Til i win Premier League

Βρείτε εδώ τα πάντα για τα streams μας στο twitch.tv!
"Καίγεσαι" και λιώνεις με το FM...Do it loud and proud...Μοιράσου τα κατορθώματα και τις αποτυχίες σου. Πες το με μια ιστορία και γράψε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οπως ειχα αναφερει και στο topik για τον Πας Γιαννενα την πορεια μου στο φετινο fm θα την κλεισω με ενα save-ιστορια με την Sunderland...θα ειναι ομως αρκετα συντομα τα ποσταρισματα μου λογω χρονου...καθως το επομενο διαστημα ειναι αρκετα πιεσμενο...αρχικα θελω να ορισω τους στοχους μου...και στο επομενο Post θα δειξω πως κινηθηκα και πως θα παιξουμε...

1η-3η χρονια...να βρεθουμε στην Premier League και να κανουμε τουλαχιστον 1-2 αξιολογες πορειες στα κυπελα...
4η χρονια να βγω Ευρωπη...
5η χρονια διεκδικηση Πρωταθληματος...
6-7η χρονια κατακτηση πρωταθληματος και διεκδικηση Ευρωπαικου Τιτλου

Σε εγκαταστασεις ειμαστε πολυ καλα....αλλα θα κινηθουμε και εκει σταδιακα...
Παντα στοχος ειναι να βγουν ταλεντα..και θα δουλεψουμε προς αυτο..τοσο απο ακαδημιες οσο και με αγορες νεαρων...
Να υπαρχει ενα Ελληνικο στοιχειο στην ομαδα...εχω χρονια να βγω εκτος Ελλαδος στο fm αρα μην πεσω με τα μουτρα στα νεα δεδομενα...

Υ.Γ.αν θελετε να ανεβαζω φωτο απο κατι συγκεκριμενο...ας το ζητατε...γιατι θα προσπαθησω τα post να ειναι συντομα και συνοπτικα...
chriskon
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 482
Joined: Thu Jan 09, 2020 4:13 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Man Utd,Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Αρκετά ρεαλιστικοί οι στόχοι μπορώ να πω καλή αρχή στην 2η ιστορία σου
georgekolokotronis
Coach
Coach
Posts: 2652
Joined: Mon May 25, 2009 2:01 pm
Football Manager της ομάδας: paok,liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: περιμενοντας τον......
Location: SALONICA
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Όταν λες για ελληνικό στοιχείο , Σα τον Ντούσκο μπαεβιτς κι εσυ θα φέρεις στη σαντερλαντ αυτους που ξέρεις !! Βαγιαννιδη , Αλεξανδρόπουλο και σια !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
chriskon
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 482
Joined: Thu Jan 09, 2020 4:13 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Man Utd,Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Καλά ο Βαγιαννίδης με την καρτέλα που έχει στέκεται άνετα 1-2 χρονιές ως βασικός
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ηδη εχω κινηθει για αυτους τους 2!!!!χαχαχαχαχα....
chriskon
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 482
Joined: Thu Jan 09, 2020 4:13 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Man Utd,Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Και δέχτηκαν;
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λιγο πριν ξεκινησει το πρωταθλημα καναμε την μεταγραφικη κινηση που θελαμε...κλεισαμε τον προωθημενο οργανωτη μας...κλεισαμε και για βαγιαννιδη για το μελλον...προς το παρων θα μεινει στην κ23..προσπαθησα και για αλεξανδροπουλο αλλα δεν ηθελε να ρθει ο ιδιος...γενικα ψαξαμε κυριως για amc γιατι στις αλλες θεσεις η ομαδα ειναι πληρης...
Image

Και ο τροπος που θα παιζουμε...
Image

Y.Γ. δυστυχως στην προετοιμασια ειχαμε 3-4 τραυματισμους και ολοι πανω απο 4-5 βδομαδες...
Υ.Γ.Σημερα ειναι η τελευταια μερα με αρκετο χρονο για παιχνιδι....θα το καψω...γιατι απο αυριο θα παει πολυ αργα το save...
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πρωτη φορα μετα απο πολλα χρονια που παιζω Αγγλια...οι ανθρωποι ειναι τρελοι...παιζουν ασταματητα αγωνες....και εχουν 100 διοργανωσεις...η χρονια εχει σκοπο την ανοδο και παραλληλα να μαθουμε την ομαδα για να δουμε τι πρεπει να κανουμε του χρονου για να ειμαστε ανταγωνιστικοι στην championship...παμε μετρια....εχουμε σκαμπανεβασματα στην αποδοση...στο carabao φτασαμε 16 αλλα τωρα εχουμε Arsenal!!!...
Σεπτεμβριος και Οκτωβριος....

Image

Image

Y.Γ. Ειναι σε διαδικασια αλλαγης ιδιοκτητη η ομαδα...μην ξενερωσει παλι με τπτ Αραβες...δεν θα συνεχιστει το save-ιστορια μετα...
chriskon
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 482
Joined: Thu Jan 09, 2020 4:13 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Man Utd,Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Με την ομάδα που τρέχω την ιστορία έπεσες πουλάκι μου!!!!Πέρα από την πλάκα η ομάδα πάει αρκετά καλά.Την μπουμπουνάει την μπάλα στα δίχτυα καθόλου ο Grigg η άνθρακες ο θησαυρός;
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οκτωβριος και ενα ματς Νοεμβριου...στο ιδιο μοτιβο...
Image

Image

Επισης εγινε η αλλαγη ιδιοκτητη....ευτυχως ανελαβε ενας τοπικος επενδυτης...εβαλε βεβαια 15 μυρια στην ομαδα(απο 15 πηγαμε στα 30 σε ταμειο-κεφαλαιο...και απο αυτα 10 για μεταγραφες)...αμεσα χαλασα 6 μυρια για να φερω ενα δεκαρακι που ηθελα εξ αρχης....ρισκο καθως εδωσα πολλα λεφτα...ευχομαι να μου βγει και να ειναι ο ηγετης μας στην premier league(οταν με το καλο φτασουμε)....
Image

Στα θετικα οτι ηδη ξεκινησαμε αναβαθμισεις σε δικτυο ταλεντων,εγκαταστασεις αναλυσης δεδομενων και προπονησης της πρωτης ομαδας...

Υ.Γ.στο ματς με Αρσεναλ μεχρι το 68 ηταν 1-1...εκει εγινε το 2-1 και εκανα το λαθος να ανοιχτω....εγραψε 4...
Υ.Γ.τα λεφτα στην 3η Αγγλιας ειναι αναλογα με το top3 του Ελληνικου πρωταθληματος!!!!
Υ.Γ.ο will grig δεν πολυπαιζει...3 γκολ εχει...αλλα δεν μου γεμιζει το ματι...ισως χριστουγεννα παλεψω για δυνατο φορ...ουτε ο laferty μ αρεσει και ειναι και 31 χρονων...
chriskon
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 482
Joined: Thu Jan 09, 2020 4:13 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Man Utd,Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Το προγραμμα της προπονησης το αφηνεις στον βοηθο,το φτιαχνεις ο ιδιος η χρησιμοποιεις ετοιμο;
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παντα μονος....αναλογα τα ματς,τον μηνα,κουραση κτλ...
User avatar
eukarpioths
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2001
Joined: Sat Apr 11, 2009 1:17 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Όπου πας εξαγορά γίνεται?
Δεν πας λίγο και στον Παναθηναϊκό (real time) μπας και δούμε άσπρη μέρα?
Btw καλή αρχή στο καινούριο σου ταξίδι..

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νοεμβριος...η ομαδα αρχιζει και ρολαρει σιγα σιγα...οσο για την αλλαγη ιδιοκτητη ηταν αναμενομενη γιατι φαινοταν στις πληροφοριες στην αρχη...ψαχνοταν ο προηγουμενος ιδιοκτητης....
Image

Image

Και προσωπικο βραβειο...
Image
chriskon
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 482
Joined: Thu Jan 09, 2020 4:13 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Man Utd,Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Λίγο η άμυνα θέλει σουλούπωμα και μια χαρά!!!
Post Reply

Return to “Twitch & Ιστορίες”