Γκόμενες VΙ: Και που 'σαι ακόμα

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9907
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 11 times

XAXAAXAXXA
User avatar
fmaras
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3314
Joined: Thu Jul 07, 2011 4:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OSFP, Arsenal
Status: 1-4-8, 3 to the 3 to the 6 to the 9!
Location: Αλεξανδρουπολη
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Προβληματα 22χρονου: Περασαμε τελεια για μια εβδομαδα και τωρα φευγει ερασμους.....
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18243
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

Τις προτάσεις δεν τις συνδέουμε μονο με και.
Αντικαθιστας το "και" με το "επειδη" και δες αν βγάζει πιο πολυ νοημα καταρχάς.
Μετά βλέπεις.

Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk

User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Κακουλης

Come as you are

Γίνε μαντέμι πρώτα
User avatar
Dragan21
Trialist
Trialist
Posts: 99
Joined: Sat Apr 11, 2020 2:54 pm
Football Manager της ομάδας: Catania Calcio
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Λοιπον. Εχω καιρο να γραψω στο φορουμ, απο το καλοκαιρι που μετραγα μερες για να φυγουμε διακοπες στην Κυπρο μαζι συγκεκριμενα.Τεσσερα χρονια και κατι μηνες σχεση, ηρεμη, χωρις τσακωμους και μια αισθηση απο την πρωτη στιγμη οτι θα κρατησει για παντα, σχεδον αμεσως μετα απο μια πολυ προβληματικη σχεση που κρατησε λιγους μηνες και μου πηρε αλλους τοσους μεχρι να απαγκιστρωθω πληρως.

Ολα αυτα μεχρι τον τελευταιο χρονο που απ οτι καταλαβα αλλαξαν τα πραματα γι αυτην. Λιγο ο covid που μας απομακρυνε για μια περιοδο, λιγο επιρροες απο τριτους, αρκετα το οτι δεν καναμε ενα παραπανω βημα στη σχεση λογω καποιων οικογενειακων προβληματων, φτασαμε στο σημειο να μου ανακοινωσει οτι θελει να χωρισουμε και εγω να το δεκτω χωρις μεγαλη εκπληξη. Αν και αναγνωριζω οτι οντως ειχε χαλασει η σχεση και μαλλον ειναι το καλυτερο , μου ειναι αρκετα δυσκολο να το διαχειριστω, ειχαμε αγαπημενα μαγαζια που πλεον δεν θελω να περασω ουτε απ εξω, αγαπημενους προορισμους που δεν θελω να επισκευτω ξανα.

Η ερωτηση πλεον ειναι τι κανουμε; Αυτη θελει να κρατησουμε επαφη, και εγω το ιδιο αλλα μηπως το κανει πιο δυσκολο; Δεν εχω ξαναβρεθει σε τετοια κατασταση βελουδινου χωρισμου ποτε ξανα και δεν ξερω τι ειναι καλυτερο. Σιγουρα ειναι ενας ανθρωπος που αγαπαω και με αγαπαει οποτε δεν ειναι ευκολο να τον βγαλω απο την ζωη μου.

ΥΓ: Μπαινω στο φορουμ απο 16 χρονων, αρχικα σαν επισκεπτης, μετα σαν Ciric21 και τωρα σαν Dragan. Αν και δεν συμμετειχα ενεργα στην συγκεκριμενη σειρα θεματων παντα την διαβαζα και η πρωτη μου σκεψη ηταν να ποσταρω εδω και να ακουσω συμβουλες.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62649
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Με κάθε σεβασμό :τα ποσοστά χωρισμών που κρατάνε μετά σχέση είναι απειροελάχιστα.

Είτε κάποια στιγμή τα ξαναβρίσκουν (μια καλή κατάσταση μετά από ένα χρονικό διάστημα"ελευθερίας"), είτε όταν βρει ο ένας από τους δύο να συνεχίσει τότε απλά ο άλλος πονάει περισσότερο.

Είτε σταματάς είτε συνεχίζεις είναι η φάση.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

These users thanked the author zidane72003 for the post:
Dragan21 (Sat Dec 11, 2021 8:08 pm)
Rating: 12.5%
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Να αφήσω τα 10 σεντς μου.
Ότι ραγιζει κλπ. Για μένα. Επίσης όσο και αν πονάει εγώ το έκοβα μαχαιρι(και τις 2 φορές που χρειάστηκε)
Είναι στο χαρακτήρα του καθενός πως διαχειρίζεται κάποιος έναν χωρισμό.
Προσπάθησε να μην κολλήσεις στα μέρη, είναι σαν να διατηρείς τη σχέση μέσα σου.
Μιλά με τον εαυτό σου, μιλά σε κόσμο να εξωτερικευσεις τα αισθήματα σου.

Come as you are

These users thanked the author Anton Kousnij for the post:
Dragan21 (Sat Dec 11, 2021 8:08 pm)
Rating: 12.5%
Γίνε μαντέμι πρώτα
User avatar
To nou sou...
Football Legend
Football Legend
Posts: 10055
Joined: Mon Apr 26, 2010 8:32 pm
Football Manager της ομάδας: Oxford City
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barcelona, Inter
facebook προφίλ: charis.karatzas
Status: Εμάς εδώ στην ξενιτιά, το fm είναι η μόνη μας χαρά...
Location: Καλή ερώτηση...
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Από τη στιγμή που είσαι "κολλημένος", δεν έχει νόημα να κρατήσετε επαφή αυτή τη στιγμή. Δεν ξέρω κιόλας που αποσκοπεί. Εγώ έχω κρατήσει μια υποτυπώδη επαφή με μία πρώην σε φιλικό επίπεδο, μετά όμως από τις φάσεις που ανέφερε λίγο πολύ ο Ζιντάν. Είχαμε σχέση για μεγάλο διάστημα (με χωρισμούς μέσα), μετά και οι δύο καταλάβαμε ότι δεν γίνεται να είμαστε μαζί, πέρασε μια περίοδος που απλά κάναμε σεξ, ε κάποια στιγμή καταλαβαμε ότι και αυτό μας κρατάει πίσω και "ξεκόψαμε" ομαλά. Βοήθησε και το γεγονός ότι ήμουν εξωτερικό και εκείνη πήγε από Αθήνα Κρήτη, οπότε ήταν πολύ δύσκολο να βρεθούμε, αφού έπρεπε να κάτσει φοβερή συγκυρία. Πλέον εγώ αλλού κι αυτή αλλού επίσης, θα μιλήσουμε 4-5 φορές το χρόνο μέσω μηνυμάτων (σε τίποτα γενέθλια κυρίως), θα πούμε τα νέα μας κι αυτό είναι όλο.

Γενικά, αν θες να προχωρήσεις, πρέπει να ξεκόψεις τα πολλά πολλά, καλώς ή κακώς. Στο λέω γιατί μέσω αυτής της σχέσης έχω δει και τις δύο όψεις του νομίσματος.
I LOVE THIS SITE!!!
User avatar
fmaras
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3314
Joined: Thu Jul 07, 2011 4:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OSFP, Arsenal
Status: 1-4-8, 3 to the 3 to the 6 to the 9!
Location: Αλεξανδρουπολη
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

fmaras wrote: Fri Sep 17, 2021 9:14 am Προβληματα 22χρονου: Περασαμε τελεια για μια εβδομαδα και τωρα φευγει ερασμους.....
9 μήνες μετά έρχομαι με νέο update: Αφού την επισκέφτηκα και με επισκέφτηκε από 3 φορές όλον αυτόν τον καιρό και με την επικοινωνία μας σταδιακά να αυξάνεται, σιγά σιγά έγινε το μοιραίο. Έγινε η πρώτη κοπέλα εβερ που μου άρεσε αρκετά ώστε να την δω πιο σοβαρά και κάναμε σχέση από απόσταση... Η οποία απόσταση, αξίζει να σημειωθεί, πως θα κλείσει σε περίπου έναν μήνα (πήγα και εγώ erasmus στο μεσοδιάστημα).

Τώρα θα σκέφτεστε σιγά μην γράφω εδώ για να σας πω την χαρούμενη ρομαντική μας ιστορία με πεταλουδίτσες και ουράνια τόξα γύρω μας. Και έχετε δίκαιο.

Είμαι εδώ για να ζητήσω την άποψη ατόμων πολύ πιο έμπειρων από εμένα στο κομμάτι των σχέσεων.

Δυο εβδομάδες πριν λοιπόν είχαμε έναν μεγάλο καυγά ο οποίος για να μην τα πολυλογώ ξεκίνησε από μικρά περιστατικά και είχε να κάνει στη βάση του με την ανάγκη που έχω για προσοχή και για το ότι όταν δεν την παίρνω για τον χ, ψ λόγο φέρομαι εγωιστικά και "δεν σέβομαι τα συναισθήματα της". Πράγματα για τα οποία, δυστυχώς, είχε δίκαιο. Τις επόμενες μέρες - μετά από δικιά μου προσπάθεια εννοείται - μιλήσαμε δύο φορές στο τηλέφωνο όπου ήταν τέρμα ψυχρή (και, το χειρότερο, ξέθαβε παλιές ιστορίες ως επιχειρήματα) και εγώ απολογούμουν και της εξηγούσα τα πράγματα που θέλω να διορθώσω. Το τελευταίο τηλεφώνημα έκλεισε με εμένα να την ρωτάω αν έχει την διάθεση να λύσουμε τα προβλήματα που προέκυψαν και αυτή να λέει ότι θέλει χώρο και δεν μπορεί να δώσει απαντήσεις.

Λίγο αφού κλείσαμε το τηλέφωνο, όμως, μου έστειλε μήνυμα για να με ρωτήσει πότε θα με επισκεφτούν οι φίλοι μου στη Βαρκελώνη "για να δει τι θα κάνει" (γενικά θα έρθει να επισκεφτεί τον αδερφό της εκείνη την περίοδο και συζητούσαμε μήπως όταν φύγουν οι φίλοι μου πηγαίναμε κάπου για 3-4 μέρες) που γενικά το πήρα σαν θετικό σημάδι για το ότι τα πράγματα δεν είναι τόσο σοβαρά όσο φάνηκαν. Παρ' όλα αυτά, έχουν περάσει 9 μέρες από εκείνο το μήνυμα και δεν έχουμε μιλήσει καθόλου* και τα συναισθήματα μου είναι πολύ διχασμένα, γιατί από την μια θέλω να σεβαστώ την επιθυμία της για χώρο (ούτως ή άλλως ο εγωισμός μου τα ξεκίνησε όλα) και από την άλλη νιώθω ότι η τόσο έντονη έλλειψη επικοινωνίας δεν βοηθάει την σχέση καθώς για πρώτη φορά μου έχουν δημιουργηθεί ανασφάλειες και δεν θεωρώ δίκαιο να βρίσκομαι για τόσο καιρό στο σκοτάδι όσον αφορά το που πηγαίνουμε.

Και φτάνω στις ερωτήσεις μου: Τι σκατά κάνω τώρα; Ποιες είναι οι εμπειρίες σας από το "θέλω χώρο"; Και ποιες οι απόψεις σας; Κράξτε όσο θέλετε.

*Πριν κάτι μέρες πήγα σε ένα μεγάλο μουσικό φεστιβάλ στη Βαρκελώνη και έπαιξε το αγαπημένο της τραγούδι οπότε της έστειλα ένα βιντεάκι (clown emoji). Η απάντηση της ήταν αρκετά ζεστή αλλά κανένας μας δεν ξεκίνησε κάποια κουβέντα, βέβαια αυτή ήταν και σε ταξίδι με τις φίλες της και εγώ ήμουν στο φεστιβάλ οπότε δεν είχαμε και πολύ χρόνο.
Last edited by fmaras on Mon Jun 06, 2022 11:18 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Θέλω χώρο. Ουφ. Δεν ξέρω καμμια περίπτωση θελήματος χώρου που να κατέληξε καλά.

Come as you are

Γίνε μαντέμι πρώτα
User avatar
vaggelis2005
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17748
Joined: Thu Jul 28, 2005 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός-Man Utd-Ίντερ
Location: Άνω Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Θέλω να περάσει το ΣΚ να δω αν θα μου λείψεις.

Αυτό το ΣΚ που πέρασε. Οπότε συμφωνώ με τον από πάνω.

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

User avatar
fmaras
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3314
Joined: Thu Jul 07, 2011 4:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OSFP, Arsenal
Status: 1-4-8, 3 to the 3 to the 6 to the 9!
Location: Αλεξανδρουπολη
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

χαχαχ τέλεια.. Και εγώ δεν είμαι πολύ αισιόδοξος είναι η αλήθεια.

Αλλά με αυτή την λογική, δεν θεωρείται σωστό να στείλω για να πάρω μια τελική απάντηση; Ή απλά κάνουμε σαν να μη συνέβη τίποτα και η φάση είναι το λήγουμε χωρίς να το πούμε καν;

Ουσιαστικά είναι αυτό το "περίμενε" που με ενοχλεί αυτή τη στιγμή.
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9907
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 11 times

fmaras wrote: Mon Jun 06, 2022 9:37 pm
fmaras wrote: Fri Sep 17, 2021 9:14 am Προβληματα 22χρονου: Περασαμε τελεια για μια εβδομαδα και τωρα φευγει ερασμους.....
9 μήνες μετά έρχομαι με νέο update: Αφού την επισκέφτηκα και με επισκέφτηκε από 3 φορές όλον αυτόν τον καιρό και με την επικοινωνία μας σταδιακά να αυξάνεται, σιγά σιγά έγινε το μοιραίο. Έγινε η πρώτη κοπέλα εβερ που μου άρεσε αρκετά ώστε να την δω πιο σοβαρά και κάναμε σχέση από απόσταση... Η οποία απόσταση, αξίζει να σημειωθεί, πως θα κλείσει σε περίπου έναν μήνα (πήγα και εγώ erasmus στο μεσοδιάστημα).

Τώρα θα σκέφτεστε σιγά μην γράφω εδώ για να σας πω την χαρούμενη ρομαντική μας ιστορία με πεταλουδίτσες και ουράνια τόξα γύρω μας. Και έχετε δίκαιο.

Είμαι εδώ για να ζητήσω την άποψη ατόμων πολύ πιο έμπειρων από εμένα στο κομμάτι των σχέσεων.

Δυο εβδομάδες πριν λοιπόν είχαμε έναν μεγάλο καυγά ο οποίος για να μην τα πολυλογώ ξεκίνησε από μικρά περιστατικά και είχε να κάνει στη βάση του με την ανάγκη που έχω για προσοχή και για το ότι όταν δεν την παίρνω για τον χ, ψ λόγο φέρομαι εγωιστικά και "δεν σέβομαι τα συναισθήματα της". Πράγματα για τα οποία, δυστυχώς, είχε δίκαιο. Τις επόμενες μέρες - μετά από δικιά μου προσπάθεια εννοείται - μιλήσαμε δύο φορές στο τηλέφωνο όπου ήταν τέρμα ψυχρή (και, το χειρότερο, ξέθαβε παλιές ιστορίες ως επιχειρήματα) και εγώ απολογούμουν και της εξηγούσα τα πράγματα που θέλω να διορθώσω. Το τελευταίο τηλεφώνημα έκλεισε με εμένα να την ρωτάω αν έχει την διάθεση να λύσουμε τα προβλήματα που προέκυψαν και αυτή να λέει ότι θέλει χώρο και δεν μπορεί να δώσει απαντήσεις.

Λίγο αφού κλείσαμε το τηλέφωνο, όμως, μου έστειλε μήνυμα για να με ρωτήσει πότε θα με επισκεφτούν οι φίλοι μου στη Βαρκελώνη "για να δει τι θα κάνει" (γενικά θα έρθει να επισκεφτεί τον αδερφό της εκείνη την περίοδο και συζητούσαμε μήπως όταν φύγουν οι φίλοι μου πηγαίναμε κάπου για 3-4 μέρες) που γενικά το πήρα σαν θετικό σημάδι για το ότι τα πράγματα δεν είναι τόσο σοβαρά όσο φάνηκαν. Παρ' όλα αυτά, έχουν περάσει 9 μέρες από εκείνο το μήνυμα και δεν έχουμε μιλήσει καθόλου* και τα συναισθήματα μου είναι πολύ διχασμένα, γιατί από την μια θέλω να σεβαστώ την επιθυμία της για χώρο (ούτως ή άλλως ο εγωισμός μου τα ξεκίνησε όλα) και από την άλλη νιώθω ότι η τόσο έντονη έλλειψη επικοινωνίας δεν βοηθάει την σχέση καθώς για πρώτη φορά μου έχουν δημιουργηθεί ανασφάλειες και δεν θεωρώ δίκαιο να βρίσκομαι για τόσο καιρό στο σκοτάδι όσον αφορά το που πηγαίνουμε.

Και φτάνω στις ερωτήσεις μου: Τι σκατά κάνω τώρα; Ποιες είναι οι εμπειρίες σας από το "θέλω χώρο"; Και ποιες οι απόψεις σας; Κράξτε όσο θέλετε.

*Πριν κάτι μέρες πήγα σε ένα μεγάλο μουσικό φεστιβάλ στη Βαρκελώνη και έπαιξε το αγαπημένο της τραγούδι οπότε της έστειλα ένα βιντεάκι (clown emoji). Η απάντηση της ήταν αρκετά ζεστή αλλά κανένας μας δεν ξεκίνησε κάποια κουβέντα, βέβαια αυτή ήταν και σε ταξίδι με τις φίλες της και εγώ ήμουν στο φεστιβάλ οπότε δεν είχαμε και πολύ χρόνο.
Ρε Fmara ξάδερφε, είσαι στην καλύτερη πόλη του κόσμου, ζήσε τη φάση του Εράσμους όπως πρέπει και όπως γουστάρεις και άσε τη γκόμενα να πάρει το χώρο της, και όταν τον πάρει, αν τον πάρει και πει ότι θέλει να συνεχίσετε, πέτα της και ένα άκυρο πανηγυρικό και άσε την να σε παρακαλάει μετά αυτή. Τσάμπα χαλιέσαι τώρα, ζήσε όσο σου απέμεινε από το εράσμους και άσε την να βράζει στο ζουμί της.

Θέλω χώρο, τι πάει να πει θέλω χώρο, είστε σε διαφορετικά μέρη από ό,τι κατάλαβα. Clown Emoji

Φιλάκια και καλή καρδιά πες της.
Giovanni_7
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5448
Joined: Sun Mar 02, 2008 12:57 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Το θέλω χώρο δεν πάει καλά τζενεραλι, αλλά φερσου σαν ο ώριμος στη σχέση, πάρε τα ινια και οδήγησε την εκεί που θες εσύ.. Πάρε την πρωτοβουλία.. Αφού λες ότι γουστάρεις και να χαλάσει δεν έχασες αμαχητί.. Και στην τελική, και για διάλυση να το πάτε, τουλάχιστον να γίνει όπως πρέπει κι όχι λες και είστε 14χρονα..!

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Giovanni Silva de Oliveira
Giovanni Oliveira οε, οε
για παντα στις καρδιες μας θα σε εχουμε..

Απλα ο καλυτερος ποδοσφαιριστης που περασε απο ελληνικη ομαδα
billy_marseille wrote:εγω ευτηχως η δυστηχως δεν υποστιριζω καμια ελληνικη ομαδα!ειμαι μονο marseille λογο καταγωγης!συμπαθω παντος τον ολημπιακο για τον κοσμο κ την ιστορια του! αυτα!
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62649
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Ότι είπε ο τζιο.

Ναι ο χώρος/χρόνος δεν είναι καλό σημάδι.

Αλλά αν οφείλεται σε σένα και στη τελική αν όντως ψήνεσαι εσύ εγώ ποτέ δε κατάλαβα γιατί να μη κάνεις τη κίνηση που θεωρείς σωστή και να το κυνηγήσεις. Νάντια φτάσεις εκεί που θες.

Πρόσεχε δε λέω να κατεβάσεις τα σωβρακα και σε ότι λέει ναι. Αλλά αφού θες να προσπαθήσεις, θεωρείς ότι μπορείς να κάνεις κάτι με τη κοπέλα φτάσε το έως εκεί που θες, και αν δε κάτσει η φάση θα είσαι απλά πιο ώριμος για την επόμενη.

Ποτέ δεν είναι "πόλεμος" μήτε στρατηγική για να φτιάχνεις σενάρια η διαμόρφωση μιας κοινωνικής σχέσης με το εταίρο (η ίδιο) φύλλο. Ένα απλό επιτραπέζιο είναι: ρίξε ζάρια και αν τα έχεις πιάσει και πέσουν καλά θα κερδίσετε και οι δύο.

Sent from my GM1913 using Tapatalk


Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”