο προσοχή με τα updates που κυκλοφορούν και πρέπει να πληρώσεις για αυτά (όπως αυτό που βρήκες μέσω eBay). Αρκετές φορές είναι προϊόντα εκμετάλλευσης της δουλειάς άλλων ?πχ. φαντάσου να κυκλοφορούσαν οι ανανεωμένες database που έκαναν οι micci και ο tsipp ή ακόμα και η Legends database που ετοιμάζουν κάποια άλλα παιδιά (sorry που δε θυμάμαι το όνομα τους τώρα.)

Επειδή δημιουργούμε κι εμείς 1 update για το championship manager 01/02 το οποίο διαθέτουμε ελεύθερα για download σε όποιον το θέλει, πάντα υπάρχουνε μερικά τσακάλια που θα βγούνε στο eBay και θα πούνε ?championship manager 2009/10 update!!!? και κοροϊδεύουνε τον κόσμο. Χαρακτηριστικά το τελευταίο update που βγάλαμε τον Μάρτιο, υπήρχε άτομο που είχε βγάλει πάνω από 100 ? πουλώντας το στο eBay μέχρι να τον εντοπίσουμε.
Το σύστημα σας 3-5-2, το σύστημα που παίζω παγκό.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2008”