Στο κυνήγι του βασιλιά.

Παιχνίδια μέσω post μέσα στο forum μας...
Post Reply
User avatar
Agios ValeFinos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 334
Joined: Mon May 02, 2011 5:23 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Dortmund, Liverpool
facebook προφίλ: tsavos.spyros
twitter: chef_chenko_
Location: Περιστέρι, Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

95 στον ασσο της Πανιοναρας! :drinking:
User avatar
Spartian
Amateur
Amateur
Posts: 133
Joined: Tue Jul 17, 2012 3:38 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟ
Αγαπημένη Ομάδα: Σύλλογος Μεγάλος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εργοτέλης 1
100 ευρω
User avatar
AchilleasP
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3145
Joined: Sat Mar 09, 2013 9:09 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Status: Being awesome
Location: Μαρούσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Delete
Faith is all we need
User avatar
Lets_Go_Reds
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3069
Joined: Mon Dec 10, 2012 8:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: LFC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image

Σε ένα παιχνίδι που και οι δύο ομάδες ήταν αήτητες συνέχισαν να μπορούν να καυχιούνται για αυτό. Η ομάδα της ΑΕΛΚ προηγήθηκε με τους συνήθεις σκόρες αλλά ο ΠΑΟ ισοφάρισε βρίσκωντας ήρωα στο πρόσωπο του Τζιοβίνκο που πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του στο 86'.

Image

Και εδώ είχαμε μοιρασιά. Με λιγοστές ευκαιρίες πέρα από 2 σούτ των Μπενζεμά και Τζέραρτν δεν είχαμε κάτι αξιόλογο.Στο 60' μπορεί οι Ερυθρόλευκοι να έμειναν με παίχτη λιγότερο αλλά η εμφάνιση τους δεν επέτρεψε στον Άρη να δημιουργήσει κάτι.

Image

Είχαμε την έκπληξη στο Παγκρήτιο καθώς η τοπική ομάδα σημείωσε την πρώτη της νίκη απέναντι σε ένα αρκετά αξιόλογο σύνολο. Το μοναδικό γκόλ της αναμέτρησης με κεφαλιά ο Ντάνιελ Στάριτζ.Σε πολύ κακή μέρα για την Ταξιαρχία ο Άντυ Κάρολλ με 6.2 .

Image

Μεγάλο ντέρμπυ λόγω εκτεταμένων σχέσεων ανάμεσα στους προπονητές.Όλη την εβδομάδα είχαμε τις σχετικές σπόντες ανάμεσα από ερμανία και μπουζουξή. Το μάτς είχε πολύ ξυλίδι και λίγο ποδόσφαιρο. Στο 65 ο Σουάρες με ατομική προσπάθεια δικαιώνει τον ερμανία.Στην ακριβώς επόμενη φάση δαγκώνει τον Καβάνι εκός φάσης!Κάτι που δεν είδαν ποτέ οι διαιτητές. Η Νίκη πίεσε αλλά δεν ήταν αρκετό.Το τέλος του παιχνιδιού βρίσκει τους 2 προπονητές

Image

Image

Παιχνίδι για γερά νεύρα σήμερα στην Κρήτη. Όταν μια ομάδα σαν τον Όφη κάνει το 2-0 τόσο νωρίς λες ε πάει τελείωσε. Ο Πάνθραξ δεν το παράτησε βρήκε τα ψυχικά αποθέματα και γύρισε ένα σχεδόν χαμμένο μάτς. Σε εξαιρετική κατάσταση η ομάδα του Περιπτερά δείχνει ότι συνδέει εμπειρία τρεξίματα και δυνάμεις.

Image

Επιτέλους νίκη για την πολύ καλή εώς τώρα Σκόντα Ξάνθη. Δεν είχε πάρει κάτι στα προηγούμενα παιχνίδια και είχε σταθεί άτυχη. Τώρα καθάρισε από νωρίς το παιχνίδι απέναντι σε έναν νοθρό και ανούσιο Πλατανιά.

Image

Ο Τρελός Κάρλος Τέβεζ σήμερα με ένα σόου στην Τρίπολη έδειξε πως μπορεί να πάρει την ομάδα στις πλάτες του. Ο Πας με την σειρά του πάλεψε και πάλι αλλά όταν χάνεις 3η συνεχόμενη φορά χωρίς να το αξίζεις κάτι πάει στραβά.

Image

Η πιο σοβαρή μέχρι στιγμής ομάδα του πρωταθλήματος συνέχισε το σερί με 2 γκολ του Φαουλίστα Νταβίντ Λουίζ. Σε αντίθεση ο Ατρόμητος και πάλι είχε πάθος σε συνδυασμό με όρεξη αλλά δεν μπόρεσε να κάνει γκόλ τις επίμαχες φάσες.

Image

ΩΩΩ Παοκάρα έχω τρέλα μες το μυαλό....Χαμός στην Βέροια από 5.000 Παοκτσήδες με την ομάδα τους να κάνει πειστική εμφάνιση και να παίρνει νίκη εμφράγματος στο 89 με τον ψυχρό εκτελεστή Βαν Πέρσι

Image
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Ελα πρωτοι θα βγουμε! (απο το τελος αλλα κλάιν μάιν)


Tapatalked
User avatar
tsigou10
Coach
Coach
Posts: 2984
Joined: Wed Nov 14, 2012 3:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης , Ίντερ , Μπάρι
facebook προφίλ: george.tsigou
Status: Χειρότεροι απο αυτούς που δεν έχουν χιούμορ είναι αυτοί που νομίζουν ότι έχουν.
Location: Aμπελόκηποι Θεσ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγώ θα μιλήσω με γεγονότα όπως συνηθίζω να πράττω όταν βλέπω οτι η ομάδα μου ή η ομάδα άλλου αδικήθηκε.

Κύριοι, αν θυμάστε καλά , μετά το πέρας της προηγούμενης αγωνιστικής μίλησα για ευνοική διαιτησία προς το πρόσωπο του γιοβάνη.

Δείτε κάποια πονταρίσματα :
το δικό μου
tsigou10 wrote:αρης 1
αστερας τρ 1
αελκ χ
15 ευρώ
του πολύ συμπαθητικού και αδικημένου μπουζουξη.
bouzouxis7 wrote: 100 ευρώ στην νίκη του Άρη, του τιτάνα Tsigou
και του ευνοημένου και πάλι γιοβανη
Giorgos Giovanis wrote:Αελκ '1'
Πανθρακικος '2'
Εργοτελης '1'
Αρης 'χ'
5 Ευρω!
όπως μπορείτε να συμπεραίνετε τα κέρδη που θα αποκομίζαμε εγώ και ο μπουζ(που πόνταρε τεράστιο χρηματικό ποσο) σε περίπτωση νίκης της ομάδας μου θα ήταν τεράστια. Βέβαια αυτό δεν βολεύει κάποιους.

όλως τυχαίως στο ποντάρισμα του γιοβα στο αρης-ολυμπιακός έβαλε τελικό αποτέλεσμα Χ . όπως θα δείτε βγήκε κερδισμένος απο το στοίχημα που έβαλε , με αποτέλεσμα βέβαια να αδικηθούν κάποιες άλλες ομάδες.
Για να μην μιλήσω για Βαλεφίνο και Σπάρτιαν οι οποίοι θησαύρισαν απο τα πονταρίσματα τους ακόμη μια φορά.

Αν ένα τέτοιο ελληνικό πρωτάθλημα θέλετε να έχετε , τότε σύντομα θα δείτε ομάδες να αποχωρούν. :D
User avatar
AchilleasP
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3145
Joined: Sat Mar 09, 2013 9:09 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Status: Being awesome
Location: Μαρούσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η αδιαφορία πληρώνεται και αυτό θα το μάθουν καλά οι παίκτες μου... Συγχαρητήρια στον Πανθραξ για την νίκη... Σας προειδοποιώ όμως.... Αρχίζει η αντεπίθεση :D

Στάλθηκε από το LG-E430 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
Faith is all we need
User avatar
Skouf_7
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1296
Joined: Mon Feb 04, 2013 5:33 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Λίβερπουλ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν μας θέλει.... Ελπίζω από το επόμενο ματς να γυρίσει, γιατί δεν μας βλέπω καλά...
nicklloris wrote:To καλο σεξ ειναι το 5% σε μια σχεση...το κακο σεξ ειναι το 95% σε μια σχεση!
Spoiler: show
Image
User avatar
AchilleasP
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3145
Joined: Sat Mar 09, 2013 9:09 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Status: Being awesome
Location: Μαρούσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tsigou10 wrote:εγώ θα μιλήσω με γεγονότα όπως συνηθίζω να πράττω όταν βλέπω οτι η ομάδα μου ή η ομάδα άλλου αδικήθηκε.

Κύριοι, αν θυμάστε καλά , μετά το πέρας της προηγούμενης αγωνιστικής μίλησα για ευνοική διαιτησία προς το πρόσωπο του γιοβάνη.

Δείτε κάποια πονταρίσματα :
το δικό μου
tsigou10 wrote:αρης 1
αστερας τρ 1
αελκ χ
15 ευρώ
του πολύ συμπαθητικού και αδικημένου μπουζουξη.
bouzouxis7 wrote: 100 ευρώ στην νίκη του Άρη, του τιτάνα Tsigou
και του ευνοημένου και πάλι γιοβανη
Giorgos Giovanis wrote:Αελκ '1'
Πανθρακικος '2'
Εργοτελης '1'
Αρης 'χ'
5 Ευρω!
όπως μπορείτε να συμπεραίνετε τα κέρδη που θα αποκομίζαμε εγώ και ο μπουζ(που πόνταρε τεράστιο χρηματικό ποσο) σε περίπτωση νίκης της ομάδας μου θα ήταν τεράστια. Βέβαια αυτό δεν βολεύει κάποιους.

όλως τυχαίως στο ποντάρισμα του γιοβα στο αρης-ολυμπιακός έβαλε τελικό αποτέλεσμα Χ . όπως θα δείτε βγήκε κερδισμένος απο το στοίχημα που έβαλε , με αποτέλεσμα βέβαια να αδικηθούν κάποιες άλλες ομάδες.
Για να μην μιλήσω για Βαλεφίνο και Σπάρτιαν οι οποίοι θησαύρισαν απο τα πονταρίσματα τους ακόμη μια φορά.

Αν ένα τέτοιο ελληνικό πρωτάθλημα θέλετε να έχετε , τότε σύντομα θα δείτε ομάδες να αποχωρούν. :D
Ώπα ρε Τσιγκου.. Από εκεί που ο Μπουζουξης ήταν το μαύρο πρόβατο του πρωταθληματος τώρα έγινε ' αδικημενος'... Ντροπή σας ρε... Σας έφαγαν όλους τα συμφέροντα.. Μόνοι μας και όλοι σας...

Στάλθηκε από το LG-E430 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
Faith is all we need
User avatar
bouzouxis7
National Manager
National Manager
Posts: 8899
Joined: Fri Apr 24, 2009 2:04 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Newcastle #No_Transfers FC
facebook προφίλ: nikos.bachtis
twitter: DoctorWho7777
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Είχαμε και έχουμε και θα έχουμε μια καθαρά ευγενή άμιλα σε επίπεδο αγωνιστικό και αθλητικό. Αυτός ο υγειής ανταγωνισμός είναι το Α και το Ω όλων των αθλημάτων. Αυτή η "πλακίτσα" είναι το αλατοπίπερο, και ο ανταγωνιστής σου, όχι εχθρός σου, σε κάνει να γίνεσαι καλύτερος.

Δυστυχώς, διαμορφώνεται ένα κλίμα παράγκας από κάποιες ομάδες. Δεν θα πω ονόματα .
This isn't funny Dean, the voice says I'm almost out of minutes!


Όταν είσαι ένα τίποτα, τίποτα δεν θα αλλάξει αν δεν είσαι. allons-y
User avatar
tsigou10
Coach
Coach
Posts: 2984
Joined: Wed Nov 14, 2012 3:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης , Ίντερ , Μπάρι
facebook προφίλ: george.tsigou
Status: Χειρότεροι απο αυτούς που δεν έχουν χιούμορ είναι αυτοί που νομίζουν ότι έχουν.
Location: Aμπελόκηποι Θεσ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ποτε ήταν το μαύρο πρόβατο του πρωταθλήματος αυτό το αξιαγάπητο αγγελούδι ? ε ? πότε ?

ανέκαθεν η ομάδα μου έτρεφε μεγάλη συμπάθεια για την νβ και δεν μπορώ να καταλάβω τον πόλεμο που μου κάνεις όντας μια απο τις πιο καλοβολεμένες ομάδες τις σλ.
:D
User avatar
AchilleasP
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3145
Joined: Sat Mar 09, 2013 9:09 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Status: Being awesome
Location: Μαρούσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συγγνώμη που απλά προσπαθούμε να αποκαλύψουμε την αλήθεια και να έχουμε ένα πιο καθαρό πρωτάθλημα. Από εδώ και πέρα είμαστε σε ανοιχτό πόλεμο με την τις ομάδες της παράγκας... Δεν θα ησυχάσουμε αν δεν σας καταστρεψουμε

Στάλθηκε από το LG-E430 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
Faith is all we need
Ciric21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6927
Joined: Thu Sep 23, 2010 6:34 am
Football Manager της ομάδας: Coventry
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
facebook προφίλ: nik23s
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ευχαριστουμε την ομαδα του Εργοτελη για την φιλοξενια και τον τιμιο αγωνα.Η καθαρότερη ομαδα της αστειας λιγκας σας δεν εχει προβλημα να παραδεχτει την ηττα της οταν αυτη διαμορφώνεται εντός αγωνιστικού χώρου.

Την ξαφνική σύμπνοια απόψεων ανάμεσα σε tsigou και μπουζουξή δεν θα τον σχολιάσω, περιμενω τον μεταξυ τους αγωνα για να επιβεβαιωθεί αυτό που όλη η φίλαθλη χωρα πιστεύει για τις δυο ομάδες.
Μια ομάδα Άλλη Εντελώς Κατάσταση
μια ατέλειωτη μες στην καρδιά επανάσταση
σε τρία γράμματα χώρεσε η ζωή μας
γιατί υπήρξε γνήσια σχέση μεταξύ μας.
User avatar
tsigou10
Coach
Coach
Posts: 2984
Joined: Wed Nov 14, 2012 3:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης , Ίντερ , Μπάρι
facebook προφίλ: george.tsigou
Status: Χειρότεροι απο αυτούς που δεν έχουν χιούμορ είναι αυτοί που νομίζουν ότι έχουν.
Location: Aμπελόκηποι Θεσ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@τσίριτς εμείς παίξαμε την πρώτη αγωνιστική , εκεί όπου δίκαια με κέρδισε ο ανταγωνιστής αλλά και φίλος μπουζουξής.
User avatar
Agios ValeFinos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 334
Joined: Mon May 02, 2011 5:23 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Dortmund, Liverpool
facebook προφίλ: tsavos.spyros
twitter: chef_chenko_
Location: Περιστέρι, Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σας εχει παλαβωσει ολους η Πανιοναρα!!! :D
Post Reply

Return to “Play by Post Games”