Το Πειρατικό! [game thread]

Παιχνίδια μέσω post μέσα στο forum μας...
Post Reply
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ζήσης ''DVD'' Βύζας

Πολύ έξυπνο Βαθίλη να αρχίσεις από τώρα να κατηγορείς άλλους για να πετάξεις τις υποψίες από πάνω σου...
Για μένα, εσύ είσαι ο επόμενος...
Κηπουρός για την ώρα...
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
Inzaghi
Backup
Backup
Posts: 853
Joined: Mon May 25, 2009 3:40 pm
Status: Πλάτων
Location: Chania City
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βαθιληθ wrote:Βαθίληθ "El Mago"

Θυγκινητική η προθπάθεια θου να κρυφτείθ μέθα θτο πλήθος, Γιωρίκα, αλλά να ξέρειθ ότι είθαι ο επόμενοθ...

Αρχίζουμε με Κηπουρό (Sponis) όμωθ!
Γιωρίκας Λαμποργκίνης
Δεν προσπαθώ να κρυφτώ μέσα στο πλήθος. Αυτή είναι η αλήθεια. Έκανα κάποια λάθη, το ομολογώ. Δεν είναι αυτός λόγος να με κατηγορείς. Και όπως είπε και ο Ζήσης[chelseafan], εσύ είσαι ο επόμενος! Προς το παρόν Κηπουρός
Πιστεύω στο Θεό, μόνο που τον λέω Φύση!
Frank Lloyd Wright
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Αντώνης "Clooney" Κηπουρός [Sponis]

Έτσι τώρα, διώξτε τον εύκολο στόχο... Και μη συνεχίσετε να βλέπετε πέρα από την μύτη σας. Χθες είδαμε με μεγάλη ευκολία να αλλάζουν ψήφους στο τέλος. Και αναρωτιέμαι εγώ... Ποιος μπορεί εύκολα να αλλάξει στόχο; Αυτός που δε ξέρει τι του γίνεται; Και να ρισκάρει να σημαδέψει έναν αθώο ενώ εκείνη τη στιγμή έχει πειστεί για την ενοχή κάποιου; Ή αυτός που γνωρίζει πρόσωπα και πράγματα και ξέρει ότι μπορεί να στείλει στην μαμά πατρίδα άλλον έναν αθώο, ενώ ο συγκεκριμένος αθώος [εγώ στην προκειμένη περίπτωση] θα σταλεί πακέτο την επόμενη φορά χωρίς να σπάσουν αυγά γιατί τον έχουν χειριστεί μέχρι εκείνη τη στιγμή;
Για σκεφτείτε το λίγο αυτό...
Εγώ αναγκαστικά γύρισα προς τον Κώστα Cazzo γιατί ήταν η ελπίδα μου να μείνω εδώ. Και τώρα θα σημαδέψω αυτόν που την έχει γλυτώσει τόσες φορές και μας τον έδειχνε από τον πρώτο γύρο, τον Γιώργο Καραβούτα [bilyk13]. Ελπίζω να μη χωράει αμφιβολία ότι είναι ένοχος [αλλιώς μας παίρνει ο Cazzo στο λαιμό του] και αυτόν τον γύρο να βγάλουμε ένα τζογαδόρο έξω.
Ελπίζω μόνο κάποιοι να διαβάζουν τι γράφω και να κάτσουν να σκεφτούν και να μην πέσουν στην παγίδα που έχει στηθεί για μένα...
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιώργος Τυπάρας Καραβούτας [Bilyk_13]

μάλλον οι προδότες κάνουν καλά τη δουλειά τους...πρέπει να τους σταματήσουμε ΤΩΡΑ, πριν να είναι αργά...

γενικως ο Αντώνης "Clooney" Κηπουρός[Sponis] αλλάζει συνεχώς ψήφους προσπαθοντας να παίξει το παιχνίδι του...και μοιάζει να έχει από πίσω τις πλάτες ώστε όποτε δημιουργείτε ρεύμα εναντίων του να τον σώζουν...

οσο για εμενα που λες...με σωζουν(οχι ομως στον προηγουμενο γυρο που ειχα μονο 1 ψηφο) γιατι με θεωρουν οτι δε μπορω να σας ξεσκεπασω και προτιματε να βγαλτε εξω καποιους που θεωρειτε πιο "δυνατους"...αλλα ολοι μαζι θα σας ξεσκεπασουμε...
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Βαθίληθ "El Mago"

Πάτε καλά θυμπαίκτεθ μου; Ποιόθ προθπαθούθε από χθεθ να μαθ αλλάξει την ψήφο προθ τον Κηπουρό; Ποιόθ μαθ έλεγε ότι ξέρει πολλά και να τον ακολουθήθουμε; Ποιόθ;

Όντωθ φαίνεται να ξέρει πάρα πολλά. Ξέρει τόθα πολλά γιατί είναι με την άλλη πλευρά! Ακόμα αναρωτιέθται για ποιόν μιλάω; Ψάξτε τιθ χθεθινές δηλώθειθ και θα τον βρείτε!

Κηπουρός (Sponis) για την ώρα, αν και δεν νομίζω ότι θα αλλάξω μέχρι το τέλοθ θήμερα, εκτόθ θυγκλονιθτηκότατου απροόπτου!
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Αντώνης "Clooney" Κηπουρός [Sponis]

Δλδ. πραγματικά τι ποιο ύποπτο από το να είσαι σίγουρος για κάποιον και να ψηφίζεις άλλον...
Γιώργος Καραβούτας [bilyk13] από μένα
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Βαθίληθ "El Mago"

Μακάρι να μπορούθα να ψηφίθω δύο κάθε μέρα Αντώνη Κηπουρέ (Sponis)...
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5898
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Ηρθε η ωρα της αληθειας για τον κηπουρο.Απο την πρωτη μερα τη γλυτωνει με εντυπωσιακους ελιγμους,εχουνε φυγει 8 αθωοι στο μεταξυ,και αν δεν ειναι ρουφιανος βοηθεια μας,γιατι μετα θα πρεπει να βγαζουμε εναν ρουφιανο την ημερα.Δεν εχει νοημα να πω παραπανω,ειναι η 3 μερα σερυ που τον κυνηγαω και τελικα μενει και φευγει καποιος αθωος.
pantias28
Banned
Banned
Posts: 14568
Joined: Sat Feb 16, 2008 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: BvB
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Albiceleste, BvB
Status: Ζωάρα το δύο ενενήντα.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παντέλος Καφές

Επειδή δεν έχω χρόνο για άλλο πόνο, μιας και ο Χερ Ότο μου σύστησε ένα ειδικό πρόγραμμα εκδυνάμωσης γλουτιαίων για να βγαίνω στην παραλία το καλοκαίρι με σφιχτό πωλαράκι, και μιας και ο Κηπουρός απ' ότι φαίνεται να πάει για βρούβες, θα τον ψηφίσω, χωρίς να είμαι πάνω από 60% σίγουρος για την ενοχή του, για να μην κατηγορηθώ ως ουδέτερος. Μακάρι να μην έχουμε λαθέψει για ακόμη μια φορά και να κερδίσουμε μια μπόνους μέρα. Το μόνο σίγουρο είναι πως αν είναι παγαδόπιστο γουγούνι, τότε το υπόλοιπο παρεάκι θα είναι εύκολο να αποκαλυφθεί. Περιμένω βεβαίως και τη ψήφο του αγαπημένου μου Βανδή, ο οποίος ως γνωστών ξέρει 5% μπαλίτσα, και θέλω να δω αν θα έχει πειστικές απαντήσεις για το λόγο που χθες με κατηγορούσε αδίκως και με έκλεισε σπίτι να βαλαντώνω στο κλάμα και να υποφέρω-υποφέρω-υποφέρω-υποφέρω πολύ. Θέλω να ξέρω γιατί έριξε το φαρμάκι του, και έκανε ξανά να κλαίει το Καφεδάκι του. :| :|

Κηπουρός λοιπόν, και μακάρι να μην πάει το ματς σε τελικό αύριο.
ρε ΕΙΔΑ ΛΑΙΒ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΕΑ ρε

SupeRAFleague (click me, luv me)

1,171
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ζήσης ''DVD'' Βύζας


Βέβαια είναι πολύ βολικό για όλους τους προδότες να κατηγορούν το μέλος της ομάδας τους, τον Κηπουρό, έτσι Παντελή Φραπέ;;;
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
pantias28
Banned
Banned
Posts: 14568
Joined: Sat Feb 16, 2008 7:22 pm
Football Manager της ομάδας: BvB
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Albiceleste, BvB
Status: Ζωάρα το δύο ενενήντα.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παντέλος Φραπές

Αγαπημένε Βύζα, ξέρεις πολύ καλά πως θα μπορούσα να μπω στο ρεύμα εναντίον του Κηπουρού πολύ νωρίτερα. Θες να ανεβάσω το ποσοστό από το 60%; Αφού τόσο πιστεύω είναι. Όπως επίσης ξέρεις πολύ καλά πως έριξες την ταφόπλακα στον άδικο φόνο του Cazzo. Όσο για τον φόνο Μόσιον ήταν νωρίς, αλλά και τότε δεν ήσουν άμοιρος ευθυνών. Μη βγάζεις λοιπόν την ουρά σου απ'έξω και μη προσπαθέις να δημιουργήσεις υποψίες μακριά από εσένα.
Αν θες τη γνώμη μου εννοείται πως δολοφόνοι θα μπουν στο ρεύμα εναντίον του Κηπουρού, το καταλαβαίνεις αν κάνεις τα μαθηματικά έως τώρα.

Αλλά από τη στιγμή που κανένας δεν υποστήριξε τις αμφιβολίες μου για τον Βασιλάκη ο οποίος κάθεται σε μια γωνία αποστασιοποιημένος και γελάει ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, που κανένας δεν είπε "ναι μωρέ, αρκετά ύποπτη η συμπεριφορά του" και έρχεσαι εσύ -που σε βαραίνουν 2 φόνοι αθώων- και δημιουργείς εντυπώσεις για μένα, εσύ που ήσουν πρωτεργάτης τόσων ρευμάτων, ε τότε σαν ομάδα είμαστε άξιοι της μοίρας μας.-
ρε ΕΙΔΑ ΛΑΙΒ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΕΑ ρε

SupeRAFleague (click me, luv me)

1,171
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ζήσης ''DVD'' Βύζας

Μα, είστε σοβαρός κ. Φραπέ;;; Προφανώς ξεχνάτε ότι ο κ. Καραβούτας έστειλε τον Μότιον πίσω στην Ελλάδα...
Και προφανώς είναι ο επομενος στη λίστα μετά από τον Κηπουρό, εσάς, τον Βαθίλη, τον ΒασιΛάκη
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
Galacticos
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2407
Joined: Sun Oct 28, 2007 7:35 am
Football Manager της ομάδας: The Lockes F.C
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Real Madrid
Status: Don't tell me what I can't do.
Location: Ποσειδώνιο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στέλιος Βόνταφον.

Δε ξέρω πλέον τι να πρωτουποθέσω. Τα έχουμε κάνει εντελώς σκατά. Σκέφτομαι μόνο οτι κάπιοι θα γελάνε και τρελένομαι. Ρε Λαμπρογκίνι εσύ δεν έλεγες οτι αν ψηφίσουμε Κηπουρό θα έρθει η συντέλεια του κόσμου? Και τώρα τον ψηφίζεις. Δε ξέρω, πλέον έχω πάψει να πιστεύω όσο πριν, οτι μπορεί να είσαι παραδόπιστος και απλά οτι μπορεί να εχεις χάσει τη μπάλα. Αλλά αν είσαι παραδόπιστος και έχεις καταφέρει να τη γλιτώσεις, πουλώντας τόση τρέλα, μπράβο σου ειλικρινα. Για σένα θα κριθούν πολλά απο το τι στο λούτσο είναι ο Κηπουρός τελικά.
Ο οποίος Κηπουρός μπήκε για πρώτη φορά στο κόπο να μιλήσει με επιχειρήματα και του το αναγνωρίζω, αλλα η ταυτότητα του θα κρίνει πολλά και για τον Λαμπρογκίνη και για αυτούς που έστησαν χτές το βράδυ την αθόωση του.
Σε αυτά που έιπα χτες, εκτός απο την επειχηρηματολόγηση του Κηπουρού που ήρθε σήμερα, είπα οτι περίμενα τοποθετήσεις απο άτομα σαν τον Βασιλάκη και τον Μπαρμπατζον που κινούνται στις σκιές. Και καλά ο Μπαρμπατζόν έφυγε, αλλά απο το Βασιλάκη περιμένω ακόμα σοβαρές τοποθετήσεις, γιατί έαν όλο αυτο το αλλαλούμ με τον Cazzo και τον Κηπουρό χτες, αποδειχθεί, άλλη μια βλακεία μας, τότε αυτοι που κάθονται στην άκρη και μιλάνε τυπικά, για μένα θα πρέπει να εξετασθούν προσεκτικότερα. Οπως και εσύ Ντέμη Βανδή, που ήσουν με τον Κηπουρό οι κύριοι υποψήφιοι για αποχώρηση, αλλα ξαφνικά, ως δια μαγείας βγήκες λάδι και η κόντρα έγινε Κηπουρός/Cazzo με τον τελευταίο να αποχωρεί. Περιέργα πράγματα.
Image
chronis4 wrote:Τόσο καιρό διάβαζα τα πόστς του Γκαλ περί Κιάμου και λέω δε μπορεί,υπερβάλλει.
Χθες κατάλαβα κάτι.
Και λίγα λέει. 8)
Dawn Rider wrote:Εάν προβληθούν οι 6 seasons της σειράς σε ένα 2-hour special από την οπτική γωνία του Λοκ μόνο, θα έχουμε μαζικές αυτοκτονίες θεατών από τα επίπεδα γαματότητας.
FM_MaNI@C
National Manager
National Manager
Posts: 8332
Joined: Wed May 18, 2005 7:54 pm
Football Manager της ομάδας: Getafe Club de Fútbol S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ.
Location: Thessalonique
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κολοσσός Βδέλλας [FM_Mani@C]

Είναι αλήθεια ότι οι στιγμές πλέον είναι κρίσιμες. Θέλω να υπενθυμίσω ότι η σημερινή μέρα είναι σαν τελικός και να εφιστήσω την προσοχή όλων. Λίγα λόγια για τους πλέον για μένα ύποπτους χωρίς περιστροφές (εδώ που φτάσαμε).

:arrow: Λαμποργκινίδης [Inzaghi]. O Γιωρίκας έχει καταφέρει να μας μπερδέψει πλήρως, δηλώνοντας πότε σίγουρος για την αθωότητα και πότε για την ενοχή του Κηπουρού, ενώ χθες μας είπε ότι ξέρει τους δολοφόνους, κάτι για το οποίο σίγουρα θα ανακαλέσει και πάλι, αφού όλοι είδαμε ότι ο Καψιμής κάθε άλλο παρά δολοφόνος ήταν. Μέχρι στιγμής δεν έχει κινδυνεύσει ποτέ ουσιαστικά να καταψηφιστεί, ίσως λόγω του πολύ ριψοκίνδυνου τρόπου παιχνιδιού του που μας αποτρέπει να τον θεωρήσουμε τζογαδόρο, ίσως και γιατί δεν διστάζει να αλλάζει πολλές φορές το πρόσωπο που κατηγορεί δίνοντας την εικόνα άστατου παίκτη.

:arrow: Κηπουρός [Sponis]. O Αντώνης μίλησε με επιχειρήματα σήμερα και μπορώ να πω ότι προσωπικά βρήκα το σκεπτικό του άξιο σκέψης και στήριξης, αλλά είναι γεγονός ότι η χθεσινή του διάσωση έγινε με αρκετά μυστηριώδη τρόπο. Με βάση τα στοιχεία του παιχνιδιού είναι ο πλέον ύποπτος, αλλά τα γραφόμενά του μου δίνουν μια αίσθηση ειλικρίνειας. Παίκτης-κλειδί για την έκβαση της υπόθεσης.

:arrow: Βαθίληθ El Mago [Antonisjk]. Ο Βαθίληθ είναι αν μη τι άλλο ιδιαίτερη περίπτωση. Είχε βάλει στο στόχαστρό του τον Κηπουρό από τους πρώτους γύρους του παιχνιδιού, αλλά χθες δεν δίστασε να του δώσει φιλί ζωής και να ψηφίσει τον Cazzo. Ταυτόχρονα, τον Βαθίλη είχε στοχεύσει και ο Καψιμής, ο οποίος όμως στον προηγούμενο γύρο έκανε αναδίπλωση ως προς το πρόσωπό του και σταμάτησε να τον αναφέρει. Σήμερα, ο Βαθίληθ ξεκίνησε μαζί με τους Βύζα και Λαμποργκινίδη το ρεύμα εναντίον του Κηπουρού, με τους 3 παίκτες να εκτοξεύουν κατηγορίες ο ένας στον άλλον ότι θα είναι ο επόμενος! Ομολογώ ότι υπάρχει ένα μπέρδεμα στο μυαλό μου με τη στάση του και σε συνδυασμό με τη συμπεριφορά του Ντέμη Βανδή [KosKarVen] καταλήγω ότι ένας από τους δύο πρέπει να είναι ένοχος.

Πέρα από αυτούς, υπάρχουν και άλλες ύποπτες φυσιογνωμίες, που περιμένω να δω πως θα κινηθούν μέχρι το τέλος αυτής της ημέρας. Προς το παρόν, θα ψηφίσω τον Βαθίλη [Antonisjk], με βάση το παραπάνω σκεπτικό και την εκτίμησή μου ότι ένας ένοχος δεν θα ξεκινούσε την χιονοστιβάδα των χθεσινών αλλαγών ψήφων όπως έκανε ο Βανδής. Δεν μπορώ να είμαι σίγουρος για κανέναν, αλλά αν είναι να πέσουμε, ας πέσουμε με το κεφάλι ψηλά τουλάχιστον.
Spoiler: show
04/03/2009- Παναθηναϊκός-Πανσερραϊκός 2-3

(75' Χριστοδουλόπουλος, 90+3' Παπάζογλου(αυτ)-23' Μπαϊκαρά, 55' Τσέχ (ΠΕΝ), 71' Τσέχ)

27/10/2009- Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός 3-1

(17' Λεοζίνιο, 52' Αθανασιάδης, 84' Ριμόλντι (Πεν.) - 66' Μήτρογλου)
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Βαθίληθ "El Mago"
Spoiler: show
Inzaghi wrote:Γιωρίκας Λαμποργκινίδης

Η γνώση αυτή τη στιγμή για μένα είναι δύναμη. Και για αυτό το λόγο θα παρακαλούσα τους Βλέλλας[Football Manager Maniac] και Καψιμής[Sargon16] να με αφήσουν να κρατήσω αυτή τη γνώση για τον εαυτό μου. Έτσι πρέπει να κάνουν αν θέλουν τουλάχιστον το καλό της Εθνικής.
Και τώρα, για εσάς που δεν με εμπιστεύεστε ακόμα, θα προσπαθήσω να αποδείξω για μία ακόμη φορά την αθωότητα του Κηπουρού[Sponis]:
Και για να το κάνω αυτό θα πρέπει να σταθώ στην απομάκρυνση του Γεωργιάδη[Mat]. Πράγμα που κανείς δεν έκανε. Δε γίνεται να προχωρήσουμε όταν δεν ερευνείτε τα σημάδια που αφήνουν πίσω τους οι ένοχοι. Βάζω στοίχημα ότι η απομάκρυνση του Γεωργιάδη είναι δουλειά αυτών που θέλουν την Εθνική μας έξω από το Euro. Και αν θυμάστε καλά ο Γεωργιάδης χθες κατηγορούσε τον Κηπουρό. Ξαφνικά όμως τη νύχτα μας αποχαιρετά. Και οι ένοχοι για μία ακόμη φορά προσπαθούν να μας στρέψουν ενάντια στον Κηπουρό.

Ο Ντέμης Βανδής[KosKarven] πραγματικά θα εκπλαγεί μόλις βγεί το αποτέλεσμα και λάμψει η αλήθεια. Δεν είμαι ένοχος. 8)
Spoiler: show
Inzaghi wrote:Γιωρίκας Λαμποργκίνης

Μην πέφτετε στην παγίδα που θέλει τον Κηπουρό[Sponis] νεκρό. Θα χαιρόμουν πολύ αν έφευγε ο Κηπουρός, και έλαμπε η αλήθεια. Ήθελα να δω τι θα λέγατε τότε. Δυστυχώς όμως αν φύγει ο Κηπουρός δε θα υπάρξει αύριο για την Εθνική μας. Είναι τόσο δύσκολο να το κατανοήσετε; Ένα λάθος ακόμα και όλα χάθηκαν.
Ξέρω ήδη όλους τους ενόχους αλλά δε θα ήθελα για δικούς μου λόγους να τους αποκαλύψω. Προς το παρόν...Κώστας Cazzo[Spartakus]
Spoiler: show
Inzaghi wrote:Γιωρίκας Λαμποργκίνης

Όσα κατάφερε η Εθνική μας στα προκριματικά πάνε να καταστρέψουν μέσα σε τρεις μέρες κάποιοι κερδοσκόποι και κάποιοι αθώοι που ακολουθούν ότι τους πλασάρουν. Δυστυχώς απόψε φεύγει ο Κηπουρός[Sponis], ένας τίμιος και έμπειρος αθλητής της Εθνικής. Ένας συμπαίκτης που υπερασπιζόταν την εστία μας με κάθε τρόπο. Και όλα αυτά τη στιγμή που ο Βασιλάκης[Dal-], ο Καψιμής[Sargon16], ο Τεοζηνταν[sindarta] και ο Κώστας Cazzo[Spartakus] είναι ακόμα στο παιχνίδι.

Ψηφίστε Cazzo και θα σωθούμε!
Αυτά τα τρία λεγόμενα του Γιωρίκα, με έκαναν να σκεφτώ ότι ίσως έχει κάποια άλλη ιδιότητα θτην ομάδα, μια ιδιότητα που προφανώθ θέλει να μαθ βοηθήθει. Αλλά τελικά έθτειλε έναν αθώο πίθω στην πατρίδα (γιατί αυτόθ έκανε ότι έκανε και άλλαξε την ψήφο των περιθοτέρων). Ίθωθ όμωθ να ξέρει κάτι παραπάνω για τον Αντώνη Κηπουρό. Με έχει μπερδέψει όλη αυτή η ιθτορία.

Όθων αφορά για τα επιχειρήματα του Αντώνη Κηπουρού, που βλέπειθ θήμερα, αγαπητέ Βδέλλα
Sponis wrote:Και αναρωτιέμαι εγώ... Ποιος μπορεί εύκολα να αλλάξει στόχο; Αυτός που δε ξέρει τι του γίνεται; Και να ρισκάρει να σημαδέψει έναν αθώο ενώ εκείνη τη στιγμή έχει πειστεί για την ενοχή κάποιου; Ή αυτός που γνωρίζει πρόσωπα και πράγματα και ξέρει ότι μπορεί να στείλει στην μαμά πατρίδα άλλον έναν αθώο, ενώ ο συγκεκριμένος αθώος [εγώ στην προκειμένη περίπτωση] θα σταλεί πακέτο την επόμενη φορά χωρίς να σπάσουν αυγά γιατί τον έχουν χειριστεί μέχρι εκείνη τη στιγμή;
Μιλάει αυτόθ που έχει αλλάξει 115 φορές ψήφο τις τελευταίες 10 ώρεθ; Δηλαδή ήμαρτον. Δεν λέω ότι έχει άδικο θε αυτά που λέει, αλλά είναι σαν να προθπαθεί έναθ παππάθ να θε κάνει να νηθτέψειθ την θαρακοστή, ενώ αυτόθ έχει μπροθτά του ένα πιάτο με λουκάνικο και μπέικον και τρώει...


Εκεί που θα έπρεπε όμωθ να δώθουμε λίγη βάθη περιθθότερη είναι ξανά θτα λεγώμενα του Γιωρίκα. Ίθως δεν ξέρει τα "ντίθκολα πιντιά", όπωθ λέει, αλλά ξέρει κάποιουθ από τουθ αθώουθ. Και ίθωθ τελικά ο Αντώνηθ είναι έναθ από αυτούθ.

Λαμβάνονταθ όλα τα παραπάνω υπόψη, θα κάνω το εξήθ ερώτημα, που είναι ο Βανδήθ (Κος) θήμερα;
Post Reply

Return to “Play by Post Games”