[WW] Διακοπές στο χακί... [game thread]

Παιχνίδια μέσω post μέσα στο forum μας...
Post Reply
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πεζικάριος (ΠΒ) Κων/νος Χατζηπαπαδόπουλος

Οφείλω να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα. Ας το πάρουμε από την αρχή... Την πρώτη ημέρα ψήφισα Γαμοσείρη, επειδή δεν ήθελα να ακολουθήσω τα ρεύματα εναντίον Καστρομάνι-Τιζικάριου-Βασιλάκη. Στην τύχη ουστιαστικά τον ψήφισα. Στην επαναληπτική ψηφοφορία ψήφισα Βασιλάκη. Τη δεύτερη μέρα ψήφισα τον Θαλιώση, εππειδή συμμετείχε στο ρεύμα εναντίον του Τιζικάριου, χωρίς να έχει στοιχεία. Μου φάνηκε ύποπτη κίνηση. Και εγώ ήμουν ο πρώτος ή ο δεύτερος που τον ψήφισα. Δεν ακολούθησα κανέναν.
Και έπειτα ρε Λελέ δεν σε καταλαβαίνω καθόλου. Ψήφισες και εσύ τον Βασιλάκη και τον Θαλιώση. Εσένα δεν σε ψήφισε κανείς. Δηλαδή εντάξει, ήταν ο Καρατζεπλευρίδης χακεράς, αλλά πως ξέρουμε ότι έμαθε ότι λουφάρω στις βάρδιες; Μπορεί να ρώτησε για άλλον... Ήταν ο μόνος που με ψήφισε γιατί δεν ήθελε να με καταδικάσει να πάω στα σύνορα, δεν ήθελε να ακολουθήσει το ρεύμα... Ή το έκανε εντελώς στην τύχη...

Επιμένω στον Καστρομάνι
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

παράταση σήμερα μέχρι τις 23.00 μήπως και ξυπνήσουν και οι υπόλοιποι...
Man0lios
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5311
Joined: Sat Nov 17, 2007 2:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ ΠΒ Γουνδουλακης Εμμανουηλ

Coach Ventouza wrote: Προς το παρον θα προτιμησω τον ΣΤΡ (ΠΒ) Γουνδουλακης Εμμανουηλ [Manolios] που εχει ριξει πολυ κυνηγητο στον Τιζικαριο
Τη συγκεκριμενη μου συμπεριφορα νομιζω πως την εξηγησα πληρως προηγουμενως.
Θεωρουσα υποπτο τον Λαιουρα Τιζικαριο και εκεινος οχι μονο δεν εκανε την παραμικρη προσπαθεια να με μεταπεισει, αλλα εριξε στο παρα πεντε την ευθυνη στον Λιωση Θαλιωση για να γλιτωσει τον πελεκυ, πραγμα που εμενα δε γινεται να με κανει να αλλαξω αποψη.
Προφανως τα πραματα αλλαξαν μετα τις αποκαλυψεις για τον Περιανδρο και ημουν απο τους πρωτους που το ειπαν, αλλα δεν ειμαι και ο μαντης Καλχας, για να το προβλεψω απο πριν.


Ο οποιος Λαιουρας μου την ειπε εχθες και περιμενω τουλαχιστον να δικαιολογησει την αποψη του και οχι να αναφερει στεγνα το ονομα μου.



Κατα τα αλλα, διατηρω τις αμφιβολιες μου για το Νικολαο Γαμοσειρη, ο οποιος κρατα εξαρχης το χαμηλο προφιλ-σημα κατατεθεν ανθρωπου που δεν μπορεις να εμπιστευθεις, ενω εχει αναμιχθει και στις δυο αποχωρησεις τιμιων παλικαριων.
Ελπιζω τουλαχιστον να ερθει και να λυσει τις αποριες μας.
tiziano
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16314
Joined: Tue May 15, 2007 11:57 pm
Status: I'm Pickle Rick // IMHO Mute him
Location: Ocean Beach
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

ΣΤΡ ΔΒ Λαίοιυρας Τιζικάριος

Βιαστικά γιατί πάω να δω τον Θρύλο στο ΚΨΜ

Ψηφίζω Γουνδουλάκη αρχικά και όχι Χατζηπαπαδόπουλο (που τον είχαμε σίγουρο) για να δω ποιος θα ακολουθήσει/κολλήσει ψήφο, και έρχεται ο γιωτόμπαλος ο τέθωρας και τους τα κάνει πενηνταράκια και μου χαλάει το σχέδιο. Παρ'όλ'αυτά κάποιος ακολουθεί και βγάζουμε συμπεράσματα για τον Μανωλιό τον Μπήχτη. Θεωρώ ότι τουλάχιστον ένας εκ των δύο είναι βύσμα.
ΑΡΑΖΩ, Ἄρα ζῶ
Image
Coach Ventouza
Football Legend
Football Legend
Posts: 10384
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:12 pm
Status: Same shit,different day
Location: United Emirates of Crete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΜΤΗΣ (ΔΙΟΚ) Μπηχτης Μανωλιος [Coach Ventouza]


Τιζικαριε,δεν ξερω τι συμπερασματα βγαζεις και δεν με πολυενδιαφερει κιολας
Τον Γουνδουλακη τον ψηφισα γιατι τις δυο πρωτες μερες ηταν απο τους πρωτοστατουντες εναντιον σου
Μετα βεβαια την υπονοια που αφησε ο Καρατζαπλευριδης για την πιθανη αθωοτητα σου,φροντισε βολικα να αποσυρει την προτιμηση του σε σενα και να προτιμησει εναν αλλο για τον οποιο ακουγονται γκρινιες απο δεξια-αριστερα,τον Γαμοσειρη
Οι δικαιολογιες του ειναι αυτο που περιμενεις να ακουσεις,αλλα το κατα ποσο ειναι η αληθεια ειναι αγνωστο

Ο οποιος Γαμοσειρης με την σειρα του,δεν δειχνει και η πιο τιμια φατσα,αλλα δεν θα στειλω καποιον στον Εβρο επειδη δεν μου αρεσει η φατσα του

Το τρεχων μετωπο εναντιον του Χατζηπαπαδόπουλου ειναι αρκετα δυνατο,εχει στηριχθει παλι σε μια υπονοια του Καρατζαπλευριδη,χωρις παλι να ειμαστε 100% σιγουροι,οποτε μενει να αποδειχτει το βραδυ κατα ποσο ειχαμε δικιο και ο τυπος ειναι βυσμα
Δεν προκειται να εμποδισω τιποτα αλλα εαν εχετε δικιο,ειμαι περιεργος να μαθω αν αυτη η σιγανοπαπαδια ο Αστεριος Καραμητρος [Sir Alex] χωθηκε αναμεσα σας για καμουφλαζ
~They can chew you up, but they gotta spit you out~

~There's no cure for being a cunt~
costasbalas
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1364
Joined: Tue Nov 20, 2007 8:37 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Arsenal, A.C. Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πεζικάριος Χατζηπαπαδόπουλος

Εντάξει, μετά και την αλλαγή της ψήφου του Τιζικάριου, δεν νομίζω ότι έχω και πολλές ελπίδες να παραμείνω μαζί σας. Απλά μακάρι να βρείτε από αυτούς τους 4 (συμπεριλαμβανομένου και του Καστρομάνι) που με ψήφισαν ποιος λουφάρει και ποιος δεν λουφάρει.
User avatar
chelseafan
Manager
Manager
Posts: 4961
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK, Chelsea, Bayern M, Juve
Status: Αμπαλαέα-ing...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στρατιώτης Πεζικού Φάνης Τσελσιφάνης

Μανωλιό Μπήχτη, μάντεψε κάτι, ούτε εμένα μου αρέσει η φάτσα του...
Πλέον, έχω σχεδόν πειστεί ολοκληρωτικά για την αθωότητα του Τιζικάριου, καθώς και του Βυσμανόπουλου, τον οποίο και έπνιξα στις υποψίες...
Ο Γαμοσείρης κρατάει και αυτός ένα low profile που θα μπορούσε να χαρακτηριστεί και ύποπτο...

Επιστρέφοντας σε εσένα Μανολιέ, αψηφείς την ''εντολή'' του χαμένου Καρατζαπλευρίδη, ο οποίος φαίνεται να προσπάθησε να ανοίξει τα μάτια μας...
Θα μου πεις ότι το ίδιο κάνω και εγώ ψηφίζοντάς σε, όμως επιθυμώ και εγώ να επιστήσω την προσοχή στους υπόλοιπους προς το πρόσωπο σου για μελλοντική χρήση, σε περίπτωση που κάπου στον δρόμο ''χαθούμε''.
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
_____________________________________
Coach Ventouza wrote: Τσελσιφαν > μπαλντανφαν
Recognized
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

costasbalas - φανταρος - έξω
nicklloris - φαντάρος - έξω

δολοφόνοι την κίνηση κ συνεχίζουμε
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

"Βρε καλώς τα παιδιά..." είπε ο λοχαγός.
"Διμοιρίτη (aka ρουφιάνε) δώσε μου αναφορά!" συνέχισε.

Ο Εμμανουήλ πέρασε μπροστά, βάρεσε προσοχή, χαιρέτησε με το όπλο του και είπε με όλη τη δύναμη της φωνής του:
"Στρατιώτης Πυροβολικού Γουνδουλακης Εμμανουηλ, διμοιρίτης 1ής διμοιρίας,
σας αναφέρω κύριε λοχαγέ παρόντες 7, κολυώμενος 1
" απάντησε με δυνατή φωνή ο Γουνδουλάκης.

ολυώμενος στρατιώτη; Γιατί και ποιός είναι κολυώμενος;" ρώτησε όλος απορία ο λοχαγός.

"Ο διαβιβαστής Τιζικάριος, κύριε λοχαγέ. Τον ζήτησε στο γραφείο ο Διοικητής" απάντησε ο Εμμανουήλ.

"Μάλιστα... Εμπρός, οι υπόλοιποι. Τροχάδην για βολή!" διέταξε ο λοχαγός και η διμοιρία ξεκίνησε προς το πεδίο βολής...

Στο γραφείο του διοικητή:

"Για πες μου νέε μου, γιατί διάλεξες να πας διαβιβαστής;" ρώτησε ο διοικητής τον στρατιώτη Τιζικάριο.

"Δεν ξέρω κύριε διοικητά, μου είπαν ότι είναι καλύτερα εκεί..." απάντησε σε στάση προσοχής ο Τιζικάριος.

"Ναι, ε; Για να δούμε πόσο καλύτερα θα είναι στο... τριεθνές! Η μάνα σου και ο πατέρα σου έβαλαν το καλύτερο μέσο που μπορούσαν, αλλά κάποιοι είχαν ισχυρότερο... Σε φάγανε μπαμπέσικα και σε στείλανε στο χειρότερο τάγμα... Θα προσπαθήσω να κάνω κάτι για σένα, αλλά δύσκολα τα πράγματα. Μάζεψε τα πράγματα σου, φεύγεις αύριο το πρωί" είπε ο διοικητής και αφού έκανε νόημα στον στρατιώτη να αποχωρήσει, σήκωσε το τηλέφωνο για να μιλήσει πρώτα σε κάποιους "δικούς" του που ίσως θα κανόνιζαν κάτι καλύτερο για τον Τιζικάριο και στην συνέχεια να καλέσει την μάνα του νεαρού.
"Να δω τι θα της πω τώρα..." μουρμούρισε.

(Τα πρόσωπα είναι τυχαία - εκτός προφανώς από τον Tizi που τον φάγανε νύχτα).


1. Στρατανιώτης Παντιάς [Pantias28]
2. ΣΜΤΗΣ (ΔΙΟΚ) Μπηχτης Μανωλιος [Coach Ventouza]
3. ΣΤΡ (ΕΠ) Ντάλλας Καστρομάνι [Kastro]
4. ΣΤΡ (ΔΒ) Λαίουρας Τιζικάριος [Tizi]
5. ΣΤΡ (ΠΒ) Γουνδουλακης Εμμανουηλ [Manolios]
6. ΣΤΡ (ΓΙΟ) Ντινούλης Βασιλάκης [ΤοΤαζζ]
7. ΣΤΡ (ΠΒ) Περίανδρος Καρατζαπλευρίδης [pirovatis]
8. ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]
9. ΣΤΡ (ΠΖ) Καραμητρος Αστεριος [Sir Alex]
10. ΣΤΡ (ΠΖ) Γαμοσειρης Νικολαος [Λιορις]
11. ΣΤΡ (ΠΖ) Λιώσης Θαλιώσης [Antonisjk]
12. Πεζικαριος (ΠΒ) Χατζηπαπαδόπουλος Κωνσταντίνος [costasbalas]
13. ΣΤΡ (ΠΖ) Βυσμανόπουλος Ιορδάνης [Bilyk_13]
14. ΣΤΡ (ΠΒ) Τσελσιφάνης Φάνης [chelseafan]

Διορία μέχρι την Τετάρτη 12-1-2011 στις 22:00.

Ειδοποιήστε όσους ξέρετε ότι το παιχνίδι ρολάρει ξανά :D
Coach Ventouza
Football Legend
Football Legend
Posts: 10384
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:12 pm
Status: Same shit,different day
Location: United Emirates of Crete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΜΤΗΣ (ΔΙΟΚ) Μπηχτης Μανωλιος [Coach Ventouza]

Τοσες πολλες [System Interruption: Μη βρίζεις!] μαζεμενες,μονο στον στρατο θα μπορουσαν να γινουν

Πλεον ολα κρεμονται απο μια κλωστη
Ειμαστε 7 και οι 3 ειναι βυσματα
Αν κανουμε ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΛΑΘΟΣ,την ΓΑΜΗΣΑΜΕ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ


Δεν εχω καμια ορεξη να κυνηγαω αρκουδες στα συνορα
Αν κοιταξουμε τους 6 που μεινανε (βγαζω προφανως τον εαυτο μου γιατι ειμαι αθωος) τι μπορουμε να καταλαβουμε?

Η βραδυνη επιλογη του Τιζικαριου ,δυστυχως ηταν απολυτα σωστη
Τον ειχε αθωωσει ο Καρατζαπλευριδης,οποτε δεν υπηρχε λογος να εχουνε ενα ακομα αθωο φανταρο στα ποδια τους

Ενας ακομα λογος,θα ηταν ωστε να τραβηξει τα βλεμματα στο μερος ειτε το δικο μου ειτε του Γουνδουλακη
Απλη ενδειξη βεβαια αλλα ειναι κατι

Ο Βυσμανοπουλος απο την αλλη ειχε αρκετες κοντρες,αλλα παρολα αυτα παρεμεινε στο στρατοπεδο
Γιατι αραγε?
Μηπως εδειχνε καποιους απο τους βυσματιες κ δειλιασαν να τον στειλουν τοσο στεγνα?

Οποτε μας μενουν 4,οι Καστρομανι,Λελες,Τσελσιφανης κ Καραμητρος
3 out of 4 που λενε και στην ΝΑΤΟικη μας συμμαχο,την Αμερικα

Οι Λελες κ Καραμητρος καθολη την διαρκεια της παραμονης μας εδω,εχουν ψηφισει μονο αθωους
Θα μου πεις,γιατι εσυ εισαι καλυτερος?
Οχι δεν ειμαι,αλλα ξερω οτι ειμαι αθωος αν και δεν εχω τροπο να το αποδειξω χωρις να παρω μια δυσμενη μεταθεση
Τουλαχιστον ψαχνομαι μπας κ βρω κατι,δεν με βολευει η σιωπη

Οι αλλοι δυο,ο Καστρομανι κ ο Τσελσιφανης,ειναι πιο μπερδεμενες περιπτωσεις
Μονο κ μονο επειδη υπηρχε η κοντρα του Τσελσιφανη με τον Βυσμανοπουλο στην αρχη και η ψηφος του σε μενα στο τελος,θα το προτιμησω
Ισως ενας λογος που δεν πηραμε τον πουλο εγω κ ο Βυσμανοπουλος,ειναι το οτι δεν θελουν να τραβηξουν τα βλεμματα πανω σε ενα μελος τους

Θα ριξω μια ζαρια κ ελπιζω να φερω εξαρες

ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]
~They can chew you up, but they gotta spit you out~

~There's no cure for being a cunt~
User avatar
Lord_Marks
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7151
Joined: Tue Apr 17, 2007 11:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GGMU
Status: Γεννήθηκα έτοιμος...
Location: Dubai, UAE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]

Δεν περίμενα κάτι στα πλαίσια του ελληνικού στρατού να λειτουργήσει σωστά....

Θα φάμε μπριζόλες μας λέγανε και φέρνανε παντζάρια... :?
Θα γλιτώσουμε τα σκηνάκια και κοιμόμουν 5 μέρες στην άνυδρη γη.... :|
Θα φέρουμε γκόμενες και φέρνανε τον Κάστρο με κραγιόν... :cry:
Θα πάρεις 5 μέρες τιμητική και έπαιρνα 5νθήμερος κράτηση.... :x

Όπως και να έχει μείναμε πλέον λίγοι....δεν θα πω λίγοι και καλοί γιατί 3 από μας είναι αυτό που σιχαίνομαι περισσότερο....ηλίθια βύσματα....αυτά που σε όλη μου τη θητεία παλεύω να στραπατσάρω :evil: :evil:

Παρότι έχει περάσει καιρός λόγο του πενθημέρου βολών και του Παρμενίωνα, και το όλο θέμα πήγε πίσω/ξεχάστηκε, οφείλω να υπενθυμίσω στον Σμηνίτη από πάνω ότι ουδέποτε έχει πεθάνει αθώος από το χέρι μου...σε αντίθεση με εκείνον πάντα πρόσεχα τι κάνω και δεν ήθελα το αίμα αθώου πάνω στα χέρια μου(γιατί μυρίζει και ψαρίλα)...

Ποιος φώναζε ρε ψάρια με πόδια να ξυπνήσουμε, να συμμετέχουμε και να ενωθούμε για να βρούμε το πρόβλημα?
Εγώ!
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές


ΜΗΠΩΣ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΞΥΠΝΑΓΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΣΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ? -ksilo -ksilo -ksilo
Είναι δυνατόν να μην ψήνεστε για τίποτα?Θες από κακή τύχη, θες από ασχετοσύνη είμαστε με την πλάτη στον τοίχο....και μόλις χάσαμε το πιο καλό μας χαρτί.....τον ακροδεξιό μεν αλλά helpfull και υπερπολύτιμο χακερά! Και συνεχίζεστε να κοιμάστε με τα άρβυλα πάνω στο κρεβάτι ξέρω 'γω....


Τι μας έχει δώσει μέχρι στιγμής ο χακεράς?
pirovatis wrote: Και συνεχίζοντας το σκεπτικό του Ντάλας Καστροπιάνι με τους διάφορους που αλλάζουνε σώματα, όπως αλλάζουν καπότες οι Μακεδόνες σκίζοντας σκοπιανούς πρωκτούς, για πες με ρε Πεζικάριε (ΠΒ) Κωνσταντίνε Χατζηπαπαδόπουλα [costasbalas]

Πως γίνεται να είσαι Πεζικάριος Πυροβολικού :?:

Τόσο μεγάλο επίπεδο χακεριάς έχεις φτάσει;
ΑΙΜΑ - ΤΙΜΗ ]|[
Αυτό...μόνο εκεί μπορώ να βασιστώ αυτή τη στιγμή δεδομένου ότι δεν έχω άλλη άκρη του νήματος...Πεζικάριε (ΠΒ) Κωνσταντίνε Χατζηπαπαδόπουλα(costasbalas) σε έδειξαν...γιατί?

Επίσης, μία μη φυσιολογική και απρόσεκτη επιλογή θα ήταν και ο tizi, αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να ακολουθήσω μία οδό που μέχρι στιγμής μόνο με το αίμα αθώων έχει ποτίσει....

Χρησιμοποιείς ΣΜΤΗ (ΔΙΟΚ) Μπηχτη Μανωλιε [Coach Ventouza] το ίδιο ανόητο επιχείρημα του ΣΤΡ (ΠΖ) Βυσμανόπουλος Ιορδάνης [Bilyk_13] όταν είπε ότι ψηφίζω αθώους αλλά του το κατέρριψα εδώ:
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]


Μου αρέσει που όλοι λέτε....κρίμα για το παιδί, ο Λαίουρας Τιζικάριος πέφτει θύμα του hype και των υπόγειων κινήσεων και μπλα μπλα μπλα μπλα....και τελικά τον ψηφίζετε....έλεος δηλαδή -meaculpa
Η αλήθεια είναι βέβαια ότι όντας στο θάλαμο χτες όλη νύχτα, δεν έκανε τον κόπο να βγάλει ένα ρημαδιασμένο λόγο να υπερασπιστεί τον ευατό του....

Εγώ προτίθεμαι να δώσω άλλη μία ευκαιρία στον "παλιό"....
Από την άλλη δεν συμφωνώ ούτε με την επιλογή του Λιώση Θαλιώση....δεν φαίνεται να είναι ένα από τα βύσματα που μας ταλανίζουν....αλλά όπως τα έχετε κάνει κάποια φίδια με διχαλωτή παραλλαγή....

Επίσης, αυτός που συνεχίζει να χeζει μετά μανίας στις ντουζιέρες, να ξέρει ότι θα του περάσω την ξιφολόγχη μενταγιόν.
Μόνο στην περίπτωση του costasbala έκανα λάθος στο οποίο είναι αλήθεια ότι παρέσυρε ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ και μην πάτε να βγάλετε την ουρά σας απ' έξω, ο στρατονόμος πίρο....

Αφού λοιπόν ΣΜΤΗ (ΔΙΟΚ) Μπηχτη Μανωλιε [Coach Ventouza] λες ότι έλεγε ο ΣΤΡ (ΠΖ) Βυσμανόπουλος Ιορδάνης [Bilyk_13] και με κατηγορείς θολώνοντας τα νερά, ελπίζω σε δύο πράγματα....
Ή να καταλάβεις το λάθος σου και να προσέξεις παραπάνω τα δεδομένα ή να πεθάνεις με φρικτούς πόνους γιατί είσαι ένας από τα βύσματα που εδώ και κανένα μήνα μας ταλανίζουν(sic).

Το ψάρι ο ΣΤΡ (ΠΖ) Βυσμανόπουλος Ιορδάνης [Bilyk_13] είναι ο ένας από τους 3 βυσματομούρηδες και όπως φαίνεται ο πιο γκαφατζής....

Το να φτάνεις σε αυτό το σημείο της υπόθεσης και να στηρίζεις σθεναρά ένα άτομο, το οποίο αντιθέτως έχει υποπέσει σε λάθη και έχει ψηφίσει αθώους για μένα είναι τρομερά περίεργο...

Σε σημείο που έχω και ένα σεναριάκι στο μυαλό μου...
Εσύ Μπήχτη Μανωλιέ, ο Βυσμανοπουλος και ο Ντάλλας Καστρομάνι(τον οποίο φρόντιζε να καλύπτει ο Βυσμανόπουλος ψηφίζοντας τον συνέχεια είστε ένα ιδανικό θανατηφόρο τρίδυμο για όλους μας....έμπειροι, με σχεδόν προσεκτικές κινήσεις, μιλάγατε πάντα αφού βλέπατε την άποψη που έχει διαμορφωθεί(εκτός από σένα τώρα που ρίχνεις την τελευταία σας ζαριά) και είστε ένα βήμα πριν νικήσετε αυτό το game.Με μαεστρία επίσης να σημειωθεί ότι μπολιάζατε με μίσος όλες τις ψηφοφορίες ενώ φροντίσατε στην πρώτη να βγάλετε λάδι τον Ντάλλας Καστρομάνι και να σκοτώσετε άλλο ένα αθώο...

Εγώ τουλάχιστον είμαι απέναντί σας.

Να σημειωθεί ότι για τον Ντάλλας δεν είμαι 100% σίγουρος...περιμένω να μιλήσει για να αποφανθώ....
“Art is not a mirror. Art is a hammer.”
AGAINST MODERN FMGREECE
Free Armyras, Free Morgoth
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ (ΠΖ) Βυσμανόπουλος Ιορδάνης

τι ακουω... :|

ποια λαθη εχω κανει? μονο εσενα ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρα Λελέ και τον καστρομανι εχω ψηφισει...που ειναι τα λαθη? και οι δυο ειστε ακομη μεσα και μαλιστα για εμενα οι πιο υποπτοι.

τοσες μερες δεν με βγαζετε στην ακρη γιατι πιστευετε οτι μπορει να προδοθειτε με μια τετοια κινηση...τωρα ομως που βλεπετε οτι επιτελους καποιοι ξεστραβωθηκαν και με ακουσαν και τριζει η καρεκλα σας. αποφασιες να με βγαλεις απο την μεση...ε οχι λοιπον θα δωσω την μαχη και θα νικησω. ειμαι ενας νικητης οχι ενας επιζων!
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
User avatar
Lord_Marks
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7151
Joined: Tue Apr 17, 2007 11:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GGMU
Status: Γεννήθηκα έτοιμος...
Location: Dubai, UAE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρας Λελές [Lord_Marks]

Εδώ βλέπουμε τον Μπήχτη να ψηφίζει τον ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟ....
Spoiler: show
Coach Ventouza wrote:ΣΜΤΗΣ (ΔΙΟΚ) Μπηχτης Μανωλιος [Coach Ventouza]

Κριμα τα παλικαρια,τα πηραμε στο λαιμο μας
Θα πηξ λα μουν εκει πανω που πανε....

Παλαιουρα,ελα να μου σηκωσεις τα @@ ρε νεο γιατι εχουν βαρυνει απο τις μερες
Και μετα γυαλισε μου και την κανη οπως μονο εσυ ξερεις
Ναι,με την χαλυβδινη γλωσσιτσα σου

Για ξαναπες μας για το Θειο σου που σου εχει κανονισει την μεταθεση στο ΓΕΣ και να μας πεις και που βρηκες την μπανιερα στο στρατοπεδο
Εχει λιωσει το κορμακι σου,ολο εξοδους κακομοιρο...

Δεν ειμαι σιγουρος ομως αν εισαι τοσο κωλοβυσμα ωστε να επιδεικνυεσαι τοσο πολυ ή αν απλα εισαι βλημα σαν αυτα που ριχνετε με τα τανκς

Προς το παρον θα ψηφισω τον Αδολφο Καρατζαπλευρίδη,γιατι δεν μου αρεσουν οι αποψεις του για τα σαπουνια

Παλαιουρα,το νου σου
Δεν θα εισαι ομορφος χωρις φρυδια

ΣΤΡ (ΠΒ) Περίανδρος Καρατζαπλευρίδης [pirovatis] προς το παρον

Εδώ τον Στρατιώτης Πεζικού Ιορδάνη Βυσμανόπουλο να ψηφίζει τον ΑΘΩΟ εκτός από την εμονή με τον Καστρομάνη που λογικά είναι άμυνα και αλληλοπροστασία.Όχι γιατί μας είπες ότι δεν έχεις ψηφίσει άλλον......επίσης τα επικολυρικά ρητά ποδοσφαιριστών είναι ίσως τα τελευταία που μας χρειάζονται στην περίπτωση αυτή και είναι αρκετά μπανάλ επίσης....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που με επιβεβαιώσατε....πέσατε κατευθείαν πάνω μου και οι δύο, αποδεικνύοντας αυτό που είπα...πλέον αφού όλοι οι υπόλοιποι κοιμούντε περάσατε στην αντεπίθεση με ανοιχτά τα χαρτιά σας...
Spoiler: show
Bilyk_13 wrote:Στρατιώτης Πεζικού Ιορδάνης Βυσμανόπουλος

η αληεθεια ειναι οτι πηγαν να τον σωσουν τον ΣΤΡ ΔΒ Λαίουρα Τιζικάριο και αυτο καπως μου χτυπαει ασχημα...
Δείτε και άλλη μία πρόκα στο φέρετρο αθώου από τον Μπήχτη Μανολιό...ωραίο το φινάλε της φράσης του ε? :roll:
Spoiler: show
Coach Ventouza wrote:ΣΜΤΗΣ (ΔΙΟΚ) Μπηχτης Μανωλιος [Coach Ventouza]

Οσο με προβληματιζει η γρηγορη προσπαθεια καποιων να σκιστουν (αδιανοητο πραγμα για φανταρο :!: ) για να στειλουν στον Εβρο τον Τιζικαριο,
αλλο τοσο με προβληματιζει η στροφη τις τελευταιες ωρες για να φαει το χωσιμο ο Θαλιωσης

Ελπιζω να μη παρουμε κ αλλο στο λαιμο μας,αλλα θα πατησω και γω στο λογυδριο
Θαλιωσης στα συνορα
Ξυπνήστε και ανοίξτε τα μάτια σας οι υπόλοιποι...
“Art is not a mirror. Art is a hammer.”
AGAINST MODERN FMGREECE
Free Armyras, Free Morgoth
Man0lios
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5311
Joined: Sat Nov 17, 2007 2:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ (ΠΒ) Γουνδουλακης Εμμανουηλ

Τι γινεται ρε παιδια;
Περασε τοσος καιρος, που πλεον με φωναζουν παλιο, γουσταρω.Επιτελους βλεπω λιγο και την αλλη οψη του νομισματος και γουσταρω στρατο.

Κατα τα αλλα, γινεται της πουτειν στο στρατοπεδο.Αλλα δυο παλικαρακια μας αφησαν και πλεον τα περιθωρια εχουν στενεψει υπερβολικα.Ή τωρα ή ποτε.

Δεν κρυβω πως το Μανωλιο τον μπηχτη, τον κοιταζα λιγο με μισο ματι.Δεν ηταν λιγο οτι την τελευταια φορα που βρεθηκαμε μου την επεσε αμεσως μετα την κατηγορια του Λαιουρα του Τιζικαριου.Μαλιστα, ο ιδιος ο Τιζικαριος επισης εκφραστηκε με περιεργα λογια για την παρτη του.
Παρολα αυτα, δεν μπορω να μην πω οτι βρηκα την τελευταια του τοποθετηση αρκετα σωστη.Σταρατα λογια, ξεκαθαρες κουβεντες, που με βρηκαν σε αρκετα λογια συμφωνο.


Καταρτιζοντας, λοιπον, μια παρομοια λιστα υποπτων, θα ξεχωρισω τον Αστεριο Καραμητρο[Sir Alex], που ταιριαζει απολυτως στο προφιλ του βυσματια, που ολη μερα πεταει μια-δυο ακυρες κατηγοριες και το βραδακι παει και χακαρει τα πισια, την πλεον ξεκαθαρη τακτικη, για να ξεχωρισουμε τους βραδινους βυσματιες.Προς το παρον, μου φαινεται η σιγουροτερη επιλογη.
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΣΤΡ (ΠΖ) Βυσμανόπουλος Ιορδάνης

ΣΤΡ (ΤΘ) Παλαίουρα Λελέ αυτη η ψηφος μου δεν ειχε νοημα ομως, διοτι εκεινη την στιγμη φαγατε τον επισης αθώο θαλιωση, επειτα καταλαβα την αθοωτητα του τιζικαριου και αλλαξα την ψηφο μου στο επομενο γυρο οταν ακομη ο τιζικαριος ηταν κοντα μας, καταλαβα και ψηφισα εσενα (που μαζι με τον μπηχτη που τωρα κατηγορεις φαγατε τον θαλιωση :roll: , αυτα δεν συμφωνουσα αλλα τον ψηφισα ειναι πρασινα αλογα :wink: )

ειμαι σιγουρος πλεον οτι εισαι βυσμα και στο αιτιολογησα.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
Post Reply

Return to “Play by Post Games”