4-3-3 (8.0.2)

Συζητήστε για τις ανίκητες τακτικές που δημιούργησατε!
Post Reply
sioutas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3090
Joined: Sat Oct 06, 2007 1:17 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Im a professional manager
Location: Earth
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Στο playmakers θα δηλώσεις 2 παίκτες... και όταν θα παίζουν και οι 2 μαζί στο κέντρο, σημαίνει πως η μπάλλα πρέπει να πηγαίνει σε έναν απ΄τους 2...

Οι τακτικές που έπαιζα στο Los Colchoneros... ήταν αυτές εδώ 4-3-3, και η 4-2-3-1 που έχω ποστάρει στο Τόπικ 4-2-3-1 Τεν Κάτε...
floston_84
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 374
Joined: Wed Apr 13, 2005 12:18 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός_Arsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραίος ρε... Το θέμα με τον Τεν Κάτε δε το είχα προσέξει!!

-traino H Inter by the way με την 4-3-3 attacking.. -traino
Στους 8 με Ρεάλ κέρδισα 3-0 αφού πρώτα έχασε ο Ζλάταν 2 πέναλντυ..
Κ Serie A είμαι αήττητος.....

-ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai
perrone3
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Wed Oct 08, 2008 4:35 pm
Football Manager της ομάδας: Man Utd, Marseille, Kaiser, Io
Αγαπημένη Ομάδα: Ionikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπράβο παιδιά! Το σχήμα που έχετε προτείνει είναι πάρα πολύ καλό. Παίζω 4 χρόνια μάνατζερ και έχω δοκιμάσει αρκετά σχήματα (άλλα πετυχημένα και άλλα όχι). Το 4-3-3 που προτείνετε το δοκίμασα και αποδίδει από Ιωνικό μέχρι Μάνστεστερ Γιουνάιτεντ. Αν και με τις μικρές ομάδες, αν δεν έχεις καλό επιθετικό χάνεται ανάμεσα στα αντίπαλα στόπερ. Πάντως είναι πετυχημένο σχήμα.

-kavouras -kavouras -kavouras
NaftaRAS
Trialist
Trialist
Posts: 66
Joined: Wed Nov 22, 2006 11:04 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Την δοκίμασα σε ένα σεϊβ μου. Πρωτάθλημα με εργοτέλη την δεύτερη χρονιά. Μετα πρωτάθλημα στην Ιταλία με Σαμπντόρια. Και την τέταρτη χρονιά πρωτάθλημα με Μάντσεστερ αήττητος.

Συγχαρητήρια Σιούτα, μαμάει η τακτική.
User avatar
crypton777
Trialist
Trialist
Posts: 87
Joined: Sat Nov 18, 2006 12:24 pm
Football Manager της ομάδας: Οπου γης και πατρις
Αγαπημένη Ομάδα: Σε οποια πληρωνει ο Προεδρος
Status: Ο αλλος βλεπει sasha grey ενω τρωει... και νομιζα οτι ημουν εγω ανωμαλος.
Location: thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aν και τοσο καιρο δεν εδωσα τοση σημασια στην τακτικη λογο των πολλων παραλλαγων που ειδα νομιζω οτι την αξιζει την προσπαθειατης (εδω δεν την αξιζουν αλλες κι αλλες και την εχουν)....

Μηπως μπορειτε να ποσταρετε τα Oppositon Instructions που χρησιμοποιειτε???
Ο αλλος βλεπει sasha grey ενω τρωει... και νομιζα οτι ημουν εγω ανωμαλος.
User avatar
vavas457
Manager
Manager
Posts: 4071
Joined: Tue Sep 09, 2008 8:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Chelsea,Mainz
Location: Κατερίνη
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Στο 2009 παίζουν;
floston_84
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 374
Joined: Wed Apr 13, 2005 12:18 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός_Arsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παίζουν αλλά λόγω έλλειψης "βελακίων" είναι δυσκολότερο να αποδώσουν!
Αν θέλεις μπορείς να δοκιμάσεις την 4-4-2 του siouta.. Προσαρμοσμένη στο 2009 (κ στην ΑΕΚ βέβαια) αλλά με 2-3 αλλαγές θα τη βρείς τη λύση κ για τη δική σου ομάδα!

Στον παραπάνω φίλο : τα opposition instructions εφαρμόζονται σε κάθε αντίπαλο ξεχωριστά κ ανάλογα με το σύστημα τους παίχτες κ το γήπεδο..
Sisse κάνε το μαλλί πράσινο μωρέ!
Mitsmann
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 377
Joined: Sun Nov 04, 2007 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: Dagenham and Redbridge
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Location: Βουδδαπεστη. (Ουγγρικη Κινα)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σιουτα, δε ξερω ποσο μπαινεις τωρα να διαβασεις το τοπικ, εδω καλα καλα θα βγει το Μανατζερ 10 σε λιγο καιρο, απλα επειδη δεν ειχα το καλυτερο πισι εβερ και ειμουν και στρατο, αρα δεν επαιζαν επενδυσεις σε πισι, συνεχισα να παιζω το 08.

απλα ηθελα να πω οτι εκανα λαθος με το σχολιο μου περι αντιπαθειας λογω σεντερ μπακ.


η τακτικη ειναι υπερβολικα προσεγμενη, εξυπνη, ξερει τι θελει να κανει μεσα στο γηπεδο, και εν τελει παιζεται και ωραια μπαλα, ακομα και αν δεν εχεις την ομαδα θηριο.

την εχω δοκιμασει σε μικρες κατηγοριες διαφορων χωρων με τρομερα αποτελεσματα, πολλες φορες χωρις μπατζετ κιολας.

αυτη τη στιγμη οδηγω κουρσα της League 2 με την Darlington με αρχικη προβλεψη για 12η θεση και με μπατζετ 40.000 αγγλικες λιρες. για ολη τη σαιζον. εξαντλησα τις προοπτικες ελευθερων και δανεικων με (οσο γινεται) καλυτερα στατιστικα σε καιριες θεσεις και ειμαι πρωτος με 12 βαθμους αποσταση απ τον 4ο (ανεβαινουμε οι πρωτοι 3 απευθειας)

καταληγω συμφωνοντας και γω οτι ειναι η καλυτερη τακτικη που εχω δοκιμασει απ οσες δοκιμασα, ναι, ακομα και στην αγγλια που υπαρχουν αντικειμενικες δυσκολιες.



Αυτα.
We re high here, forever.
Post Reply

Return to “Τακτικές FM2008”